Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Karmy: GOSBI
Autor Wiadomość
AnIeLa 



Mój labrador: Asior
Pies urodził się:
27.06.2005 -08.02.2021

Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 7378
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 14-03-2013, 11:40   

Czy ktoś jeszcze stosuje tę karmę?

Niedługo będę musiała zamówić karmę dla Kundlicha i nie wiem czy brać tę czy zostać przy obecnej jeszcze. Cena porównywalna także na to nie patrzę.
_________________
"Mieszańce chroni więc sama natura, psy rasowe chroni mądry dobór hodowlany, "rasowych bez rodowodu" nie chroni nikt i nic. O tym naprawę nie wolno zapominać!"
 
 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 14-03-2013, 12:38   

My już chyba 4 worek jedziemy ;)
_________________


 
 
koronocha 
Agnieszka i Luna :)



Mój labrador: Luna
Suczka urodziła się:
17.12.2004-21.04.2014 [*]

Mój labrador: Charcik włoski(Nessie-Gorzowska Panorama FCI)
Suczka urodziła się:
12.07.2013

Mój labrador: Whippet(Shila Slim Extreme FCI)
Suczka urodziła się:
17.06.2014

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Gru 2012
Posty: 191
Skąd: Śrem/Poznań
Wysłany: 23-03-2013, 14:38   

Luna już zjadła pół 15 kilogramowego worka karmy. Sierść przestała wypadać i jest taka milutka w dotyku, aż chce się ją przytulać. Mam nadzieje, że to właśnie zasługa karmy Gosbi. Jeśli tak, to już na niej zostaniemy :)

[ Dodano: 05-04-2013, 13:06 ]
Szkoda tylko, że cena poszła w górę aż o 30 zł :/ Nie tak to sobie wyobrażałam. Miała to być dobra tania karma, a wyszło niestety jak zwykle.
_________________
Luna na zawsze w moim sercu [*]
 
 
fadziochowa 



Mój labrador: Fado (w typie)
Pies urodził się:
02.2012

Mój labrador: Wiliam (kundelek)
Pies urodził się:
02.2013

Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2012
Posty: 498
Skąd: Warszawa Wesoła
Wysłany: 05-04-2013, 20:27   

koronocha mnie też zaskoczyła podwyżka cen, ale karma jest naprawdę dobra pod względem jakościowym :) Są jeszcze droższe karmy niż Gosbi- a czasem mają gorszy skład. Wiadomo, że każdy chciałby kupować dobrej jakości karmę po niskiej cenie, ale produkcja karmy też kosztuje ;-)
Nasz sierściuch był na Gosbi przez 1,5 miesiąca i karma odpowiadała mu najbardziej, po Gosbi przeszliśmy na Brita z czego nie jesteśmy zadowoleni- pogorszyła się sierść, drapie się i gryzie łapy i zdarza mu się puścić bąka...dokończymy worek Brita i wracamy do Gosbi :) Szukaliśmy innych- tańszych karm ale ich składy nie są dobre- wszędzie kukurydza, pszenica, owies itp...a mięsa góra 20- 30 % w karmach o podobnych cenach do Gosbi.
Wiadomo- każdy robi co chce i kupuje co chce , każdemu psiakowi odpowiada coś innego :)
_________________
"Pies jest symbolem bezinteresownej miłości, bezgranicznego oddania. Rozprasza samotność i pozwala zapomnieć o rozpędzonym świecie, jest częścią natury, czułością i śmiechem..."


http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8015
 
 
AnIeLa 



Mój labrador: Asior
Pies urodził się:
27.06.2005 -08.02.2021

Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 7378
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 05-04-2013, 20:34   

koronocha napisał/a:
Szkoda tylko, że cena poszła w górę aż o 30 zł :/ Nie tak to sobie wyobrażałam. Miała to być dobra tania karma, a wyszło niestety jak zwykle.


Wielka szkoda. Kupiliśmy + worek / akurat nie było TOTWa z jagnięciną więc zakupiliśmy Gosbi z jagnięciną jeszcze w tej starej cenie ale za 209 zł za worek można znaleźć lepsze karmy także znowu będzie trzeba zmienić :doubt:
_________________
"Mieszańce chroni więc sama natura, psy rasowe chroni mądry dobór hodowlany, "rasowych bez rodowodu" nie chroni nikt i nic. O tym naprawę nie wolno zapominać!"
 
