forum.labradory.org

Męski punkt widzenia - Męskie podejście do świąt i prezentów

SuziQuatro - 19-12-2013, 10:12
Temat postu: Męskie podejście do świąt i prezentów
Mój partner wykazał się ostatnio typowym podejściem faceta. Przez przypadek podejrzałam co dostanę na prezent i okazało się, że w prezencie dostanę tablet. Niby wszystko fajnie, ale ja delikatnie wspominałam mu o cudownej srebrnej zawieszce , a on chyba kupił ten tablet bardziej dla siebie.
anna34 - 19-12-2013, 10:14

SuziQuatro napisał/a:
Mój partner wykazał się ostatnio typowym podejściem faceta. Przez przypadek podejrzałam co dostanę na prezent i okazało się, że w prezencie dostanę tablet. Niby wszystko fajnie, ale ja delikatnie wspominałam mu o cudownej srebrnej zawieszce , a on chyba kupił ten tablet bardziej dla siebie.

Typowo męskie niestety :D
Bedzie miał fajną zabawke,już by przynajmniej tą zawieszke dokupił :-P

Quaddo - 19-12-2013, 20:08

SuziQuatro napisał/a:
ale ja delikatnie wspominałam mu o cudownej srebrnej zawieszce

to trzeba palcem pokazać. dwa lata temu to SAMA SOBIE kupiłam zegarek, a domyślny facet w sklepie sie zapytał, czy ma mi zapakować, czy mąż to sam chce zrobić :(

luizka4don - 19-12-2013, 22:35

HEHEH znam te prezenty np. kochanie kupiłem ci nowe radio do samochodu :) Nic ze ja nie mam prawka i nie jezdze no ale przeciez to ja słucham muzyki hahah
zaba - 19-12-2013, 23:10

U mnie tak tata. Kupił niby mamie dyktafon i mp4, ale on to używał ;]
tenshii - 20-12-2013, 10:05

Oj to widzę, że od jednego problemu z facetem zostałam oszczędzona :P

Zawsze dostaję fajne prezenty dla mnie :)

Nulcia1 - 20-12-2013, 10:14

tenshii napisał/a:
Zawsze dostaję fajne prezenty dla mnie


ja też :) nie wiem jak on to robi ale zawsze u mnie tak wypytać kilka miesięcy przed albo słucha mnie co mi się podoba czego potrzebuje , że nigdy się tego nie spodziewam a zawsze dostaje to co mi się podoba :heart:

Quaddo - 20-12-2013, 13:52

tenshii napisał/a:
Zawsze dostaję fajne prezenty dla mnie

no to ja dostalam swego czasu najlepszy prezent urodziny, dzieki temu ze maz podsluchal moja rozmowae z przjaciolka

katerina - 20-12-2013, 15:17

Podczas ostatnich zakupów próbowałam skompletować upominki dla teściów mimo, że nie darzę ich wielką sympatią. Postanowiliśmy że będą to drobne rzeczy tak więc teść dostanie szalik a teściowa jakieś kosmetyki. W poszukiwaniu tych kosmetyków stoimy przed marketową półką i wywiązuje się między nami rozmowa:
Ja: Zobacz jakie tanie masła do ciała, używałam kiedyś takiego, są bardzo fajne, może weźmiemy jej to masło i do tego jakiś płyn do kąpieli
Mąż: no nie wiem, wiesz jaka jest moja mama, ona się na tym nie zna, nie będzie umiała używać
Ja: no daj spokój przecież pisze "masło do ciała" to chyba go nie zje
Mąż (z zakłopotaną miną): Lepiej nie, bo znowu będziesz jej musiała tłumaczyć 5 razy do czego to służy

Dodam tylko, że moja teściowa nie jest aż tak prostą osobą jakby to wychodziło z rozmowy ale widać mój mąż ma o swojej rodzicielce inne zdanie ( co mnie strasznie bawi swoją drogą) :-P

Suzi - 21-11-2018, 21:30
Temat postu: Re: Męskie podejście do świąt i prezentów
SuziQuatro napisał/a:
Mój partner wykazał się ostatnio typowym podejściem faceta. Przez przypadek podejrzałam co dostanę na prezent i okazało się, że w prezencie dostanę tablet. Niby wszystko fajnie, ale ja delikatnie wspominałam mu o cudownej srebrnej zawieszce , a on chyba kupił ten tablet bardziej dla siebie.


Hah, powiem szczerze, że ja wolałabym tablet niż błyskotkę. Ale nie pozwoliłabym żeby facet siedział i się bawił, np. grał w jakieś ogłupiające gierki.

Gringo - 21-02-2019, 10:25

A ten prezent to na pewno dla Ciebie czy raczej dla niego?

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group