forum.labradory.org

Inne zakończenia - 6 miesięczna sunia szuka dobrego domu!

Ewelina - 14-12-2011, 11:14
Temat postu: 6 miesięczna sunia szuka dobrego domu!
Cytat:
Labradorka jest 6 miesięcznym,pełnym energii i chęci do zabawy psiakiem.Przygarnelismy ją ale mamy już w domu jedną suczkę i niestety nie możemy jej na dłużej zatrzymać
Suczka jest zaszczepiona,odrobaczona(posiada książeczkę)
Ktoś,kto się nią zaopiekuje na pewno będzie z niej zadowolony.








Sunia znajduję się w Zduńskiej Woli.

Monisiaczek - 14-12-2011, 11:21

Ewelina, a coś więcej o suni wiadomo?
Ewelina - 14-12-2011, 11:23

Monisiaczek, Zaraz napiszę do Pani opiekującej się sunią o więcej informacji. Pani ma dwu miesięczną huską przygarnęła sunię, bo jej się jej szkoda zrobiło. Chiała ją u siebie zostawić, ale córka Pani bardzo się suni boi.

Cytat:
Może Pani pomoże mi znaleźć dla niej nowy dom.Ja na dłuższą metę nie mogę jej zatrzymać :(
Mam juz w domku 2 miesięczną suczkę Husky.Na dodatek moje córeczki bardzo się boją Saby:(
Zarejestrowałam się własnie na jednym z tych forum ,które mi Pani poleciła.Więc może coś się uda zdziałać;)


Taką wiadomość dostałam wcześniej.

[ Dodano: 14-12-2011, 12:15 ]
Cytat:
Sunia jest bardzo przyjazna.Zabrana została z terenu zakładu pracy,gdzie miała codziennie kontakt z nowymi ludźmi.Uwielbia się bawić.Z 2 miesięczną suczką Husky bardzo chętnie się bawi.Ale jest między nimi ogromna różnica we wzroście więc mała często obrywa ;)
Córeczki są jeszcze małe,mają niecałe 3 i 5 lat.Więc dla nich ona jest bardzo duża ;) A one nie lubią jak pies na nie skacze,szczególnie ta starsza gdyż kiedyś ugryzł ją pies.


Cytat:
Co do czystości to jest trzymana na 23 arowym podwórku.Ma budę i zawsze otwarty kojec.Zamykana tylko kiedy brama jest otwarta i ktoś ma przyjechać

Monisiaczek - 15-12-2011, 16:54

Ewelina napisał/a:
Mam juz w domku 2 miesięczną suczkę Husky

Ewelina, czy ta pani zna specyfikę tej rasy? Jeśli nie, to za chwilę może mieć poważny problem z tą sunią :(
Haszczaki są znacznie trudniejsze w wychowaniu niż labki i niekoniecznie lubią się z ludźmi spoufalać. Za to bardzo chętnie i organoleptycznie z drobiem sąsiadów :-P :D
Proszę, podaj jej link do haszczaków, np.
http://siberianhusky24s.fora.pl/
http://syberian.fora.pl/

Ewelina - 15-12-2011, 17:23

Monisiaczek napisał/a:
czy ta pani zna specyfikę tej rasy? Jeśli nie, to za chwilę może mieć poważny problem z tą sunią
Nie wiem nie wnikam jak to jest z tym huskim. Na chwilę obecną sunia potrzebuję pomocy. Mam nadzieję, że uda jej się szybko znaleźć domek, bo nie chciałabym żeby trafiła w nieodpowiednie ręcę, albo do pseudo :(
Kesja - 15-12-2011, 17:30

Fajna sunia, w wieku mojej Ajry :) Ja bym ją brała od razu, ale niestety - rodzice się nie zgodzą :doubt: :(
Monisiaczek - 15-12-2011, 17:34

Ewelina, dla niuni jakieś ogłoszenia były robione? Kogo podawać do kontaktu?
Ewelina - 16-12-2011, 16:45

Kontakt się urwał. Ogłosznia na tablicy już nie ma :(
Klauzunka - 20-12-2011, 19:34

Pewnie ktoś niunię adoptował - oby dobrze trafiła !
Ewelina - 22-12-2011, 14:22

Temat można zamknąć. Miejmy nadzieję, że sunia ma się dobrze.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group