forum.labradory.org

Inne zakończenia - Labek wysiadł z autobusu w Izabelinie pod Warszawą

Nielabkowa - 06-01-2012, 09:48
Temat postu: Labek wysiadł z autobusu w Izabelinie pod Warszawą
http://www.youtube.com/wa...e=youtu.be&hd=1
-------------------------------------------
uzupełnienie:
Labrador, samiec, około 1,5 roku wysiadł na przystanku w Izabelinie z autobusu linii 708. Obecnie czeka na swoich właścicieli w Centrum Weterynaryjnym LASKI (www.lecznicamalkowski.pl). Jest bardzo sympatycznym psem, niezwykle żywotnym i energicznym. Informacji udzielamy pod numerem telefonu 22 7210075.
Pies nie ma mikrochipa ani tatuażu.


administrator

Chelsea - 06-01-2012, 09:53

oby właściciele się znaleźli trzymamy kciuki :)
zanka - 06-01-2012, 10:33

ładny chłopak. oby odnalazł swoich ludzi
Nielabkowa - 07-01-2012, 17:24

Dzisiaj dostałam maila od właścicieli, że odnaleźli labka dzięki mojemu ogłoszeniu zamieszczonemu na stronie schroniska na Paluchu. Nie macie pojęcia, jaka jestem szczęśliwa! Pozdrawiam serdecznie :-)
Chelsea - 07-01-2012, 17:29

super :)
Monisiaczek - 07-01-2012, 17:29

Nielabkowa, też się cieszymy. Mam nadzieję, że teraz właściciele będą lepiej pilnować swojej czworonożnej pociechy :)
Nielabkowa - 07-01-2012, 17:46

Też mam nadzieję, że ich to czegoś nauczy.
Psiak podobno "uciekł" ze swojego podwórka i wsiadł do autobusu na przystanku oddalonym od domu co najmniej o kilometr.
Sama mam obecnie dwa psy, a miewałam po trzy i cztery i nigdy mi się jakoś nie zdarzyło, żeby któryś sam wyszedł z posesji. Jestem przekonana, że takim sytuacjom można zapobiec, jeśli tylko się chce. Okropnie mnie wkurza taki brak odpowiedzialnośći właścicieli.
Ale grunt, że tym razem dobrze się skończyło :-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group