Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: tenshii
04-10-2012, 13:45
Jak zlikwidować zapach kiedy pies zrobi kupę w domu?
Autor Wiadomość
Abu
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2009, 07:49   Jak zlikwidować zapach kiedy pies zrobi kupę w domu?

Nuka od dwoch dni ma problemy zoladkowe, zyga i wczoraj zrobila w domu masakre. Posprzatalismy to, wszystko niby umyte, ale w domu smierdzi jak w chacie murzynskiej lub jaskini trolla. Jaki macie sposob na neutralizacje zapachow sraczki [zapach padliny] i zygow [zapach padliny x2]? :cring: :cring:
Powaznie sie zastanawiam czy nie zamieszkac na klatce w bloku, bo tam pachnie duzo ladniej :stinky: :stinky: :cring: :cring: . Poradzcie cos, jest tu duzo babeczek, wiec cos wymyslicie...w koncu znacie sie na tych wszystkich srodkach zwalczania smrodu :cring: :cring: :cring:
Ostatnio zmieniony przez tenshii 04-10-2012, 13:45, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ambird
[Usunięty]

Wysłany: 04-09-2009, 08:12   

Abu, wymyj podłogi jakimś zapachowym płynem a najpierw woda z domestosem. Potem można użyć odświeżacza powietrza, no i okna otwarte...
 
 
wacha 
wacha



Mój labrador: Haker
Pies urodził się:
23.04.2006r.

Mój labrador: Nie labrador a whippet-Enter
Pies urodził się:
10.05.2008r.

Mój labrador: Nie labrador a whippet-Server
Pies urodził się:
02.09.2010r.

Wiek: 42
Dołączyła: 20 Paź 2008
Posty: 162
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 04-09-2009, 08:23   

ja mam często takie jazdy i używam na te plamy cifa białego w sprayu, zapsikuje bezpośrednio na tą plamę tzn. najpierw zmywam wodą a potem cifem lub ajax do podłóg zielony, a ponadto używam spray Maskol firmy dr Saidel, rewelacja niweluje nieprzyjemny zapach po siku, kupie itp.
_________________
Asia, Haker & Enter & Server


 
 
Huberto 



Mój labrador: Gordon
Pies urodził się:
29.10.2008r

Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1053
Skąd: Wągrowiec, Poznań
Wysłany: 04-09-2009, 13:31   

U mnie jest tak że jak Gordon wymiotuje to zawsze posprzątam :D i wymyję podłogę porządnie, a potem zapachem popsikam, aby był miły zapach a nie śmierdziało
_________________

 
 
Tsunami 
HODOWLA Wildfriends



Mój labrador: Tsunami, Joy
Suczka urodziła się:
07.07.2007; 20.03.2009

Suczka urodziła się:
Wiek: 36
Dołączyła: 26 Lis 2007
Posty: 1371
Skąd: Kraków
Wysłany: 04-09-2009, 16:52   

U nas rewelacyjnie na sraczki maluchów sprawdził się Ajax do podłogi - pachnie bardzo intensywnie :)
_________________
 
 
Kajtek 



Mój labrador: GAJA
Suczka urodziła się:
16.01.2009 r.

Wiek: 38
Dołączyła: 29 Lip 2009
Posty: 49
Skąd: Bartoszyce
Wysłany: 04-09-2009, 17:45   

Za czasów gdy Gaja jeszcze sikała w domu do mycia podłóg używaliśmy np. Ajaxa a później poprawialiśmy woda z olejkiem eterycznym albo wylewaliśmy kilka kropelek olejku na podłogę w naszym wypadku pomagało :) Życzę powodzenia w walce z odorkiem :-P pozdrawiam
_________________
uwielbiam mojego "potworka" ;)
 
 
 
mawi27 
Magda :)