 
 
fadziochowa 



Mój labrador: Fado (w typie)
Pies urodził się:
02.2012

Mój labrador: Wiliam (kundelek)
Pies urodził się:
02.2013

Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2012
Posty: 498
Skąd: Warszawa Wesoła
Wysłany: 05-04-2013, 21:35   

Z tego co się orientuję TOTW 13,6 kg kosztuje ok 185 zł. A w składzie karmy nie ma nic na wspomaganie stawów...a cena zbliżona do karmy Gosbi :)

Naszukałam się i naczytałam tych wszystkich składów że już mi się po prostu nie chce szukać czegoś innego..."lepszego". :-P A poza tym Fadzioch jedynie Gosbi-ego wcina bez dosmaczania.
_________________
"Pies jest symbolem bezinteresownej miłości, bezgranicznego oddania. Rozprasza samotność i pozwala zapomnieć o rozpędzonym świecie, jest częścią natury, czułością i śmiechem..."


http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8015
 
 
AnIeLa 



Mój labrador: Asior
Pies urodził się:
27.06.2005 -08.02.2021

Pomogła: 5 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 7378
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 05-04-2013, 21:56   

fadziochowa napisał/a:
Z tego co się orientuję TOTW 13,6 kg kosztuje ok 185 zł. A w składzie karmy nie ma nic na wspomaganie stawów...a cena zbliżona do karmy Gosbi :)


Ale dawkowanie jest mniejsze :) A na stawy i tak podajemy bo to co w karmach to nie wiele przy chorych nogach niestety. :(
_________________
"Mieszańce chroni więc sama natura, psy rasowe chroni mądry dobór hodowlany, "rasowych bez rodowodu" nie chroni nikt i nic. O tym naprawę nie wolno zapominać!"
 
 
 
koronocha 
Agnieszka i Luna :)



Mój labrador: Luna
Suczka urodziła się:
17.12.2004-21.04.2014 [*]

Mój labrador: Charcik włoski(Nessie-Gorzowska Panorama FCI)
Suczka urodziła się:
12.07.2013

Mój labrador: Whippet(Shila Slim Extreme FCI)
Suczka urodziła się:
17.06.2014

Wiek: 33
Dołączyła: 21 Gru 2012
Posty: 191
Skąd: Śrem/Poznań
Wysłany: 06-04-2013, 00:09   

My mimo ceny, zostaniemy przy Gosbi, żadna inna karma nie wpłynęła tak pozytywnie na stan okrywy włosowej Luny jak właśnie Gosbi.
Także my już znalazłyśmy swoją idealną karmę :)
_________________
Luna na zawsze w moim sercu [*]
 
 
fadziochowa 



Mój labrador: Fado (w typie)
Pies urodził się:
02.2012

Mój labrador: Wiliam (kundelek)
Pies urodził się:
02.2013

Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2012
Posty: 498
Skąd: Warszawa Wesoła
Wysłany: 06-04-2013, 00:17   

AnIeLa wiadomo, że przy dysplazji to to co w karmach to niewiele...ale zawsze coś dodatkowego :) My też niestety mamy dysplastyka :( ( przy okazji buziaki dla Asiora ;* :-P ). My do Gosbi wracamy ze względu na stan sierści psiaka, od zawsze mamy problem z łupieżem, strupami i krostami :beated: Przy Gosbi wszystko było w porządku. Niestety przy innych karmach wszystko wraca... ;]
_________________
"Pies jest symbolem bezinteresownej miłości, bezgranicznego oddania. Rozprasza samotność i pozwala zapomnieć o rozpędzonym świecie, jest częścią natury, czułością i śmiechem..."


http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8015
 
 
oleska2803 



Mój labrador: Snickers (BIGRAF Grzybowskich Pól)
Pies urodził się:
25.06.2010

Pomogła: 2 razy
Wiek: 39
Dołączyła: 05 Gru 2010
Posty: 1356
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 06-04-2013, 11:28   

No my właśnie rozpoczynamy przygodę z Gosbi z jagnięciną, nie uważam żeby cena była wygórowana jak na taki skład. Podoba mi się zupełny brak kurczaka i jajek. Co do dawkowania to już dawno Snicki nauczył mnie że tabelki z opakowań są przy nim nic nie warte. Patrze na kaloryczność karmy, a ta jako jedna z niewielu z większa ilością mięsa jest odpowiednio kaloryczna dla Snicka. Niestety na wszystkich karmach typu White Wolf, Wolsblut, Acana bez zbóż itd, Snicki chudł przy dawkowaniu prawie 1,5 razy większym niż na opakowaniach. Byliśmy ostatnio na Bricie Vension, ale to też jeszcze nie było to i pomimo że na opakowaniu jest dawkowanie jakieś 380gram dla psa 40kg to Snicki i tak musiał dostawać powyżej 500 gram żeby utrzymać swoje idealne 37kg (niestety kaloryczność karmy jest podana źle na stronie i w sklepach, na opakowaniu jest mniejsza). Pozostałych karm Snicki zawsze musiał jeść coś koło 600gram żeby go utrzymać na prawidłowej wadze dokarmiany był gotowanym. Nie wiem może to przez to, że jest jest kastratem, w każdym razie jak dla nas dawkowania karm są do niczego i się nimi nie sugeruje. TOTW cena podobna, w niektórych sklepach taka sama, a opakowanie mniejsze, ilość kalorii sugeruje mi że pomimo dawkowania napisanego 350 Snicki musiałby dostawać i tak min 500 gram.
Mam nadzieję że Gosbi się nam sprawdzi i zostaniemy przy niej na dłużej.
_________________
Zapraszamy do pysznej galerii Snickersa http://forum.labradory.or...?t=4590&start=0
oraz na nadmorskie spotkania naszych psiaków
http://dogosfora.pl
 
