forum.labradory.org

Poznajmy się... - Czym się interesujemy...

Anieńka - 30-11-2007, 19:47
Temat postu: Czym się interesujemy...
No właśnie, żeby lepiej się poznac, może czegoś się o sobie dowiemy. Co robicie po pracy? szkole? jakie są wasze pasje i dążenia?

Zacznę: uwielbiam czytac książki, jestem typowym biblofilem, większosc czasu w internecie spędzałam na forum książki. Teraz ze względu na klasę maturalną ograniczyłam czytanie do minimum... niestety, jak jestem w bibliotece to na siłę się powstrzymuję i koło powieści przechodzę z zamkniętymi oczyma i zmierzam do podręczników :-(

interesuję się też przyjaciółą i chłopakiem i z nimi staram się spędzic jak najwięcej czasu wolnego, a z Wami jak to jest? :)

Tsunami - 30-11-2007, 22:36

Tez uwielbiam czytac:) ale niestety nie mam czasu, poza tym musze cos zostawic sobie do roboty na emeryture :-P Z milosci do ksiazek poszlam teraz na polonistyke od pazdziernika... To bylo najwieksze rozczarowanie mojego zycia! I choc mam umysl absolutnie humanistyczny, wole uczyc sie chemii i ekonomiki u mnie na hodowli...
Czasem niektore marzenia, gdy sie spelnia traca swoj czar...

[ Dodano: Pią 30 Lis, 2007 ]
I z tego wszystkiego nie napisalam czym jeszcze sie interesuje... ;-) Odkad Tsuska jest z nami to w centrum mojej uwagi jest wlasnie ona i wszystko, co z nia zwiazane:)

AnTrOpKa - 01-12-2007, 00:18

Hmmm... ja oczywiście od zawsze kocham zwięrzęta :-) Psy chyba najbardziej :-P W związku z tym, że kierunek na którym studiuję, nie ma nic wspólnego ze zwierzątkami, poszłam na kurs pielęgniarzy zwiedząt domowych :-) Za mną już 3 zjazdy i mogę już zacząć praktyki (trochę się ich obawiam bo kolezanka na pierwszej praktyce zszywała królika...) Pozatym uwielbiam czytać ksiązki :-) Nie ma nic tak wspaniałego jak wyobrażanie sobie tego wszystkiego co jest zawarte w literkach :!: Ostatnią książką jaką przeczytaam jest "Nie mów nikomu" Harlana Cobena :-) - Polecam! A Ty Anieńka będziesz miała jako lekturę "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa - mówię Ci, przeczytaj!! Super książka, jedna z nielicznych jakie przeczytałam w LO, ale jest naprawdę super :)
Interesuje się jescze fotografiką, uwielbiam robić zdjęcia, kręcić filmiki i.. później je obrabiać!! Uwielbiam robić fotomontaże i retusz postaci :-)
Oki nie rozpisuję się już ;-)

Tomi - 01-12-2007, 03:13

Zainteresowania . :-P ..hmm... dużo pisać, chyba taki ciekawski jak labek jestem czasami ..hihi. :mrgreen:
Zasadniczo interesują mnie wszelkie niezwykłości w przyrodzie i nie tylko. Życie zwierząt, ich zachowania w określonych sytuacjach i rozmaite ciekawostki wynikające z ich egzystowania. :-D
Prezentuję w dużej mierze profil humanistyczny, cenię artyzm w każdej formie ,widząc książki uśmiecham się - posiadam ich sporo i nawet w dobie dzisiejszego , wirtualnego świata mam do nich duży szacunek ,...kiedy coś mi na sercu gra - piszę wiersze (i nie tylko) - wspomnę też o zapędach aktorskich (niezrealizowanych niestety) , stanowiących niejako od najmłodszych lat sposób na prezentowanie swojego 'szczenięcego' i kolejno coraz to doroślejszego świata, poprzez pryzmat własnych spostrzezeń. :->
Kiedyś częściej ...teraz to już dość rzadko, ale zdarza sie ,że montuję filmy wideo.
Od roku zajmuję się z pasją inwestowaniem agresywnym na rynkach kapitałowych. Taka moja nowa perełka. :-P

Tsunami - 01-12-2007, 09:49

AnTrOpKa napisał/a:
A Ty Anieńka będziesz miała jako lekturę "Mistrz i Małgorzata" Bułhakowa - mówię Ci, przeczytaj!! Super książka, jedna z nielicznych jakie przeczytałam w LO, ale jest naprawdę super :) ;-)


To jakim cudem zdalas mature :shock:

AnTrOpKa - 01-12-2007, 14:46

Jeśli chodzi o ustną to przeczytałam wszystkie książki jakie miałam zawarte w bibliografii prezentacji :-) A pisemna? No cóż.... streszczenia, filmy... W sumie to zaczęłam czytać ksiązki od epoki pozytywizmu (+ młoda polska, XXlecie międzywojnne, ...) no i część romantyzmu.. ale te wcześniejsze epoki (renesans, antyk, oświecenie...) te kordiany i boskie komedie jakoś mi nie wchodziły, po przeczytaniu kilku stron rezygnowałam... :-) Ale tak jak piszę, od pozytywizmu mi się już spodobało i czytałam :-D :-D
Bora - 02-12-2007, 18:08

Moją pasją są psy (ależ to banalne). No ale tak jest. Szkolenie, psychika, behawioryzm psi, etologia i takie tam... Mama sie śmieje, że pierwsze słowo jakie wypowiedziałam to było "piesek". Od zawsze chciałam mieć psa. No i mam czarnego diabła :P

Lubię czytać książki-zwłaszcza latem, na leżaku opalając sie na słońcu. Fotografować, filmować, tworzyć klipy, podkładać muzykę.

astaroth - 29-12-2007, 00:26

oczywiście nr 1 to labradory :D
poza tym:
- książki (kończyłam polonistykę ;) )
- malarstwo (wybiórczo - ulubiony malarz to Beksiński, a z łagodniejszych klimatów lubię impresjonistów)
- muzyka rockowa :)
- podróże (na tyle na ile pozwalają mi możliwości finansowe ;) )

Madzia - 29-12-2007, 13:09

Oczywiście kynologia. Poza psami: historia, poezja , książki , muzyka ...
Ryniu - 29-12-2007, 16:54

Labradory, komputer, labradory, Internet, Labradory, Grafika komputerowa, Labradory, książki i filmy z pieskami, Labradory, Fotografia, Labradory, muzyka (każda zaangażowana) Labradory, Labradory, Labradory i Labradory :haha:
Madzia - 29-12-2007, 16:59

To ja jeszcze dodam : internet labradory i labradory :-P
kbursa - 08-01-2008, 22:00

O labkach mowił nie bede bo to nie hobby ale choroba.
A hobby:
- sport- czynny(siatkowka, squash, piłka nożna, rower.... i wiele innych)- bierny- stadionowo halowy kibic.
- internet
- Tatry Słowackie

jumiok - 09-01-2008, 17:51

Witam!

zbyt obszerny temat, zeby na niego odpowiadać... ale napewno od ostatniego weekendu beda to psiaki:)

gusia1972 - 10-01-2008, 15:50

oj moje hobby ?
- gitara (choć leży odłogiem od paru lat)
- poezja śpiewana (noo bo gitara ...) a najbardziej oczywiście SDM ;*
- ZHP i wszelakie przygody z tym związane po powrocie po ok 15 latach w szeregi :)
- taniec (realizuje teraz to hobby/marzenie moja starsza córka, trenuje taniec towarzyski, tylko ... wykruszył jej się ostatnio partner :( i szukamy nowego)
- książki - Chmielewska, Grochola, ..., romanse historyczne - nie lubię ciężkiej literatury tak jak i cięzkiego kina, czytając czy ogladając mam odprężyć się a nie potem główkować :)
- od zawsze psy, raczej takie większe, małych się boję :-P za głośne są
- od sierpnia 2007 największym moim hobby jest Kala ;* noo najmłodsza w rodzinie w końcu :)

Madzia - 14-01-2008, 10:54

:D u mnie to samo :D gitara ktora lezy odlogiem pare lat ;D
Irefra - 14-01-2008, 16:22

Uwielbiam psy(szczególnie labradory i boksery) i lubie czytać o metodach szkoleniowych psów. Kocham tez jazdę konną i samo obcowanie z końmi , które daje mi radość już od 12 lat.....Zapraszam na strone www.radziowka.pl-to moja aktualna stajnia i tam tez stoi moja najwieksza "końska" miłość-ogier Wigor.Gram na gitarze(amatorsko) , lubię pstrykac fotki o czym sie juz przekonaliście :) Poza tym piszę wiersze , kiedy najdzie mnie "natchnienie" :) fascynuje mnie taniec towarzyski choc nie miałam okazji spróbować w nim swoich sił...

[ Dodano: Pon 14 Sty, 2008 ]
I jeszcze lubię gotować :) , dlatego programy kulinarne nalezą do moich ulubionych , zaraz po programach przyrodniczych...

Aleksandra - 14-01-2008, 21:09

Zaimponował mi Ryniu- tak szeroki wachlarz zainteresowań.
A ja kocham zwierzaki- nie wszystkie- gady i płazy odpadaja
Kocham ksiązki- chyba najbardziej literaturę chińską i filmy- najchetniej historyczne.
I nie będę juz pisac o labradorach- to jest "oczywista oczywistość"

Tomi - 15-01-2008, 01:00

Aleksandra, literatura chińska - jestem pod wrażeniem :)
inkapek - 15-01-2008, 11:59

A mnie interesuje kryminalistyka a w szczególności osmologia, Badania radiacyjne też są calkiem fajne, Kosmeologia(lubie bardzo zdobić pazurki ;D ), oraz oczywiście psiury nasze kochane -hodowla i ich tresura.No i uwielbiam konie. Jeździć już co prawda nie jeżdzę bo czasu brak ale odpreżam się przy nich i uwielbiam dotykać ich chrapy(są takie ciepłe i delikatne).
labi - 15-01-2008, 12:15

Tomi napisał/a:
Aleksandra, literatura chińska - jestem pod wrażeniem


Tomi, to mi szczęka opadnie, kiedy Aleksandra doda, że czyta w oryginale :haha:

Aleksandra - 15-01-2008, 18:06

Pewnie, że nie w orginale. Za to moja córka jak najbardziej. A to, że wogóle Chiny- ja po prostu tam mieszkałam przez kilka lat- ot i wszystko. I stad to zamiłowanie do chińskiej literatury. A pierwsza ksiązką dot Chin, jaka wogóle dostałam był słownik polsko chiński. Teraz jestem posiadaczką całkiem niezłej biblioteczki.
Ryniu - 15-01-2008, 22:06

Aleksandra napisał/a:
A to, że wogóle Chiny- ja po prostu tam mieszkałam przez kilka lat- ot i wszystko.
Fajniee :) A można było by prosić o jakieś fotki ciekawe?
Tomi - 15-01-2008, 23:46

Aleksandra, ja rozumiem mieszkać w Niemczech , Anglii czy Irlandii ale w Chinach ??? :-o Kolejny raz jestem pod wrażeniem. To ogromne wyzwanie zarówno kulturowe jak i pod wieloma innymi względami. :)
ps. jeśli możesz to napisz proszę chociaz jeden post po chińsku :-P

Ryniu - 16-01-2008, 10:05

Tomi napisał/a:
ja rozumiem mieszkać w Niemczech , Anglii czy Irlandii ale w Chinach ???

Tomi, tak to napisałeś jakby w Chinach mieszkały dzikusy ;) Oczywiście wiem że żartowałeś :)

Aleksandra - 16-01-2008, 19:45


jumiok - 16-01-2008, 20:03

hmmm... interesująca perspektywa zdjecia :D
Aleksandra - 16-01-2008, 20:04

Zapomniałam dopisać coś do zdjęcia. Jest to Budda odkryty przez nas w górach niedaleko Pekinu. Zdjęć jest duuuużo, a ja jeszcze nie bardzo potrafię je tu zamieszczać.

Pościk po chińsku- ja w tym języku nie jestem pisata i czytata. Musze poprosić córkę- niech Ona sie tu wykaże. Ja w Chinach nauczyłam się języka tzw. użytecznego. Najważniejsze,że Chińczycy rozumieli mnie a ja ich. W pracy miałam tłumacza angielsko- chińskiego.

Martie - 16-01-2008, 20:18

W takim razie ja tez cos o sobie napisze ;) a więc:
- hokej na trawie (Kocham :) )
- kynologia
- Labradory, Cane Corso
- czytanie (psy, ich zachowania, ogólnie współczesne ksiązki itp. jedne z ulubionych: "Hera moja miłośc"i "Lot Komety"Anny Onichimowskiej,"Dziennik Bulimiczki", "Chuda"Judith Fathallah)
-biologia i chemia
- zdrowe odzywianie
- taniec
- internet

i bez muzyki zyc nie moge :-P :)

Tomi - 16-01-2008, 20:25

Aleksandra, ten wielki Budda rzeczywiście robi wrażenie :)
Aleksandra - 16-01-2008, 20:25

Martie, podziwiam Cię, Biologię i chemię wspominam jako koszmar szkolny. Na szczęscie było to wieki temu i już spie spokojnie.
Martie - 16-01-2008, 20:28

ja właśnie poszłam na biol.-chem. z marzeniami zdania na weterynarię... zobaczymy co z tego wyjdzie ;)
Aleksandra - 16-01-2008, 20:33

A ,jak ma to być weterynaria, to popieram i trzymam kciuki żeby marzenie sie spełniło.
zwawa - 16-01-2008, 20:38

Biegi i pływanie,
Fotografia, w każdej ilości i w każdym miejscu, choćby najbardziej absurdalnym.
Książki, pożyteczna rzecz na wieczory i dłużące się dnie.
Kolor zielony :P Taki odpał ;D
Nikony, uwielbiam tą firmę. Tak nazwę 2 psa ( gdy będę miała taką możliwość)
Internet w tym portale o psach, gadu gadu.
Jedzenie i spanie
Labradory
Spacery
Muzyka, różnorodna. :D

Adamek - 16-01-2008, 21:33

Martie napisał/a:
z marzeniami zdania na weterynarię...
a do jakiego miasta się wybierasz? :) Lublin? Warszawa? WROCŁAW :D :D ? Olsztyn?
Martie - 16-01-2008, 21:41

Myślałam o Olsztynie bo chyba najbliżej Poznania i ogólnie tak jakos mi sie tam spodobało ze zdjęc :) ale tak dokładnie jeszcze nie wiem, w sumie mam jeszcze prawie 3 lata liceum przed sobą i troche czasu ;)
Wrocław i Warszawa odpada, nie lubie tych miast ;P

Adamek - 16-01-2008, 21:56

Ja mam zamiar składać papiery za rok u mnie :) mam nadzieję że się na dzienne dostanę...
gusia1972 - 16-01-2008, 22:40

Wrocław jest piękny pzyjedź jednak tu :)
Martie - 16-01-2008, 22:41

no i we Wrocławiu i Warszawie to chyba drogo jeśli chodiz o wynajęcie pokoju czy cos nie? ;) uda Ci się :)
jeszcze się zobaczy;P na decyzje (o ile bedzie mozliwosc ze sie dostane) jeszcze mam czas :)

jumiok - 16-01-2008, 22:42

ech... studia... szkoda, ze tak krotko trwaja, a jeszcze szybciej mijaja... :( :cring:
cranbi - 16-01-2008, 22:43

Jakiś czas przymierzałam się do wyhodowania sobie drzewka bonsai. Dziś zrobiłam 2 krok w tym kierunku: kupiłam nasionka i 5 drzewek. Może się uda. Tak się cieszę! :D

p.s. 1 krok dawno za mną - literatura wstępna.

jumiok - 16-01-2008, 22:44

cranbi, jeśli bonsai jest kaktusem, to też mogłbym się nimi zajać :-P ale jakoś w to wątpie :haha:
Ryniu - 16-01-2008, 22:50

Aleksandra, Jaki uśmiechnięty, radosny, to chyba będzie trzeba oddzielny temat założyć, chiński :) Czekamy na następne fotki. W razie problemów mogę pomóc, zapraszam na gg.
cranbi - 16-01-2008, 22:51

jumiok, nieee to nie kaktus i wymaga znacznie większego zainteresowania. :-P

Przykładowe zdjęcia mojego przyszłego zainteresowania:




AnTrOpKa - 17-01-2008, 00:46

cranbi, życzę powodzenia :)
inkapek - 17-01-2008, 07:49

Mojego faceta siostra ma to drzewko(kupiła od jakiejś babci -10letnie). Śliczne to ale po przeczytaniu całej wstępnej literatury stwierdzila że może ono nawet w ciągu jednej nocy kipnąć. Potem jakieś robaczki jej się na nim zagnieździły ale je wytępiła jakimś srodkiem. Tylko że zrobiła zbyt silny roztwór i popalila też drzewko. Naszczęście zaczęły puszczać nowe listki i jak na razie nadal to drzewko u niej żyje. A więc i ja trzymam za ciebie kciuki. Życzę wytrwałości i dużo czasu bo napewno będziesz tego właśnie potrzebować :haha:
Aleksandra - 17-01-2008, 10:18

Ryniu, wielkie dzięki za chęć pomocy we wklejaniu fotek. Na razie ścigam moje dzieci żeby mnie po prostu nauczyły. Ale tym niewdzięcznikom łatwiej jest wrzucić szybko jedno zdjęcie i mieć mnie z głowy niż mi krok po kroku pokazać jak to się robi. Dlatego tez nie zaprezentowałam jeszcze galerii zdjęć Hugo, jak tez nie zamieściłam swojego zdjęcia( choć to ostatnie to może mała strata). Tak, że prawdopodobne jest to, że skorzystam z Twojej pomocy:)
cranbi - 17-01-2008, 10:47

Moja koleżanka ma 3 letnie (takie jak ja sobie teraz kupiłam). Jak na razie nie miała jakiś tam większych problemów. Może to zależy jaki gatunek drzewka? Tak, tak pocieszam się. ;P
jumiok - 23-01-2008, 23:25

Natka napisał/a:
Homeopatia, to kolejna dziedzina, która pozostaje w sferze moich zainteresowań.

No to mamy podobne zainteresowania :-P Czy to tylko Twoje zainteresowania? Ja leczę wszystki swoje dolegliwości homeopatycznie od... szczeniaka :-P - wg. mnie to rewelacyjna sprawa, a co najważniejsze działa :)

Ryniu - 24-01-2008, 11:41

Aleksandra napisał/a:
Tak, że prawdopodobne jest to, że skorzystam z Twojej pomocy:)
Nie ma problemu :)
Ryniu - 24-01-2008, 12:02

Natka napisał/a:
choć ostatnio zasłuchujemy się Ennio Morricone i Gheorghe Zamfirem.