Mój labrador: LARA [*] & TORQUE
Suczka urodziła się:
05.06.2009 & 22.10.2009

Dołączyła: 11 Sie 2009
Posty: 1121
Skąd: środa wlkp
Wysłany: 04-09-2009, 18:50   

powiem cos na przykladzie nszej fretki, nie dosc ze to zwierzatko samo w sobie intensywnie pachnie to na dodatek jak sie zesmrodzi to gorzej niz by Cie nznaczyl skunks, ich odchody poza tym sa tak smierdzace ze zadne zwierza ani chyba stado nie jest w stanie odzwierciedlic tego ,,czegos", wiec sprawdzajac i testujac wszystko dookol zadne ajaksy, olejki eteryczne nam nie pomagaly, znalazlam niezawodny jednak sposob na ten ,,smrodek" otoz :) myjemy dokladnie podloge np z wymiocin, pozniej poprawiamy mleczkiem moze byc cif ale te tansze sa intensywniejsze i sprawdzaca sie lepiej, jak juz to doczyszcze to wlewam do wody pare naparstkow octu i przemywam dane powierzchnie, fakt czuc ten ocet ale jak wyschnie i sie pozniej umyje ladnie ajaksem, to wcale nie da sie poznac ze cos przedtem nasze milusinskie narobily. Niestety procedura pracochlonna ale bardzo skuteczna, nam mega pomaga :-P
moze pomoze i Tobie :haha:
_________________
Wiedza rodzi szacunek, a uszanowanie odmienności psa pozwoli człowiekowi w pełni cieszyć się z niezwykłych chwil spędzonych z ukochanym zwierzęciem!!!
Lepsze poznanie naszego psa to szcześliwsze ,,wspólne" życie !!!
http://www.suwaczek.pl/ca...png[/img][/url]
 
 
Kofanie89 



Mój labrador: Labi
Pies urodził się:
26.12.2009

Wiek: 34
Dołączyła: 04 Mar 2010
Posty: 65
Skąd: Kraków
Wysłany: 25-05-2010, 16:07   

Ja wszystkie smrodki Labiego ( a nadal załatwia sie w domu) załatwiam od razu bez zbytniego wysiłku... najpierw oczywiście zmyć z podłogi przyczynę smrodku, potem wylewam w tym miejscu (pryskam) specjalny płyn, mam w obu wersjach i w płynie i sprayu i oba skuteczne są. Płyn nazywa się stain & odour remover firmy 8in1. Kosztował cos około 25/30 zł za 940 ml. Starcza na długo i usuwa tez plamy z tapicerki (np. stosowalam do auta jak okazalo się że Labi ma chorobę lokomocyjną :( ) Jest masa takich środków w zoologicznych. Serecznie polecam

http://www.eightinonepet....splay=15&main=2 - to ta firma, ale mój ma inną butelkę, choć nie wiem czy jest jakaś różnica. W kazdym razie to ta firma.

http://www.allegro.pl/ite...my_z_moczu.html a to jest ten sam preparat w sprayu :)
_________________


zapraszamy do Galerii Labiego :)
http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=3156
 
 
 
Maleńka 
Agata



Mój labrador: Luki
Pies urodził się:
10.06.2011

Wiek: 33
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 2195
Skąd: Ostrowiec Św./Piła
Wysłany: 01-10-2011, 14:25   

Ocet z gorąca ;] zabija zapachy i bakterie ;p
_________________

 
 
Madzialenka 



Mój labrador: Blondi
Suczka urodziła się:
18.10.09

Mój labrador: Dusia (Acaramelada Omaticaya)
Suczka urodziła się:
26.08.2012

Wiek: 45
Dołączyła: 05 Sty 2010
Posty: 3915
Skąd: Monachium
Wysłany: 07-10-2011, 20:47   

Vanish w proszku do prania na sucho polecam szczerze :) Blondi z miesiac temu narzarla sie czegos na spacerze i w nocy zarzygala i zasrala caly nasz mini przedpokoj,a tam jest wykladzina :bad: Smrod mnie obudzil ,ale juz wszystko pieknie wsiaklo,wiec jakis czas juz lezec musialo.Pozbieralam co sie dalo ,a rano waniszem pralam.Plamy zostaly niestety ,ale po smrodzie ,ani sladu :)
_________________
Dziewczęta zapraszają do biszkoptowej galerii:)
http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=3556
 
 
 
irekw 


Dołączył: 27 Sty 2016
Posty: 2
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 02-08-2016, 11:21   

Ja mam swój niezawodny środek, po moim pupilu używałem tego środka:
www.subiopolska.com/stop-...pachow,p28.html

Kosztuje ponad 30 zł ale jest warty bo usuwa zapach od razu i nie szkodzi psiakom co jest również ważne.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź