forum.labradory.org

Chcę pomóc - Poszukujemy chętnych do pracy w koordynacji adopcji

Ryniu - 28-05-2015, 09:25
Temat postu: Poszukujemy chętnych do pracy w koordynacji adopcji
Poszukujemy chętnych do pracy w koordynacji adopcji.

Podstawowe wymagania:
- operatywność,
- bezkonfliktowość,
- komunikatywność,
- utrzymanie dyskrecji,
- osoba wolna od obowiązków zawodowych (może pracować np w domu, ale dysponować czasem)
- posiadająca telefon bez limitu rozmów,
- podstawowa znajomość poruszania się po forum,
- kochająca labradory i udzielająca się w tematach pomocy dla nich.

Zgłoszenia należy kierować na mail: adopcje@labradory.org, kontakt telefoniczny 608 391 927



Ryniu - 07-06-2015, 22:24

Proszę się nie bać :) 90% osób które zawsze się zgłaszały nie miało pojęcia o pomocy dla labradorów. najważniejszy punkt to:
- kochająca labradory

Praca jeśli tak to można nazwać jest ciekawa i przynosi wiele satysfakcji.

klaudia1234 - 14-06-2015, 12:37

Jeśli można się zapytać, to na czym polega praca koordynatora adopcji? :)
Ryniu - 14-06-2015, 16:09

Każdy w miarę możliwości ma swoje przydzielone role. W tym wypadku chodzi o kontakty telefoniczne i internetowe (np Facebook) z potencjalnymi domami stałymi i tymczasowymi i dopilnowanie wizyt przedadopcyjnych - więc kontakty z wolontariuszami w całym kraju.
SandraiToffik - 29-06-2015, 02:38

Jestem zainteresowana, ale chciałabym dowiedzieć się do dokładnie należy podać w zgłoszeniu. :)
Sokółka - 11-07-2015, 16:36

Witam, do tej pory nie udzielałam się na forum labradory org. ale to głównie z braku czasu (przez dwa lata się dokształcałam). Teraz mam więcej wolnego czasu, chęci do pomocy, posiadam doświadczenie w przeprowadzaniu wizyt przedadopcyjnych. Sama parę razy przewoziłam psiaki do domów tymczasowych. Nie brałam udziału w żadnych interwencjach ale chyba i z tym bym sobie poradziła. I na koniec posiadam sama psiaka, który przez chwilkę był pod opieką Waszego forum - dwa lata temu spod Mińska Mazowieckiego przywiozłam do siebie suczkę, która została znaleziona w lesie przez dobra duszę. Wtedy miała na imię Goldi a my jako dom tymczasowy zminieliśmy jej imię na Alma. Alma jest z nami do dnia dzisiejszego i już nie wyobrażamy sobie życia bez naszej kruszynki.
Gdybym mogła się przydać do pomocy to bardzo chętnie. Mój aktualny numer telefonu posiada Ryniu :haha: :haha:

Olciakowa - 12-01-2017, 00:33

Witam :) . Czy ogłoszenie jest jeszcze aktualne?
Ryniu - 12-01-2017, 12:01

tak proszę o kontakt 608391927
Olciakowa - 27-01-2017, 19:44

Podałam numer znajomym :) . Dziękuję.
pado - 01-04-2017, 18:55

A może ktoś chciałby zostać domem tymczasowym? To cudowne,jak z bidulki na Twoich oczach pies nabiera zaufania do człowieka, jak okazuje Ci wdzięczność. Przeżyłam to parę razy,aż w końcu mój tymczasowicz został na stałe ;*
Może ktoś z Was mógłby pomóc? Przecież forum zapewnia karmę,leki jeśli jest taka potrzeba. Musicie " tylko kochać", moim zdaniem to najważniejsze. A potem,kiedy psiak znajduje dom stały serce Ci rośnie!!!! ;*

Dogaholic - 04-06-2018, 01:31

jeszcze aktualne ? :)

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group