forum.labradory.org

Inne zakończenia - Znaleziono czarna suczke - Wrocław

tenshii - 08-12-2013, 22:08
Temat postu: Znaleziono czarna suczke - Wrocław
Cześć Wam! Zlaleziono mnie dzisiaj na przystanku MPK we Wrocławiu na ul. Powstańców Śląskich. Jakis podejrzany typ chciał mnie oddać komukolwiek, a jak nikt mnie nie wziął to zostawił mnie przywiązaną na przystanku. Piszczalam i piszczalam i w końcu zabrali mnie do domu jacyś nowi. Moze wiecie do kogo należę i moze ktos mnie szuka? Nie mam czipa ani adresowki. Mam kolczatke i długa, rozciągają smycz, mam tez możliwość zamieszkania w nowym supernowym domku wiec jak wiecie skąd jestem to dajcie znac szybko, zeby mi nowi ludzie dobrze pachnący nie uciekli! Jestem młoda, zgrabna, czarna z białym małym krawatem! Mówią, ze mam cos z labradora, ale to nie jest nadwaga Biegam wszędzie i niczego sie nie boje, lubię inne psy i ludzi, wymachuję ogonem i przewracam co popadnie! Nie szczekam i nie niszcze, ale czasem jak mi smutno to troche piszcze, trzeba mnie pogłaskac i przestaje. Nie lubię suchej karmy, choć mówią ze dobra za to jedzonko z puszki wyciągam nosem no, to chyba tyle! Dajcie znac jak mnie znacie, bo mieszkam teraz z kotem i nawiedzonym psem podobnym do mnie, robimy demolkę i nie wiem czy Ci nowi to długo wytrzymają!


Ewelina - 09-12-2013, 08:35

Jakie spojrzenie :confused:
tenshii - 10-12-2013, 16:26

Sunia wróciła do właścicieli :)

Okazuje się, że właściciele zostawili psa przywiązanego pod sklepem, skąd został skradziony.
Możemy się jedynie domyślać dlaczego została porzucona przez złodzieja.
Dobrze, że nic złego jej się nie stało i wróciła do siebie.


Pamiętajcie, żeby nie zostawiać swoich psów bez opieki!

Ewelina - 10-12-2013, 16:34

dobrze, że się wszystko skończyło :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group