forum.labradory.org

Inne zakończenia - 8 miesięczny biszkoptowy STEFAN

misiekpk - 28-09-2011, 19:57
Temat postu: 8 miesięczny biszkoptowy STEFAN
Witam mamy 8 miesięcznego biszkoptowego labka. Serce kraja mi się pisząc ten post ale zmuszeni jesteśmy go oddać. Niestety piesek przerósł oczekiwania żony która do tej pory miała tylko kundelki, w tej chwili żona jest w stanie błogosławionym - do tego nienajlepiej się czuje i nie daje rady. Boje się o to że coś może Jej się stać, ja chodze do pracy i niema mnie wv domu. Rozwiązaniem byłoby zamknąć go w kojcu - ale LABKI to rasa która oprucz wody i jedzenia kocha tylko jedno - ludzi i potrzebuje dużo z nimi przebywać, więc kojec to ostateczność którą niechciałbym wcielać w życie : (
Piesek to biszkoptowy Stefan z Rodowodem i jeszcze czystą metryką. Jest nauczony w domu jak chce się załatwić to siedzi pod drzwiami wyjściowymi a jak bardzo mu się chce to siedzi i skuczy :) Ma wszystkie szczepienia, co miesiąc jest odrobaczany, od początku howany na dobrych karmach (Royal, Josera.,Brit Care-obecnie) oprócz tego od początku dostaje arthlofrex na stawy. Ma szampony zabawki płyn do czyszczenia sierści i grzebień. Jest wesoły i pogodny umie kilka sztuczek (siat, leżeć, daj głos, brzusio, obrut, cofaj się, przybij piątkę) dobrze aportuj (ale nie zawsze chce oddać :) Psiaka oddam w dobre ręce, najlepiej do jednorodzinnego domku z ogrodem, dobrze by było gdyby przyszli właściciele mieli już wcześniej labladora.

Ryniu - 28-09-2011, 20:13

Czy można prosić o foto pieska?
magdalena 29 - 28-09-2011, 20:26

Przepraszam ,że ci to napiszę ważniejsze od domku i ogrodu jest serce dla biszkopta i nieważne czy ktoś miał taką rasę czy inną. Kochające serce i dobry charakter ! Przemyślcie jeszcze raz oddanie labka- proszę!!!!!!!!!!!!!!!! Zdaję sobie sprawę że to jest obowiązek i to jeszcze jak żona jest w ciąży ale wierzcie mi da się to wszystko pogodzić . Ja mam czworo dzieci w tym 6 miesięcznego bobasa i półtorarocznego psiaka wariata. Pozdrawiam zwariowana rodzinka ]:)
joanna - 28-09-2011, 23:09

magdalena 29, ale ty to ty ,jestes osoba która by takiego ogłoszenia nie dała,jak nie daja rady to lepiej niech oddadzą,(chwała za to że zalogowaliście się i widać że los piesia nieobojętny jest wam)co dopiero będzie jak urodzi się dziecko,piesio młody czasem i w tym wieku bierze się od hodowcy ,a labus szybciutko nowy domek pokocha ,Benus was pokochał a szceniorem juz nie jest ,sumując :jak są wątpliwości tzn dla psa miejsca nie ma,bo to jest układ bezwarunkowy na śmierć i życie ,w miłości i w chorobie ,na dobre i na złe ,i zycze maluchowi aby właśnie takich ludzi odnalazł niz miał być piątym kołem u wozu
kozung - 29-09-2011, 07:09

misiekpk, szkoda że tak postanowiliście, dobrze jednak że nie oddaliście psiaka do schroniska :)
Ryniu napisał/a:
Czy można prosić o foto pieska?
dokładnie :)
mala85 - 29-09-2011, 08:47

a kontaktowaliście się z hodowcą??
magdalena 29 - 29-09-2011, 09:51

joanna to akurat masz rację.Cały czas próbuje moją drugą połowę przekonać by chociaż jako DT przyjąć Stefana ale jak na razie twierdzi że jestem walnięta. Najpierw Benuś musi przejść kastrację (to już jutro) a potem zobaczymy. Porozmawiam tutaj z kilkoma ludzikami może uda się znaleść DS tylko że to trochę daleko. Ale jak bardzo się chce i się działa to można dużo. Zyczę by Stefan znalazł jak najlepsze kochające serducho i super domek. Oraz spokojnej i zdrowej ciąży właścicielce i łatwego bezbolesnego porodu oraz szybkiego(4 razy to przechodziłam :-P ) Pozdrawiam zwariowana rodzinka ]:)
Ewelina - 29-09-2011, 11:39

misiekpk, Czekamy na zdjęcia :)
jkasia - 29-09-2011, 15:09

mala85 napisał/a:
a kontaktowaliście się z hodowcą??
no własnie? czy hodowca nie ma np pierwszenstwa? Choc to pewnie zalezy od umowy.
misiekpk - 29-09-2011, 20:49

Stefan zostaje z nami :haha: Dziękujemy za wszystkie podpowiedzi i przepraszamy za zamieszanie.
katerina - 29-09-2011, 22:52

Uf super. Już się stresowałam, że kolejny pies będzie miał złamane serce. Czeka was sporo wysiłku ale jak wiadomo to wszytko się zwraca z nawiązką jeśli chodzi o labki.Życzę dużo siły i cierpliwości do łobuza :)
dominika92 - 29-09-2011, 23:09

misiekpk, super!!! dacie sobie radę :) ciąża to parę miesięcy, a pies będzie żył następne 10 lat..:) zostańcie z nami, na pewno otrzymacie wiele cennych rad i wsparcie :)
Ryniu - 29-09-2011, 23:28

misiekpk, brawo :)
agusia1974 - 30-09-2011, 06:32

misiekpk, ciesze się bardzo :haha:
magdalena 29 - 30-09-2011, 08:35

misiekpk -zwariowana ale dobra decyzja. :haha: Stefan jeszcze nieraz wam pokaże jakim jest małym "dzieckiem" ;-) ale wierzcie mi na słowo warto to samemu przeżyć . Nasz Benuś potrafi nieraz tak rozczulić serducho tym co robi że to wynagradza wszystkie wpadki ;* . Tylko żeby żona sobie łatwiej z nim poradziła to musisz go trochę podszkolić -labki bardzo szybko się uczą. A tu na forum naprawdę są wspaniali specjaliści i dobrze doradzą tym bardziej że niektórzy mają po kilka psów. PORADZICIE SOBIE!!!!!!!!! Pozdrawiam zwariowana rodzinka ]:)
mibec - 30-09-2011, 12:08

misiekpk napisał/a:
Stefan zostaje z nami
super - zycze wielu wspanialych latek w harmonii z psiakiem :)
Chelsea - 30-09-2011, 12:23

świetna wiadomość :)
Ewelina - 30-09-2011, 16:30

Ogromnie się cieszę :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group