forum.labradory.org

Mam serce dla psów - Wardęga ma serce dla psów :)

effcyk - 27-03-2015, 20:25
Temat postu: Wardęga ma serce dla psów :)
Polecam obejrzenie tego wzruszającego i krótkiego filmiku Sylwestra Wardęgi.
Im więcej odtworzeń tego filmiku, tym więcej pieniążków na rzecz schroniskowych psiaków ( i innych zwierzaków) :)

https://www.youtube.com/watch?v=jaKRodc6DCY

AnIeLa - 28-03-2015, 09:27

Wardęgi pies - pająk musiał mieć mocne serce jak każdy człowiek krzyczał na jego widok .....
effcyk - 28-03-2015, 12:12

AnIeLa napisał/a:
Wardęgi pies - pająk musiał mieć mocne serce jak każdy człowiek krzyczał na jego widok .....


myślę, że mocne serce to musieli mieć przede wszystkim Ci, którzy zobaczyli psa pająka ;-) .
A od krzyku jeszcze żaden pies nie zszedł na zawał (przynajmniej nic mi o takim zjawisku nie wiadomo) :-P .

AnIeLa - 28-03-2015, 18:44

effcyk napisał/a:
myślę, że mocne serce to musieli mieć przede wszystkim Ci, którzy zobaczyli psa pająka ;-) .
A od krzyku jeszcze żaden pies nie zszedł na zawał (przynajmniej nic mi o takim zjawisku nie wiadomo) :-P .


No komfortu to ten pies raczej nie miał. Bynajmniej mój nie lubi krzyku no ale tamten na pewno był szczęśliwy jak ludzie krzyczeli ;)

A Wardęgę gdyby mnie tak przestraszył kopnęłabym w 4 litery. No ale jak ktoś chce być sławny z tego, że jest sławny to przebiera psa za pająka :D

effcyk - 29-03-2015, 09:49

AnIeLa napisał/a:
No komfortu to ten pies raczej nie miał. Bynajmniej mój nie lubi krzyku no ale tamten na pewno był szczęśliwy jak ludzie krzyczeli

ja myślę że ten pies miał w głębokim poważaniu czy ktoś krzyczy i dlatego krzyczy, przynajmniej na filmiku nie widać sfrustrowanego i przerażonego krzykiem psa, może trochę spłoszonego całą sytuacją :) .
Dużo większym szokiem dla psa jest stres związany chociażby z tym kiedy się zgubi lub zostanie zaatakowany przez innego psa. A takie sytuacje zdarzają się codziennie.
Suma sumarum pies Wardęgi ( Czika) żyje, do psiego psychologa chyba też po tym wydarzeniu nie "uczęszczała" :haha:

AnIeLa napisał/a:
A Wardęgę gdyby mnie tak przestraszył kopnęłabym w 4 litery. No ale jak ktoś chce być sławny z tego, że jest sławny to przebiera psa za pająka

ja tam kolesia nie oceniam, bo nie znam. Każdy orze jak może :-P .
Podoba mi się to, że tą "sławę" wykorzystuje też w pożyteczny sposób.
Chłopak wie, że ma wielu followersów i jeśli poprzez odtwarzanie czy udostępnianie takiego filmiku można się choć w niewielkim stopniu przyczynić do pomocy, to czemu nie :) .

marilka - 14-08-2015, 13:03

Jego psie auto jest najlepsze. Zagraniczni youtuberzy już postarali się o dobrą reklamę naszego wardęgi.
:D

Chelsea - 12-10-2015, 07:01

to moze ja wstawie foteczki Wardegi w Sosnowieckim schronisku ;D




















Ryniu - 12-10-2015, 08:25

Wspaniale! Nie lubiłem a już go lubię :)
wkleiłem jeszcze raz ten film bezpośrednio


Chelsea - 14-10-2015, 07:18

:)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group