Muzyka... nie mam żadnego ulubionego gatunku, wykonawcy, kompozytora. Po prostu interesuje mnie każda bardzo dobra i może to zabrzmieć śmiesznie, ale mogę słuchać z przyjemnością Bacha i Hendrixa, Beethovena i Milesa Davisa, Chopina i Led Zeppelin w zależności od nastroju i chęci :)

jumiok - 28-01-2008, 20:34

i wyszło szydło z worka - wcześniej o tym nie pisałem, bo nie wiedziałem, że sie to tutaj ujawni... ale jak juz wszyscy wiecie to lubię montować sobie w domowym zaciszu filmy, filmiki (nie tylko Leona, ale także różnego rodzaju wyjazdy, imprezy, spotkania). Ja to po prostu lubie, ale czy to zainteresowanie jest to nie wiem :-P
a co do muzyki o której jest mowa wyzej to z racji pewnego mojego zajęcia toleruje bardzo szeroki zakres gatunków muzycznych :) ale to było tylko tak nawiasem mowiac :-P

AnTrOpKa - 28-01-2008, 22:36

jumiok, ja też uwielbiam montować różnego rodzaju filmiki :) Dobierać podkładu muzyczne, robić przejścia, efekty.. W filmikach z Hexa tego nie pokazałam, bo są dosyć krótkie, ale robiłam np. dwa filmiki na rocznice ślubu i obie pary gdy oglądały płakały ze wzruszenia ;D
inkapek - 28-01-2008, 23:36

To ja bym prosiła na swoim ślubie taki fotomontarz :-P
jumiok - 29-01-2008, 07:46

inkapek, fotomontaz na ślubie? to może być bardzo ciekawe :)
inkapek - 29-01-2008, 12:40

jumiok napisał/a:
inkapek, fotomontaz na ślubie? to może być bardzo ciekawe :)

Też tak sądzę. Muszę zrobic taki montarz swoich i Emila zdjęć z dziecinstwa no i jakieś filmiki sobie musimy nagrać a potem to zmątować. Ale jak tu sa takie talenty to po co się tak męczyć ;D . Dobrze że wiem jak co gdzie i do jakich drzwi zastukać ;*

Tomi - 29-01-2008, 12:42

inkapek, :) hmmm.... fotomontaż na ślubie.... , dobry pomysł - póżniej można powiedzieć ,że to był tylko zwykły fotomontaż , nic zobowiązującego :D
inkapek - 29-01-2008, 12:43

Tomi napisał/a:
inkapek, :) hmmm.... fotomontaż na ślubie.... , dobry pomysł - póżniej można powiedzieć ,że to był tylko zwykły fotomontaż , nic zobowiązującego :D

O tym nie pomyslałam :( . Dzięki za podpowiedz ;D

Salerno - 29-01-2008, 15:48

Od dziecka interesuje się końmi jak i jeździectwem. Aktualnie trenuję w sporcie i poświęcam temu wszystko co mogę, szczególnie serce ... :) Gram w koszykówkę i tańczę hip-hop. Uwielbiam także słuchać muzyki i fotogafować. Ogólnie wrzechstronna ze mnie dziewczyna =)
bkrawczy - 29-01-2008, 22:34

Poza labami moje zainteresowania skupiają sie głównie na rowerach górskich. Mam na tym punkcie bzika. Pracowałem nawet rok jako sprzedawca / serwisant w jednym z Warszawskich sklepów. Kolejne moje zainteresowanie to grafika komputerowa i od niedawna udało mi się podjąć prace która pozwala mi na rozwijanie swojego hobby! Najbardziej lubię robić fotomontaże. Bardzo tez lubię muzykę i tutaj głównie w grę wchodzą klimaty klubowe począwszy od chillout'u a skończywszy na progresywnych brzmieniach. To chyba tyle. Pozdrawiam wszystkich!
AnTrOpKa - 29-01-2008, 22:45

bkrawczy napisał/a:
Najbardziej lubię robić fotomontaże.


Ja też :) :) :) !!!

Ola - 29-01-2008, 22:54

AnTrOpKa, a mówiłam Ci że fajny Chłopak z Bartka :haha: :haha:
AnTrOpKa - 29-01-2008, 23:03

Nom Ola, trzeba będzie go bliżej poznać :P
bkrawczy - 29-01-2008, 23:06

heh, czyzby cos mnie ominelo? ;D

PS:
a jezeli chodzi o fotomontaze to nie wiem czy widzialaś wściekłego Wigora http://groove.ovh.org/lvampire.jpg

a ta z biezacych to ostanio robilem ulotke dla BMW ;P
http://groove.ovh.org/q2.jpg
+
http://groove.ovh.org/q3.jpg
=
http://groove.ovh.org/q1.jpg

labi - 29-01-2008, 23:12

bkrawczy napisał/a:
nie wiem czy widzialaś wściekłego Wigora


A ja nie wiem, czy widziałeś wściekłą Antropkę, bo ja nie :D

AnTrOpKa - 29-01-2008, 23:18

bkrawczy!!! Nie no w szoku jestem!!! To ja tak biegle nie umiem obsługiwać photoshopa! :) Wigor wściekły jest przerażający... Ulotka tez miła ;D

labi.. i lepiej dla Ciebie, żebyś nie widział :P

[ Dodano: Wto 29 Sty, 2008 ]
W sumie ja to tak bardziej umiem retuszować postać... np. zęby wybielić.. usunąć niedoskonałości... wygładzić skórę, odchudzić postać, zmienić kolor oczu, opalić skórę... ups.. wydało się :beated:

bkrawczy - 29-01-2008, 23:39

Fajnie ze sie Wam podoba. Jak byście chcieli zrobić jakaś graficzkę na potrzeby forum to służę pomocą.
jumiok - 30-01-2008, 14:45

bkrawczy, zdjątka super :) czasami wlasnie zaluje, ze nie mam zaciecia do zabawy ze zdjęciami w takim stopniu :cring:
AnTrOpKa, a na forum to jakie sa Twoje fotki retuszowane?? :-P

AnTrOpKa - 30-01-2008, 15:48

jumiok napisał/a:
AnTrOpKa, a na forum to jakie sa Twoje fotki retuszowane?? :-P


Hehe :) Nie są retuszowane :) Tylko w podpisie tło zmieniłam na czarne, ale to nie retusz postaci. Reszta fotek to sama natura :greedy:

Ola - 30-01-2008, 16:01

Ciekawy temat, ale dośc o tych fotkach...
Moje hobby to ksiązki... uwielbiam je czytać ale też kupować ;-) ))
Następny bzik to zbieranie aniołów...
a teraz cos co pewnie Was zaskoczy - uwielbiam wyszywać obrazki krzyżykiem ;-) ) a to jedno z moich dzieł ;-) ))







fotki takie sobie bo tak na szybcika robione :(

jumiok - 30-01-2008, 16:07

AnTrOpKa napisał/a:
sama natura :greedy:

AnTrOpKa widzę, że cukier się sypie nie milosiernie :-P

[ Dodano: Sro 30 Sty, 2008 ]
Ola, musze przyznać, że masz dość niecodzienne zainteresowanie z tymi obrazkami :haha:

AnTrOpKa - 30-01-2008, 16:15

Ola, wow!!! :) :) Ślicznie :)
Bora - 30-01-2008, 16:54

Łał... ja też wyszywam :) ale latem jak mam mega dużo wolnego czasu...
Piękne.

bkrawczy - 30-01-2008, 16:56

Ola ile zajmuje zrobienie takiego obrazka? Bo mi by chyba zajeło całe życie.
Ola - 30-01-2008, 17:50

jumiok napisał/a:
Ola, musze przyznać, że masz dość niecodzienne zainteresowanie z tymi obrazkami


Wiem, ale uwielbiam to robić ;-) ) teraz niestety przy Holly nie bardzo mam jak ;-( ((


AnTrOpKa, Bora,

dziekuje ;-) )

bkrawczy, tyle co ciąża -około 9 miesiecy :haha:

inkapek - 30-01-2008, 17:55

Ola przepiękne :)
Jola - 30-01-2008, 19:06

Ola to jest przepiękne!!
Moni@ - 31-01-2008, 07:41

bkrawczy, super fotomontaże ... choć nie ukrywam że czasami mnie to przeraża, że właściwie tylko fachowiec może odróżnić fikcję od prawdy a laik taki jak ja i do tego naiwny żyje w niewiedzy i daje się na wszystko nabierać :-P

Ola szacun !!! Ostatnio mama mojej koleżanki pokazywała mi swoje nowe dzieło tryptyk z japonkami piękny. Przyjrzałam się z bliska temu obrazowi i zdają sobie sprawę jakie to jest mega trudne !

A Moni@ uczy się jeszcze pilnie do tego ma labusia i dojeżdża do pracy 50 km w jedną stronę więc nie ma za dużo czasu na poświęcanie się swoim pasjom. Najbardziej kocham żagle i oddałabym wiele aby teraz siedzieć w kokpicie, płynąć pełnym wiatrem i patrzeć na żagle rozwinięte niczym motyle skrzydła ...

Ola - 31-01-2008, 07:52

Moni@ napisał/a:
A Moni@ uczy się jeszcze pilnie do tego ma labusia i dojeżdża do pracy 50 km w jedną stronę


Moni@, live is brutal :< ja na szczęście naukę juz skończyłam, ale dojazdy do pracy to jest olbrzymia strata czasu... i jeszcze te ch... korki w 3city :bad:

Moni@ napisał/a:
Najbardziej kocham żagle


no, no a ciekawe jak Kola by sie zachowywała na żaglach :D

Moni@ napisał/a:
patrzeć na żagle rozwinięte niczym motyle skrzydła

Pięknie napisane :haha:

labi - 31-01-2008, 18:27

Ola!!! Wow, ta makatka super, żebyś Ty jeszcze gotować umiała :D
Ola - 31-01-2008, 18:35

labi napisał/a:
żebyś Ty jeszcze gotować umiała


Umiem gotować i to całkiem nieźle ;-) )) podobno tak twierdzi moj TZ a i Kochany jaki sernik piekę... palce lizać ;-) )

bkrawczy - 31-01-2008, 18:48

Tez umiem sernik ale nie upiec tylko zrobic. No wiecie, taki na zimno z galaretka i innymi pierdolami. :haha:
Tomi - 31-01-2008, 18:50

bkrawczy , świetne montaże :) , możesz również prezentować swoje dzieła w Galeriach - przerobione, podrasowane :) :)
Ola , :) ale masz cierpliwość niebywałą , wyobrażam sobie ile to cudeńko wymagało pracy :lookdown:
Moni@, ''patrzeć na żagle rozwinięte niczym motyle skrzydła''
....wyczuwam poetycki talent u Ciebie :-P , słowa Twoje jak pieszczota smagają ucho :lookdown: , zapraszam do off topic - wierszki rozmaite, bardzo chętnie cosik poczytam ;D

AnTrOpKa - 31-01-2008, 19:15

bkrawczy napisał/a:
Tez umiem sernik ale nie upiec tylko zrobic.


Uhmm.. bkrawczy, taki zaradny chłopak z Ciebie ? ;D ;D ;D :papa:

Tomi - 31-01-2008, 20:19

bkrawczy napisał/a:
(...) taki na zimno z galaretka i innymi pierdolami. :haha:

heh :D ... te ostatnie to zwyczajowa nazwa bakalii ?? :-P

bkrawczy - 31-01-2008, 20:42

Zazwyczaj wpada tam wszystko co słodkie w domu czyli rozne owocowe puszki, rodzynki, mrozone owoce, czasami nawet zelki itd... takie pierdoly :)
Ola - 31-01-2008, 20:44

bkrawczy napisał/a:
rozne owocowe puszki


a co to jest???? :D :D

bkrawczy - 31-01-2008, 20:54

noooooo to sa takie owoce w puszce, np. ananasy, brzoskwinie, gruszki itd.
Irefra - 31-01-2008, 21:23

bkrawczy a zjadliwy ten Twój sernik? :-P
Ola - 31-01-2008, 21:28

bkrawczy, :haha:
bkrawczy - 31-01-2008, 23:54

Irefra napisał/a:
bkrawczy a zjadliwy ten Twój sernik? :-P


no nikt jeszcze na niego nie narzekał

[ Dodano: Pią 01 Lut, 2008 ]
to teraz pare fotek odnoszacych sie do moich zainteresowan ;D


ha! wkońcu w swoim żywiole!


a jak fajnie było potem po tym zjeżdżać...


a tak wygląda człowiek który zrobił 78km w temp. -4


a to mój rekord na góralu po płaskim za autobusem :-P nie został jeszcze pobity...

Irefra - 01-02-2008, 20:57

bkrawczy fantastyczna pasja :)
ja tez lubie jezdzic na rowerze , ale hmm w wersji nieco mniej ekstremalnej :-P
a juz najbardziej to lubię jazdę konną :)

Ola - 01-02-2008, 21:02

bkrawczy, no to Wigorek będzie miał ekstremalne wycieczki :-P

Super pasję... taki aktywny człowieczek z Ciebie :haha:

bkrawczy - 01-02-2008, 21:16

Ja poprostu lubie się męczyć fizycznie :D No jak juz bedzie cieplo to rower na dach, Wigora do samochodu i do kampinosu. Oczywiscie nie bede mu fundowal ekstremalnych wycieczek, ale mysle ze to beda fajne wypady, on sie wyszaleje a ja sobie pocwicze technike :)

[ Dodano: Pią 01 Lut, 2008 ]
Dodam tylko ze moja pasja to worek bez dna... Ostanio zrobilem zakupy na ponad 2k pln... na nowy sezon... Chyba zaczne grac w totka....

AnTrOpKa - 01-02-2008, 21:50

bkrawczy napisał/a:
a to mój rekord na góralu po płaskim za autobusem :-P nie został jeszcze pobity...

:-o WOW! bkrawczy, jestem pod wrażeniem :) BRAWO !! :)

bkrawczy napisał/a:
Ja poprostu lubie się męczyć fizycznie

Szkoda, że ja tak nie mam :< :P

Ryniu - 01-02-2008, 21:57

bkrawczy napisał/a:
Dodam tylko ze moja pasja to worek bez dna...

mój worek bez dna to Enzik i komputer ;)

Ola - 02-02-2008, 18:05

bkrawczy napisał/a:
Chyba zaczne grac w totka


też zawsze sobie to obiecuje po jakis zakupach ;-) )) teraz włąsnie zbieram kaskę na obiekty do aparatu...

bkrawczy - 02-02-2008, 21:42

Musze sobie znaleźć jakieś tańsze hobby :D a dzisiaj zagrałem w totka ale i tak nic nie wygram ;P Kiedyś trafiłem 5 ale było ich tyle że dostałem tylko 750 plnów... a nie raz za 5 to jest ze ho ho :D
Ola - 02-02-2008, 21:48

bkrawczy napisał/a:
Musze sobie znaleźć jakieś tańsze hobby


Kaze hobby jest kosztowne ;-) ))


bkrawczy napisał/a:
a dzisiaj zagrałem w totka


a ja znowu nie zagrałam, ale moze kiedys wygram ;-) )

iness8@o2.pl - 02-02-2008, 21:52

A ja wiem że i tak niw wygram więc w to nie gram :lookdown: ale za to obstawiam mecze w niektórych zakładach bukmacherskich gdyż nie wszędzie chcą mi wydać kupon ze względu na wiek :doubt: W tym wygrywam częściej ;D
Ola - 12-02-2008, 07:40

Wczoraj zaczełam haftować grafiki ;-) ))
Jak będziecie chcieli obserwować postępy w postawaniu obrazka to chetnie poweklejam fotki z kolejnych etapów;-)

Ryniu - 12-02-2008, 08:33

Ola napisał/a:
chetnie poweklejam fotki z kolejnych etapów;-)

jasne :)

Ola - 12-02-2008, 08:38

Ryniu, to dzisiaj zacznę dokumentacje fotograficzną ;-) ))
Moni@ - 12-02-2008, 08:50

Ola, ale fajny pomysł :)
AnTrOpKa - 12-02-2008, 11:07

Super pomysł!!! :)
Ola - 12-02-2008, 11:31

Moni@, AnTrOpKa, ;*
Bora - 12-02-2008, 11:35

ależ super pomysł. Czekam na foteczki :D
inkapek - 12-02-2008, 14:59

I ja czekam na fotki ;*
Salerno - 12-02-2008, 21:25

Bardzo ciekawe i świetny pomysł ! Także czekam ;D :-P
Andevil - 12-02-2008, 21:52

Uwielbiam czytać książki. Żaden film nie zastąpi dobrego tekstu. Ponadto gram na fortepianie (o innych instrumentach nie ma co wspominać). Ciekawi mnie polityka - jednak bardziej ta międzynarodowa, niż w wydaniu krajowym.
Namiętnie ogladam programy kulinarne i bardzo lubię gotować.
Od września uczę sie hiszpańskiego (na starosć trzeba trenować szare komórki, zeby nie poumierały), bo bywam tam czasem i lubię rozumieć co się do mnie mówi.
O miłości do psów nie wspominam, bo to banał.

Ola - 13-02-2008, 06:28

Andevil, ksiażki w każdej ilości ;-) ))) ja równiez, może powymieniamy sie jakimiś ciekawymi tytułami ;-) ))
Jeżeli ciekawi Cie polityka to proponuję książke "Zderzenie Cywilizacji" Samuela Huntingtona.


Wow a z tym hiszpańskim mnie zaskoczyłaś;-))) Super.
No i jeszcze ta gra na fortepianie - wszechstronna z Ciebie Babeczka ;-) )))

Co do fotek to oczywiście jak zapowiedziałam tak zrobię ;-) ) bardzo mi miło że chcecie to zobaczyć ;*

iness8@o2.pl - 14-02-2008, 00:14

Andevil napisał/a:
Od września uczę sie hiszpańskiego


Ja hiszpańskiego uczę się już dwa latka :) Jak na razie umiem podstawy :)

AnTrOpKa - 14-02-2008, 00:54

Mnie też się bardzo ten język podoba i chciałam bym w przyszłości się go nauczyć :) i Włoskiego też ;D
Monisia - 14-02-2008, 01:10

Oj zainteresowań mam troszeczkę :) :
* Książki- Lubię spędzać wieczory z ciepłą herbatą, pod kocem i książką w ręku :)
* Filmy- oglądam je z "uporem maniaka"..przynajmniej jeden dziennie. Sama nie wiem czy to z zamiłowania, czy braku zajęcia
* Psychologia- tak mnie jakoś ciekawi zaglądanie w głąb ludzkiej psychiki
* Muzyka- W chwilach relaxu działa kojąco... ale też można przy niej szaleć do upadłego.
* Turystyka- Marzy mi się wyprawa w rejony Polinezji Franuskiej :) Na komputerze mam chyba z milion zdjec ukazujacych piękno tamtejszej przyrody.
* Psy, psy i jeszcze raz psy :) ..a dokładniej ten jeden :*
* Kręgle - Może dziwne ale uwielbiam wypady ze znajomymi do kregielni..tylo nie wiem czy to mozna nazwac zainteresowaniem :D
* Plotki, ploteczki z moimi dziewuszkami :D ..to napewno jest moje hobby ;)
* Gotowanie- Kocham gotować :D szczególnie eksperymentowac ..chociaz czasem sa pozniej przykre skutki na kibelku :D
I to narazie chyba byloby na tyle :D Jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze :D

Ola - 14-02-2008, 16:47

Ok to zaczynamy...
Odsłona 1... kto zgadnie co to będzie na tym obrazeczku???



cdn...

Ryniu - 14-02-2008, 16:57

Ola, Holly :) ?
inkapek - 14-02-2008, 18:33

Ryniu napisał/a:
Ola, Holly ?

To sami miałam napisać ;D

AnTrOpKa - 14-02-2008, 18:55

Dzbanek ? :P
Ola - 14-02-2008, 20:21

zimno...
Tomi - 14-02-2008, 22:08

Ola, ;D jedna z chustek (z kaszubskimi wzorkami) , które to będziecie miały z Monią na głowach widniejąc na portrecie , który zamówiłem u Was :-P
Ola - 15-02-2008, 07:38

Tomi, :-P pudło :-P

dobra dobra Kluski Kochane nie zaśmiecajmy tego wątku... w poniedziałek wstawie nową fotkę, bedzie wiecej wiec wieksze prawdopodobieństwo ze ktoś coś dojrzy :-P

[ Dodano: Nie 17 Lut, 2008 ]
Odsłona 2:



:)

Moni@ - 18-02-2008, 06:55

Ola, wiem to będzie coś bardzo ładnego :P
labi - 18-02-2008, 07:43

To będzie łączka, będą kwitnąć kwiatuszki, latać ptaszki i motylki, wokół drzewka i krzaczki, a za tymi krzaczkami dwa zajączki będą się ... :)
Magda - 18-02-2008, 15:43

Zawsze interesowałam sie zwierzętami. Myślę że dlatego jestem biologiem.
Tomi - 19-02-2008, 00:08

Ola, hmm... no niewiem, jakaś kura wystrojona :-P ??? Zdaje mi się ,że po lewej jakis dziub widzę... ;D
AnTrOpKa - 19-02-2008, 00:28

A ja bym pomyślała, że to skrawek sukienki :P
labi - 19-02-2008, 00:43

Tomi napisał/a:
no niewiem, jakaś kura wystrojona


No, dajcież spokój, juz myślałem, że Tomi napisał o wystrojonych ku... :)

Tomi - 19-02-2008, 01:03

AnTrOpKa, a nie widzisz dzioba?? :-P Przypomniało się od razu; czy ktoś widział dziub dziuba ?;D Nooo.... cóż poczekamy , aż zręczne rączki Oleńki haftem biel naznaczą :lookdown: ;D
ziutka:) - 25-03-2008, 20:51

Ja KOCHAM zwierzęta :) lubię czytać o nich książki.. zwiedzam różne strony internetowe by dowiedzieć sie o nich czegoś nowego. Fascynuje mnie również fotografia :) Uwilbiam robić fotki sobie ;D i mojemu Króliczkowi (niedługo dojdzie labek ^_^ ) . Lubię uczyć sie biologii i chemii. Marzę o tym aby w przyszłości zostać weterynarzem :lookdown: Kiedyś moim hobby było zbieranie naklejek :haha: Teraz natomiast zbieram zdjęcia labków :P To by było tak w skrócie o mnie :)
Lorena - 25-03-2008, 21:27

ziutka:), ja także uwielbiam uczyć sie biologi ale tylko tej dotyczącej człowieka:D jak byłam mała to miałąm aspiracje zostać lekarzem i spełnić marzenie mojej mamy, ale z biegiem czasu doszłam do wniosku że to nie dla mnie:d
Jagnes093 - 25-03-2008, 21:47

A ja interesuje się mangą&anime, zwierzętami. W przyszłości to niewiem kim będę nie mam jakoś pomysłu :confused: Nie lubie przedmiotów ścisłych, a przede wszystkim szkoły :bad: ]:) Mam nadzieje, że w liceum lub technikum mi się spodoba bardziej niż w tej szkole co obecnie jestem chce się jak najszybciej stamtąd wyrwać bo nie ma tam nic interesującego.
NOOOOO to chyba na tyle. :)

Olga :) - 18-04-2008, 13:39

Mam dwie największe pasje: psy i konie ;*
Dorotka - 22-04-2008, 19:35

Moją pasją są oczywiście zwierzęta, w szczególności psy :)
Od kilkanastu dobrych lat gram w tenisa ziemnego. Uwielbiam czytać książki, ale wyłącznie związane z psami :P

labi - 30-04-2008, 07:30

Dorotka napisał/a:
Uwielbiam czytać książki, ale wyłącznie związane z psami


Rozumiem więc, że Twoją ulubioną lekturą jest "Zapach psiej sierści" :D

ziutka:) - 30-04-2008, 22:55

oj labi, labi, :P Ty to masz pomysły ;D
Goha_lab - 08-05-2008, 15:03

Ola to ty wyszywasz haftem krzyżykowym? Ja też! Mało osób to potrafi.
maa821 - 08-05-2008, 15:20

a ja tez potrafie i czasem wyszywam

[ Dodano: Czw 08 Maj, 2008 ]
troche sie pochwalilam - a co!!

Dorotka - 08-05-2008, 19:08

labi napisał/a:
Rozumiem więc, że Twoją ulubioną lekturą jest "Zapach psiej sierści"

Rozczaruje Cię i powiem, że nie ... ;D
Ale Ty to masz poczucie humoru .... :-P

Goha_lab - 09-05-2008, 12:38

No proszę trzeba jakieś osobne forum założyć ja wyszywam bo muszę ciocia ode mnie kupuje i w ten sposób zarabiam na psa ;]
Lorena - 09-05-2008, 12:39

Goha_lab, swietny sposób :D
Goha_lab - 09-05-2008, 13:08

No świetny już mam mdłości jak widzę igłę :dribble: :D A wcale nie tak łatwo zarobić na tym 600zł
maa821 - 09-05-2008, 14:11

Goha_lab, a moze ciocia i ode mnie chce kupowac? :) :)
Goha_lab - 09-05-2008, 14:24

Przykro mi ale rozprowadzanie to by już było przestępstwo :D A gdzie podatek vat :-P I uważaj z takimi rzeczami tu pisać bo :D :D :D
Andevil - 09-05-2008, 15:46

Ja na zdjęciu widzę postać siedzącą przystole pokrytym obrusem (wyszywanie rozpoczęte od dołu) ;D
AniaCz. - 09-05-2008, 16:35

Mi sie tez tak wydaje, ze po lewej siedziec bedzie dziewczyna w sukience :)
Goha_lab - 09-05-2008, 16:39

Skąd wiesz że to będzie dziewczyna w sukience a nie facet w sukience :D :D :D
AniaCz. - 09-05-2008, 16:41

Goha_lab, no coz tego nie wiem na 100% :shy:
maa821 - 09-05-2008, 21:10

Goha_lab, nie wzielas pod uwage, ze istnieje szansa, iz moge miec dzialalnosc gospodarcza i placic wszystkie podatki jak prawdziwy porzadny obywatel :)
Goha_lab - 09-05-2008, 23:21

To wtedy za odjęciem podatków z pieniędzy zostało by ci jakieś 10%. Czyli w moim wypadku za jeden obrazek dostałabym 3 złote :D (normalnie mam 30zł) To za to nawet nici nie kupisz nie mówiąc o kanwie.
maa821 - 10-05-2008, 08:30

Goha_lab, nie no zarcik - nie mam zadnej dzialanosci :haha:
a swoja droga 30zl za obrazem(chociaz zalezy jaki) to bardzo malo. chyba twoja ciocia nie sprzedaje ich dalej?bo mialaby niezly zysk :-P

Goha_lab - 10-05-2008, 10:56

30zł za taki mały bukiecik kwiatków.
wonder-dog - 24-05-2008, 16:35

Ja interesuje się kynologią, zwierzętami głownie psami --> Owczarkami Niemieckimi :zakochany: i wędkarstwem,motoryzacja i troszkę informatyką no i oczywiście dziewczynami ]:)
zaradna - 01-06-2008, 12:52

Ja intersuje sie zwierzetami wszystkimi bez wyjatków. Kocham rowniez czytac ksiazki, sluchac muzyki, ogladac filmy i poznawac nowych ludzi rowniez przez internet:D I kocham zabawy z moim labkiem... I niewiem co jeszcze moge napisac ]:)
benia - 06-06-2008, 22:33

Tak może nie na temat,ale chciałam komuś to w końcu pokazać,mój syn interesuje się lepieniem z plasteliny, to ulepił jak miał 8 lat.Co o tym myślicie? :confused:
AnTrOpKa - 06-06-2008, 22:37

:-o :-o WOW !! benia!!! Jestem pod wrażeniem !! Świetne!!! WIdać od razu, że chłopak ma talent! :) Gratuluję!!
zaradna - 06-06-2008, 22:38

No, no niezle jestem w szoku. Poprostu artystyczna dusze masz w domu :D :)
benia - 06-06-2008, 22:40

On potrafi siedzieć godzinami i lepić! Ale nie chce chodzić na żadne zajęcia,(a zmuszać nie możemy),po prostu się wstydzi!!!!! :confused:
zaradna - 06-06-2008, 22:43

o jej to szkoda, ze niechce chodzic. A ile on ma lat?. Ale patrzac na te zdjecia to podziwiam, ze sam sie tego nauczyl i potrafi :)
Goha_lab - 06-06-2008, 22:53

Do takich zajęć trzeba zachęcić najpierw zabrać pokazać jak na takich zajęciach jest. Ja na początku też się wstydziłam chodzić na tenisa a teraz walę rakietą aż huczy :-P Ma chłopak talent.
benia - 06-06-2008, 22:55

W lipcu skończy 10 ,pracujemy nad tym żeby sie zgodził na zajęcia plastyczne,tym bardziej że powstał nowy kierunek-lepienie z plasteliny!!! :D :D
a to ulepił przed chwilką na szybciora!,teraz lepi Labki,jak skończy to umieszczę tutaj!!! :haha:

Goha_lab - 06-06-2008, 22:57

łauuu
zaradna - 06-06-2008, 23:00

kurde no niemoge taki talent pozazdroscic ;) Czekamy na plastelinowe kluchy :D
Jagnes093 - 07-06-2008, 09:25

Wow co za talent. Nadaje się do szkoły plastycznej bo tam jest nawet taki przedmiot jak rzeźba :)
supergirl - 07-06-2008, 10:26

benia, łał :) świetne to :)
papisia - 07-06-2008, 10:43

benia, rewelacja!! bardzo dobrze, że myślicie by ten talent rozwijać i pielęgnować :) Czekam na plastelinowego labradora :)
ziutka:) - 07-06-2008, 16:54

:-o :-o :-o :-o Jestem pod ogromnym wrażeniem!!! :greedy: Chlopak ma wileki talent !! Nie mozna go zmarnowac.... ŁAŁŁŁ!! ;D
iness8@o2.pl - 07-06-2008, 19:27

Jestem pod wielkim wrażeniem :)
benia - 07-06-2008, 20:51

Dziękujemy wszystkim za miłe słowa!!!! SUKCES! Wiktorek w końcu dał się przekonać i zaczyna lekcje plastyczne od września!!! Chyba uwierzył w siebie bo dostał tyle bardzo miłych pochwał od Was a nie jak do tej pory tylko od rodziców,dziadków!!!!! jeszcze raz WIELKIE DZIęKI!!!!!!!!!!!! :haha: :haha: :haha: ;D ;D ;D
zaradna - 07-06-2008, 20:55

hehe bardzo sie cieszymy jesli w jakis sposob pomoglismyi wplynelismy na jego decyzje :D
labi - 07-06-2008, 22:47

To i ja się cieszę ;* Wiktorek poćwiczy, to i mnie będzie mógł ulepić "ulepszonego". Do tej pory (co widać na fotografiach) lepił realistycznie, a w moim przypadku efekt wizualny mógły być ... :D
benia - 10-06-2008, 17:40

zaradna napisał/a:
Czekamy na plastelinowe kluchy :D

Mała czekoladka gotowa,chociaż Wiktor twierdzi ze nie wyszła...to mi sie i tak podoba!!! :haha:
dla wyobrażenia wielkości,przyłożyłam zwykły nabój do pióra!!! :haha:

zaradna - 10-06-2008, 18:16

o jej sliczny labus podoba m sie jest super i to psie poslanko zarabiste :)
AniaCz. - 10-06-2008, 18:54

benia, super labek :)
Goha_lab - 10-06-2008, 19:17

Świtny jakbym widziała Hexę ;D
zaradna - 10-06-2008, 19:48

O no wlasnie doslownie jak Hexa:D
ziutka:) - 10-06-2008, 20:18

śliczny,naprawde :) JEJJJ... ale to małe O_o Mnie by to sie w rękach zgniotło ;D
AnTrOpKa - 10-06-2008, 20:43

Goha_lab napisał/a:
Świtny jakbym widziała Hexę ;D
zaradna napisał/a:
O no wlasnie doslownie jak Hexa:D
benia, niech się Wiktor przyzna, że to właśnie Hexa go zainspirowała ;] Śliczna czekoladka!!!
iness8@o2.pl - 10-06-2008, 21:09

Ja nigdy tak nie lepiłam :-P super labuś :haha:
benia - 10-06-2008, 21:12

:D :D :D :D :D

[ Dodano: Sro 11 Cze, 2008 ]
Ha! :D to Wam powiem że Wiktor zapatrzył się na zwierzaki sodalis a głównie na zdjęcia
Neskowych dzieci !!!!! :D :D

Goha_lab - 01-08-2008, 15:49

Moje najnowsze dzieła. Komplet obrazków:







ziutka:) - 01-08-2008, 16:21

Ładne :) Skąd bierzesz wzór? Sama wymyślasz czy masz juz gotowce? :)
I komu to sprzedajesz? Kto od Ciebie to kupuje?

P.S prawie jak wywiad ;D

Goha_lab - 01-08-2008, 16:38

Wzór kupuję, są takie gazety z różnymi wzorami a kupuje to ode mnie moja ciocia :)
AnTrOpKa - 01-08-2008, 23:02

Goha_lab, czy zarejestrowałaś działalnosć ? :P Płacisz podatek :P ? hahaha :)
Bardzo ładne kwiatuski :)

iness8@o2.pl - 01-08-2008, 23:42

Goha_lab, piękne ;D
labi - 02-08-2008, 08:12

Goha_lab, a może zmienisz nick na "Cepelianka" :D
A kwiatuszki naprawdę ładne ;*

Ryniu - 02-08-2008, 09:30

Kurde a już myślałem że wzorki z ręki znaczy z głowy :) a nie gotowe, bo zamówiłbym laba :)
Goha_lab - 02-08-2008, 11:27

Ryniu, jest wzór z labem :) Może później zeskanuję i wrzucę :)

[ Dodano: Sob 02 Sie, 2008 ]
Wzory z labami:


W realu wyglądają o wiele ładniej :)

ziutka:) - 02-08-2008, 16:12

Słodki ten pierwszy :)
Goha_lab - 02-08-2008, 16:14

Noo. Po zrobieniu jest śliczny :) Moja mama go robiła dla kogoś śliczny wyszedł :)
Ryniu - 02-08-2008, 18:03

Cytat:
Słodki ten pierwszy

nioooo :)

iness8@o2.pl - 02-08-2008, 18:24

ziutka:) napisał/a:
Słodki ten pierwszy :)

Popieram :) Drugi oczywiście też ładny :)

Ola - 04-08-2008, 06:58

Ryniu, jest też program który przerabia zdjęcia na wzór krzyżykowy, oj korci mnie żeby go zakupić i wyhaftować sobie Holly fotkę. Może jak będę miała wiecej czasu...
http://www.abakan.pl/about.htm

Goha_lab, jak fajnie że nie tylko ja mam świra na tym punkcie. Fakt że ostatnio trochęsobie odpuściłam, ale jak przyjdą długie zimowe wieczoty pewnie wezmę sie za robotę.

Ryniu - 04-08-2008, 09:22

Ola napisał/a:
Ryniu, jest też program który przerabia zdjęcia na wzór krzyżykowy

Program to pestka, ale jakoś nie widzę się w roli hafciarki. Ale jest też maszyna do haftowania :) Najtańsze po 5000 zł :)

Goha_lab - 04-08-2008, 12:50

Ola, jest jeszcze jeden program generujący wzory ze zdjęć i jest darmowy. Mam go. Program nazywa się Haft Krzyżykowy. Żeby go pobrać kliknij tu: http://anleda.pl/galeria/...y3%5B1%5D.0.exe
Tu wklejam dla przykładu zdjęcie Hojraczka wygenerowane w tym programie:

zaradna - 05-08-2008, 22:10

Jej ale śliczne one są. Kurde chyba sobie zamuwie u Ciebie da rade?
Goha_lab - 05-08-2008, 22:29

zaradna napisał/a:
Jej ale śliczne one są. Kurde chyba sobie zamuwie u Ciebie da rade?

Da radę ale dopiero po wakacjach. Jak coś to PW :)

zaradna - 05-08-2008, 23:10

To ja bym sobie może Elma takirego zchawtowanego zamuwiła :D Bo mi to się bardzo podoba :D
Ola - 06-08-2008, 06:36

Goha_lab, dzięki, jak darmowy to sobie go ściągne i jakieś zdjęcie Holly wyhaftuje ;-)
Tomek25 - 14-09-2008, 10:16

Ja do swoch zainteresowań mogę zaliczyć j. angielski, psychologię, filmy (w szczególności z Johnny Depp'em oraz reżyserstwa Tima Burtona), kocham wszystkie labki jak również inne pocieszne stworzenia. :)
gwiazdka - 03-11-2008, 17:33

hymm.. Ja takze uwielbiam czytac ksiazki... uwielbiam astronomie... wszystko o psiakach... taniec.............. a w wolnym czasie...po pracy... oprucz spacerow z sunia... silownia i basen
Decha - 23-12-2008, 20:18

Ja jestem bokserem, interesuje sie sztukami walki, mangą, książki też lubie :] no i spacery z biszkoptem też
Jagnes093 - 23-12-2008, 21:15

Decha, witaj w klubie też interesuje się mangą ^^
Decha - 23-12-2008, 21:35

Jagnes093, a co czytasz? :D
Jagnes093 - 23-12-2008, 22:04

Teraz obecnie nic, ponieważ nie mam kasy na kupowanie mangi. Ale za to oglądam teraz sporo anime.
Decha - 23-12-2008, 23:15

widziałas Fullmetal Alchemist? jestem the best fanem :D
Jagnes093 - 23-12-2008, 23:25

Decha napisał/a:
widziałas Fullmetal Alchemist?

