forum.labradory.org

Archiwum - 8 letni samiec i 6 letnia sunia do adopcji, najlepiej razem

Ryniu - 07-06-2011, 13:15
Temat postu: 8 letni samiec i 6 letnia sunia do adopcji, najlepiej razem
Informacje z maila:
Cytat:

zgodnie z ustaleniami telefonicznymi przesyłam zdjęcia i opisy psów. Będziemy wdzięczni za pomoc w znalezieniu dla nich domów.
Trójmiejski Patrol Obrony Praw Zwierząt zastrzega sobie prawo do przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej, jak również warunkiem przekazania psów nowym właścicielom jest podpisanie umowy adopcyjnej i sterylizacja suki.
W przypadku pytań proszę o kontakt mailowy pod adresem: biuro@tpopz.pl
Pozdrawiam
Magdalena Wiącek

"Informacje o psach:

Mistral, 8 letni biszkoptowy samiec, rodowodowy, wystawowy Champion Polski, wolny od dysplazji stawów biodrowych. Nabyta bezpłodnośc, ok 2 lat temu, wwcześniej ojciec łącznie ponad 100 szczeniąt. Bardzo umiarkowany temperament seksualny, nie wymaga kastracji. Miłośnik ciasteczek, szczególnie waniliowych i kakaowych wafelków. Uwolniony od
Etny tryska dobrym humorem. Pozostając z nią pod jednym dachem oddaje jej przywództwo, wycofany. Przepada za spacerami po lesie.

Etna, 6 letnia czarna sunia, rodowodowa, wystawowa Championka Polski, sukcesy w kraju i za granicą, wolna od dysplazji stawów biodrowych i łokciowych. Miała 1 miot szczeniąt, nie sterylizowana, ale nie oddam do rozrodu, przed adopcją sterylizacja! Bardzo związana z Mistralem.
Szalenie uczuciowa, sympatyczna, potrzebuje dużo miłości i czułości. Uwielbia wodę, kąpiele i aportowanie.

Oba w doskonałej kondycji.
Najchętniej oddam je razem do dobrego domu z ogrodem, do świadomych ludzi. Są ułożone, po kursie posłuszeństwa. Znają i wykonują nienagannie podstawowe komendy. Chodzą przy nodze bez smyczy. Nie umieją chodzic w kagańcach.
Karmione Royal Canin, regularnie szczepione i odrobaczane. Bez najmniejszych przejawow agresji wobec ludzi i dzieci. Mistral w towarzystwie suni nie bardzo toleruje innych samców, jest zazdrosny, odpędza je."








Bora - 07-06-2011, 14:26

Mistral i Etna :-o Zastanawiałam się co się z tymi psami stało.
ppaula2 - 07-06-2011, 14:28

Pisałam już, że piękne psy na info.
Ale ciekawa jestem jaka jest ich historia?
Mogę się dowiedzieć z czystej ciekawości?

Bora - 07-06-2011, 14:34

ppaula2 napisał/a:
Pisałam już, że piękne psy na info.
Ale ciekawa jestem jaka jest ich historia?
Mogę się dowiedzieć z czystej ciekawości?

Ja na to pytanie nie odpowiem, sama nie wiem.

Ryniu - 07-06-2011, 14:48

ppaula2 napisał/a:
Ale ciekawa jestem jaka jest ich historia?

osnuta tajemnicą, niestety ja też nie wiem.

jkasia - 07-06-2011, 14:51

Prześliczne! Mam nadzieje, że razem znajdą domek. Ja równiez jestem ciekawa powodu oddania takich wspaniałych psów.
mibec - 07-06-2011, 14:58

jkasia napisał/a:
Ja równiez jestem ciekawa powodu oddania takich wspaniałych psów
jak chyba wszyscy.... Oby znalazly razem wspanialy domek.
AniaCz. - 07-06-2011, 15:00

Ja również się zastanawiałam co się dzieje z Izą i jej psami. Masakra mam nadzieję, ze właścicielom się nic nie stało.
Etna z tego co wiem była na współwłasność razem z jej hodowczynią z hodowli Xandrina. Czy ona nie ma prawa pierwokupu?

siulentas - 07-06-2011, 22:40

ciekawe co sie kryje za ta oferta oddania do adopcji championow hmmm... dzine :lookdown:

[ Dodano: 07-06-2011, 23:40 ]
ale psy piekne!!!

Rinuś - 07-06-2011, 22:57

Z Izą mam kontakt nic się z nią zlego nie dzieje, ale powodu oddania psów nie chce podać. :doubt:
AnTrOpKa - 08-06-2011, 02:25

Jestem w szoku!! Nie wierzę... Iza chce oddać psy, ciekawe. Mam nadzieję, że znajdą dobry dom.
Chelsea - 08-06-2011, 07:01

piękne :) trzymamy kciuki za nowy domek :)
inkapek - 08-06-2011, 07:08

Cudne psy ehhh :confused:

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group