Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Salerno
12-12-2011, 23:10
Telefony - jaki wybrać?

Czy oplaca sie go kupic?
tak
20%
 20%  [ 1 ]
nie
80%
 80%  [ 4 ]
Głosowań: 5
Wszystkich Głosów: 5

Autor Wiadomość
damian21k 



Mój labrador: Diana
Suczka urodziła się:
03.06.2011

Wiek: 25
Dołączył: 06 Lip 2011
Posty: 67
Skąd: Wąbrzeźno
Wysłany: 12-12-2011, 19:28   Telefony - jaki wybrać?

Ma ktos Samsunga Galaxy Y?
Jak tak to prosze o opinie.
Ostatnio zmieniony przez tenshii 05-04-2014, 17:22, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Maleńka 
Agata



Mój labrador: Luki
Pies urodził się:
10.06.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 11 Sie 2011
Posty: 2195
Skąd: Ostrowiec Św./Piła
Wysłany: 12-12-2011, 20:07   

Samsungow troche mialam wiec Samsungi raczej sa dobre :) ja nie narzekalam. Obecnie mam Samsunga ale innego niz o ktorego pytasz i nie jestem zawiedziona ;]
_________________

 
 
Nikaaa 
Nika i Chudolab :)



Mój labrador: Jesse (My Ebony Myst)
Suczka urodziła się:
08.09.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 5659
Skąd: UK/Kraków
Wysłany: 12-12-2011, 20:56   

Ja mam Samsunga Galaxy S i jest to najlepszy telefon jaki miałam. Nie znam Galaxy Y, nie wiem jaki ma system, ale Android bije wszystkie na głowę ;)
_________________

 
 
 
Prince P 



Mój labrador: Lola
Suczka urodziła się:
25.09.2011

Wiek: 43
Dołączył: 05 Gru 2011
Posty: 41
Skąd: Białystok
Wysłany: 12-12-2011, 22:14   

jako pracownik jednego z operatorów powiem tak: Samsungi ogólnie dają radę, choć są mocno 'plastikowe' i mają słabszą antenę (odczuwalnie) od innych słuchawek. Bardziej polecam HTC - kiedyś dosyć awaryjne, teraz całkiem przyjemne, no i bardziej pancerne. A tak w ogóle to od dłuuuugiego czasu prywatnie uzywam BlackBerry - jak dla mnie - kombajn. Jak Ci w ręku 'leży', to bierz. Android każdy prawie taki sam. parametry tylko telefonu różne.
_________________
Her Majesty Lolita ;)
 
 
anna34 
rude szczęście



Mój labrador: Chopper
Pies urodził się:
03.07.2007-24.05.2016

Mój labrador: Biscuit John Cage(Hearty)
14.06.2016

Wiek: 50
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 6153
Skąd: Pruszków
Wysłany: 26-04-2012, 15:57   

podczepie się pod temat telefoniczny.
Czas zmienić telefon i doradźcie SE xperia V ,czy Samsung galaxy S plus.
Tego pierwszego nie mają w salonach u mnie i nie wiedzą czy będzie,drugi jest,ale nie wiem sama już.Raczej byłam nastawiona na SE.
_________________
 
 
 
szalej 



Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 2531
Skąd: brak
Wysłany: 26-04-2012, 20:06   

anna34, samsung ładny ;*

Za to ja nie polecam Nokii 500, idiota ze mnie, zobaczyłam ją, taka śliczna i wziełam - najgorszy mój zakup w historii, niesamowicie żałuje
 
 
Nikaaa 
Nika i Chudolab :)



Mój labrador: Jesse (My Ebony Myst)
Suczka urodziła się:
08.09.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 5659
Skąd: UK/Kraków
Wysłany: 26-04-2012, 20:13   

szalej, mi sie wydaje, ze teraz na rynku liczy się Apple z iPhonem, Samsung i HTC, reszta marnie próbuje dogonić te marki. Z tego co wiem Nokia chyba nie ma Androida, a to już dyskwalifikuje ją na samym starcie. Wiem, ze Nokia Lumia ma Windowsa 7, ale przed moim Galaxy S miałam Samsunga Omnia 7 i oddałam do go sieci po 2 dniach bo uważam, ze Windows w telefonie to straszny niewypał..