To to wprost uwielbiam niestety tomy posiadam tylko dwa, ale anime obejrzałam całe włącznie z kinówką (zakończeniem). Bardzo ciekawe i rozbudowane. Bohaterzy (bracia) byli świetni, a homonkulusy jeszcze lepsze (Envy ^^ )

Ziemo - 06-01-2009, 07:54

Aktualnie interesuje mnie... aby trochę mrozy zelżały, bo pies mi się w domu załatwia - tak zimno, że nie chce z domu wychodzić :haha: :-P :)
Szyszunia - 06-01-2009, 10:19

Ziemo, :D :D
Ale nie przejmuj sie, mój ma to samo, tylko, ze mrozy nie takie jak w Polsce :-P

Ziemo - 06-01-2009, 12:00

Szyszunia napisał/a:
Ziemo, :D :D
Ale nie przejmuj sie, mój ma to samo, tylko, ze mrozy nie takie jak w Polsce :-P

Ledwie kuper wystawi, już mówi, że nie ma mowy... Oczywiście nie jest aż tak źle, da się go przekupić :haha: :-P

iwonsia - 01-02-2009, 21:18

Na dzień dzisiejszy oczywiście interesuje mnie wszystko co związane jest z wychowaniem psiaka na psa. Poza tym książki wszelkiego rodzaju, uwielbiam zarówno banalne historyjki jak i coś poważniejszego. Atak już zupełnie na luziku trochę astrologia, kartmonacja i zjawiska paranormalne.
Katja628 - 08-02-2009, 14:04

Ja interesuję się labradorami :) kotami, wszelkiego rodzaju literaturą (ale najlepiej fantasy), archeologią, mitologiami, smokami, centaurami itp (jako że posiadam wyjątkowo bujną i rozbudowaną wyobraźnię ;] ) I póki co tyle, ale moje zainteresowania wciąż ewoluują :-P
agazoom - 14-02-2009, 22:50

Psy i komputery, najważniejsze pasje obecnie :)
harm - 25-02-2009, 19:55

przede wszystkim kocham książki, jak jakąs dopadne, czytam od rana do wieczora :)
jednak nie zawsze mam na to czas :)
oprócz tego muzyka, jest całym moim życiem :)

Ania-Ceres - 26-02-2009, 22:37

hmmm...

do niedawna byłam pochłonięta tematyką związaną z coachingami, co wiązało się ściśle z moją pracą (trener w call center) w związku z tym, że projekt upadł (kryzys!) i w związku z otrzymaniem odprawy - kupiłam moją Ceres i zainteresowania przeniosłam w jej kierunku... znacznie łatwiej zniosłam rozstanie z firmą :)

poza tym, skoro 'trenowałam' ludzi, jeszcze bardziej spodobała mi się tresura psów - jest o wiele przyjemniejsza i dużo bardziej wdzięczna. Zaświtała mi nawet myśl by zostać treserką, ale nie bardzo widzę drogę by zdobyć kwalifikacje... :(

myślę też o obedience - ale ciągle się nie mogę zdecydować...

inne zainteresowania - to przede wszystkim sztuczna biżuteria - zaczęło się od wytwarzania jej dla samej siebie, a później koleżanki mówiły: 'a zrób mi też takie, ja też takie chce..' więc zajęłam się sprzedażą, dosyć skromną, bez działalności gospodarczej - ale myślę o niej w związku ze stratą pracy... wszystko przede mną...

choć nie ukrywam że tresura psów jest o wiele ciekawsza i przyjemniejsza :)


aaa... no i uwielbiam podróżować :) finanse pozwalają mi jak na razie podróżowanie tylko po Polsce, ale niczego nie jest żal, bo kocham polskie góry i polskie morze... i nie mogę się oczekać aż zabiorę moją Ceres nad Bałtyk! och jeszcze troche... jak się ociepli :P

Damian - 07-05-2009, 03:11

ja jako nowy uzytkownik forum powiem krotko studiuje pedagogike o specjalizacji reso
jezdze z dzieciakami z adhd i aspergerem na obozy co przydaje sie w wychowaniu labka:D:D bardzo przydatne dorabiam po nocach jako stroz i czasami cos jeszcze w dzien a 90% czasu poswiecam Blekusiowi:D w koncu to jest moj kochany pupil moja przyszla zona jest strasznie o niego zazdrosna :D :D ale coz ja poradze jak kocham ich oboje a z blekim spedzam wiecej czasu:) bo moje kochanie pracuje

Salerno - 07-05-2009, 21:32

Damian napisał/a:
studiuje pedagogike o specjalizacji reso


zazdroszczę Ci :-P

Huberto - 16-05-2009, 22:35

Moje Hobby to sport; piłka nożna, siatkówka, tenis ziemny i stołowy, a także strony internetowe i grafika komputerowa oraz pieski rasy: Labrador, Jamnik oraz Goldenki :)
Ewelina - 16-05-2009, 23:52

Moje obecne hobby to książki. Najczęściej sięgam po te z serii Pies i dziecko.Pozdrawiam :bad:
Agu. - 22-06-2009, 16:18

interesuję się głównie muzyką [słucham prawie 24h na dobę^^], ale także grafiką komputerową i tworzeniem stron internetowych.
DarekB - 18-07-2009, 23:35

A ja bez sportu nie mógłbym chyba żyć :D od dzieciaka chodziłem na piłkę, biegi, szachy (to ponoć rozwija inteligencję :haha: ) następnie na judo (3 razy z rzędu złoty medal na wojewódzkich haha :D :greedy: ) po judo przerzuciłem się na siatkówkę i grałem przez parę lat dopóki nie zaczęły mi się problemy z palcem u stopy(do gry wciągneli mnie koledzy) Obecnie KOPERNIK z Kęt mistrzami Polski :D Po załatwieniu sprawy z palcem zacząłem trenować Taekwondo ale to bardziej z nudów i z zaciekawienia do czegoś bardziej ekstremalnego :) Obecnie tzn. jeszcze 3miesiące temu chodziłem na siłownie, codziennie biegałem, basen, sauna te sprawy :D a bardziej obecnie czyli teraz znów mam problemy z palcem i 29lipca będę miał operację :) Już się nie mogę doczekać kiedy znowu będę mógł wrócić do sportu tym razem z moja bliską mi osobą o imieniu Niko :D Widzę, że tutaj książki i książki powiem szczerze, że jedynymi moimi książkami, które w całości przeczytałem były w Pustyni i w Puszczy oraz Zodiak :) ale to nie znaczy, że czytać nie lubię bardzo dużo a nawet czasami wydaje mi się, że za dużo czytam na necie do tego różne ebooki itp ale tak to jest być neokidem :girl: a no i zapomniałbym o najważniejszym :D od kilku lat interesuje się psami eh :D pozdrawiam wszystkich gorąco w tą zimną noc :D
Huberto - 19-07-2009, 01:04

No to widzę, ze aktywnie spędzasz czas wolny ;) trzymamy kciuki za powodzenie operacji ;)
Muszol - 19-07-2009, 01:17

DarekB, heh dokładnie ;D aktywny chłopak i tyle.. w sumie bardzo dobrze pewnie nigdy na nudę nie narzekasz ;P :)
DarekB - 19-07-2009, 11:16

Huberto, szczerze to to miałem już 3 i za chwilę zaczne myśleć, że powodzenie jest losowe :) ale przynajmniej ulga na rok jest :)

[b]Muszol[/], teraz przez 3 miesiące jak nie mogłem nic robić to nudziło mi się trochę, nawet miałem wizytę u lepszego specjalisty ale dopiero na październik ale ja już nie wytrzymuję w domu i wziąłem u gorszego na lipiec :(

Ewelina - 19-07-2009, 12:54

DarekB, To ty taki terminator jak mój mąż :-P
DarekB - 19-07-2009, 13:27

Ewelina, a jeśli można wiedzieć mąż czym się zajmuje ?:)
Ewelina - 19-07-2009, 13:30

Mój mąż prowadzi firmę związaną z remontem i budową drug a także z kanalizacją!!!!A w wolnym czasie siłownia, basen, jazda na rowerze.trochę na Judo chodził i wszystko co związane ze sportem.Jak był młodszy to grał w piłkę nożną.Ma trochę medali, dyplomów i nawe jeden pucharek w domu!!!
DarekB - 19-07-2009, 13:59

No widzisz mąż zdrowy sportowiec a ty pewnie mu przy tym nie towarzyszysz ! Leń ! :D
Ewelina - 19-07-2009, 16:27

DarekB, Nie lenie się!!!

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 ]
Towarzyszę mu na siłowni, rowerze i na basenie.Muszę go pilnować :-P

Agunesu - 19-07-2009, 19:22

ja to jestem jeszcze małe dziecko w porównaniu do innych ;D A moim ulubionym przedmiotem w szkole je biologia . W przyszłości chciałabym zostać weterynarzem. :) A co robię po szkole? zadania np. ?? :haha: A co do rozrywki to czytam, słucham muzyki.
Gosiacz_ek - 19-07-2009, 19:37

Jeździłam konno... ale dokładnei rok temu spadłam i miałam dwie nogi połamane (do dziś mam blachy). Widok siebie na wózku (miesiąc) dał wiele do myślenia, bo to w końcu tylko nogi a co by było jakby poszedł kręgosłup :confused: No i teraz mam ogromny dylemat, bo chcę znowu zacząć, ale dla świętego spokoju - ze wszystkich stron znajomi i cała rodzina odradzają- jakoś to przeciągam... Ale to przecież nie jest tak, że koniecznie jeżdżąc może mi się coś stać, mam rację? Będąc na rehabilitacji spotkałam tylu niepełnosprawnych ludzi, którzy po prostu szli ulicą... Ale jednak chcę dalej się tym zajmować, bo nie łatwo zrezygnować z takich pasji, zresztą mam takie marzenie, żeby mieć swoją małą stajnie (i w ogóle dużo zwierząt), no i prowadzić spokojne życie wśród fauny i flory :P Wtedy na pewno hipoterapia i kto wie może i dogo bym się zajęła
DarekB - 20-07-2009, 22:02

Ewelina napisał/a:
DarekB, Nie lenie się!!!

[ Dodano: Nie 19 Lip, 2009 ]
Towarzyszę mu na siłowni, rowerze i na basenie.Muszę go pilnować :-P



A czyli rodzinka sportowców samych :D tylko o piesku nie zapomnijcie on też lubi poćwiczyć :D szkoda, że ja mojej nie mogę pilnować co soboty na weselach :( mam nadzieję, że sama się upilnuje :D

PS operacje mam jutro rano ;D :greedy:

Ewelina - 20-07-2009, 22:38

DarekB, Będziemy wszyscy trzymać za Ciebie kciuki!!!!
Gosiacz_ek - 21-07-2009, 09:25

Tak Darku ;) trzymamy kciuki i ogonki!
siedlar - 22-07-2009, 19:24

chociaż przez mojego labusa ograniczyłem troszeczkę jazde, to kocham motocykle, jeżdżę w wolnych chwilach, czasami wyskakuje na jakieś zloty motocyklowe i imprezy związane z motoryzacją, ogólnie to kocham wszystko co ma kilkaset koni, potrafię sobie głośno puścić w domu głos silnika z mustanga i ciarki mnie przechodzą (najlepiej jeszcze jak ma jakąś turbinę he) a w czasie wolnym spawam np aluminium, stal nierdzewną i zwykła, robię osłony na silniki do motocykli tzw gmole, tłumiki itp no nie wspomnę o tym, że przy okazji to jakiś zarobek, ale robię bo lubię, a nie muszę przynajmniej narazie całe szczęście;) :) mam tu filmik jakby ktoś chciał zobaczyć jak troszeczkę jeżdże :bad: http://www.youtube.com/watch?v=nxn5TAHThHk
DarekB - 22-07-2009, 19:47

no extra mam nadzieje ze tez bede mogl w niedalekiej przyszlosci kupic sobie motor i poszalec :) .. z glowa poszalec :D
siedlar - 22-07-2009, 19:56

a zloty w Bielsku fajne są, pewnie wiesz ;D
DarekB - 22-07-2009, 19:59

ja akurat nie tak do końca centrum bielska ale przez Kęty tej dużo razy przejezdzaja :)
Ewelina - 22-07-2009, 22:21

siedlar, Aż musiałam sobie drineczka zrobić jak to oglądałam.Kiedyś szalałam z jednym takim na motorze, ale teraz mniej odwarzna jestem.Mówiąc krótko stara dupa ze mnie.Mój Tż miał kiedyś ścigacza, ale za moją namową sprzedał i kupił sobie quada.Później przekonałam go i Quada też sprzedał.Ach chyba za bardzo sie o niego martwię.Mówiąc krótko to szajba z niego i wolę uniknąć u niego Nakręcania!!!
Diana S - 22-07-2009, 22:55

Ewelina napisał/a:
siedlar, Aż musiałam sobie drineczka zrobić jak to oglądałam.Kiedyś szalałam z jednym takim na motorze, ale teraz mniej odwarzna jestem.Mówiąc krótko stara dupa ze mnie.Mój Tż miał kiedyś ścigacza, ale za moją namową sprzedał i kupił sobie quada.Później przekonałam go i Quada też sprzedał.Ach chyba za bardzo sie o niego martwię.Mówiąc krótko to szajba z niego i wolę uniknąć u niego Nakręcania!!!



Jak Ty jesteś stara "dupa", to ja powinnam dawno przejść na emeryturę... :-P

Ewelina - 22-07-2009, 22:57

Kochana duchowo czuję się starzej niż mam lat w rzeczywistości.Ach na szczęście mój Tż nie ma takiego sprzętu a może i szkoda, bo bym zrobiła się jeszcze bardziej szalona :-P
Ziemo - 22-07-2009, 23:30

Cześć Emerytki... Co wy mi tu Pitolicie ? :-P
Ewelina - 22-07-2009, 23:44

Ziemo, Ach emerytki z nas i co tu zrobic!!!!

[ Dodano: Sro 22 Lip, 2009 ]
Chłop moj spi a ja znowu sama siedze i jak tu sie przed wczesnie nie zestarzec!!!!

siedlar - 23-07-2009, 11:37

Ewelina napisał/a:
Tż miał kiedyś ścigacza, ale za moją namową sprzedał i kupił sobie quada.Później przekonałam go i Quada też sprzedał

No moja żona też mi troszeczkę marudzi i w pełni ją rozumiem bo się martwi, ale póki co jeszcze jeżdżę... Nie wiedziałem, że tu jakieś stare dupy są :<

Ewelina - 24-07-2009, 10:07

siedlar napisał/a:
Ewelina napisał/a:
Tż miał kiedyś ścigacza, ale za moją namową sprzedał i kupił sobie quada.Później przekonałam go i Quada też sprzedał

No moja żona też mi troszeczkę marudzi i w pełni ją rozumiem bo się martwi, ale póki co jeszcze jeżdżę... Nie wiedziałem, że tu jakieś stare dupy są :<

Współczuję żonie.Musi być bardzo dzielna swoją drogą, bo ja nie wytrzymałam i zaraz motór został sprzedany!!!!

siedlar - 24-07-2009, 14:35

Ja współczuję mężowi, że musiał od razu sprzedać hehehe, no i że taką ostrą żone ma :bad: ale chyba wiedział co bierze :lookdown:
Ewelina - 24-07-2009, 15:58

siedlar, Wiedział, wiedział :-P
Jagusia - 24-07-2009, 16:20

Szanowne Panie! Proszę mnie nie wk....., bo mi sie denerwować nie wolno. :-P ale jak czytam, że 22 latka uważa się za starą to mi sie normalnie pięści zaciskają... To co mają powiedzieć takie jak ja po 30-tce lub co gorsza te co półwieze mają juz za sobą? Żywe trupy, zombi, a może po poprostu eutanazja i dobić za wczasu, żeby się nie męczyć.... :bad:
Ziemo - 24-07-2009, 17:00

Się Szanowna Pani nie Nerwuj :)
Te tyćko młodsze Panie ... Jeszcze inaczej gadać przeca będą ... Przyjdzie i na to pora :-P

Ewelina - 24-07-2009, 17:04

Jagusia, Ty się kochana nie denerwuj, bo ci nie wolno.Ach czasami tak właśnie się czuję.Cały czas w domu przy garach i z maluchami jestem, ale od czasu do czasu na basen czy siłownie pojadę.Teraz wakacje i babcie nie chwapią się do pilnowania Kubusia.Więc wszystko na mojej głowie.A mój Tż nie ma chęci mnie zastąpić :(
aganica - 24-07-2009, 17:15

Jagusia napisał/a:
te co półwieze mają juz za sobą
OOO to to ..aż się bałam w temacie odezwać .. :-P Już główkowałam gdzie se Pawulon załatwić :haha: ;D
Jagusia - 24-07-2009, 22:59

Ewelina, to ja bym mu powiedziała tak jak to mowią słowa piosenki...

...zamienię Cie na nowszy model... :-P i poszukala takiego co w domu pomaga :-P

No ale tak już zupelni poważnie, bo w sumie to Wasza sprawa kto się czym zajmuje w domu. Nieważne czym się na codzień zajmujesz, czy jesteś przyslowiową "kurą domową" czy bussinesswoman, ważne aby w tym co się robi odnaleźć radość, by wkładać w to cale serce i czuć się z tym dobrze i by nie zapominać o sobie, o swoich drobnych, czasem niezauważalnych dla innych przyjemnościach... :)

Ewalinko, zaczęlam pracować kiedy tylko zkończylam 18 lat - jeździlam wtedy jako pilot z wycieczkami, później robiłam wiele rzecz, jedne mniej inne bardziej odpowiedzialne, zawsze bylam niezwykle aktywna... a dzis... od 4 lat siedzę w domu, zdala od zgielku Warszawy w ktorej się wychowalam i jej życia towarzyskiego w którym w swoim czasie aktywnie uczestniczylam, z dala od przyjaciół... Nie raz mialam dolek psychiczny i nieraz chcialam to wszystko rzucić w cholerkę, ale wtedy zawsze patrzylam na mojego synka i wszystko mijalo jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki... Moje życie się zmienilo i nigdy już nie bedzie tak jak dawniej. Stare nawyki i przyzwyczjenia odeszly bezpowrotnie a na ich miejsce przyszly nowe. Zamiast kryminalów do poduszki czytam Kota Filemona, zamiast ulubionege serialu oglądam Strażaka Sama, a zamiast wieczornego wypadu z mężem do knajpki robimy sobie romantyczną kolecję we troje :-P I czy to moje obecne życie jest przez to gorsze? Zgrzeszylabym gdybym powiedziala tak. Nie, nie jest gorsze, jest dojżalsze, a ja się czuje mloda i szczęśliwa bo mogę się realizować od nowa, sprostać nowym wyzwaniom - a wierzysz czy nie bycie dobrą matką i żoną to coś o wiele trudniejszego niż bycie dobrym pracownikiem :)

Ewelina - 24-07-2009, 23:23

Jagusia, Jesteś kochana.Dziękuję ci bardzo za tą wypowiedź.Nawet nie wiesz jak mi pomogłaś.Wielkie buziaczki dla waszej cudownej rodzinki ;*
siedlar - 25-07-2009, 10:45

Jagusia, no ładnie napisane
a co do
Jagusia napisał/a:
To co mają powiedzieć takie jak ja po 30-tce lub co gorsza te co półwieze mają juz za sobą?
jak to co?! starsze od węgla :D :-P
Jagusia - 25-07-2009, 21:17

siedlar, z tego co wiem węgiel im starszy tym lepszy, podobnie jest z winem i kilkoma innymi rzeczami...
Ziemo - 27-07-2009, 21:43

Jagusia napisał/a:
z tego co wiem węgiel im starszy tym lepszy, podobnie jest z winem i kilkoma innymi rzeczami...

