forum.labradory.org

Inne zakończenia - Antek ze Szczecina pilnie szuka DT! Możliwy transport!

szczecinianka - 01-09-2010, 18:04
Temat postu: Antek ze Szczecina pilnie szuka DT! Możliwy transport!
Antek jest niewychowany. Jest w DT u ludzi, którzy go znaleźli, czyli u starszego małżeństwa, które nie daje sobie z nim rady! Szukamy dla niego nowego DT, inaczej nie wiemy co z nim będzie... schronisko? Błagamy o pomoc...

W piątek lub sobotę nasi wolontariusze będą jechali trasą Szczecin-Lublin, mogą podrzucić psa jeśli znajdzie się dla niego DT.


Oferta adopcyjna:

Antek to dwuletni labrador, który od dłuższego czasu błąkał się po ulicach Szczecina. Nie wiadomo, co ma za sobą. Na pewno nic dobrego. Pora jednak na zmianę. Tosiek szuka domu domu, odpowiedzialnych właścicieli, którzy zapewnią mu dostateczną dawkę ruchu i pokażą co wolno a czego nie wolno, jasno wyznaczą zasady i granice panujące w domu. Przez dwa lata nikt go tego nie nauczył, ale wszystko jest do nadrobienia. Początkowo niepewny psiak otworzył się w domu swoich tymczasowych opiekunów. Mimo, że nadal szalony powoli zaczyna rozumieć o co chodzi w chodzeniu na smyczy i że siadanie czy podawanie łapy na prośbę opiekunki wcale nie jest absurdalnym pomysłem. Kiedy do nas trafił był obklejony smołą, przez co trzeba było wygolić sierść w wielu miejscach. To mądry i naprawdę cudowny pies. Pokaże to każdemu, kto tylko da mu na to szansę ;) Może to Ty będziesz jego człowiekiem?






Katrinaxxl - 01-09-2010, 19:47

:cring: :cring: :cring: :cring: :cring: BYŁBY świetnym kompanem dla mojego diabła ! ale ja zaraz rodzęęę :cring: :cring: :cring: :cring: :cring: :cring: :cring: :cring:
joanna - 02-09-2010, 23:24

obserwuję Antka od kiedy to odnaleziono go biedulka całego w smole,gorąco mu kibicuje ,kochany Antku,pokazuję ciebie gdzie się da ale każdy zapatrzony we własny nos,po co ci ktos taki,gdybym ciebie znalazła pół roku temu miałbyś mnie na zawsze,ale wybrał mnie inny labek,mam nadzieję że i tobie się poszczęści
robertus39 - 09-09-2010, 08:53

Jest rodzina chętna na Antka i oni biora go z całym jego dotychczasowym doświadczeniem. Zobowiązali się, że będą go kochać i chcą z nim chodzić na szkolenie. Jest tylko jeden kłopot transport do Białegostoku ze Szczecina. Jak ktoś ma jakiś pomysł to niech pisze. Ja myślałem o jakimś łańcuszku po kilkadziesiąt kilometrów.
maaartuska - 09-09-2010, 12:28

Z tego co wiem co na labradory.info była już przeprowadzona wizyta przedadopcyjna i jest juz chętny na tego pieska.
Joanna K. - 13-10-2010, 15:37

Antek trafił do domu w Niemczech.
Temat można przenieść.
Powodzenia :)
http://labradory.info/vie...antek&start=165

mibec - 13-10-2010, 15:38

Super!!!

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group