forum.labradory.org

Literatura - Mistrz i Małgorzata

Goha_lab - 02-08-2008, 10:35
Temat postu: Mistrz i Małgorzata
Kto czytał ten wie że ta książka jest świetna kto nie czytał niech przeczyta jak najszybciej. Wspaniała książka rozwijająca wyobraźnię. Książka inna niż wszystkie. Wspaniała jest również jej ekranizacja zrobiona przez rosyjskich filmowców w formie serialu. Naprawdę świetna warto obejrzeć nawet dialogi są identyczne jak w książce. Jest to moja ulubiona książka której czytanie nigdy mi się nie znudzi :)
labradorka - 02-08-2008, 22:04

hyyyym... czytałam, bo musiałam :-P aczkolwiek wrażenia po przeczytaniu całkiem miłe. Musiałabym przeczytać sumie jeszcze raz, bo ten pierwszy raz to tak na szybko bo już sprawdzian byl :D
labi - 03-08-2008, 18:14

"MiM" (nie mylić z "MjM" :D , to jedna z tych pozycji (żeby nie było niedomówień, to dodam - książkowych :-P ), które czyta się za każdym razem inaczej :haha:
Goha_lab - 03-08-2008, 19:30

labi napisał/a:
"MiM" (nie mylić z "MjM" :D , to jedna z tych pozycji (żeby nie było niedomówień, to dodam - książkowych :-P ), które czyta się za każdym razem inaczej :haha:

Potwierdzam :)

AnTrOpKa - 04-08-2008, 00:01

Ta książka jest po prostu boska (nie mylić z Boską Komedią Dante'go :D ).
Jak na razie czytałam ją tylko raz, ale wiem, że jeszcze ją przeczytam!!! Świetna, wspaniała, cooool ;D Wszystkim polecam ;D
A pamiętacie jak Berliozowi odpadła głowa :P :P :P ? hehe ;D

Goha_lab - 04-08-2008, 10:26

AnTrOpKa napisał/a:
A pamiętacie jak Berliozowi odpadła głowa :P :P :P

No jasne :D

Katja628 - 06-02-2009, 22:43

MiM jeszcze przede mną... ale chcę przeczytać ją jak najszybciej, już czeka na mnie położona bezpiecznie na moim ''książkowym stoliku'' i kusi :D
adresprzema - 03-05-2017, 21:19

Cytat:

Mam ciekawe studenckie notatki dla fanów Bułhakowa :)

Co ty gościu za wiochę robisz.
Trzeci Twój post i trzecia reklama tej samej strony.
A admini śpią i nie potrafi zrobić z Tobą porządku.
U mnie dostał byś bana na IP po pierwszym poście.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group