... I ze mną :-P

Jagusia - 27-07-2009, 21:45

Ziemo napisał/a:
... I ze mną
:-P
caterina14 - 12-08-2009, 09:48

No to teraz ja.
jestem na forum od niedawna ale od dawna je obserwuje. co prawda epoki lodowcowej nie pamietam ale tez nie wiem kto to Hana Motacostam.. Jak bylam niewielka to przyprowadzalam kazdego napotkanego psa czy kota do jadlodajni czyli mojej mamy. Wlasnego psa dorobilam sie dopiro kiedy go podstepem przemycilam! Ladnych pare lat mieszkalam za granica gdzie widzialam i poznalam cudownych ludzi i bombowe psiuki. Dorobilam sie menzonka i synka. Do kompletu jest z nami cud dziewczyna Lena.
I tak sobie ganiam z mezem po remontach , z Kacprem po malpich gajach a z Lenka po plazy!

zaba - 15-08-2009, 22:34

Hmm a ja się interesuję... w sumie wieloma rzeczami.
1.Jak dało się zauważyć moją pasją jest gitara. Obecnie klasyczna i elektryczna.
2. Medycyna. Zafascynowałam się nią już dawno, a w okolicach początku gimnazjum, postanowiłam dążyć do tego, aby spełnić marzenie, by studiować coś z medycyną.
3.Lubie także od czasu do czasu porobić ciekawe zdjęcia :)

Huberto - 15-08-2009, 22:43

Ciekawe zainteresowania :)

No to teraz ja coś napiszę:
1. Sport, a w szczególności piłka nożna i siatkówka
2 Biologia- wszystko co z tym związane
3. Dobra muzyka
4. Grafika komputerowa oraz Strony internetowe

To tak na tyle :) :D

zaba - 15-08-2009, 22:44

Huberto, biologia <3 :haha:
Huberto - 15-08-2009, 22:47

To fajnie :D

Choć wiele osób mówi mi, że nie pasuje na biologa :D to cóż taka moja pasja heheh

zaba - 15-08-2009, 22:48

A planujesz przyszłość z biologią?
Huberto - 15-08-2009, 23:09

Tak mam zamiar właśnie ale zobaczymy jak to się wszystko potoczy nieco później
karisz23 - 16-08-2009, 19:55

Hmm :)
1. Film polski lata (60-70) oczywiście wszystkie komedie S. Barei :)
2. Turystyka rowerowa :)
3. Muzyka :) np d'n'b
hmm...no i kilka innych zainteresowań :) :shy:

ramaya - 21-08-2009, 16:21

to teraz ja krotko i na temat:
1. ksiazki - science-fiction, fantasy
2. polityka - malo popularne zainteresowanie obecnie, ale ja nie do polskiej ciagne tylko UE
3. reggae - nie ma jak to dobra, pozytywna muza i do tego spacer z psiutkiem :D

Lily - 23-08-2009, 18:45

Interesuję się psami, przyrodą, uwielbiam czytać książki, robić zdjęcia ale moim największym hobby jest siatkówka. < 3 Mam już na koncie parę osiągnięć siatkarskich, takich drobnych, szkolnych, ale ważne, że są. :) Mam zamiar z nią wiązać plany na przyszłość.
Ewelaa - 29-08-2009, 11:42

Po szkole na ogół spaceruję z psami co sprawia mi straszną przyjemność. Poza tym kocham tańczyć(taniec towarzyski).Jestem uzależniona od słuchania muzyki i czytania książek. A przy okazji okazuję się także, że i od robienia zdjęć :D
słowiczek - 06-09-2009, 17:13

Moja pasja to fotografia. Na razie to hobby a w niedalekiej przyszłości być może będzie zawodem.
Elutka - 11-09-2009, 10:39

Ehhh tak poczytałam i nie wiem co powiedzieć..myślę ze najważniejsze jak się czujecie duchem!!!!Ja tez rzuciłam wszystko...prace, przyjaciół i mimo że minęły 3 lata nie mogę się odnaleźć(((nie mamy dzieci ale mamy Bono taka moja radość))))teraz na forum przynajmniej mogę porozmawiać z Wami)))cieszę że się tu znalazłam))
szpakmarc - 15-09-2009, 14:01

Po kolei...
naturalnie poza labem...

1. Motocykle i wszystko co sie z nimi wiaze:)
2. Przyroda, srodowisko, las.... (taki zawod)
3. Muzyka
4. Sport
5.Podroze

AnTrOpKa - 15-09-2009, 15:19

szpakmarc napisał/a:
naturalnie poza labem...

1. Motocykle i wszystko co sie z nimi wiaze:)
2. Przyroda, srodowisko, las.... (taki zawod)
3. Muzyka
4. Sport
5.Podroze


:-o wow ! Ideał? :lookdown:

luunaa - 16-09-2009, 12:10

Naturalnie interesuję się zwierzętami, oprócz tego książki które namiętnie czytam kiedy tylko mam czas, kosmetologia (kierunek moich studiów), biżuteria hand made którą wykonuje, podróże oraz fotografia w której nie jestem zbyt zagłębiona , ale po prostu lubię robić zdjęcia :)
papisia - 16-09-2009, 15:47

luunaa napisał/a:
biżuteria hand made którą wykonuje


A mogłabyś się pochwalić tą biżuterią? ;D

luunaa - 16-09-2009, 19:39

papisia napisał/a:
luunaa napisał/a:
biżuteria hand made którą wykonuje


A mogłabyś się pochwalić tą biżuterią? ;D



Jutro wrzucę kilka zdjęć :)

Labidor - 04-11-2009, 17:39
Temat postu: :)
Zgadzam się niema nic lepszego
od nuty rasta :mmm:
"On nie ma duszy, mówisz...
Popatrz jeszcze raz
Psia dusza większa jest od psa"

[ Dodano: Sro 04 Lis, 2009 ]
:) hmm ... co do moich zainteresowań to tak :

1.Spotkania z przyjaciółmi
2. No i psiaki oczywiście
3.Podróże
4.Subkultury :D

dzionga - 04-11-2009, 20:05

Moje upodobania i zainteresowania cały czas się zmieniają.. Kobieta zmienna jest..
ale na chwile obecną lubie czytać książki,rozwiązywać krzyzówki,słuchac muzyki,jeżdzić na rowerze(choć pogoda teraz na to nie zbyt pozwala),i wiele,wiele innych zainteresować posiadam.., :)

kejsii - 17-11-2009, 21:01

Moje zainteresowania to zwierzęta i jeszcze raz zwierzeta. Pamiętam gdy chodziłam do podstawówki to ściany w moim pokoju były całe oklejone w plakatach o psach i koniach .. Na wszystkie uroczystości prosiłam rodziców aby jako prezent kupowali mi książki o psach albo koniach .. Błl taki moment że uczyłam się wszystkich ras psów na pamięć i kazałam mamie mnie przepytywać ..Jazda konna była moim hobby od ukończenia 10roku życia każdy wolny weekend spędzałam przy koniach w stajni. Udało mi się zaliczyć nawet kilka zawodów ale takich mniejszych organizowanych w malutkich klubach. Później gdy bylam juz w LO jakoś odpuściłam bo więcej nauki niż czasu. A teraz powolutku odnawiam treningi i miłość do koni i co mnie bardzo cieszy moja 2 letnia córeczka chyba odziedziczy miłość do tych zwierząt po mamie no i oczywiście do psów bo jej ulubioną książeczką w tej chwili jest książka o labradorach. Idzie w ślady mamusi :haha: Ale się rozpisałam ... P.s moim marzeniem była zawsze weterynaria ale niestety nie udało się i skończyłam administrację :-P prawda że zbliżone kierunki :D
anetka. - 29-12-2009, 17:37

samochody, samochody, samochodyyyy :) :) :) :)
volkswagen , audi - kocham :)

w wolnym czasie ulepszam swoje kochane autko. ogólnie interesuję się pomocą charytatywną, gotowaniem i dziennikarstwem.
poza tym uwielbiam czytać książki.

Martie - 31-12-2009, 19:22

1. Biologia
2. Kynologia
3. Muzyka
4. Hokej na trawie - niestety już nie trenuje ze względu na problemy zdrowotne.
5. Rysunek (teraz dużo mniej rysuje niż dawniej, nie mam na to czasu)
to chyba wszystko :)

PiotrekŚ - 31-12-2009, 20:16

Ponieważ jest to moj pierwszy post więc witam wszystkim interesuję się zwierzętami mam w domu 6 królików gołębie pocztowe i teraz jeszcze oczywiście 2 psy owczarki niemieckie. Planuję sobie kupić labradora ale narazie z pieniedzmi ciężko u mnie jeszcze się uczę i nie pracuję pozdrawiam :papa:
anusia - 01-01-2010, 20:25

hmmm. Ja aktualnie nadal sie ucze w technikum ekonomiczno-hotelarskim na hotelarstwie .
Uwielbiam śpiewać , spędzać czas w gronie przyjacioł i obok Draco ;D
Od czasu do czasu jezdze konno ;)

Majaa1028 - 03-01-2010, 09:46

Poza psiakami, oczywiście ;p to:
1. Uwielbiam piec, gotować, ale na razie średnio mi to wychodzi :)
2. Czytanie (przede wszystkim kryminały, np. "Świadek mimo woli" - Gianrico Carofiglio)
3. Oglądanie filmów (różne, ulubiony to "Zawód: Szpieg")
4. Chciałabym nauczyć się dobrze robić i obrabiać zdjęcia....

Grapy - 04-01-2010, 10:17

Moje zainteresowania to:
Blablador ;)
Zolwie wodno/ladowe/ byly na pierwszym miejscu przed pojawieniem sie Grapiego hihi
bonsai
akwarystyka

Mistic - 04-01-2010, 11:51

Hmmm... moje zainteresowania:
- książki - fantastyka, thriller, horror - a tak naprawdę czytam wszystko co mi pod rękę się nawinie
- rysunek
- grafika komputerowa
- reklama
- filmy
- gry komputerowe - uwielbiam wszystkie tzw "ścigałki" typu Colin, no i Heroesów - a tak w sumie to interesuje mnie tworzenie gier zwłaszcza rysowanie i animacja postaci

goldi845 - 04-01-2010, 15:53

a ja się interesuje zwierzakami muzyką (różne rodzaje od popu po gothic itp.)
Madzialenka - 29-01-2010, 11:45

Moje zaineterowania : labki,terrarystyka (hoduje gekony),ksiäzka,film,muzyka i taniec. To te najwazniejsze :haha: .
kiniusia1730 - 29-01-2010, 13:35

Ja interesuje się głównie zwierzaczkami :) Mam w domu małe zoo :)
olusia23 - 29-01-2010, 22:15

kiniusia1730, a jakie masz zwierzaczki ? :)
brahmadaitya - 01-02-2010, 10:56

interesuje się zoopsychologią a od czerwca tego roku rozpoczynam naukę na trenera psów :)
kiniusia1730 - 01-02-2010, 11:38

olusia23 mam jak wiadomo labka :P :) 3 szynszyle (niedługo zakup czwartej), szczurka, mój narzeczony hoduje ptasznika grrr :beated: , no i szykujemy terrarium, bo mamy zamiar kupić gekona.
olusia23 - 02-02-2010, 18:11

kiniusia1730, ojeja ale zwierzyniec :) ale super :)
kiniusia1730 - 03-02-2010, 18:53

A no wesoło w domu mamy z tymi psotnikami wszystkimi :)
aduchxD - 06-04-2010, 17:02

uwielbiam czytać książki oraz grać w piłkę nożną :-P
interesuję się też fotografią, aktorstwem i muzyką.
Kocham podróżować :)
no i oczywiście kocham labradory jak każdy tutaj !

olusia23 - 07-04-2010, 11:33

aduchxD napisał/a:
interesuję się też fotografią, aktorstwem i muzyką.
Kocham podróżować
super zainteresowania :)
asia030984 - 07-04-2010, 11:59

No to i ja powiem coś o sobie :)
Interesuję się zwierzętami, wszelkimi :) tak sobie kiedyś wymarzyłam, że jak będę miała domek, to jeden pokój zrobię oszklony i będzie to wielkie terrarium :) ale narazie brak możliwości :(
Poza tym interesuję się piłką nożną - kiedyś grałam z chłopakami, książkami, filmem, muzyką, tatuażami. Lubię podróże :)
To tak w kilku słowach ;D

Dulce - 07-04-2010, 14:46

Ja pływam już od 8 lat :) Interesuję się fotografią, kynologią i myszami rasowymi :D
W przyszłości planuję małą hodowle ;)

Ewelina - 07-04-2010, 16:24

asia030984, :)
Dulce, Myszy powiadasz :haha:

Dulce - 07-04-2010, 17:25

Cytat:
Dulce, Myszy powiadasz :haha:


tak, tak :D
są to bardzo inteligentne, ciekawskie i kontaktowe zwierzaczki :D
Jak ma się stadko samiczek to bardzo fajnie obserwuje się zachowania między poszczególnymi osobnikami :D

Paulinna - 10-04-2010, 08:41

Ja interesuję się psami, lubię też robić im zdjęcia ;D
niesia1233 - 10-04-2010, 21:48

A więc ciut o mnie 8)
Aktualnie studiuję Zarządzanie na UW I rok. Chwilowo nie pracuję, a opiekuje moim maleństwem Łokerem. :D Uwielbiam filmy kinowe w szczególności te w formacie 3D :D ubóstwiam również czytać książki kryminalne, fantasy (ale beaz przesady :-> ) itp. Tyle o mnie ;D
P.S A moim największym zainteresowaniem cieszy się Łoker i mój przyszły małżonek. :D
Acha! I uwielbiam podróże! wszelakie :mmm:

iness8@o2.pl - 10-04-2010, 21:50

niesia1233 napisał/a:
Aktualnie studiuję Zarządzanie na UW I rok.


Wow gratuluje :) Ciekawe czy ja się dostanę :-P

niesia1233 - 10-04-2010, 21:54

iness8@o2.pl, heh dzięki ;D ja się dostałam to i każdy się dostanie :D gorzej przetrwać :beated:
iness8@o2.pl - 10-04-2010, 21:55

niesia1233 napisał/a:
iness8@o2.pl, heh dzięki ;D ja się dostałam to i każdy się dostanie :D


No nie mów że było aż tak źle :-P Ja przyjmę teorię że jak ja się dostanę to inni też :-P

niesia1233 napisał/a:
gorzej przetrwać :beated:


Podobno jest ciężko to fakt (jak to na studiach) :lookdown:

christines11 - 15-04-2010, 16:55

Moje hobby to:
-zajmowanie się moją psinką
-granie na instrumentach
-czytanie książek
:) :) :)
Ale moim hobby na pewno nie jest (chociaż to trzeba robic)
-sprzątanie :D :confused: ale i cóż trzeba coś robić co sie mi nie podoba no nie? :lookdown:

asia030984 - 15-04-2010, 19:59

christines11 chyba mało kto lubi sprzątać :-P
olusia23 - 16-04-2010, 13:56

christines11 napisał/a:
granie na instrumentach
na jakich ? :)
christines11 - 24-04-2010, 22:54

saksofon, keyboard, flet :D


No cóż niektórzy mają do tego pociąg (znaczy się do sprzątania) :beated: :brick:

Ewelina - 25-04-2010, 00:23

christines11, Super :)
olusia23 - 26-04-2010, 18:33

christines11, fajnie :)
Kofi - 02-05-2010, 11:40

No cóż, ja mam kilka zainteresowań, lecz postaram się opisać te główne :)

Po pierwsze na pewno Zwierzęta, uwielbiam wszystkie pupile, psy, koty, po prostu uwielbiam...

Kolejnym zainteresowaniem jest fotografia, zajmuje się tym zawodowo, posiadam nawet własny zakład zajmujący się fotografią. Oczywiście te zainteresowanie wiąże się z moim poprzednim które opisałem ponieważ mam co fotografować :)

Kolejnym moim hobby jest motoryzacja, samochody, motocykle, wszystko co z nimi związane :)

Ewelina - 02-05-2010, 14:18

Kofi napisał/a:
mam co fotografować

Żywe złotko :)

Paulinna - 02-05-2010, 20:18

Ja też lubię fotografować- głównie zwierzęta i przyrodę :) Moje zdjęcia nie są jednak rewelacyjne bo są zazwyczaj robione moim telefonem (służącym bardziej do robienia fotek i nagrywania filmików niż do dzwonienia czy SMS-owania :-P )
Krissu - 12-05-2010, 21:21

rowerki MTB
Nissany :)
i wszystkiego innego po trochu :-P

BEATRIXX - 13-05-2010, 16:53

ja wyszywam obrazki,a tutaj jeden z nich wyszywany dla Herutki :-P
(zdjecie jakos brzydko wyszlo po zmniejszeniu za co sorki)

dzionga - 13-05-2010, 17:16

BEATRIXX, to jest piękne !!! Tez chcę takie ! xD
To może i ja napiszę czym się interesuję.. hmm w sumie to wszystkim po trochu..
trochę czytam książki,trochę słucham muzyki,lubie jeździć na rowerze.. i wiele innych rzeczy lubię robić. w każdym razie zawsze znajdę sobie coś do roboty jak się nudzę :)

BEATRIXX - 13-05-2010, 17:42

dzionga mysle ze dalo by sie to zrobic:)
Krissu - 13-05-2010, 17:43

BEATRIXX piękna rzecz :D masz talent :)
BEATRIXX - 13-05-2010, 17:58

Krissu dzieki :lookdown: ostatnio wyszywałam obrazek dla męża małe szopy(na jego specjalne zyczenie :-P ) wyszedl przepieknie moze pozniej wstawie fotke choc obrazek jest jeszcze nie oprawiony

[ Dodano: Czw 13 Maj, 2010 ]
małe szopiki :)



obrazek jest tylko wyszyty nie oprawiony

asia030984 - 13-05-2010, 21:03

BEATRIXX, śliczne :) też bym chciała taki portrecik labka :) masz talent :)
BEATRIXX - 13-05-2010, 22:15

zaden problem zawsze mozna wyszyc pare dodatkowych labeczkow:)
AnTrOpKa - 13-05-2010, 23:31

BEATRIXX, to szopy sa cudowne !!! Jak żywe ! WOW! :)
Krissu - 14-05-2010, 08:10

piękne, szopy, prawie jak żywe ;D
Paulinna - 22-05-2010, 20:12

Ja się interesuję psami :-P Lubię też języki obce ;D i żywioły- są z jednej strony straszne ale z drugiej niesamowite :haha:
Silatan-Lira - 15-06-2010, 18:43

Dla mnie dzieci, dzieci gdzieś tam ciekawa literatura (sagi o aniołach, demonach etc) Interesuje mnie również demonologia i angelologia też. :)Tak króciutko bo dużo się tego zebrało.

Pozdrawiam

Paulinna - 15-06-2010, 21:46

Ja ostatnio polubiłam rysowanie ;D
benia - 16-06-2010, 11:19

Silatan-Lira, a czytałaś "sagę o ludziach lodu"? napisała Margit Sandemo . :)
Silatan-Lira - 16-06-2010, 12:03

Oczywiście, Sagę o Ludziach Lodu a również O czarnoksiężniku i Królestwie Światła :D
Paulinna - 17-06-2010, 07:57

Blacky, ja na koniu jeździłam z 4 razy w życiu :D I może w wakacje jeszcze pojeżdżę ;D
benia - 17-06-2010, 08:54

Silatan-Lira, ja też!!!! ale najbardziej podoba mi sie jednak o ludziach lodu,do dziś sięgam na półkę po moje ulubione części i czytam...,a mąż się ze mnie śmieje :D :-P
ada_pit3r - 17-06-2010, 11:30

Paulinna, ja też zawsze lubiłam rysować... dziś chciałam sprawdzić czy jeszcze coś potrafię...
portret Zory :haha:

nusia - 17-06-2010, 13:33

ada_pit3r potrafisz potrafisz :)
cainees - 17-06-2010, 13:50

ada_pit3r, łał! piękne! :haha:
ja lubie chodzić na spacery, robić z żyłek/rzemyków filofun XD no i nie wiem, telewizje oglądać i na kompie siedzieć :D ?

ada_pit3r - 17-06-2010, 21:29

nusia, cainees, dziękuję... :shy:
Paulinna - 18-06-2010, 14:48

ada_pit3r, super :haha:
Patryk - 19-06-2010, 21:46

A ja wróże z tarota i takie bzdety zielarstwo lubię też czytać. Saga o ludziach lodu stoi na szafce przeczytana 4 razy
Paulinna - 20-06-2010, 18:56

Patryk napisał/a:
A ja wróże z tarota
Tak? To weź mi wywróż kiedy będę miała własnego laba :-P
Patryk - 21-06-2010, 21:07

Paulinna napisał/a:
Patryk napisał/a:
A ja wróże z tarota
Tak? To weź mi wywróż kiedy będę miała własnego laba :-P


Jak będę mieć chwile to powróżę na razie czekam na nowe karty

kaha - 24-06-2010, 17:50

miom hobby jest praca i mój labus... podróże, taniec, MMA
Karoola - 26-06-2010, 22:00

Patryk napisał/a:
A ja wróże z tarota i takie bzdety zielarstwo lubię też czytać. Saga o ludziach lodu stoi na szafce przeczytana 4 razy
]

Hmmm.. interesujące :haha:

A ja: psy, konie, jeździectwo, psie sporty :haha: oprócz tego siatkówka, ultimate frisbee, ogólnie sport, książki, gotowanie i... LENISTWO!!!

cainees - 26-06-2010, 23:44

Karoola napisał/a:
LENISTWO!!!

o rzeczywiście, zapomniałam napisać! : D ja oczywiście też lenistwo mam na swojej liście zainteresowań, siatkówkę też lubie :haha:

Paulinna - 27-06-2010, 17:40

cainees napisał/a:
LENISTWO!!!
Haha, to bardzo ambitne zainteresowanie :D Ja właśnie odwrotnie- nie lubię leniuchować zbyt długo :-P
Karoola - 27-06-2010, 17:54

heh, no oczywiście, że co za dużo, to nie zdrowo, tyle, że zależy co kto jak interpretuje... :-P u mnie ta granica troszkę dalej wysunięta :D :D :D
Candylicious - 11-09-2010, 14:10

Chodzę na lekcję tańca, tańczę Hip-hop. :)
Chodzę do szkoły sportowej. :)
Gram na perkusji. :)
Kocham muzykę! Mój ulubiony rodzaj muzyki to: Rap, Hip-hop, Metal. ITP. :P
Eminem ! 2pac ! System of a down ! ;]
Lubie też rysować, szczególnie Mangę.. :) Parę moim prac:
http://i54.tinypic.com/2hrhldy.jpg
http://i55.tinypic.com/72pnj9.jpg
http://i53.tinypic.com/24v8cpg.jpg
http://i53.tinypic.com/2vmuafd.jpg
http://i53.tinypic.com/2v3hp3r.jpg
http://i56.tinypic.com/ehfyb6.jpg
http://i55.tinypic.com/1z1cpe0.jpg

Pozdrawiam. :)

agata01510 - 21-10-2010, 11:04

Ja uwielbiam czytać książki,słuchać różnorodnej muzyki,oglądać filmy,ale nade wszystko uwielbiam zwierzęta i wszystko co z nimi związane,moje ulubione zwierzaki to oczywiście moje psy,ale i również wszystkie psy,są wspaniałe :) :) :) ,pozdrawiam ;* ;* ;*
Czarna Perła - 23-01-2011, 01:23

Moim odwiecznym zamilowaniem sa konie i jestem pewna,ze tak juz zostanie. :heart:
Jezdze konno,poswiecam czas na czytanie o koniach i jezdziectwie.

A pies jest moim ulubiencem,z ktorym takze spedzam duzo czasu. Nasze wspolne zabawy i spacery sa na stale wpisane w moje codzienne zycie. Zima prowokuje go,zeby wbiegal w glebokie zaspy sniegu,latem zabieram go nad wode,gdzie moze sobie poplywac. Lubie robic zdjecia na tych naszych krotszych i dluzszych wyprawach. Bywa,ze wraca z nich strasznie ublocony... ;)
Bardzo lubie tez podroze,poznawanie nowych miejsc,to mnie fascynuje.

Dominika - 13-04-2011, 10:10

Ja jakbym mogła i miała czas bez wątpienia oddałabym każdą chwile psom, nie muszą być to labladory, ale każdy pies jest uroczy i można w nim znaleźć przyjaciela :) ja jestem jeszcze w średniej szkole w LO (bio-chem), ale na studia mam zamiar wybrać się na fizjoterapię :) nie potrafiłabym zostać weterynarzem bo nie mogłabym patrzeć na chore i biedne stworzenia. A poza Pyzą i szkołą to : biologia, sport(siatkówka, bieganie), muzyka, za czytaniem książek nie przepadam, czytam jak potrzeba do szkoły :) no to tyle :)
lullaby - 13-04-2011, 16:37

Candylicious, widzę , że jesteś wszechstronnie uzdolniona :)
Ja słucham tylko i wyłącznie metalu.
SOAD 'a też słuchałam, szkoda, że już razem nie grają :bad:
A teraz Anthrax, Sabaton, Black Sabbath, Iron Maiden .
Metallice lubię, ale dla mnie to już słabsze granie :)

Pozdrawiam :)

Salerno - 15-04-2011, 13:37

lullaby napisał/a:
SOAD 'a też słuchałam, szkoda, że już razem nie grają


Jak to nie? Wznowili działalność, a 15 czerwca ma być koncert w Berlinie! :)

lullaby - 28-04-2011, 19:42

Salerno napisał/a:
lullaby napisał/a:
SOAD 'a też słuchałam, szkoda, że już razem nie grają


Jak to nie? Wznowili działalność, a 15 czerwca ma być koncert w Berlinie! :)


No niby tak , ale dla mnie to jest już całkiem inne granie :( ja tęsknie za tym starym SOAD' em :(

dominika92 - 28-04-2011, 20:00

ja kocham czytać..swego czasu dużo też pisałam ...ale...jakoś zaniedbałam to i nie mam motywacji by do tego wrócić, mimo że wciąż jest to moją pasją.
lullaby - 28-04-2011, 20:20

dominika92 napisał/a:
ja kocham czytać..swego czasu dużo też pisałam ...ale...jakoś zaniedbałam to i nie mam motywacji by do tego wrócić, mimo że wciąż jest to moją pasją.


Ja również kocham czytać... Jednak ostatnio strasznie się opuściłam, ale to przez brak czasu :confused: Czytam tylko lektury szkolne, nic poza tym... aż wstyd się przyznać . :beated:

dominika92 - 28-04-2011, 20:35

lullaby, czas nadrobić :) ja też ostatnio się opuściłam, ale teraz znowu mnie naszło :)
Labradore - 28-04-2011, 20:56

Ja czytam ksiązki, slucham rapu a ostatnio wolny czas spędzam na... trampolinie :D
Pikuś - 29-04-2011, 08:10

Kocham siatkówkę. To moje życie :haha: Bardzo lubię też pisać, ale nie wiersze. Na moim koncie mam 2 książki. Niestety przez przypadek skasowane :bad: Ale ostatnio nie mam czasu na pisanie :cring:
SandraiToffik - 29-04-2011, 12:39

Przede wszystkim szkoleniem psów metodą klikerową. Moją pasją są również inne zwierzęta, a także muzyka oraz fotografia. Gdy mam wolny czas, biorę do rąk książkę i zapominam o całym Bożym świecie. A czasami też rysuję. :)
Paulinna - 29-04-2011, 18:51

Pikuś napisał/a:
Bardzo lubię też pisać, ale nie wiersze
O, a ja właśnie lubie pisać wiersze :-P
bartez - 17-05-2011, 08:57

Przez 19 lat pasjonowało mnie wszystko gdzie można kark skręcić , co w pewnym sensie mi się udało . Zawsze i przede wszystkim wspinaczka a dokładniej alpinizm ale też jaskinie , nurkowanie jaskiniowe , spadochron ,ski alpinizm ...

teraz po ciężkim urazie kręgosłupa mogę sobie o wspinie tylko pomarzyć , w każdej wolnej chwili jadę gdzieś na trekking , zimą na biegówkach też lubię pośmigać , próbuje kręcić filmy dokumentalne głównie przyrodnicze , picie piwa też uważam za fajną sprawę :)

akira - 11-06-2011, 22:31

witam. ; p
interesuje się sportem najbardziej bieganie, piłka ręczna i siatkówka. ; )
muzyką, słucham reggae i trochę metal. razem z koleżanką układamy teksty, później melodia i 'próbujemy' to zagrać. ;p kocham rysować szczególnie mangę lub anime. ;pp
czytam dużo książek, ostatnio przeczytałam "wielki marsz" stephen'a king'a - polecam gorąco. ; ] narazie tyle. ; d

gosiaczek - 12-06-2011, 10:42

interesuje sie jazda konną(dopiero zaczynam)... :)
lubie tez grac w piłke nożną i ręczną oraz układam origami i słucham muzyli np. hip-hop, rap (rafi&koni, peja, paluch...)
ogółem zajmuje sie nauka języka szwedzkiego...^^
-NAZYWAM SIE...=jag heter /ja hieter/
ITD...;)
kocham rysować konie psy i koty
;D

[ Dodano: 12-06-2011, 10:43 ]
Candylicious, masz wielki talent do rysowania jezeli to naprawde ty narysowałaś :) ;*

Jira - 15-06-2011, 09:09

gosiaczek napisał/a:

kocham rysować konie psy i koty
;D



Masz jakieś swoje prace?
Ja mogę zarzucić swoją najnowsza akwarelką

Mlody owczarek niemiecki dla znajomej z kursu.

W ogóle to nie wiem czy jest już gdzieś tutaj w offtopie temat "nasze bazgroły/ rysunki" czy coś w tym guście. Jak nie ma to moze założymy? Popokazujemy sobie nassze dzieła może udzielimy rad tym co zaczynają rysować?

Salerno - 16-06-2011, 19:40

Jira napisał/a:

W ogóle to nie wiem czy jest już gdzieś tutaj w offtopie temat "nasze bazgroły/ rysunki" czy coś w tym guście. Jak nie ma to moze założymy? Popokazujemy sobie nassze dzieła może udzielimy rad tym co zaczynają rysować?


Może tu:
http://forum.labradory.or...t=4413&start=60

mergie92 - 17-06-2011, 22:32

Hej, jestem zupełnie nowa na tym forum i to w ogóle moje pierwsze forum, w którym wezmę udział ;)
Mam 3 letniego labradora, w którym jestem zakochana po uszy od kiedy tylko go zobaczyłam i to on oczywiście jest głównym tematem moich zainteresowań. Mam teraz wakacje i wypróbowuje z nim różne zabawy i ćwiczenia, mogłabym spędzać na dworze cały dzień :haha:
Poza tym bardzo lubię słuchać muzyki, raczej spokojnej ale utrzymanej w klimatach rockowych.
Ostatnio też zaczęłam się interesować zdrową żywnością i wciągnęło mnie to jak nie wiem co :mmm:

Czarnuch18 - 19-06-2011, 12:26

ja z zamiłowania pracuje w schronisku ;] stamtąd wzięłam nasza Sonitke he he a tak?
siedzę w domu zajmuje się chłopakiem rodziną... ;] ;]

conman - 21-06-2011, 22:19

Ja zajmuję się naprawą komputerów, laptopów, drukarek, czasami zdarza mi się naprawiać monitory, mp4.
Interesuję się motocyklami, sportem a w szczególności lekkoatletyką, którą kiedyś trenowałem:)

Vicky - 26-06-2011, 22:40

Hej ;]
Ja się interesuję w szczególności jazdą konną i muzyką.
Konno jeżdżę od 2 lat (dopiero -.-). A co do muzyki... Kocham muzykę rockową. Jestem zakochana w dźwiękach gitary, dlatego też gram na klasycznej (od 4 lat) i elektrycznej (od 6 miesięcy xd). Ćwiczę jeszcze wokal. ;]

conman - 26-06-2011, 22:43

Też lubię rocka, i gram na perkusji:)
donia457 - 26-06-2011, 23:47

a ja wam nie powiem czego lub kogo Malgoś lubi sluchac bo mnie wysmiejecie :-P
AnIeLa - 26-06-2011, 23:52

A tam mów śmiało :)
donia457 - 26-06-2011, 23:53

no dobra -przkonalas mnie :haha:
Elvisa Presleya,no co w koncu rock

AnIeLa - 26-06-2011, 23:56

O Presley :) Love me tender, love me true, all my dreams fulfill. :) Ja ostatnio mam jazdę na M.Jacksona :lookdown:
donia457 - 27-06-2011, 00:01

slucham go wtedy kiedy jestem sama w domu :D ,bo mi domownicy nie daja sluchac :cring: ,pewnie sasiedzi sie ciesza jak slucham Elvisa na calu full :D
Vicky - 27-06-2011, 09:45

Moim zdaniem Metallica, U2, Red Hot Chili Papers i Coldplay rządzą! ;]
dominiquepe - 25-07-2011, 23:22

uwielbiam te zespoły ;D a tak wgl heyka jestem tu nowa. Mam 2 miesięcznego labka. Interesuję się historią II wojny światowej:P chodzę do liceum, gram na gitarze i trenuję szermierkę. I oczywiście teraz mój świat będzie się kręcił wokół mojego pieska ;*
SandraiToffik - 26-07-2011, 13:14

Witaj dominiquepe!
jkasia - 26-07-2011, 13:18

dominiquepe, witaj! Masz bardzo ciekawe zainteresowania ;D
Jalop - 10-08-2011, 22:09

benia napisał/a:
Silatan-Lira, a czytałaś "sagę o ludziach lodu"? napisała Margit Sandemo . :)
'

Ależ offtopic. Kiedyś natrafiłem na taką książeczkę z Faktu. A że czytać lubię to przeczytałem w mig pierwszy tom. Bardzo mi się spodobała. Kiedyś czytałem też inne sagi, ale nie pamiętam dokładnie tytułów.

Karoola - 11-08-2011, 00:40

donia457, też uwielbiam Elvisa! Lubię też Abbę, Michela Jacksona, rock&roll i podobne klimaty :-P (rówieśnicy w tej chwili się ze mnie śmieją :-P ) Ale taka już jestem! :haha:
donia457 - 11-08-2011, 19:20

Karoola, oo jak to milo spotkac bratnia dusze,ze mnie tez kazdy sie smieje :)
Fiszka - 13-08-2011, 18:53

Moje zainteresowania:
kolejność przypadkowa
-fotografia
-psy
-rysowanie
-malowanie
-pływanie
-podróże
-chomiki
-świnki morskie
-konie
-koty
-gra na gitarze
-śpiew
-nauka
-koniecznie przyroda
-chyba jestem uzależniona od zakupów w zoologicznym szczególnie.

Chciałabym uprawiać z moim psem agility lub frisbee.

Salerno - 14-08-2011, 18:08

Fiszka, jeździsz konno gdzieś w kuj-pom?
Fiszka - 14-08-2011, 20:04

Tak, w Inowrocławiu w Stangrecie. Jeździłam przez 2 lata, miałam rok przerwy i znów chcę zacząć. Polecam tę stadninę.
Agnes_Maksio - 18-08-2011, 15:13

Ja kocham robić grafkię komputerową. Umiem już obsługiwać Photofiltra, Photo Scape'a i GIMPA, a teraz ucze się Photoshopa. Oprócz tego kocham pisać opowiadania, piosenki i wiersze ;)
Labradore - 18-08-2011, 23:57

Agnes_Maksio napisał/a:
a teraz ucze się Photoshopa.

jakiego?

Kruża - 28-08-2011, 11:03

a ja sobie gram w o dziecka w koszykowke ... :)
Agnes_Maksio - 31-08-2011, 22:43

Labradore napisał/a:
Agnes_Maksio napisał/a:
a teraz ucze się Photoshopa.

jakiego?