 
Gosbi 


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 29
Skąd: Opole
Wysłany: 15-04-2013, 21:24   

Chciałbym poinformować Labradoromaniaków, że mamy 2 nowe karmy w ofercie:

- Rybną (43% ryby)
- High Energy (35% białka, 25% tłuszczu) - dla psów sportowych, pracujących

Dostępne są już także 3kg worki


Ciekawostka odnośnie mączek:

http://utylizacja.drob-bogs.pl/
 
 
fadziochowa 



Mój labrador: Fado (w typie)
Pies urodził się:
02.2012

Mój labrador: Wiliam (kundelek)
Pies urodził się:
02.2013

Wiek: 31
Dołączyła: 12 Lip 2012
Posty: 498
Skąd: Warszawa Wesoła
Wysłany: 17-04-2013, 14:54   

Dziś dojechała do nas karma. Fado ucieszył się jak nigdy- zaczął gryźć folię, a jak przesypywałam karmę do pojemników to mi zaczął ją wyjadać i z opakowania i z pojemników :dribble: Mama i bratowa miały ubaw :-P Niestety na samą karmę Gosbi musi poczekać bo zostało nam trochę brita- w sam raz żeby się przestawił :)
_________________
"Pies jest symbolem bezinteresownej miłości, bezgranicznego oddania. Rozprasza samotność i pozwala zapomnieć o rozpędzonym świecie, jest częścią natury, czułością i śmiechem..."


http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8015
 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 17-04-2013, 15:59   

Worki od karmy mi się podobają, bo głowa laba jest na nich :)
_________________


 
 
Gosbi 


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 29
Skąd: Opole
Wysłany: 27-02-2014, 23:34   

Przyjechała do Nas nowa dostawa.

Polecamy
www.gosbi.pl

[ Dodano: 18-06-2014, 14:19 ]
Informuję, że mamy nową dostawę karm najwyższej jakości.

W naszej ofercie nowość ! Batoniki dla psów Gosbits - idealne jako przekąska lub nagroda.
Dostępne w 4 wersjach smakowych: Kurczak&Ryż, Jagnięcina&Ryż, Wołowina&Ryż, Łosoś&Ryż, oraz Gosbits Dental - czyszczące zęby.

Zapraszam na www.gosbi.sklep.pl
 
 
agn.k 


Mój labrador: Fibi
Suczka urodziła się:
08.03.00-05.01.14

Mój labrador: Magnus
Pies urodził się:
14.10.13

Mój labrador: Vigo
Pies urodził się:
26.01.14

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 1660
Skąd: śląsk
Wysłany: 10-11-2014, 10:40   

Kupiłam Gosbi Lamb&Rice dla Magnusa dla odmiany, je ją chętnie, jak będzie to zobaczymy ale mam pytanie: ile gram dziennie dajecie psiakom? Magnus waży ok 38 kg i ma rok więc jeszcze się rozwija, liczyłam MER ( :D ) i wyszło mi ok 450 g dziennie...Jak to wygląda w praktyce przy tej karmie?

Dla dorosłego 38 kg psa wyszło mi dawkowanie 406 gr, dla dużego szczeniaka 446 gr...

[ Dodano: 10-11-2014, 11:36 ]
Jak jest z dostępnością tej karmy? Kupiłam 15 kg Lamb&Rice i teraz widzę, że nigdzie jej nie ma...Trzeba zamawiać z wyprzedzeniem?
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 05-12-2014, 19:11   

gosbi napisał/a:
Dotarły do nas informacje, że Drago potrzebuje wysokobiałkowej i energetycznej karmy.
W związku z tym przekażemy mu worek 15kg naszej karmy:

http://gosbi.sklep.pl/exc...-15kg-p-26.html

Ponadto jeśli do 6 stycznia 2015.
Pięciu nowych klientów zrobi zakupy w naszym sklepie
na kwotę min. 100zł każdy to przekażemy dla Drago kolejny worek takiej karmy w styczniu.


