forum.labradory.org

Konkursy! - WYSTAWA 2014- SUCZKI: MALUSZKI

agn.k - 01-02-2015, 00:51
Temat postu: WYSTAWA 2014- SUCZKI: MALUSZKI
Zasady głosowania:

1) NIE głosujemy na swojego psa
2) Każdy może oddać 5 głosów
3) Staramy się NIE kierować sympatią do psa lub jego właściciela. Głosujemy na zdjęcia, które naprawdę się nam podobają

Głosowanie trwa 9 dni - dokładny czas do zamknięcia ankiety podany będzie pod ankietą

W przypadku remisu - będzie dogrywka

Zapraszamy do głosowania!!


NR 1

GRETA

Greta jest pozytywnie zakręconym 5-cio miesięcznym szczeniakiem. Zastąpiła miejsce po stracie Luny...
Bardzo szybko się uczy i codziennie zaskakuje swoją pomysłowością :)



NR 2

JENNY

Jenny 18 miesięcy
Pogoda sunia, kolor biszkoptowy o dość łagodnym charakterze oraz bardzo opiekuńcza wobec swojego właściciela.
Reagująca na inne psy, zachęcając je szczekaniem do zabawy, jest bardzo czuła na krzywdę i przygnębiający nastrój domowników i dzieci.
Chętnie przebywa z innymi ludźmi, w domu wręcz wpada pod nogi, spokojnie nastawiona do dzieci, ale również nachalna prowokująca do zabaw.
Jej ciekawość nie pozwala przejść obojętnie obok czegoś nowego co znajdzie się na trasie spacerowej, bądź w domu.
Szybko się uczy, chłonie wiedzę czerpiąc z niej radość migiem opanowując nowe sztuczki.



NR 3

KOFI

moje szczęście
czekoladowe
Kofi



NR 4

LEA

Lea urodzona 17-07-2014 r
Lea jest bardzo żywiołowym psem ,uwielbia zabawy i psoty..budzi mnie radosnym szczekaniem co rana ...Wulkan Energii



NR 5

LEJLA

Lejla urodziła się 15.08.2013 roku
Jest energicznym i fotogenicznym psem.
Z racji moich fotograficznych zainteresowań, Lejla szybko nauczyła się pozować do zdjęć. Dziś suczka nie wyobraża sobie wyjścia na spacer bez "ringa' i aparatu:)



NR 6

LUSIA

Jestem Lusia i tak jak większość rówieśników z mojej rasy jestem psem z lekkim symptomem ADHD tak mówią moi kochani właściciele, których w 100 % rozumiem. Ze mną nie ma nudy uwielbiam zabawę , spacery no i ....wodę ,mogę pływać nie zważając na pogodę. Lasuch ze mnie straszny i gdyby nie dyscyplina pani , mój obwód w brzuszku byłby ogromniasty. A czasami gdy nabroję wystarczy jedno spojrzenie pana w moje piękne oczy i od razu wszystko jest wybaczone. Dziś jestem pewna , gdyby nie my labradory człowiek byłby smutny i niezadowolony.



NR 7

SHILA

Shila to roczna sunia w typie cocker spaniela, adoptowana w sierpniu
ubiegłego roku. Jest psem, dla którego najważniejsze są jedzenie i
spacery podczas których wyznaje zasadę "Ty sobie pańcia gadaj a
ja pobiegam". Ot cała Shila :)



NR 8

SURI

Trochę ponad 1,5 roczna suczka. Najbardziej zwariowany labrador jakiego
znam, totalna wariatka :)
Miłośniczka aportowania, lizus i przytulanka. Gotowa do zawracania głowy
24/7 :)


mufiasty - 01-02-2015, 13:56

głosik oddany
bunia69 - 01-02-2015, 18:36

poszło
Jagienka30 - 02-02-2015, 09:55

Poszło...wybór ciężki :)
Milena - 02-02-2015, 12:03

klik :)
Ewelina - 02-02-2015, 16:28

poszło :)
Paulinaa - 03-02-2015, 13:20

My też już :)
Niteczka95 - 05-02-2015, 22:40

Głosy oddane :)
Joanna O. - 09-02-2015, 00:08

zagłosowane :girl:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group