AP7 ;)

Labradore - 01-09-2011, 20:19

widze program coraz popularniejszy :-P
łatwy do obsługi , szybko sie nauczysz tych najpotrzebniejszych funkcji ;)

Agnes_Maksio - 11-09-2011, 18:16

Już się nauczyłam tego i owego, np. wycinania zdjęcia :)
Labradore - 11-09-2011, 20:41

ja wycinam przez skróty klawiszowe bo inaczej nei umiem :D
a wtapiać zdjęcia potrafisz? ;)

Lelejka - 15-09-2011, 10:42

Mnie interesują psy ich tresura i zachowanie pogłębiam sie w różne rasy oprócz tego konie i jazda konna to moja pasja a i książki lubie poczytać ;D
Agnes_Maksio - 16-09-2011, 12:31

O, ja też kocham jazdę konną <3 Klacz, na której jeżdżę nazywa się Alma xD
Salerno - 16-09-2011, 12:51

Lelejka, Agnes_Maksio, i wszystkich którzy pasjonują się jeździectwem zapraszam do nowo utworzonego tematu :)
http://forum.labradory.or...p=260929#260929

donia457 - 16-09-2011, 13:34

ja nie jezdze konno ,ale pamietam jak moja Julka miala wtedy 4 lata i jak poszlismy z nia na przjazdzke to kuc na ktorym jezdzila nazywal sie "paczek" :haha:
Patty - 24-10-2011, 21:44

Moja pasja to głównie muzyka.. kocham grę na gitarze, uczęszczam do szkoły muzycznej rok trzeci.. Oprócz tego lubię fotografię, informatykę ;)
Przyznam się bez bicia.. za dwa lata studia, a ja kompletnie nie wiem na jaki kierunek się udać! :-o
Z jednej strony... mogłabym robić dosłownie wszystko, ale z drugiej chciałabym mieć jakiś swój cel, pasję.., coś do czego dążę. Chcę być kobietą spełnioną :D Zarówno zawodowo jak i w miłości :haha: .. moja mama jest pielęgniarką.. myślałam o tym, lecz medycyna odpada... tata, kształcił się na architekta, ale wybrał pracę w zakładzie naprawczym :D No a co ja... nie będę całe życie paćkała się w smarze, albo stała za ladą sklepu z akcesoriami samochodowymi...

Ashanti88 - 26-10-2011, 13:17

Moją miłością są psy, konie oraz jazda konna. Jeżdżę od małego :) Pracowałam kiedyś u wujka w stadninie koni :)

Przygotiwuję się po mału do 2 kursów : Na instruktora Jazdy Samochodem oraz Jazdy konnej ;)

Kocham kontakt z ludźmi i zawsze chciałam uczyć innych tego, co ja umiem najlepiej ;*

Salerno - 26-10-2011, 23:50

Ashanti88, w takim razie serdecznie zapraszam tutaj:
http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=6329

Ashanti88 - 06-12-2011, 13:18

Salerno, Dziękuję :)
Rysia88 - 06-12-2011, 15:01

Ja interesuję się oczywiście wszystkim co dotyczy psów- pogłębiam swoją wiedzę na temat szkolenia itp. , jestem fanką piłki ręcznej :heart: - tą miłością zaraził mnie TZ i od 4 lat nie opóściliśmy żadnego meczu naszej Wisły Płock która jest Mistrzem Polski :heart: oprócz tego czytam dużo książek i słucham dużo muzyki- szczególnie polskiej z lat 80/90.
:)

Kesja - 06-12-2011, 15:55

Ashanti88 ja też jeżdżę konno ;* :haha:
[/quote]

lulamae - 23-12-2011, 17:56

Ja mam na imię Asia, jeszcze chodzę do liceum, a właściwie dopiero do pierwszej klasy.
Moją największą pasją jest pisanie - piszę aktualnie książkę, czasem wiersze. Dlatego właśnie nie mogę w 100 % poświęcić się psu, przez szkołę i hobby, bo z pisaniem wiążę przyszłość. Chociaż także nie wiem, na jakie studia pójść.
Poza tym od czasu do czasu lubię postać przed obiektywem. Chciałam być modelką, ale wolę pisać i w sumie się nie nadaję.
Raz w tygodniu jeżdżę konno. Oglądam też seriale... i chyba tyle. :)
A i moją kolejną pasją jest Harry Potter <3 :D

gosiaczek - 05-01-2012, 18:44

Mam na imie Gosia i chodze do 6 klasy szkoły podstawowej... mam 13 lat i mieszkam we wsi Budniki... wszesniej mieszkałam w Olsztynie :)
bardzo lubie rysowac, szkicowac oraz spiewac... szkicuje narazie łatwe rzeczy np. psy... :)
co do śpiewu to lubie Rapować, np Grubsona ;D nie przepadam za czytaniem ale uwielbiam oglądac komedie i moze czasami horrory :) moim ulubionym serialem są Trudne Sprawy i Dlaczego Ja :D

ukasz - 06-01-2012, 00:37

gosiaczek napisał/a:
co do śpiewu to lubie Rapować, np Grubsona ;D


Grubson, dobry wybór. Sprawdź jeszcze Metrowego :)

Ja robiłem w życiu wiele rzeczy. Grałem w piłkę nożną, chodziłem na siłownię, ale obecnie moje hobby to rajdy samochodowe. Często ścigam się w Rally Sprintach na Torze Lublin. :)

Agnieszka Majer - 12-01-2012, 13:23

moje dzieci też lubią Grubsona :) Ja sama przeszłam z siostrą przez rytuał morza łez po śmierci MJ, strata nie do opisania, uwielbiam takze Elvisa i SDM, które już się tu gdzies pojawiło, każdą muzykę z dobrym woklalem bo uwielbiam śpiewać ( moje pieski mają wciąż darmowe koncerty ;) ), i każdą dobrą do tańca, bo tańczyć też uwielbiam, jak tańcze zawsze się mam uśmiech dookoła głowy. Moja filozofia życiowa opiera się na tym co odkrył Abraham Maslov, jest jakby moim guru a właściwie jego słowa- teoria motywacji itd. Kolejnym moim idolem jest( był) Janusz Korczak, staram się szanować dzieci i jak trzeba zawalcze o ich prawa. Książka Lance,a Armstronga " "Mój powrót do życia" to także taka moja biblia, która pomogła ztolerowac chorobę nowotworową mojej siostry. Na marginesie, autor tej książki jest właścicielem labradora o imieniu Rex, który urodził się z wadliwą zastawką serca a Lance zafundował mu nową :) i dzięki temu psiak żyje (!), niesamowita historia, która wzmaga mój szacunek dla tego człowieka. Nie czytam dużo i właściwie tylko te książki ,które pozwalają mi zrozumieć ludzi i siebie samą. Moja biblią, od której wszystko się zaczęło jest książka" Toksyczni Rodzice" Susan Forward, która genialnie uświadamia jak bardzo to kim jesteśmy jest zależne od naszego pochodzenia. Uważam,że każdy z nas powienien zaplanować sobie życie tak aby być szczęśliwymi zrobic wszystko by plan wykonać, a jeśli po drodze okaże się, ze to nie był najlepszy plan- zmieniamy i wciąż szczęście na celowniku :)
Kocham zwierzęta, szczególnie psy, chyba z wzajemnością, wszędzie jestem witana przez czworonogi z wielką radością, także kotki, konie, kiedyś jeździłam i jeszcze chcę do tego wrócić. Przez kilka lat namiętnie skakałam ze spadochronem, uwielbiam góry i architekturę ( szczególnie Gaudiego, Hadid i Libeskinda) oraz ogólnie kontakt z przyrodą. Fotografia, na którą nie mam ostatnio kompletnie czasu, oraz różne manualne twórczości to także jest coś co lubię.

Pikuś - 02-05-2012, 22:24

Witam jestem skrzywiona na punkcie magii, magiem, czarodzejem itd. będę chciala zostać do końca zycia :-P

Terrarystyka - druga miłość :) Aktualnie zajmuję się Agamą Błotną - Dragonem. Choć ze mną nie mieszka i chyba to samiczka :D




I miałam/mam styczność z takimi misiami ;D







Aktualnie zebrało mi się na gekony lamparcie :greedy: Niewykluczone że u mnie 2 zamieszkają :)

Milena - 03-05-2012, 12:10

Ada, chcesz mnie przyprawić o zawał ?!

Agama fajna, śliczne ma ubarwienie :)
Ale to drugie.... :-o

Pikuś - 03-05-2012, 12:36

Mila, pająk został już tylko jeden :)
Mam znajomego któremu pajak uciekl jak był wielkości paznokcia po pół roku jego dziewczyna odsuwa szafę, aby posprzątać a tam pajączek wielkości duzej męskiej dłoni :-P Chlopak był pewien że pająk zdechnie ;D

[ Dodano: 03-05-2012, 12:37 ]
I tak nejlepsze było jak przyatakował mnie jadowity podczas czyszczenia klatki ]:)

Milena - 03-05-2012, 13:04

Zdecydowanie to zwierzęta nie dla mnie, już na samą myśl mam ciarki ;)
szalej - 03-05-2012, 13:05

Pikuś, moja przyjaciółka od zawsze chciała mieć weża... kupiła terrarium i wszystko, potem węża ( nie pamietam konkretnie jakigo, ale jeszcze był dość mały) po czym ten wężyk... UCIEKŁ! a mieszkała w mieszkaniu. Okazało się, że wypełz z domu, przepełzał piętro niżej i wpezł do mieszkania niżej i wlazł do łazienki. Wszystko by było śmieszne gdyby nie to, że sąsiadka oczywiście nie zdawała sobie sprawy z tego, ze to domowy wężyk kiedy weszła do łazienki. Wyobrażacie to sobie? Nagle ni stąd ni z owąd w waszej łazience znajdujecie węża! Niestety ta przygoda skończyła się strasznie bo zanim przyjaciółka zauważyła ze go nie ma i wywiesiła ostrzeżenie to już go zabili :(
Pikuś - 03-05-2012, 13:08

Takie zwierzęta to wielka odpowiedzialność. Kiedyś może będę miała węża..ale na nich zupełnie się nie znam, za to marzy mi się parka gekonów lamparcich :)
mibec - 03-05-2012, 13:56

Pikuś, dosc interesujace - ja jednak wole pieski i kotki ... :haha:
donia457 - 03-05-2012, 21:54

Pikuś napisał/a:
Agamą Błotną

sliczna :)
za pajaka podziekuje :papa:
Pikuś napisał/a:
Kiedyś może będę miała węża..ale na nich zupełnie się nie znam, za to marzy mi się parka gekonów lamparcich

marzenia potrafia sie spelniac :)
mibec napisał/a:
ja jednak wole pieski i kotki ...

ja tez ;D

beatrix - 08-05-2012, 10:57

witajcie.jestem tu nowa,mam labradorkę Rafę,poki co ma 3mce,ale powoli ja szkolę,mam juz 4 psy,a zwierzęta te są ze mną od zawsze,mam też 2- letniego synka oraz męza.skonczylam pedagogikę spoleczna i terapię ped.obecnie jezdze na kurs przygotowujący do prowadzenia dogoterapii,stad zakup pieska...tymczasowo nie pracuję ale mam nadzieję ze coś się niebawem zmieni w tym temacie.trafiłam to bo zbieram cenne informacje,podpowiedzi o labkach,mimo ze mam duzo ksiazek o psach, ale teoria nie zawsze odpowiada rzeczywistosci.inne zwierzeta nie maja u nas prawa bytu,mielismy 3 koty w ciągu 2 lat wszystkie uciekły.jedyny ktory spal z moją suczką pozyl 3 lata ale wtedy Aisza nie miala jeszcze małych/zatem mam 2 suczki kundelki,jedna labradorkę i 2 owcz niemieckie.w tym jeden b.stary a drugi 3letni.
pikuś zwierzaki fantastyczne,nie boję się takich cudów.sama kiedyś chcialam miec weza no ale na razie to się boję ze zwgledu na dziecko.a posiadanie pieska nauczy go odpowiedzialnosci za drugą istatę i pozbawi choć w czesci egoizmu,i bedzie mial kompankę do zabawy...

Pikuś - 08-05-2012, 18:07

beatrix napisał/a:
boję ze zwgledu na dziecko
też bym się bała, ale dzieci nie posiadam a i się nie zanosi :-P
Kaasiulka1 - 08-05-2012, 20:08

Lelejka napisał/a:
Mnie interesują psy ich tresura i zachowanie pogłębiam sie w różne rasy oprócz tego konie i jazda konna to moja pasja

To całkiem tak jak ja. Uwielbiam psy i ciekawią mnie wszystkie rasy. Jak byłam mała to wycinałam zdjęcia z gazet różnych psiaków i stworzyłam "zeszyt ras" :P
Kocham konie kiedyś jeździłam a teraz niestety już nie, finanse nie pozwalają i czas.. :(

SandraiToffik - 11-05-2012, 09:09

Nie pamiętam czy wypowiadam się w tym wątku, ale szkolenie psów metodą klikerową ;)
Ponadto fotografia, plastyka, języki obce.

syberianka - 12-07-2012, 20:51

Bardzo lubię robić zdjęcia,ale to totalna amatorszczyzna.Często robię zdjęcia psiakom.Interesuję się zaprzęgami,i mam nadzieję,że na forum znajdę kogoś kto jeździ na zawody zaprzęgowe i z kim można o tym pogadać i trochę więcej się dowiedzieć.Mam psa Oliego z którym własnie trenuję,ale nie zaprzęgi,ale canicross(bieg z psem) i bj(rower z psem).Oprócz tego jestem zafascynowana rasą husky.W przyszłości będę miała kilka psów tej rasy.
donia457 - 13-07-2012, 09:24

syberianka napisał/a:
Oprócz tego jestem zafascynowana rasą husky.

mialam kiedys sunie husky ;D
kiedys byly zaprzegi w Pomiechowku :) fajowo bylo

belly - 31-07-2012, 14:01

Po przeczytaniu tego wątku nie wykażę się orginalnością pisząc, że uwielbiam zwierzęta. W moim domu mieszka labko-mix, pręgowana emerytka dachowa, w dwóch akwach ok 30 rybek i w czasie burzy suczka sąsiadów :o Sunia jest wychowana na podwórku ale panicznie boi się hałasu czym właściciele zbytnio się nie przejmują, podobnie jak jej pustymi miskami. Najpierw ją poiłam i karmiłam, później dostałam łaskawą zgodę na kąpiel, odpchlenie, odrobaczenie i zaszczepienie na wściekliznę, naturalnie na mój koszt. Teraz Tinka coraz częściej pojawia się w domu i zadowolona zajmuje legowisko Bastera. Jest ślicznym, długowłosym i bardzo mądrym kundelkiem i strasznym leloszkiem nawet sama dopomina się o czesanie :)

Mam jeszcze jedną, wielką miłość. Jest nią taniec (stąd nick ;) ). Ponieważ zdrowie uniemożliwia mi pracę w zawodzie to poświęciłam się swojej pasji, która stała się moją nową, cudowną pracą :)

Teresa - 31-07-2012, 14:25

no to ja tez cos powiem o sobie :) skonczylam technikum weterynaryjne i oddaje sie swojej pasji jaka jest pomaganie zwierzakom, mam na wychowaniu kilka psow ktorym tworze dom gdyz towarzystwo opieki nad zwierzetami nie ma gdzie ich umiescic :cring: oprocz mojego labusia mam jeszcze szczurka :) tak poza tym to w wolnym czasie biegam gram w siatkowke
anita89 - 06-12-2012, 22:00

Zwierzakami, literaturą, rękodziełem ;P
kilus29 - 07-12-2012, 18:54

Uwielbiam gotowac originalny nie bede kocham psy
kazda wolna chwilke poswiecam mojemu labkowi nawet zona jest zazdrosna bo ladniej do niego mowie niz do niej hehe

aganica - 07-12-2012, 19:38

kilus29 napisał/a:
kazda wolna chwilke poswiecam mojemu labkowi nawet zona jest zazdrosna bo ladniej do niego mowie niz do niej hehe
Skądś to znam :D :D do psów mówię... kochanie, aniołku ..Przyznam, że do męża nigdy tak nie powiedziałam :-P
kilus29 - 07-12-2012, 19:42

aganica

powiem ci lepszy numer na mojej komorce laptopie wszedzie sa fotki mojego labka hehe nei zony
a cio ma sie fantazje Arfik to moj prawdziwy przyjaciel hihi

Di - 08-12-2012, 13:32

kilus29 napisał/a:

a cio ma sie fantazje Arfik to moj prawdziwy przyjaciel hihi


miłość do psa to ja w pełni rozumiem, ale żonie się też coś od życia należy :P

Ogromną pasją mojego życia, poza Bianką, oczywiście, i chemią, co wynika z kierunku studiów, jest muzyka. Śpiewam od 17 roku życia na tzw. 'poważnie' ;) Zaliczyłam rok w kapeli rockowej ^^ I to była bez wątpienia największa przygoda mojego życia. Teraz skupiam się na porządnym szlifowaniu swoich umiejętności, a po obronie licencjatów, zamierzam wrócić do autorskiego śpiewania ;)

kilus29 - 08-12-2012, 19:55

Di moja zona nie narzeka zaufaj raczejs ie droczy ze mna lub ja z nia
Di - 08-12-2012, 22:44

kilus29 napisał/a:
Di moja zona nie narzeka zaufaj raczejs ie droczy ze mna lub ja z nia


Wiem, też żartowałam ;)

Nikita1978 - 19-12-2012, 19:53

Od zawsze przede wszystkim interesowały mnie zwierzęta : konie, psy - w takiej kolejności :)
Ale jak to w życiu kolejność się trochę poprzestawiała i swoje życie bardziej podporządkowałam psiakom niż koniom :)
W wolnych chwilach jeżdżę konno stylem westernowym. Interesuję się behawiorystyką i szkoleniem psów chociaż bardziej tym pierwszym. Mam ukończony kurs dla behawiorystów. Planuję dalej w tym kierunku się rozwijać jak tylko czas i finanse mi na to pozwolą.
Uwielbiam czytać książki o psach i koniach.
Przez wiele lat uprawiałam też sztuki walki, ale z powodu braku czasu przestałam trenować, pasja do psów zepchnęła gdzieś na drugi plan te zainteresowania. Po drodze problemy zdrowotne też przyczyniły się do zaprzestania trenowania. Uwielbiam wieczorami z mężem oglądać filmy typu paranormal, fantasy a także sensacyjne z Jackie Chanem, Jasonem Stathamem, Jetem Li, Tonym Jaa. Oczywiście kultowe filmy z Brucem Lee jego synem Brandonem też przerabiałam wiele razy, Van Damme również nie był pominięty choć jego lata świetności dawno już minęły.

zaba - 19-12-2012, 19:57

Moje główne zainteresowanie to fotografia :) Była też gitara - ale brak czasu... Stoją dwie w domu i czekają :)
Od czasu do czasu lubię też jakieś robótki ręczne.
Ale jednak... nauka spycha wszystko na drugi plan..

