Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
wsparcie moralne
Autor Wiadomość
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-08-2015, 18:38   

Cały problem tego wątku polega na tym, że to jest wątek Quaddo i o Quaddo, która prosiła o wsparcie.

Wątek nie jest przeznaczony do teoretyzowania, pisania o sobie i wszystkich innych przypadkach świata.
Chcecie teoretyzować - załóżcie osobny wątek i tam piszcie do woli o wszelkich możliwych zdarzeniach, choćby głośnym ostatnio przypadku przywiązania ciężarnej suki do bramy schroniska przez znanego sportowca.
To jest właśnie przypadek sytuacji z oddaniem psa, który jest zupełnie dla mnie niezrozumiały.

Quaddo podjęła decyzję, niełatwą, i dla wielu zrozumiałą.

Nie jest to wątek, w którym powinnyście pisać takie rzeczy. Nie pomagacie. A miał to być wątek WSPIERAJĄCY. Nie chcesz wesprzeć lub masz inne zdanie - zamilcz. Nie kop leżącego.

Wymagają tego choćby podstawowe zasady kultury, empatii i inteligencji emocjonalnej.
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
 
 
 
klaudia1234
[Usunięty]

Wysłany: 09-08-2015, 21:18   

Jasne, prosiła o wsparcie, dlatego napisałam że dobrze zrobiła dbając o przyszłość swojego psa.
Wiele osób w tym wątku chwaliło to że Quaddo postąpiła świetnie oddając psa. Jasne, rozumiem to, każdy ma swoje zdanie.
Idąc tym tropem ja, użytkownik tego forum, chciałam wyrazić swoją (o zgrozo!) odmienną opinię, za którą swoją drogą zostałam hejtowana i trochę zmieszana z błotem jako ta "niedojrzała "niedoświadczona życiem" "pisząca farmazony" i inne tego typu podobne "komplemenciki"


„Wymagają tego zasad kultury, empatii, i inteligencji emocjonalnej” - to co mam powiedzieć JA, osoba na, którą wylano wiadro pomyj, tylko dlatego że wyraziłam zdanie inne niż wszystkich?


Dziękuję Wam za ta cenna lekcję, która przede wszystkim nauczyła mnie tego że absolutnie nie wolno wyrażać swojego odmiennego zdania na forach internetowych, ponieważ inni użytkownicy (kulturalni, empatyczni, tolerancyjni, doskonale rozwinięci emocjonalnie, koleżeńscy, traktujący inne osoby z szacunkiem) będą gotowi cię zjeść razem z butami, aby udowodnić swoją rację i twoją głupotę.
Quaddo, jeśli w jakimś miejscu Cię uraziłam to przepraszam. Chciałam po prostu wyrazić moje zdanie i to że nie popieram oddawania zwierząt z takiego powodu. Jeszcze raz przepraszam, jeśli zrobiłam Ci jakąkolwiek przykrość..
 
 
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-08-2015, 09:00   

Ty nie rozumiesz nic co się do Ciebie pisze. :confused:
Umarła właśnie moja ostatnia nadzieja, że skminisz o co chodzi w tym wątku.
No cóż.
Pozdrawiam Cię Klaudio.
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź