forum.labradory.org

Inne zakończenia - Fantastic Five czyli 5 maluszków i mama szukają domków

jkasia - 12-09-2011, 11:31
Temat postu: Fantastic Five czyli 5 maluszków i mama szukają domków
Kochani,opowiem Wam wydarzenie zsoboty. Moja mama pojechała na weekend nad jezioro gdzie mamy działke.Dzis o 5 rano obudził ją skowyt.Wyjrzała oknem a tam niewielka suczka latała wkoło oczka wodnego i szczekała. Z oczka wydobywał sie płacz. Mama pobiegła i wyłowiła malutką sunie ktora ledwo żyła. Obok suczki-mamy stały jeszcze 2 szkraby.Po godzinie okazało sie ze jest jeszcze 2, czyli w sumie 5 i ich mama jeszcze karmiąca. Maluchy i ich mama sa strasznie zapchlone i pogryzione ale są przeurocze. Niestety mama w niedziele wieczorem wraca i nie mamy co z maluchami zrobic. Dzis dzwoniłam do Gminy Ludwin ktora ma obowiazek sie nimi zająć-tak mi doradziła Pani w strazy dla Zwierząt ale na razie nie ma odzewu a jak bedzie to trafia do schroniska. Martwie sie o nie i szukam na gwałt domów. Maluchy juz dokarmiam pokarmem stałym bo są strasznie głodne a ząbki juz mają ostre. Jeśli Gmine je wezmie do schroniska to i tak bede szukała dalej domków. Chciałam maluchy zabrac do siebie ale nie moge odłączyc ich od karmiacej matki bo moze miec zapalenie sutków.W domu sama mam suczke.
Mama-suczka ma przetraconą łapke i jest chuda.Teraz karmimy całą 6 ale nie wiem co bedzie dalej
Suczka jest mała-tak do pół łydki wiec maluchy na pewno duze nie urosną.
Wczoraj zabarałm 2 maluchy do siebie-te ktora sie topiła i druga sunie.








Iris - 13-09-2011, 11:53

slodkie misie ;*
oby jak najszybciej cała gromadka znalazła domy :haha:

nata - 13-09-2011, 13:20

Są przeurocze, trzymam kciuki za szybkie znalezienie domków ;*
Kasiu, ogłoś je moze na dogomanii?

Ewelina - 13-09-2011, 14:14

Jakie słodkie szkraby oby znalazły dobre domki ;*
dogomaniaczka - 14-09-2011, 21:43

Jeśli potrzeby jest DT, chętnie zaopiekuję się dwoma psiakami lub sunią - mamusią.
jkasia - 16-09-2011, 07:33

dogomaniaczka, maluchy sa na dogomanii na Lubelskim-Fantastic Five. Juz tylko 2 szuka domków-sa u mnie cały czas a mamusia jest u jednej z forumowiczek dogo. Moze niedługo pojedzie do Warszawy do hoteliku. :)

[ Dodano: 16-09-2011, 07:37 ]
Mamusia czarno biała w domku tymczasowym




A to moja i Kasty ulubienica ;D


Ewelina - 16-09-2011, 09:45

Fajnie, ze tylko dwa maluchy szukają. Dmków mam nadzieje, że mamusi też się uda ;*
jkasia - 16-09-2011, 12:23

Dzis spotykam sie z dziewcznyna ktora jest zainteresowana pozostałą 2 :haha: Kurcze nie wiem co robic bo zakochałam sie w tej brązowej pchełce. ma charakterek mojej Kasty :-P
dogomaniaczka napisał/a:
chętnie zaopiekuję się dwoma psiakami lub sunią - mamusią.
sunia moze zostac w DT do listopada. Poźniej na cały listopad do 5 grudnia bedzie trzeba ja gdzies przeniesc bo Pani ktora sie nia opiekuje jedzie do sanatorium. Ale od grudnia moze do niej wrócic. Jesli sunia nie znajdzie do listopada domu to sie do Ciebiedogomaniaczka, odezwe ok? :)
Iris - 16-09-2011, 12:40

ale słodziaki ;*
jkasia - 17-09-2011, 13:53

Wszystkie maluszki mają juz swoje domki. Wczoraj ryczałam jak bobr jak oddawałam moja ulubienice :cring: Ale mieszka niedaleko takze bede miała z nia kontakt :)
Juz tylko ich mamusia szuka domku :)

Ryniu - 17-09-2011, 14:23

jkasia napisał/a:
Wszystkie maluszki mają juz swoje domki.

wspaniale :) ;*

kasiek - 19-09-2011, 09:48

jkasia, wielkie serduszko ;* cudne wiesci :)
Chelsea - 20-09-2011, 15:16

super :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group