forum.labradory.org

Hyde Park - Walentynki vs. antywalentynki

Almathea83 - 06-02-2012, 21:43
Temat postu: Walentynki vs. antywalentynki
Siemanko,

zakładam temat na czasie poniekąd :) jak to jest u Was, obchodzicie jakoś szczególnie Walentynki czy traktujecie 14 lutego jak normalny dzień i nie poddajecie się szałowi czerwonych serc? :-P

Ja dawno dawno temu, czyli w podstawówce :-P uwielbiałam Walentynki, zawsze z koleżankami miałyśmy ciche zawody, która dostanie więcej kartek pocztą szkolną :D

teraz to dla mnie sztucznie napompowane święto, na którym niektórzy dobrze zarabiają, aczkolwiek zamówiłam u TŻ, żeby w prezencie kupił mi termofor w polarku, zobaczymy czy zapamięta :-P

pozdrawiam!

Maleńka - 06-02-2012, 21:45

A ja to mam zle skojarzenia z tym dniem bo zawsze cos nie szlo po mojemu xd

[ Dodano: 06-02-2012, 21:46 ]
Zreszta kocha sie caly rok a nie xd mnie to wkurza jak mi chlopak nagle z kwiatami wyjezdza gdzie caly rok ich nie daje

Almathea83 - 06-02-2012, 21:47

Maleńka napisał/a:
Zreszta kocha sie caly rok a nie xd mnie to wkurza jak mi chlopak nagle z kwiatami wyjezdza gdzie caly rok ich nie daje


co prawda, to prawda :)

siulentas - 06-02-2012, 21:47

ja mjemu powiedzialam ze na walentynki chce auto, czerwone wiec w kolorze walentynkowym w 100% :D
Almathea83 - 06-02-2012, 21:48

siulentas napisał/a:
ja mjemu powiedzialam ze na walentynki chce auto, czerwone wiec w kolorze walentynkowym w 100% :D


hahahhaa :D :D a ja z termoforem wyskoczyłam :-P daj znać, czy się życzenie spełniło :)

dominika92 - 06-02-2012, 21:49

dla mnie walentynki nie mają większego znaczenia :)
Nikaaa - 06-02-2012, 21:52

A u nas jest tak, ze w ciągu roku to jakoś nie ma czasu na wyjście do knajpy czy do kina, bo wiecznie sie gdzieś biega. No i Walentynki to taki dzień zarezerwowany własnie na to. Wiem, że to głupie, bo równie dobrze mozemy się umówić, że np 1 dnia kazdego miesiąca gdzieś idziemy, ale.. w niczym nam te Walentynki nie przeszkadzają, a skoro jest okazja to czemu nie ;) Przynjamniej jest kolejny powód, zaraz po rocznicy i urodzinach, zeby zarzucić fochem bo "zapomniałeś o Walentynkach" !! ;D
siulentas - 06-02-2012, 22:10

Almathea83, no do walentynek na bank sie nie wyrobi ale 3-5 tygodni kto wie :lookdown:
mibec - 06-02-2012, 22:20

Jestem na nie ;)
Czesto, prawie co weekend, wychodzimy na jakies sniadanka czy kolacyjki, wiec nie widze powodu, zeby wymyslac dodatkowe wyjscie z powodu walentynek; zwlaszcza ze 3 dni wczesniej mamy rocznice slubu i wtedy bedziemy celebrowac swieto naszej milosci :D

Almathea83 - 07-02-2012, 00:46

siulentas, z tego co pisałaś, ma kilka dni wolnego, więc jak zniknie sprzed tv/pc na dłużej to to będzie ZNAK :D
siulentas - 07-02-2012, 00:55

Almathea83, wolne ma bo tak ma w grafiku :p hehe

[ Dodano: 07-02-2012, 00:56 ]
ma silna motywacje :-P :D ale zobaczymy czy sie uda hehehe :lookdown:
ale nie odbiegajmy od tematu :-P

monia899 - 07-02-2012, 01:06

Ja zwykle nie lubiłam walentynek, ale w tamtym roku okazały się cudownym dniem ;)
Egzamin na prawko, pierwsze podejście = wynik pozytywny ;) A miłość do jazdy samochodem nie do opisania ;D
Ciekawe jak będzie w tym roku :D

Grapy - 07-02-2012, 19:42

a ja polecam lekturę http://pl.wikipedia.org/wiki/Noc_Kupa%C5%82y
Ciągle fascynujemy się stanami a mamy swoje święta.

Dokite - 07-02-2012, 20:01

Grapy, podzielam Twoje zdanie.
Cudze chwalicie, swego nie znacie. Sami nie wiecie, co posiadacie.

zanka - 07-02-2012, 20:18

my nie obchodzimy. dla mnie jest dokładnie tak jak pisałyście wcześniej - kocha sie cały rok. wychodzimy na obiadki i kolacyjki raz na jakiś czas, gospodarujemy sobie wspólny wieczór z winkiem dosyć często więc walentynki nie robią na mnie wrażenia
gosiaczek - 07-02-2012, 20:56

tak patrze ze praktycznie kazdy ma złe wrazenie o walentynkach ale ja mam inne wrazenie... 8) moim zdaniem walentynki są wyjątkowym dniem ;* bardzo lubie ten dzien ale tu widziałm zdanie ze kocha sie cały czas a nie jeden dzien i to prawda ale ten dzien chłopacy czuja sie bardziej odwazni i są w stanie powiedziec dziewczynie co czują ;D
siulentas - 09-02-2012, 14:42

Moj superromantyczny TZ podarowal mi na WaLeNtYnKi nowy telefonik :-P
Z powodu Honeyowego wypadku kupno autka przeciagnie sie o 2,3 tygodnie ale dopilnuje tego by bylo :)

mibec - 09-02-2012, 14:49

siulentas, a co Ty masz dla niego? :D
siulentas - 09-02-2012, 14:58

no jeszcze wlasnie nic :-P umowieni bylismy ze bedzie jak to powiedzial ''walis walentynki kupi sie auto''
ale cos wymysle hehe :) choc kasa ktora mialam poszla na leczenie bladyny...
choc z drugiej strony to on ten fon ciagle sam okupuje je wiele okazji nie mialam by z niego korzystac hehehe :-P nie jestem gadgeciara i takie wypasione zabaweczki mnie srednio interesuja :-P

AnIeLa - 09-02-2012, 15:00

Dla mnie to jest dzień jak co dzień miłość okazujemy sobie częściej niż raz w roku z tak zwanego przymusu. Fakt, raz kupiłam TŻ-owi prezent ale my często sobie coś kupujemy a zestaw noży raczej walentynkowym prezentem nie jest ;)

No i raz Asior przyniósł mi w Walentynki Misia z porannego spaceru chyba wstąpił do kwiaciarni niedaleko domu :girl:

Jakoś szczególnie tego dnia nie obchodzimy, ale jeśli akurat jest czas i chęci na upichcenie czegoś dobrego to też nie patrze w kalendarz i nie mówię "Sorry Kochanie dzisiaj nie będzie kolacji ponieważ dziś 14 luty musimy to przełożyć :D :lookdown: "

Jednak rozumiem również tych którzy w jakiś szczególny sposób celebrują 14 lutego :)

nata - 09-02-2012, 15:13

U nas dokładnie tak jak u AnIeLi. Czasem się coś zdarzy, ale niekoniecznie ;-) W tym roku akurat będziemy w Zakopanem, ale nie sądzę byśmy szczególnie inaczej obchodzili ten dzień. Będziemy pewnie brodzić w śniegu i wypluwać z siebie płuca podczas przechadzki po górach :D
Kesja - 09-02-2012, 18:49

Ja tam uważam, że jak się kocha to cały rok, a nie w jakiś dzień. To tak jak z urodzinami - czy tylko w ten dzień można życzyć komuś same dobre rzeczy i tylko w ten dzień go kochać?
siulentas - 09-02-2012, 18:56

ja nigdy jakos soecjalnie nie celebrowalam tego dnia. Moj zawsze jak cos mu wpadnie w oko i to kupi to potem ''oddaje'' to mi bym nie krzyczala :-P
Chelsea - 09-02-2012, 18:57

dominika92 napisał/a:
dla mnie walentynki nie mają większego znaczenia :)

jak to mówi Tż mojej kumpeli "dzień jak co dzień" :D :D

Nikaaa - 11-02-2012, 21:42

A ja dzieki Walentynkom dostanę coś co chciałam miec już od dawna :P W sumie to Walentynki sa tylko pretesktem, bo akurat udało nam się znaleźć okazję..

.. na morskie akwarium!
Niedaleko nas gosciu pozbywa się niewielkiego akwa z morską wodą, żywymi skałami i całym osprzętem! Więc nasza "mała" rodzinka powiększy się o nowych 2 członków - błazenki Nemo :) Moje marzenie od dłuzszego czasu.. :mmm:
Co prawda rybki przybeda do nas najwcześniej za miesiąc, ale przed chwilą zamówiłam 3 ślicznie ubarwione ukwiały które przyjdą pod koniec lutego ;D ;D Potem trzebabędzie poczekać, aż akwarium "dojrzeje" no i będę mieć nowych przyjaciół :D

Almathea83 - 11-02-2012, 22:05

Nikaaa, super :) poza tym jesteś mega zakupoholiczką, jeszcze akwarium nie ma w domu a Ty już wyposażenie kompletujesz :-P
Nikaaa - 11-02-2012, 22:26

Almathea83 napisał/a:
poza tym jesteś mega zakupoholiczką, jeszcze akwarium nie ma w domu a Ty już wyposażenie kompletujesz
:D :D :D Cała frajda w tym :D Tzn akwarium będzie jutro :) Ukwiały będą wysłane dopiero 20 lutego jak dorosna :P I dopiero jak sie wszystko zadomowi kupimy rybusie :D

A kupowac to ja bym mogła i mogła.. Dzisiaj chodziłam po wielkim zoologu po dziale z akcesoriami dla psów i myślałam "Co by tutaj kupić" :D :D :D No i kupiłam worek ciasteczek, chusteczki do przemywania oczu a i tak wyszłam niezadowolona :D :P

Almathea83 - 11-02-2012, 22:28

Nikaaa, ja byłam na tzw zakupach jedzeniowych, a i tak kurze łapki suszono-wędzone przytargałam do domu :-P i tak jak Ty uwielbiam kupować, choćby przez internet :)
marcelinia188 - 25-11-2016, 17:31

Dzień jak dzień, liczy się codzienność - to jest podstawa dobrego związku.
Koyuko - 06-10-2017, 14:42

ja mysle ze to zawsze bedzie tak ze single walentynek nie lubią a osoby w szczesliwym zwiazku juz tak ;) Ja akurat mam chłopaka wiec walentynki lubie tym bardziej ze mamy je spedzic na Malediwach (tak nawiasem, czy ktos korzystal juz z tego biura? Slyszalam w sumie same dobre opinie wiec nie moge sie juz doczekac <3
Wiesiek - 13-02-2018, 12:19

Moim zdaniem to przereklamowane i konsumpcyjne święto. Jest miłe to fakt ale uważam, że nie trzeba go świętować z taką pompą. Zawsze można zrobić razem coś normalnego. Nawet obejrzeć sobie film przy winie. Na kolację można dziewczynę zabrać innym razem.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group