Fakt faktem Nokia zawsze robiła wytrzymałe telefony, ale mam wrażenie, że poczytając od seri N każda kolejna była coraz gorsza, a juz napewno smartfony. Nokia powinna zostać przy tradycyjnych telefonech z klawiaturą, bo w tym byli najlepsi :)
_________________

 
 
 
szalej 



Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 2531
Skąd: brak
Wysłany: 26-04-2012, 20:23   

Nikaaa, ja sie po prostu telefonami nie interesowałam... miałam swoje stare nokie, takie zwykle - niezniszczalne. Poszłam do salonu i powiedziałam żeby mi pokazali jakieś nowe telefony w rozsądnej cenie... no i pokazali mi tą nokie, pozachwalali jaka to ona nie jest, ze ma trzy obudowy bla bla bla a ja głupia tylko przytaknełam i mówie ok, co mi tam, blondynka ze mnie w każdym calu że mnie na obudowy i wygląd złapali. Nokia nie dość że nie ma andorida tylko symbrian Anna, to od kilku miesięcy jest symbrian Bella ale nie mam go ciągle w aktualizacjach. Zreszta, co to za różnica... Lepiej, po 2 dniach od zdjęcia ochronnej folii mam ogromna ryse na środku szybki. Wogóle nie łączy się z interenetem - mam ją od grudnia a połączyła mi się z interenetem dwa razy! do tego ciągle się resetuje bez konkretnego powodu, albo pika że nie ma miejsca na karcie a ma! bateria pada jak szalona, w dodatku wyłącza się jak pada deszcz :beated: No tragedia. A najgorsze, że kupowałam ją myśląc koniecznie o androidzie i mi wcisneli kit że tak, androi, to znaczy symbrian ale to to samo prawie :bad:

w teorii mam ją na gwarancji, ale nie wiem czy to mi coś da... najchętniej bym ją sprzedała w ... i kupiła jakiegoś HTC :/ Ale kto to kupi jak to taka... nokia ;D
 
 
Nikaaa 
Nika i Chudolab :)



Mój labrador: Jesse (My Ebony Myst)
Suczka urodziła się:
08.09.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 5659
Skąd: UK/Kraków
Wysłany: 26-04-2012, 20:33   

szalej, no tak to już bywa, pewnie próbowali wciasnąc to co im najmniej schodziło..
Długo ją masz?
Może przemęczysz się chwilę i wexmiesz jakiś inny :P

Jeśli jest na gwarancji to ja bym z tego korzystała, ale z drugiej strony tak: rysy na wyświetlaczu nie wymienią, systemu nie wymienią, ewentualnie moga sprawdzić dlaczego sie nie łączy z internetem i wyjasnić ta kartę. Chociaż takie błędy moga być skutkiem tego, że nie jest zaktualizowana, może z tym tez by Ci w sieci pomogli?

A co do działania na deszczu to kiedyś byłam świadkiem jak tu w UK przyszedł do punktu pan, który chciał oddać do reklamacji telefon, który mu sie popsuł na deszczu. Gdyby telefon był ubezpieczony (tutaj ubezpieczenia są stosunkowo tanie więc opłaca się je mieć) to wymienili by go bez żadnego problemu, ale gwarancja niestety nie obejmuje usterek spowodowanych warunkami atmosferycznymi, szczegolnie, że jak to pan sprzedawca powiedział - "Telefon to urządzenie elektroniczne więc nie używa sie go podczas deszczu, czy telewizor też pan ogląda w ulewie?" No i na tym sie skończyło, telefonu nie przyjeli ;)
_________________

 
 
 
szalej 



Dołączyła: 10 Paź 2010
Posty: 2531
Skąd: brak
Wysłany: 26-04-2012, 20:40   

Nikaaa, no to wytłumaczenie proste i logiczne :D Mam ten telefon 5 miesięcy niecałe... już się powoli przyzwyczajam do jego dziwactw, ale chyba nie o to chodzi w telfonach? Jest dłużej wyłączony, niż włączony - albo deszcz, albo za zimno, a no i bateria trzyma tylko 1 dzień, a to się zresetował i trzeba go włączyć a ja nie zauważe... z tym telefon jest troche ułomny, chyba już wszyscy u mnie w domu traktują go troche na innych warunkach i zawsze jest tekst że " dodzwonić się do ciebie jest trudniej niż do papieża" :-P
Co do aktualizacji to sprawdzam na bierząco bo czekam na tą Belle, ale u mnie dalej nic...
o a zeby było śmieszniej, weszłam sobie kiedyś na forum nokii żeby popatrzeć jakieś gry a tam " gry dostępne na wszystkie telefony Nokia z wyjątkiem Nokii 500" to już nie było śmieszne :D
Myśle serio czy jej nie sprzedać, ale nigdy nie bawiłam się w takie rzeczy, więc pewnie będe się z nią męczyć przez półtora roku kolejne...
 
 
Nikaaa 
Nika i Chudolab :)



Mój labrador: Jesse (My Ebony Myst)
Suczka urodziła się:
08.09.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 5659
Skąd: UK/Kraków
Wysłany: 26-04-2012, 20:50   

szalej, o kurcze hahaha to faktycznie padaczka z takim telefonem :P Może idź gdzieś do komisu i spytaj ile za niego wezmą, tylko przyczaj się na jakiś ładny i słoneczny dzień, żeby nic nie zakłóciło jego działania 8) Może za telefon + jakąś niewielką dopłatę coś Ci zaproponują :)
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź