forum.labradory.org

Inne zakończenia - Biszkoptowy labek szuka domu - nieaktualne

Nita - 08-12-2009, 20:51
Temat postu: Biszkoptowy labek szuka domu - nieaktualne
Witam,poszukuję domu dla mojego 11 miesięcznego labka o imieniu Skubi.Jest bardzo żywym i energicznym pieskiem,uwielbia zabawy,aportowanie,długie spacery-choć strasznie ciągnie na smyczy.Potrafi usiąść na komendę oraz podać łapę,wychowuje się z dwójką dzieci.
Z bólem serca muszę znaleźć mu dom-po prostu nie mam dla niego czasu,a widzę jak on się męczy i czeka na zabawy których ja nie mogę mu zapewnić.
Piesek ma wszystkie szczepienia,jest wykastrowany,bez rodowodu.
Jeśli ktoś jest zainteresowany proszę pisać.

Katrinaxxl - 08-12-2009, 21:05

Fajny jest, mysle że nie będzi problemu z jego nowy domem, jest młody i wykastrowany a to wiele ułatwia :)
ambird - 08-12-2009, 21:21

Może zaadoptuje go goxia ??
Nita - 08-12-2009, 22:24

Chciałabym aby taka osoba przyjechała do nas do domu,bo muszę zobaczyć jak pies na nią zareaguje,aby miała czas dla niego,ogród-on lubi dużo przebywać na dworze.
Z tego co się zorientowałam to ta osoba nie mieszka w okolicach Wrocławia i chyba szuka szczeniaka?

aganica - 08-12-2009, 22:36

Nita napisał/a:
ta osoba nie mieszka w okolicach Wrocławia
a czy musi mieszkać ? . Jeżeli komuś bardzo zależy na piesku to odległość nie powinna być problemem.
Nita - 08-12-2009, 22:41

Nie musi,wystarczy mi aby pokochała mojego psiaka tak jak ja go kocham.
aganica - 08-12-2009, 22:44

Jak długo piesek może przebywać w Twoim domku ?.. czy do czasu znalezienia domu stałego ? .. czy konieczny jest dom tymczasowy?
Tsunami - 08-12-2009, 23:31

Nita, jeśli jesteś zdecydowana oddać Skubiego, to myślę, że możesz powierzyć znalezienie mu odpowiedniego domu fundacji PRIMA. Przeprowadzą wizytę adopcyjną w każdym mieście Polski i na pewno wybiorą dla Skubiego rodzinę, która go bardzo pokocha!
Ewelina - 09-12-2009, 11:27

Nita, Napisz do fundacji Prima.Temat ten pojawił się na Labradory.info!!
Nita - 09-12-2009, 16:40

Dziękuję Wam wszystkim za odzew,po rozmowie z mamą zdecydowałyśmy że jeśli w 100% będę już gotowa go oddać to ona go wezmie.
Po pierwszym wczorajszym poście poprostu ryczałam patrząc na mojego słodko śpiącego Skubisia-chyba nie potrafie go oddać.
Proszę usuńcie tą wiadomość na labradory info

Ewelina - 09-12-2009, 16:45

Nita, Wspaniale :haha:Napisałam o zamknięcie tematu.Myślę, że ten temat również może zostać zamknięty!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group