forum.labradory.org

Choroby - Guz nadnercza

eweljina - 20-04-2018, 21:44
Temat postu: Guz nadnercza


Witam wszystkich!
Piszę z ogromną prośbą o pomoc
Dzisiaj podczas badania USG u mojej suczki wykryto guza nadnercza... Przesyłam opis badania. Ze względu na wiek i mimo dobrej kondycji psa Pani weterynarz chce leczyć chemią. Czy ktoś miał podobne doświadczenia? Uprzejmie prosze o każdą wiadomość...

adresprzema - 20-04-2018, 22:26

eweljina napisał/a:
Ze względu na wiek i mimo dobrej kondycji psa Pani weterynarz chce leczyć chemią.

Wiem, że taka wiadomość to szok. Ale musisz być bardzo rozważna przy podejmowaniu decyzji.
Coraz więcej lekarzy leczy ludzi z nowotworów metodami niekonwencjonalnymi, ale za to skutecznymi. Bez chemii, radioterapii i operacji.
Sam guz nie jest chorobą a jedynie jej objawem i usunięcie go niewiele pomaga.
Od kilku miesięcy przerabiam leczenie guza piersi mojej siostry metodami alternatywnymi, ponieważ siostra nie zgodziła się na operację i jednoczesną chemio i radioterapię. Do całkowitego wyleczenia jeszcze trochę potrzeba ale już widać efekty potwierdzone badaniami usg i mamo. I to zaledwie po 3 miesiącach nieinwazyjnego leczenia, oczyszczania organizmu z metali ciężkich i uzupełniania witamin i minerałów.

Nie znam wetów, którzy leczyli by w ten sposób zwierzęta, ale jeśli da się tak leczyć ludzi to dlaczego nie zwierzęta? Może poszukaj w tym kierunku?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group