W naszej ofercie:
- Karmy dla psów
- Karmy dla kotów (nowość)
- Przysmaki dla psów

Sklep: http://gosbi.sklep.pl/

Uwaga: Przy zamówieniu należy dodać komentarz do zamówienia "Wsparcie dla Drago"



Życzę Drago szybkiego powrotu do zdrowia,
Dystrybutor Gosbi
www.gosbi.pl
_________________


 
 
agn.k 


Mój labrador: Fibi
Suczka urodziła się:
08.03.00-05.01.14

Mój labrador: Magnus
Pies urodził się:
14.10.13

Mój labrador: Vigo
Pies urodził się:
26.01.14

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 1660
Skąd: śląsk
Wysłany: 07-12-2014, 14:07   

Wiem już, że jeden nowy klient zamówił karmę z tym dopiskiem- jest jeszcze dwóch zdeklarowanych. Może uda się z tym drugim workiem karmy- dla Drago albo innego potrzebusia jeśli Drago nie przeje karmy którą ma i którą dostanie :haha:
Mój je ją miesiąc, ciągle wchodzi, zgodnie z zaleceniem weterynarza odstawiałam suplementy na sierść (dostawał Biotynę i karoten i olej) i sierść nadal lśniąca i nie gubi więcej. A bardzo się bałam, że sierść się zepsuje bez suplementów. Odstawiłam też na jakiś czas Arthroflex bo Gosbi ma sporo chondroityny i glukozaminy. Dotąd brał stale te suplementy teraz tylko Arthomax (bo zmienimy) co jakiś czas. Teraz mamy następny worek Lamb&Rice ale następny będzie Fish&Rice dla urozmaicenia psu życia :D
Muszę napisać, że Magnus to wybrzydzacz, który potrafi się głodzić i jeść np co 2 dni tylko "śniadanie" jak karma mu nie smakuje. Regularnie jadł dotychczas tylko Marcus-Muehle Black Angus jr i Gosbi lamb&rice, oczywiście po pewnym czasie nie rzuca się na karmę ale je każdą porcję więc smakuje. Na razie zostajemy przy Gosbi bo ma lepszy skład. "Przerabialiśmy" w ciągu jego rocznego życie m.in. Acanę, Orijen, 1st Choice, Lucullus...z nim to strach kupować większy worek :-P

[ Dodano: 10-12-2014, 16:37 ]
Nasz model- podopieczny forum Drago i karma prezent mikołajkowy od dystrybutora Gosbi

Jeszcze raz dziękujemy ;* ;*

[ Dodano: 15-01-2015, 16:11 ]
Właśnie zobaczyłam, że pojawiły się w Polsce karmy Gosbi bez zbóż
http://gosbi.sklep.pl/12k...adult-p-59.html
Trochę drogo chyba...
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
markis80 


Mój labrador: Roki
Pies urodził się:
26-08-2014

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: 21-01-2015, 22:15   

Napisałem do Gosbi i będę miał próbki. Okazało się się że przedstawiciel firmy Gosbi mieszka w moim mieście także jesteśmy umówieni na jutro po odbiór. Mam wielką nadzieje że będzie mu smakowała i skończą się moje problemy z jedzeniem.
W poniedziałek byłem u weta i badania ma wzorowe z krwi i moczu, przybył w ciągu 11 dni 1.5 kg tylko z czego jak nic nie je. On chyba odżywia się powietrzem. Wet stwierdził że resztę ewentualnych badań zrobimy jak skończy zmianę zębów,możliwe jest tak strasznie delikatny i dla tego nie chce jeść.
Jak przeliczylem wszystkie dodatki do Bosch to wychodzi mi więcej niż za karmę Gosbi.
_________________


GALERIA MOJEGO ROKIEGO-ZAPRASZAM
 
 
Gosbi 


Dołączył: 04 Sty 2013
Posty: 29
Skąd: Opole
Wysłany: 07-03-2015, 19:05   

Rozszerzyliśmy naszą ofertę o nowe karmy z linii Superpremium.
Od jakiegoś czasu w naszej ofercie również dostępne są karmy bezzbożowe czyli Grainfree.






info dostępne na: Sklep Gosbi

Z poważaniem,

Dystrybutor Gosbi w Polsce,
 
 
agn.k 


Mój labrador: Fibi
Suczka urodziła się:
08.03.00-05.01.14

Mój labrador: Magnus
Pies urodził się:
14.10.13

Mój labrador: Vigo
Pies urodził się:
26.01.14

Pomogła: 2 razy
Dołączyła: 03 Mar 2014
Posty: 1660
Skąd: śląsk
Wysłany: 20-03-2015, 21:40   

A my po nieudanym romansie z Husse (pies potrzebował odmiany ;-) ) wracamy do Gosbi bo pojawił się łupież :-/ Oby udało się go zlikwidować bo Magnus zawsze miał piękna sierść tylko łupież jak były duże emocje :D teraz się dalej lśni ale łupież jest :-/
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź