Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Karmy: H-ALLERGEN
Autor Wiadomość
kamil8406 



Mój labrador: INUSIA
Suczka urodziła się:
28 sierpnia 2013

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1652
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 23-03-2014, 02:15   Karmy: H-ALLERGEN

Kompletna zbilansowana karma dla szczeniąt ras dużych |n| ziemniaki + łosoś |n|Alergen-HA H + jest specjalnie zaprojektowany, aby być wrażliwym na brzuchu swoim dużym szczeniaka rasy. Hypoallergenní wspiera polityki, które ograniczają źródeł białka. Przeznaczony jest do karmienia szczeniąt ras dużych i chętnie spełnia wszystkie ich potrzeby żywieniowe. RSS zawarte chlorowodorek glukozaminy i siarczan chondroityny dla rozwoju i dobrego stanu kości i stawów. |n|Zawiera tylko wysokiej jakości naturalnych ryb. Wysoko strawne ziemniaków i buraków cukrowych jako źródło naturalnego włókna, naturalny beta-karoten i glony jako źródło wielu składników odżywczych. Ziemniaki sprzyjają prawidłowemu trawieniu i siemię lniane jako źródło Omega 3 i Omega-6 kwasów tłuszczowych wspieranie zdrowej skóry i jakości sierści. |n|Skład: Łosoś (min. 24,5%), mączka rybna, suszone ziemniaki (min. 13,5%), sorgo, jęczmień, całe pszenicy, olej z łososia (min. 4%), całe siemię lniane (min. 4%), pulpa buraczana (min. 4%), groszek, olej słonecznikowy, ekstrakt z łososia (min. 1,6%), fosforan wapnia, suszone wodorosty naturalne (min. 0,4%), fruktooligosacharydy (wyciąg z korzenia cykorii minut . 0,25%), chlorek sodu, chlorek potasu, glukozaminy 250 mg / kg Chondroityna 100 mg / kg, wyciąg z nagietka, ekstrakt z juki, ekstrakt z rozmarynu. |n|Kompletna karma zawiera 1 kg: Białko 24,5%, oleje i tłuszcze 13%, włókno 3,6%, Popiół 7,0% Wilgotność 8,0% Wapń 1,10%, Fosfor 0,90% Omega 3 - 2,7%, Omega-6 - 3,80% wartości energetycznej 3500 kcal / kg.|n|
Poproszę o opinie co myślicie o tej karmie :) .
http://dobra-karma.pl/pl/...lmon-12-kg.html
_________________
PitaPata Dog tickers</a>
Ostatnio zmieniony przez tenshii 02-04-2014, 18:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Weronika_S 



Mój labrador: Olaf
Pies urodził się:
22.05.2008

Pomogła: 7 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 29 Cze 2011
Posty: 857
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2014, 12:36   

kamil8406 napisał/a:
suszone ziemniaki (min. 13,5%), sorgo, jęczmień, całe pszenicy

nie za dużo tych wypełniaczy? I chyba jakiś błąd bo co to jest "całe pszenicy"?
 
 
kamil8406 



Mój labrador: INUSIA
Suczka urodziła się:
28 sierpnia 2013

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1652
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 23-03-2014, 12:49   

Skład kopiowałem ze strony sklepu ( strona trochę niedopracowana delikatnie mówiąc :-P ) , a zainteresowałem się nią ponieważ jest hipoalergiczna i podobno weterynaryjna.
_________________
PitaPata Dog tickers</a>
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź