forum.labradory.org

Inne zakończenia - Santana - może nie wybitnej urody,ale charakter....

Ryniu - 10-12-2012, 09:00
Temat postu: Santana - może nie wybitnej urody,ale charakter....
Osoba, która znalazła Santanę zwróciła się do nas o pomoc w znalezieniu domu

Cytat:
Gdy ją znalazłam okazała się bardzo spokojna, ale była bardzo głodna na szyi miała zaciśniętą obrożę, którą po ściągnięci zjadła.
Prawdopodobnie właściciel miał ją tylko do rozmnażania, bo sutki miała wysuszone i naciągnięte, a ząbki ma śnieżno-białe. Oczka ma koloru ciemno-piwne i bardzo smutne a zarazem bardzo mądre.
Santana jest przyjazna, spokojna, posłuszna i wykonuje komendy takie jak siad i daje na przemian obydwie przednie łapki,
Jest naprawdę mądrym psiakiem, która potrzebuje miłości i dobrej rodzinki, która stworzy jej normalny dom.

Gdy stałam z nią w niedzielne popołudnie w polach dzwoniąc po służbach porządkowych policja, straż miejska nikt nie był w stanie mi pomóc.
Suczka znajdowała się w tej miejscowości kilka dni, jeździłam do niej dokarmiając ją, aż dopiero ta sunia zawędrowała do większej miejscowości Bielawy, a tam po długich walkach ze strażą miejska w Bielawie złapali ją i została umieszczona w schronisku.
Kiedy ją odwiedziłam w straży miejskiej w Bielawie za nim trafiła do schroniska była wykończona nie miała siły wstać, łapki odmawiały posłuszeństwa, pazurki i poduszki miała całkowicie zdarte.
Schronisko to nie jest jej właściwy dom, ale zapewnione ma jedzenie i na pewno nie błąka się szukając swojego starego domku.
Proszę mi uwierzyć sunia naprawdę jest spokojna i ułożona, a za każdy dobry gest dziękuje dając łapki.


I informacja od wolontariuszki ze schroniska
Cytat:
Jest bardzo spokojna i grzeczna, z innymi psiakami koleguje sie do kotow nie wiem
ale wolontariuszki od 13-18 lat biegaja z nia po polach mowią ze pieknie chodzi na smyczy
ze słucha sie i kocha dzieci.
Myslimy [tak mowi wet]ze ma okolo 3 lat
rodziła i jest troche zbyt gruba
Od 4 dni jest po sterylce,ma wszystkie szczepienia
jest gotowa do adopcji.


Kontakt w sprawie adopcji:
664 315 852-Grazyna
74 83 11 800 Isia
giselle4@autograf.pl

Może i Santana nie jest klasycznym przykładem urody labradora, ale charakterem na pewno pasuje ;)











Ewelina - 10-12-2012, 09:43

Prześliczna z niej sunia. Ma bardzo mądry pyszczek. Na pewno z niej mega pieszczocha ;*
kasiek - 10-12-2012, 14:20

ona jes przeslodka i wyglada mi na madra psine :)
Milena - 10-12-2012, 14:24

Jaka przekochana mordka, oby sunia znalazła odpowiedni dla siebie domek.
Z opisu bardzo fajny psiak :)

kimsi_3 - 10-12-2012, 15:47

Powodzenia sunieczko:
;* http://tablica.pl/oferta/...iu-ID1Y01n.html

neravia - 10-12-2012, 19:39

jest piękna, tytuł się nie zgadza ;) znajdź szybko domek ;*
Chelsea - 10-12-2012, 20:00

trzymamy kciuki za ślicznotkę :)
Ryniu - 15-12-2012, 22:53

Santana ma już dom
neravia - 15-12-2012, 22:56

cudownie :)
nikolajewna - 15-12-2012, 23:01

Ryniu napisał/a:
Santana ma już dom

pięknie.

kasiek - 16-12-2012, 01:56

super ciesze sie bardzo szczecia niunko ;*
Chelsea - 16-12-2012, 10:43

wspaniale
Milena - 16-12-2012, 17:29

Świetnie :) Dziewczyna Święta spędzi w cieplutkim domku :haha:
joanna - 18-12-2012, 15:53

ale tytuł!przeciez to cudo!zgrabna,pysiu słodki prosze o korektę bo suni bedzie przykro...

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group