forum.labradory.org

Inne zakończenia - Młodziutki labrador Hugo szuka domu

Małgosia35 - 19-08-2013, 22:12
Temat postu: Młodziutki labrador Hugo szuka domu
Cytat:
7 Kwietnia-rok temu jako puszysta,kremowa kulka przekroczył próg kochającego domu...Spełniając marzenia domowników o posiadaniu psa...Mijały dni...niosąc za sobą starania by wychować Hugo na fajnego faceta...Dzisiaj odebrałam wiadomosc od jego opiekunki z prośbą by poszukać mu domu,lepszego jak to nazwała domu:( Ten dotychczasowy nie jest zły,potrafił podjąć decyzje i przyznać że nie daje rady sprawować opieki nad Hugo,brak możliwosci,sytuacja życiowa,sprawiły że choc było bardzo ciężko jego opiekunka zgłosiła się do Nas o pomoc w znalezieniu domu dla ich przyjaciela...Hugo jest przemiły,cieszy sie i wpuszcza do domu obcych:)do innych psow reaguje lekką agresją ale nigdy nie podszedł na tyle blisko by stwierdzic czy to niepokojące objawy...Lubi jezdzić autem,zostaje sam w domu i nie niszczy ani nie załatwia swoich potrzeb w domu tylko czeka na powrot swojej Pani i wychodzą na spacer.Ten album okraszam łezką gdyż jest to pies kogoś mi bliskiego,kto wiem ze nie poddaje sie łatwo,więc skoro poprosiła o pomoc to ma na uwadze dobro psa...Chcieliby dla niego kogoś kto będzie potrafił ogarnąć dużego psa który czasami udaje,że nie słyszy co sie do niego mówi:)kto poświęci mu tyle czasu ile potrzebuje młody psiak,kto ma pojęcie jak dogadać się z Labkiem:)Ewelina 660-517-383





Małgosia35 - 19-08-2013, 22:17

Hugo znajduje ię w Szczecinie
Jagienka30 - 20-08-2013, 16:46

Jakie cudo :greedy: ...Hugo czekać na pewno nie będziesz długo ;*
Agir - 21-08-2013, 11:15

Małgosia35, a jak Hugo zachowuje się przy dzieciach? :)
Martoocha - 21-08-2013, 11:41

Hugo został w swoim domu. Po spotkaniu z potencjalnym domkiem jego opiekunowie doszli do wniosku, że cokolwiek złego by się nie działo, psiak zostaje z nimi na zawsze
Jagienka30 - 21-08-2013, 12:00

Martoocha napisał/a:
psiak zostaje z nimi na zawsze


Brawo dla właścicieli :) ...lepszej decyzji nie mogli podjąć :haha:

Chelsea - 21-08-2013, 15:58

wspaniale ;D
Małgosia35 - 21-08-2013, 17:40

Martoocha napisał/a:
cokolwiek złego by się nie działo, psiak zostaje z nimi na zawsze

I tak powinno być,brawa dla właścicieli :)

Gocham - 21-08-2013, 20:43

Najlepsze możliwe zakończenie :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group