forum.labradory.org
Labrador, Labrador Retriever, Labradory, Labrador forum, Labradory forum. Forum poświęcone psom rasy Labrador Retriever!

Śmietnik - KULKA NA POWIECE

mawi27 - 01-10-2009, 21:52
Temat postu: KULKA NA POWIECE
kurcze jakies dwa dni temu zauwazylam ze Lara ma na gornej powiece mala kroste, cos ale kurzajka, nie wiem skad sie jej to wyklulo i jaka jest przyczyna pojawienia sie tej krostki, ogolnie nie wplywa ona jakos na stan jej samopoczucia, tez ja to nie boli jak ja sprawdzalismy nie wywijaa sie jakos z bolu nie protestowala, czy moze byc zeby cos takiego wyskoczylo?
wielkoscia przypomina jakby ,,pryszcza" cos jak niektorzy maja podskorne wybrzuszenie, nie wiem jak sie do tej sprawy zabrac, udac sie bezposrednio do weta?
jak mozecie doradzcie

iness8@o2.pl - 05-10-2009, 11:54

mawi27, niestety nie wiem co to może być. Może udaj się do weta?
Huberto - 05-10-2009, 12:39

mawi27, a powiedz mi czy z tego wydziela się jakaś wydzielina? Czy jest to tylko to i nic więcej się nie dzieje.

Mój Gordon może mieć coś podobnego, ja już wcześniej udałem się do weta bo bałem się, ze to może mu rosnąć, ale okazało się, ze wet powiedział że to co Gordonowi wyszło to moze odziedziczył po matce i okazało się prawdą :) Ale jak się wystraszyłem to masakra normalnie

Bora - 05-10-2009, 15:20

Przy oczach nie ma co samemu grzebać. Pokaż to weterynarzowi.
Ryniu - 06-10-2009, 14:13

mawi27, i co powiedział wet?
Ewelina - 07-10-2009, 00:06

Też jestem ciekawa czy byłaś z małą u weta???Jak tak to co powiedział??Pisz, bo my się tu martwimy wszyscy!!
siedlar - 12-10-2009, 11:17

Bantu miał cos takiego na oku, tzn na powiece, byliśmy u weterynarza i okazało się, że coś go poprostu ugryzło, z czasem stawało się coraz mniejsze az zeszło całkiem, ale też byliśmy w strachu bo wyglądało to dość dziwnie.
mawi27 - 17-10-2009, 09:38

no witam wszystkie,
przepraszam ze nie dawalismy znac ale mielismy male zamieszanie z netem,wracajac do tematu
oczywiscie bylysmy u weta z nasza krostka i co sie okazalo, ze Lara ma zapalenie mieszka rzesowego, to cos na zasadzie jak sie przeprowadza depilacje, rzeska sie podwinela i wklola w powieke.
Lekarz wzial i delikatnie nadusil powieke a z krostki wyplynal ropka i pensetka delikatnie usunal jej ta rzeske, krostka zniknela oko cale :) wiec jestesmy zadowolone :)
powiedzial ze od czasu do czasu trzeba ja sprawdzac bo moga sie pojawiac takie przypadki