forum.labradory.org

Zdrowie Labka - Pocenie się

Patrucjusz - 06-06-2011, 21:01
Temat postu: Pocenie się
Czok się poci. Najbardziej łapki - wszędzie zostawia ślady stópek...
Czy to coś złego, coś oznacza, czy może to normalne przy wysokich temperaturach i gorących dniach?
:victory:

spaulinka - 06-06-2011, 21:04

mój Santek też zostawia ślady stópek:)noi też ma specyficzny zapach stóp- skarpetkowy :)
nika - 06-06-2011, 21:05

to normalne. psy pocą się właśnie przez poduszki :)
spaulinka - 06-06-2011, 21:10

ale to chyba bardziej jest wyczuwalne u dużych psów,bo jak miałam małego kundelka to nigdy nie wyczułam żeby coś zalatywało skarpeciochami :D
Patrucjusz - 07-06-2011, 19:03

Hm.. I od mojego kundelka, i od labka stópek wali skarpeciorami ;D
możliwe że to normalne, ale dość upierdliwe :ops:

wacha - 07-06-2011, 20:32

Hm a może u psów z podszerstkiem albo faktycznie dużych? Mój labrador wali niesamowicie, smród nie do wytrzymania w całym domu, starymi skarpetami albo takim już zapachem przepoconych butów (wiecie jaki smród jest z butów prawda...?), to jest nie do wytrzymania, ja musiałabym kąpać mojego co 2 tyg. i staram się ale czasami się nie da, nawet jak go powącham na głowie czy ogólnie jego sierść to śmierdzi takim wiatrem z butami:) a jego stopy to masakra straszna taki smród nie do wytrzymania he he a pipety wcale nie śmierdzą, przejmują zapach domu, czyli pachną albo mną i moimi perfumami albo proszkiem w którym piorę ich pościele ogólnie zawsze pachną domem tak przyjemnie, pipety nie maja podszerstka a są małe, ale jak dla mnie to chodzi o podszerstek i takie psy porostu mają już taki ostry zapach, bo znam małe psy z podszerstkiem i też śmierdzą.
mibec - 07-06-2011, 20:40

Patrucjusz napisał/a:
wali skarpeciorami

wacha napisał/a:
wali niesamowicie, smród nie do wytrzymania (...), starymi skarpetami albo takim już zapachem przepoconych butów
albo ja jestem dziwna albo moj pies.... bo on mi nie śmierdzi; ani jego stópki :) Jak jest mokry to zapach ma bardziej intensywny, ale też nie mogę powiedzieć, że wali :)
Może chodzi o temperaturę, bo u nas ciągle zimno, a upał jeszcze się nie zdarzył w tym roku.

bietka1 - 07-06-2011, 20:50

U nas upały, a Sara nie zmieniła zapachu (czyli pachnie tak jak zawsze, dla mnie - cudnie :) ). Za to "letnie" stópki Nera to prawdziwe "skarpety" ;] , a chłopak podszerstka nie ma. Jajek też brak, więc wytłumaczyć tego zjawiska różnicą płci się nie da :haha: .
wacha - 07-06-2011, 21:02

bietka1 napisał/a:
więc wytłumaczyć tego zjawiska różnicą płci się nie da

a no nie da, dodam tylko, że u mnie smród taki sam zimą jak i latem w upały też tak samo czyli cały rok, zapach skarpet jest blisko mnie ha ha ;D

orlosia - 07-06-2011, 21:03

U nas straszne upały a Rubcio nadal pachnie tak samo :)
aganica - 07-06-2011, 22:06

Też się nad tym zastanawiałam.
Moje suki pachną cudnie bez względu na porę roku i pogodę.
Lovelas od czasu upałów śmierdzi jak diabli, właśnie takimi skarpetami.
Myślałam że to z powodu jego jajeczności bo dziewczyny są sterylizowane a on samiec pełną gębą.
Nie potrafię tego wytłumaczyć, przecież wszystkie trzy to labradory tylko innej płci.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group