Milena - 19-12-2012, 20:04

Ja się interesuję szeroko pojętą fizjoterapią, w szczególności lubię zagłębiać się w schorzenia neurologiczne :)
Od 5 lat hobbystycznie zajmuję się fotografią, również interesują mnie podroże i zdrowy styl życia :)

Basia i Barni - 19-12-2012, 20:26

Mnie od zawsze interesowały psy. W pewnym sensie spełniłam swoje marzenia, bo szkole zawodowo psiaki, ale jak to ja chce wiedzieć więcej i więcej i kolejnym hobby od bardzo dawna jest jeżdżenie po różnych semianriach i dokształcam się w tym temacie. :haha:
Vorsena - 26-12-2012, 15:34

Po szkole mam treningi: piłka nożna, koszykówka, siatkówka, piłka ręczna,
Oprócz tego interesuję się: behawiorystyka, kynologią, fotografią.
W wolnym czasie ćwiczę z psem komendy, sztuczki itp.

suuus - 27-12-2012, 17:39

Moją pasją jest motoryzacja i pisanie więc połączyłam to razem i jestem dziennikarką piszącą w dziale motoryzacyjnym gazety. W wolnych chwilach lubię iść z psem na spacer, poćwiczyć komendy albo być kompletnym leniuchem i oglądać filmy tak ze skrajności w skrajność :)
Gosbi - 04-01-2013, 21:06

Za dzieciaka jak to za dzieciaka - chciało się być strażakiem, hydraulikiem, dekarzem (bo tata był) Później to już tylko podwórko i piłka. Chciałem być piłkarzem no ale jakoś nie wyszło :/ teraz już chyba trochę za późno. Hmmm..... czym aktualnie się interesuję ?
Lubię pobuszować w internecie, posłuchać ciekawych wykładów o tematyce damsko-męskiej, o biznesie, poczytać wiadomości ze świata i te sportowe, obejrzeć dobry film, wyskoczyć gdzieś na weekend. Od jakiegoś czasu doszło tego żywienie psów, w szczególności jeśli o suchą karmę. Jakimś ekspertem, może jeszcze nie jestem ale potrafię odróżnić dobrą karmę od złej :) i tyle. Pozdrawiam.

Młoda - 08-01-2013, 00:13

Ogólnie motoryzacja ale bardziej preferuje motocykle i jazdę na moto ;3 To sprawia mi przyjemność :heart:
donia457 - 08-01-2013, 00:51

Młoda, nie za młoda na jazde motorem jesteś?? 8) ,nie zrozum mnie zle i mam nadzieje ze zle tego nie odbierzesz ,sadzac po wieku to jestes starsza od mojej ćorki o 3 lata i jesli o mnie chodzi to bym chyba umarła jakby moje dziecie takim sportem sie interesowalo :shy:
Paseczka - 08-01-2013, 05:15

na motorze, czy skuterze? wiek 15 lat, to trochę za wcześnie na A1 :)

Ale fakt, świetnie się jeździ na jednośladach. :D

Młoda - 08-01-2013, 19:17

Pasja jak pasja na żadnej kwiatki nie rosną . Zaczynałam od Yamahy R125 a niedawno z chłopakiem zakupiliśmy wspólnie Honde CBR 600 RR . Nie liczy się wiek tylko to co ma się w głowie :) Wiem z własnego doświadczenia bo jeżdżę ponad 3 lata .
tenshii - 08-01-2013, 19:37

donia457 napisał/a:
jesli o mnie chodzi to bym chyba umarła jakby moje dziecie takim sportem sie interesowalo

moja mama też by umarła

słyszałam o historii, w której reakcją matki na zakup motocykla przez syna było zdanie:
"chodź, niech cię przytulę, póki jeszcze ciepły jesteś" :P

Sorry za OT

Milena - 08-01-2013, 19:43

tenshii napisał/a:
"chodź, niech cię przytulę, póki jeszcze ciepły jesteś"


:D

Pikuś - 08-01-2013, 19:49

We mnie tata zaszczepił "to coś" do motoryzacji, ale jakas wielka fanka nie jestem :P Mam kartę motorowerowa, za rok będę robić jakieś tam prawo jazdy na motocykle o jakiejś tam pojemności i Tata juz planuje zakup jednośladu, ale Mama gdy tylko o tym słyszy dostaje zawału :D
Milena - 08-01-2013, 19:52

Ja pare miesięcy temu zdecydowałam się wsiąść jako pasażer na motocykl i stwierdziłam, że to w sumie fajna sprawa :) Byleby bez szaleństw.
donia457 - 08-01-2013, 23:18

Młoda napisał/a:
jeżdżę ponad 3 lata .

ooo.....mamo....... :brick: :shy: 12 lat!! :oh:
ale widze ze znasz sie na tym :) super, :haha: w takim razie mądrej i spokojnej jazdy :)

Paseczka - 09-01-2013, 07:35

Młoda, a co na to prawo, policja itd?


Cytat:

Kategoria A1 uprawnia do kierowania:
motocykla o pojemności skokowej silnika nie przekraczającej 125cm3 i mocy nie przekraczającej 11 kW

Kat. A1 możesz rozpocząć już 3 miesiące przed ukończeniem 16 roku życia.
Szkolenie możesz rozpocząć za zgodą rodziców.

Jazdy szkoleniowe odbywają się na motocyklu YAMAHA YBR 125 (identycznym jak na egzaminie państwowym).

Jeżeli posiadasz prawo jazdy kat. A1
a chcesz posiadać kat. A to już 3 miesiące przed ukończeniem 18 lat możesz przystąpić do kurs uzupełniającego (tylko 10 godz. praktyki ) i po odbyciu tego szkolenia zdać egzaminu w WORD Opole tylko z części praktycznej

Kategoria A uprawnia do kierowania: pozostałymi motocyklami

Kat. A możesz rozpocząć 3 mies. przed ukończeniem 18 lat. Za zgodą rodziców

Jazdy szkoleniowe odbywają się na motocyklu YAMAHA YBR 250 ( identycznym jak na egzaminie państwowym).



Sorry, ale albo masz tak nieodpowiedzialnych rodziców, albo wybujałą fantazje.

tenshii - 09-01-2013, 09:58

Paseczka napisał/a:
wybujałą fantazje

:P

Młoda - 09-01-2013, 23:35

Dzięki :) Lewa w Góre :)
michal-doberman - 08-07-2013, 16:10

wątek jest o tym czym się interesujemy, zatem odpowiadam: akwartystyką, terrarystyką, fotografią panoramiczną
Mazdeczka - 12-07-2013, 10:03

widzę że temat bliski mojemu sercu :D motory uwielbiam odkąd będąc małą dziewczynką zwaliłam na siebie motor Kolegi mojego Brata ;D potem poszło samo: w podstawówce siedziałam w ławce z maniakiem motocyklowym; prawko kat.A zrobiłam 1,5 roku temu (w zimie :D ) skompletowałam strój i puki co jeździłam jako Plecaczek ale od tego sezonu będę miała dostęp do motoru :D (zapomniałam wspomnieć: moja Roksi też lubi motory... a szczególnie przeżuwać rękawice motocyklowe ;) )
Yedienia - 19-07-2013, 11:34

Ja się interesują fotografowniem, kynologią.
Godzinami mogłabym czytać o psiakach, ale niestety mało czasu- mało czytania ;C
W wolnych chwilach dodatkowo uwielbiam coś robić dla psiaka, ostatnio zrobiłam 3x obróżki, jakiś czas temu pejcz smycz i linkę, dodatkowo brelok do kluczy : )
Uwielbiam coś tworzyć dla psiaków.

Dodatkowo gdy mam natchnienie coś rysuję.
Ale to się zdarza bardzo rzadko.

Natalie - 30-08-2013, 14:25

To teraz ja skrobnę parę słów o sobie :)

Od zawsze interesowały mnie zwierzęta. Jestem wolontariuszką w tutejszym przytulisku, staram się pomagać rodzinie w ogarnięciu 5 psów, sama w posiadaniu zawsze miałam kilka, aktualnie jednego mieszańca w sędziwym wieku 13 lat, oraz małą labkę, która dzisiaj spędzi u mnie pierwszą swoją noc :)

Poza tym, jestem straszną patriotką lokalną. Uwielbiam piesze wędrówki po górach. Co roku można spotkać mnie na szlaku w Tatrach, a jeszcze częściej w moich rodzinnych Bieszczadach :) mam nadzieję, że w przyszłym roku moja Lilith dołączy do mnie.

Jak wiele dziewcząt tutaj, interesuję się motocyklami. Jestem pełnoprawną motocyklistką, w garażu stoi moja mała Klekotka, którą przemierzam pola, błota i lasy. Jestem również od 3 lat właścicielką Forum Podkarpackich Motocyklistów :) - dlatego pozwolę sobie skomentować post Młodej:

Młoda napisał/a:
Pasja jak pasja na żadnej kwiatki nie rosną . Zaczynałam od Yamahy R125 a niedawno z chłopakiem zakupiliśmy wspólnie Honde CBR 600 RR . Nie liczy się wiek tylko to co ma się w głowie :) Wiem z własnego doświadczenia bo jeżdżę ponad 3 lata .


Nie rozumiem jak rodzice mogli dopuścić, aby dziewczyna zaczynała od motocykla o 125ccm pojemności. Nie rozumiem dlaczego policja nie zareagowała na dziewczynę, która nie ma w posiadaniu prawa jazdy kat. A1, a które prawo wymaga do prowadzenia motocykla o takiej mocy.
Niezmiernie gratuluję zakupu 600RR :) chciałabym wiedzieć, czy Twój chłopak jest Twoim rówieśnikiem i - najważniejsze! - jakim sposobem uzbieraliście +15.000 tyś. zł. bo co najmniej po tyle można nabyć ten motocykl - powtarzam, CO NAJMNIEJ :) Pytam z ciekawości, bo ja ledwo w wieku 20-lat zakupiłam motocykl za niecałe 5 tysięcy :)

Mała - you made my day! ;D

Jerry - 18-10-2013, 13:22

Motocykle - ciężko mi to nazwać zainteresowaniem, bo dla mnie to pasja życiowa (motocyklistki i motocykliści na forum pewnie wiedzą doskonale o czym mówię). Po latach zabaw z motorynkami i starymi polskimi sprzętami po kursie w dobrej szkole jazdy i zdanym prawku kupiłem CBR F4i. Teraz natomiast jeżdżę wraz z moją ładniejszą połówką na VFR 800. Preferuję turystykę szosową.

Pozwolę sobie odnieść się do wypowiedzi koleżanki "Młodej". Nie jestem tu ani na żadnym innym forum osobą od karcenia, wyśmiewania, czy strofowania. Warto trenować już od najmłodszych lat i z tym się zgadzam, za to nie polecam latania 16 latki/ka na 600 RR - bez szkoleń, dobrego instruktora i dużego doświadczenia "przepałowanie" tej maszyny nie jest szczególnym problemem. Niech nas lata coraz więcej a nie coraz ... :(

Natalie- odnośnie tego co powiedziałaś wiesz jak jest w Polsce - szlifierek masa a to już w jakim są stanie często nie jest istotne dla młodych gniewnych ( lub młodocianych rozgniewanych) ;)

Drugie moje zainteresowanie to akwarystyka - głównie słodkowodna. Tu nie będę się wdawał w szczegóły napiszę tylko że jak chyba każdy akwarysta miałem różne okresy w życiu - były pielęgniczki, ameryka pd., były holendry, były krewetki, były typowo ozdobne zbiorkini jak na razie nie miałem chyba tylko morszczyzny.

aganica - 18-10-2013, 16:54

Jerry napisał/a:
motocyklistki i motocykliści na forum pewnie wiedzą doskonale o czym mówię)
Nie jestem motocyklistką ...jestem po tej gorszej stronie.Stronie matki i tylko matka wie...............
W domu SV650... kaski, kombinezony,rękawice,buty i ten.................wieczny strach..

Jerry - 28-10-2013, 10:03

Rozumiem co masz na myśli. Pocieszać nie będę, bo pewnie syn/córka wychodząc polatać na SVce przytoczył/a wszelkie dostępne argumenty których mógł bym użyć. Prawda jest taka że moto jest jak pies. W niewłaściwych rękach - niebezpieczny, a do tego czasem coś się dzieje nie z winy właściciela, ale czy to znaczy że ludzie mają na moto nie jeździć, albo psów nie posiadać ? Serdeczne pozdowienia dla Ciebie i latorośli ;)
snowflake - 28-10-2013, 18:22

A ja to tego.. Interesuję się zjawiskami paranormalnymi. :D Baaardzo mnie to kręci, od dziecka.
Poza tym, to jeszcze psychiką ludzką.. Lubię rozpoznawać różne ludzkie zachowania, wyłapywać sens.. Wyczuwanie kłamstwa to moja dobra strona, tak sądzę. :D
I chciałabym zostać prywatnym detektywem.. ;D

ketrab - 25-12-2013, 10:48

Po pracy a gł. w weekendy lubię bawić się w terenie taplając się w błocie (offroad), organizując i pomagając w organizacji i sędziowaniu zawodów offroadowych.

Teraz już bardziej spacerki z małą.

Żona to mól książkowy a bardziej mól ebookowy....

mibec - 25-12-2013, 12:45

ketrab napisał/a:
lubię bawić się w terenie taplając się w błocie (offroad)
to bys sie dogadal z moim mezem :haha:
ketrab - 25-12-2013, 23:00

mibec napisał/a:
ketrab napisał/a:
lubię bawić się w terenie taplając się w błocie (offroad)
to bys sie dogadal z moim mezem :haha:



Świat offroad-u jest dość mały... więc może się znamy :)

mibec - 25-12-2013, 23:25

ketrab napisał/a:
Świat offroad-u jest dość mały... więc może się znamy
my nie mieszkamy w Polsce, wiec watpie... chyba ze bywasz w UK :)
ketrab - 26-12-2013, 08:41

mibec napisał/a:
ketrab napisał/a:
Świat offroad-u jest dość mały... więc może się znamy
my nie mieszkamy w Polsce, wiec watpie... chyba ze bywasz w UK :)


Znam jednego pana z UK.... pasjonat Jeep-a...

jakobska - 07-01-2014, 15:16

Mnie poza oczywiście psami pasjonuje wszystko co związane z rozwojem osobistym. Kiedyś tworzyłam biżuterię hand made, ale niesety nie mam teraz na to czasu. :)
attic - 08-02-2014, 12:49

Czy ktoś na tym forum interesuje się także Kosmosem tak jak i ja? :)
martynka9007 - 19-02-2014, 09:21

Ja interesuję się motoryzacja (zaraził mnie mąż):), czasem startuje w konkursach zręczności kierowców (KZK), kocham psy i konie w związku z czym od najmłodszych lat amatorsko jeżdże konno. Z moich największych i raczej nieosiągalnych marzeń jest posiadanie własnej stadniny koni, sfory labów i Mustanga Shelby GT500 :)
Quaddo - 19-02-2014, 10:11

moje zainteresowania poza psem.....

jestem największym mi znanym molem książkowym :D .
interesuję się średniowieczem, przeszło 10 lat spędziłam w bractwie rycerskim.

uwielbiam podróże i organizowanie wycieczek, spacery (dlatego pies ię u nas znalazł, żebym miała z kim łazić ;P ). W Polsce uwielbiałam Tatry i Zalew Koronowski, tu w Szkocji jestem zakochana w północnej i północno-wschodniej Szkocji (szczególnie wyspa Skye i okolice). Zwiedziliśmy już prawie wszystkie odludzia, zamki i ruiny, ale wracamy w te same miejsca często. Naszym planem wakacyjnym było zapakowanie się z psem i wyruszenie na Skye'a znów. Jak ktoś się wybiera do Szkocji, to chętnie służę poradą :-P

relaksuję się robiąc biżuterię, albo dekupażując. chociaż od kiedy pies u nas zamieszkał, nie mam warunków (latające na około druciki i koraliki - duże ryzyko pożarcia).
uwielbiam gotować i całkiem dobrze mi to wychodzi (niestety)

Mysza2903 - 26-02-2014, 09:03

Szkocja..hmm..bylam tam kiedys ponad miesiac zarobic na studia:) piekne widoki! mieszkalam na wyspie Isle of Mull a z tarasu w pracy mialam widok na cudowna zatoke:) Do dzis krzyki mew kojarza mi sie właśnie z tym miejscem:) Wracajac do tematu na codzien interesuje sie kosmetyka i uwielbiam fitness :)
Askatg - 18-11-2014, 17:19

Witam jestem tu nowa, wstyd mi się przyznać każdy ma duże pasję a ja wam powiem lubię robić różne rzeczy z wikliny papierowej oraz róże z bibuły włoskiej oraz odrabianie styropianowych rzeczy cekinami i wstążkami.
deadend - 18-11-2014, 22:14

Askatg napisał/a:
oraz odrabianie styropianowych rzeczy cekinami i wstążkami
to musisz mieć cierpliwość, mi się zawsze palce plączą i wszystko krzywo wychodzi :P
Ice - 02-09-2016, 09:34

Temat jest strasznie stary - ponad dwa lata. Nie chce wyjść na necro-kopacza ale ciekaw jestem czy ktoś tak jak ja interesuje się rekonstrukcją wojskową??

Osobiście od prawie trzech lat jestem członkiem grupy rekonstruującej brytyjskich spadochroniarzy z 2008 roku - Afganistan, prowincja Kandahar.
Grupa mała, z Szamotuł - 16 Air Assault Brigade.
Nieskromnie mogę dodać ( a co tam :p ), że na dzień dzisiejszy jesteśmy chyba najlepszą i najbardziej koszerną ekipą rekonstruktorów brytyjskich przy czym nadal mamy duży luz i dystans do siebie :)
A Labrador - pies jak najbardziej koszerny i angielski, brał udział w misji w 2008 roku.
Jak tylko proces adopcji dobiegnie końca, zamieszczę zdjęcie koszernego labradora w wojskowej uprzęży (no chyba że mu nie przypasuje :p ) :D

Oprócz rekonstrukcji, interesuje się również ASG (wiąże się to w sumie z reko).
Wszelkie repliki - ale w szczególności brytyjskie.

No to chyba tyle :)

marek3321 - 30-07-2019, 08:06

Ja się bardzo interesuje motocyklami.Ostatnio nawet kupiłem sobie jeden motocykl w https://www.hondaplaza.pl/pl/motocykle.html . On jest po prostu boski i super nim się jeździ.
dobrydom - 13-08-2019, 09:11

Szydełkowanie i robienie na drutach. Polecam włóczki od https://liloppi.pl/, a jeśli macie do tego dryg to można sprzedawać swoje prace na https://ficori.com/
oleska23 - 16-03-2022, 10:27

No cóż a ja interesuje się modą i wszystkim tym co z nią związane, tutaj https://www.placpigal.pl/...stycznej-duszy/ macie ciekawą publikację dla osób z artystyczną duszą jak ja.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group