Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tenshii
27-10-2012, 17:06
Homeopatia
Autor Wiadomość
cafe 


Mój labrador: Kala
Suczka urodziła się:
09.03.2009

Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 38
Skąd: stargard szczeciński
Wysłany: 12-02-2010, 09:40   Homeopatia

Dziewczyny, jak w temacie, co myślicie o homeopatii?
Moja sunia prawdopodobnie ma zaburzenia hormonalne po cieczce, ma delikatny wyciek z pochwy, co zauważam nad ranem na prześcieradle tylko i lekarka chciała dać jej już zastrzyk hormonalny. Oprócz tego dostaje antybiotyk bo ma zapalenie pochwy (paciorkowce i cos tam jeszcze).
Ja się nie zgodziłam na zastrzyk, zrobiłam USG, macica w porzadku, jajniki nie wiem bo trzeba byłoby wygolić boczki a w niedziele na wystawę jedziemy.
Znalazłam na forum dogomania dziewczynę, która jest guru w homeopatii i zaproponowała mi homeopatię na uspokojenie hormonów. JA wierzę w homeopatię.
Wiem, że są zwolennicy i przeciwnicy takiego leczenia.
Co Wy jednak myślicie na ten temat?
_________________

Ostatnio zmieniony przez tenshii 27-10-2012, 17:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
clicers87 
Michał


Mój labrador: Tores
Pies urodził się:
23.02.2009

Wiek: 37
Dołączył: 21 Lip 2009
Posty: 217
Skąd: Poznań/Środa Wlkp.
Wysłany: 12-02-2010, 11:46   

Nie jestem dziewczyną,ale napiszę.
Mój brat chorował ponad 10lat na coś z jelitami...potrafił załatwiać się po 10 razy na dobę-rekord to 24 razy. Z choroby wyciągnęła go pediatra-homeopata i chłopak jest zdrowy.
Tores przy luźniejszych stolcach dostaje kropelki i to pomaga.
Mozesz podać link do dogomanii?
 
 
papisia 



Mój labrador: Sabusia, Chilli, Krysia, Karol
Mój labrador: Lula, Matylda, Benio (CKCS)
Mój labrador: Nelusia (ESS)
Wiek: 40
Dołączyła: 02 Maj 2008
Posty: 2017
Skąd: Aleksandria
Wysłany: 12-02-2010, 12:09   

cafe napisał/a:
ma delikatny wyciek z pochwy


Taki "zielonkawy" ?

Co do homeopatii to jestem jak najbardziej "za" pod warunkiem, że ktoś nie ma klapek na oczach i nie usiłuje ciężkich schorzeń tylko tym leczyć. Nie można popadać w obłęd.
Homeopatia jest stosowana również dodatkowo przez weterynarzy i z dużą skutecznością.
Sama często stosuję różne kropelki, kuleczki u moich psów.
Kiedy Saba była chora odwiedziłam również kilka razy weterynarza - homeopatę z 30letnim stażem pracy. Sam wywiad trwał ok.45minut :beated: aż mi w gardle zaschło od trajkotania :-P Pies był obserwowany i oglądany ze wszystkich możliwych stron i sam lekarz powiedział, że on w diagnozy wystawiane przez telefon bez możliwości obejrzenia psa nie wierzy, więc nie wiem jak to jest z tą dziewczyną z dogomanii :) Ponoć na skuteczne dobranie leków składa się nie tylko samo schorzenie, ale całokształt w tym temperament psa itd. Krytycznie również wypowiadał się na temat książek o stosowaniu homeopatii u psów.. ale wiadomo - ma swoje zdanie i nie każdy musi się z nim zgadzać.
Skoro taki sposób leczenia zaszkodzić nie może to dlaczego nie spróbować? :)
Ja spróbowałam, efekty nawet zauważyłam, ale i tak zakończyło się na zabiegu. Samą wizytę u tego lekarza traktuję jako bardzo ciekawe doświadczenie i muszę powiedzieć, że bardzo mi się podobała ;D Oby wszyscy weci chcieli tak poznawać nasze psy i z taką uwagą słuchali historii choroby.
_________________
 
 
 
cafe 


Mój labrador: Kala
Suczka urodziła się:
09.03.2009

Dołączyła: 19 Mar 2009
Posty: 38
Skąd: stargard szczeciński
Wysłany: 12-02-2010, 13:40   

Przepraszam, to nie dogomania tylko forum Molosy
Podaje link
http://www.forum.molosy.pl/showthread.php?t=2525

Papisia, to jest krwisty wyciek, nie śmierdzący, jest tylko w nocy, jak dziewczyna śpi czyli jest rozluźniona, są dwie, może jedna plamka krwista, taka zasnchnięta, niewielka ale jednak jest. W ciągu dnia jak śpi na swoim posłaniu to jest czysciutko.
Po konsultacji z innym wetem, stwierdził, żeby zastrzyku hormonalnego nie dawać.
To była jej pierwsza cieczka, ja myslę, że naprawde ma zachwiania hormonalne. Z resztą sama lekarka powiedziała, że to najprawdopodobniej są zaburzenia stąd chęć dania zastrzyku na unormowanie się hormonów. No nic, spróbujemy homeopatii, zaszkodzić nie zaszkodzi ale będę bacznie ją obserwować, żeby nic gorszego się nie zdziało.
_________________

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź