forum.labradory.org

Inne zakończenia - Castor - Czy ma jeszczę szansę? Czy ktoś się zlituje?

Ryniu - 13-08-2011, 23:49
Temat postu: Castor - Czy ma jeszczę szansę? Czy ktoś się zlituje?
Ma 16 lat. Jest spokojnym miłym staruszkiem. Reumatyzm daje o sobie znać i dla tego potrzebuje ciepłego domu na zimę.
Cytat:
Castor ma 16 lat. Jest mocno głuchawy, zdaje się ze widzi nawet nieźle. Stan zdrowia jak na takiego nestora wydaje się dobry. Zeby, hm.. jak to zęby staruszka, ale Castor jest zawsze pierwszy do jedzenia, gryzie nawet kostki. Uwielbia słodkości, ciasteczka bułeczki, zawsze dostawał najwięcej , bo jego mordka wszedzie była pierwsza. Charakter cdny. Castor kocha ludzi, łasi się do każdego. Pierwszego dnia siedziałam z Justyna na schodach a castor jako jedyny przyszedł i wpasował się miedzy nas. To nic ze mu było troche na tych schodach niewygodnie, widać było , ze wsród ludzi jest szcęśliwy. I tak sobie gadalismy we trójkę. U Castora nie ma grama agresji wobec ludzi , ani wobec innych zwierząt. Nawet tych ujadających dzikusów w kojcach ogladał ze stoickim spokojem, nawet ogonkiem machał. Chodzi na smyczy,, pewnie nie bedzie broblemu w aucie. Castor jest nadal piekny wg mnie. Jakie warunki powinien mieć/ Ideałem byłby dom z ogrodem z mozliwościa spania w domu. No i zima tez wewnątrz z mozliwościa przebywania na dworze. I podstawa: kontakt z człowiekiem. Castor moze pozyć 3 miesiace, moze i 3 lata.
da włascicielowi więcej niz niejeden rasowy szczeniak przez całe swoje zycie.
wiem, bo pochowam 17 kwietnia staruszka Beja, był u mnie 3 lata 3 miesiace i 4 dni. Mój ukochany pies. Wziełam go jako juz bardzo sterego i schorowanego psa.




link do tematu: http://www.dogomania.pl/t...=1#post17431490

cainees - 14-08-2011, 00:11

:cring: miejmy nadzieję, że jeszcze znajdzie swoich ludzi...
jkasia - 14-08-2011, 09:33

Biedny staruszek, jest śliczny ;* Trzymam kciuki za spokojny domek na starosc :)
Ryniu - 04-09-2011, 21:46

Castor jedzie jutro do swojego wspaniałego domku.
aganica - 04-09-2011, 22:19

Ryniu napisał/a:
Castor jedzie jutro do swojego wspaniałego domku.
Cudownie, następny psiak zaczyna nowe, wspaniałe życie :haha:
kasiek - 07-09-2011, 08:32

wspaniala wiadomosc :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group