forum.labradory.org

Śmietnik - Wakacje ze psem :)

psiowata - 13-03-2016, 20:53
Temat postu: Wakacje ze psem :)
Kochani, co robicie z waszymi pupilami podczas urlopu, wyjazdu na odpoczynek? Bierzecie piesa ze sobą? Mój pies zazwyczaj lądował u rodziców nad czym trochę ubolewałam. Niestety nie wszędzie można mieć psa ze sobą, ale najbliższe wakacje spędzimy już razem. Znalazłam fajną bazę danych noclegowych z całego kraju, gdzie można zamieszkać i przenocować z psem. Myślę, że to świetna sprawa, że ktoś to wymyślił. Jak zauważyłam, oferta noclegów co chwilę się powiększa. Zresztą sami się zdziwicie ile jest pięknych miejsc w Polsce nie tylko dla nas :) Zostawiam namiar http://noclegizpsem.pl/

Zanim zadasz pytanie użyj opcji szukaj. Moderator


MichalinaG - 27-04-2016, 12:01

Od jakiegoś czasu jeżdżę w to samo miejsce moim pupilem, czyli do Krynicy Morskiej, jest gdzie z nim chodzić, gdzie relaksować a i jest hotel, w którym nie ma żadnych problemów, żeby mieć ze sobą psiaka, hotel continental - jak mówiłam nie robią problemów, jest wygodnie a i ceny nie są jakieś z kosmosu
Luizaa - 12-03-2019, 09:47

No, podróżowanie z pieskiem może być utrudnione. Szczególności jak ma się naprawdę żywiołowego pupila, tak jak ja :) . Nie wyobrażam sobie jeździć na wczasy z moim psiakiem. Dlatego staram się wybierać zawsze dla niego najlepszy pensjonat dla psów kraków . Czyli miejsce, gdzie wiem, że będzie mieć zapewnioną idealną opiekę kiedy mnie nie będzie. A teraz słyszałam dużo pozytywnych opinii o hotelu Sielanka, ponoć z pełnym zaangażowaniem podchodzą do opieki nad pozostawianymi tam zwierzaczkami. Dlatego teraz planuję teraz tam pozostawić mojego pieska.
Tomijjka - 19-06-2019, 20:32

Moja sunia uwielbia spędzać czas u moich rodziców, więc zawsze kiedy gdzieś wyjeżdżam właśnie do nich ją odwożę.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group