forum.labradory.org

Tęczowy mostek - * Madox - 8 lat - DT M±koszyce/opolskie

FADO- Martyna - 26-02-2017, 21:35
Temat postu: * Madox - 8 lat - DT M±koszyce/opolskie
Pomagamy pilnie szukać nowego domu dla Madoxa, pies obecnie nadal jest u wła¶ciciela.

Madoks ma 8 lat. Jest bardzo łagodny dla wszystkich ludzi i przyjacielski a w szczególno¶ci
dla dzieci ( nie akceptuje jednak ¶mietnikarzy ). Wszystkich znajomych i s±siadów wita szczekaniem, jakby chciał pogadać. Inne zwierzaki akceptuje . Nie goni nawet kotów. W mieszkaniu potrafi zostawać sam i to na 8 – 9 godzin, nie nabrudzi i nic nie zniszczy . Rano potrafi wytrzymać z wyj¶ciem za potrzeb± ( nie trzeba wstawać o 6tej rano, by go zaraz wyprowadzić). Karmiony jest such± karm± .Jest bardzo łakomy. Można jednak zabrać mu miskę w trakcie jedzenia, bez agresji z jego strony - będzie chodził za misk± i prosił. Wnuczek go dokarmia mimo mojego sprzeciwu .
Madoks ma nadwagę i problemy ze stawami – dostaje tabletki. Wychodzę z nim 2 razy dziennie
rano i wieczorem . Bardzo lubi, gdy się go szczotkuje .
Madoksowi wystarczy kochaj±cy opiekun, pełna miska z karm± i wod± oraz ciepły k±t.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ , 607492249 (Martyna)
adopcje@labradory.org






FADO- Martyna - 25-03-2017, 19:11

Pilnie poszukuję DT dla tego psiaka, Madox potrzebuje osoby która o niego zadba, zabierze do weta.




Ryniu - 25-03-2017, 22:17

żeby był dziewczynk± to by już miał
FADO- Martyna - 09-04-2017, 13:52

Madox na swoim DT :haha: Dziękujemy pani Krysi ;*

Madox coraz bardziej oswaja się w nowym otoczeniu. Mamy pierwsze sukcesy. Już nauczył się wchodzić samodzielnie po schodach do domu. Został wyk±pany. Madox uwielbia być na podwórku, więc kursuje pomiędzy domem a podwórkiem kilkana¶cie razy dziennie, w domu głównie upodobał sobie miejsce pod lodówk± jako typowy żebrador, mimo tupania łapkami, powarkiwania, poszczekiwania musimy być nieczuli na jego pro¶by. Dieta to dieta. Madox to taki wielki misiek, któremu do szczę¶cia potrzebny tylko człowiek.
Dzi¶ byli¶my u weterynarza. Waga 48 kg, więc konieczna dieta. Miał pobran± krew, dostał leki przeciwzapalne i przeciwbólowe. Jutro będ± wyniki krwi, Umówiłam się też na rentgen tylnych łap z uwagi na to jego ku¶tykanie.
Madox ma cukier w normie, badanie okulistyczne wykazało, że nie ma żadnych zmian w oczach, więc Madox widzi, jedynie s± jakie¶ ¶lady po przebytych,nieleczonych zapaleniach, ale widzi. Być może ten brak reakcji wynika z tęsknoty i strachem przed now± sytuacja, ale to jest do przeskoczenia.








Monisiaczek - 26-04-2017, 11:59

FADO- Martyna napisał/a:
Waga 48 kg

:-o A ja my¶lałam, że Skipper jest ciężki... Powodzenia w odchudzaniu :)

Ryniu - 14-05-2017, 12:43

Madox, kochany mi¶ odszedł za tęczowy most

Cytat:
Wczoraj ok 23.30 Madox odszedł. Wieczorem miałam wrażenie, że stan się poprawił. Madox stał przy lodówce domagał się jedzenia. Po jedzonku poszli¶my na podwórko pospacerować. Cały czas domagał się głasków. Już miałam pisać, że jest poprawa (ale nie chciałam zapeszyć). Przed 23 poszli¶my spać, Madox położył się obok łóżka i zasn±ł. O 23,30 obudziła mnie cisza niestety już nie oddychał.


Bardzo dziękujemy Pani Krysi za wspaniał± opiekę nad Madoxem. Traktowała go Pani jak swojego własnego psa dbaj±c bardzo o jego stan zdrowia.


http://adopcje.labradory.org/madox-9/


adresprzema - 14-05-2017, 14:43

Ryniu napisał/a:
Wczoraj ok 23.30 Madox odszedł. Wieczorem miałam wrażenie, że stan się poprawił. Madox stał przy lodówce domagał się jedzenia. Po jedzonku poszli¶my na podwórko pospacerować. Cały czas domagał się głasków. Już miałam pisać, że jest poprawa (ale nie chciałam zapeszyć). Przed 23 poszli¶my spać, Madox położył się obok łóżka i zasn±ł. O 23,30 obudziła mnie cisza niestety już nie oddychał.

Nie potrafię sobie wyobrazić bardziej naturalnego i w miarę bezbolesnego odej¶cia przyjaciela.
Każde odej¶cie przyjaciela jest smutne.
Ale gdybym mógł wybrać własny sposób odej¶cia z tego ¶wiata, też chciałbym się położyć i zasn±ć snem wiecznym.
:cring:

mufiasty - 14-05-2017, 16:37

:cring: :cring: :cring:
Małgosia35 - 14-05-2017, 16:55

:cring: :cring:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group