forum.labradory.org

Inne zakończenia - Szanta - 2-letnia sunia w Bydgoszczy

wacha - 06-01-2013, 22:53
Temat postu: Szanta - 2-letnia sunia w Bydgoszczy
Piękna sunia w typie labradora w Bydgoskim schronisku
http://www.schroniskobydg...3247.html#57332

Cytat:
Szanta to 2-letnia sunia w typie labradora.
Do bydgoskiego schroniska trafiła 7 grudnia 2012 roku,ponieważ błąkała się na Osowej Górze.
Szanta to sunia żywiołowa,dlatego nadaje się jedynie do aktywnego domu,takiego,który zapewni Jej odpowiednią ilość ruchu.
Wobec ludzi jest bardzo miła.
Niestety wobec psów jest dominująca,dlatego lepiej,żeby w swoim nowym domu była psią jedynaczką.
Szanta w schronisku została zaszczepiona (komplet szczepien) i wysterylizowana.
Pytajac o Szante nalezy podac Jej numer ewidencyjny: 1137/12.













Niebieska - 07-01-2013, 07:52

o,widze,ze już Ją wyczailiście i jednak Kasi nie musze wysylac watku ;)
aktualnie w schronisku procz niej sa jeszcze 3 laby (przynajmniej w zeszlym tygodniu jeszcze byly), tamtej czarnuszce najprawdpodobniej kwarantanna konczy sie w przyszlym tygodniuto wtedy Ją zabieram na spacer i dam Wam linka do watku.
z rudzielcem,to moze za 2 tygodnie sie uda,no i jest jeszcze biszkoptka na leczonych.

Niebieska - 07-01-2013, 07:53

o,widze,ze już Ją wyczailiście i jednak Kasi nie musze wysylac watku ;)
aktualnie w schronisku procz niej sa jeszcze 3 laby (przynajmniej w zeszlym tygodniu jeszcze byly), tamtej czarnuszce najprawdpodobniej kwarantanna konczy sie w przyszlym tygodniuto wtedy Ją zabieram na spacer i dam Wam linka do watku.
z rudzielcem,to moze za 2 tygodnie sie uda,no i jest jeszcze biszkoptka na leczonych.

Ewelina - 07-01-2013, 08:22

Niebieska, jak będziesz w schronie załóż tematy rudzielcowi i czarnuli jak jeszcze tam siedzą. Mile widziane jakieś zdjęcia :)
A biszkopciara piękna :) Oby szybko znalazła domek.

Niebieska - 07-01-2013, 08:30

rudzielca moge wyjac za 2 tygodnie dopiero,teraz ma kwarantanne,czarnuli kwarantanna konczy sie za tydzien,wiec wezme Ją na spacer. biszkoptke z leczonych,po wyzdrowieniu tez postaram sie ogarnac :)
Ewelina - 07-01-2013, 08:31

Niebieska, W takim radzie działaj. Czekamy :)
kasiek - 07-01-2013, 08:51

sliczna :)
Casper2201 - 07-01-2013, 12:11

Można jakieś foteczki czarnuszka ? :)
belly - 07-01-2013, 12:34

Jak już Niebieska pisała czarnulka jest na kwarantannie (dla niezorientowanych w czasie kwarantanny pies nie może być wypuszczony z boksu). Fotki robione przez kraty w pomieszczeniu bez rewelacyjnego oświetlenia (szczególnie czarnuszki) raczej będą porażką.
Z tego co słyszałam to czarnulka jest mocno wyżłowata...ale to temat blondynki.

Niebieska, przygotuję ogłoszenie papierowe do kliniki weterynaryjnej (poprzednia blondi cieszyła się tam wielkim powodzeniem). I oczywiście wraz z tamis20 zasypiemy internet ;)

Niebieska - 07-01-2013, 14:26

niestety musimy poczekac tydzien na czarnuszke,na rudego dwa,na leczona nie wiem ile,musze sie dopytac,ale mam nadzieje,ze damy rade :)
belly bardzo Ci dziekuje! :girl:

kimsi_3 - 07-01-2013, 16:21

Dziewczyny ze schroniska robia labkom ogłoszenia? Czy My mamy takowe wykonać?
Popytajcie :)

tamis20 - 07-01-2013, 18:23

Czekam w gotowości bojowej na więcej inf.
belly - 07-01-2013, 18:26

Ogłoszenia bydgoskim labusiom od jakiegoś czasu robię ja i tamis20. Dotychczas zajmowały się nimi dziewczyny ze schronu, ale tam masa potrzebowskich kundelków, które mają mniejsze szanse na domek od labopodobnych...więc labcie musiały trochę czekać...chyba, że były z "problemami" jak moja Hexula.
Dla Szanty dzisiaj będę układała ogłoszenie i po akceptacji Niebieskiej, zaczniemy zamieszczać je w internecie.
Pozostałe 2 labowate po kwarantannie będą miały swoje wątki...i rudzielec po leczeniu również (on szczególnie bo chłopak ma ok 8 lat :( )
Ale jeśli ktoś chciałby nas wesprzeć z ogłoszeniami to byłoby miło :)
Adres kontaktowy do ogłoszeń to: vixit@poczta.onet.pl alternatywny może podać Niebieska na pw bo zawiera jej dane osobowe.

Niebieska - 08-01-2013, 09:22

bedzie nam bardzo milo :)
juz mialam zapytanie o Szante,odeslalam ankiete i zobaczymy.

belly - 08-01-2013, 18:42

Niebieska napisał/a:
juz mialam zapytanie o Szante,odeslalam ankiete i zobaczymy.

Nie dziwi mnie to...ona jest piękna, młoda i wesolutka...tylko się zakochać. Czyli jest nadzieja, że dla niuni wizytę PA zrobimy :haha:
A dziś poszły kolejne ogłoszenia...linki jak zwykle na pw schronowym :)

Chelsea - 09-01-2013, 09:45

trzymamy kciuki :)
kasiek - 09-01-2013, 10:01

i ja tez trzymam mocno :) :)
belly - 09-01-2013, 15:41

Ankieta wróciła do Niebieskiej, czekamy na kontakt z potencjalnym domkiem w celu umówienia wizyty PA.
Przeprowadzenia wizyty podjął się Ryniu. Dziękujemy ;*

belly - 13-01-2013, 00:21

"Nasz" potencjalny domek już się do nas nie odezwał :(
Szanta została jednak wyadoptowana...miejmy nadzieję, że szczęśliwie.

kasiek - 13-01-2013, 02:05

belly, oby szczesliwie

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group