Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycja dodania kategorii - Labusiopodobne
Autor Wiadomość
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-10-2016, 14:55   Propozycja dodania kategorii - Labusiopodobne

Witam serdecznie,
Pytanie do załogi forum bo bardzo mnie to intryguje a mianowicie kupiłem pierwszego psa w życiu z niby hodowli i nie jestem pewien na 100% czystości rasy a na marginesie mam to gdzieś, pojechałem po pieska i mam go i jestem happy natomiast po przeczytaniu wielu postów na forum, medale, rodowody i inne gadżety nie mające dla mnie znaczenia nie wiem do końca czy to rasowy piesek dlatego pytanie :
Czy jest opcja dodania kategorii - Labusiopodobne ? (lub coś o tym znaczeniu).
Chodzi o to ażeby tacy posiadacze psów bez tych wszystkich papierków a mających pieski bardzo podobne do labusiów mieli swój dział a nie odchodzili z forum bo nie mają papierków, rodowodów i tych innych otoczek. Czytając to forum odniosłem wrażenie, nie wiem może tylko ja, że tu nie piesek jest istotny ale cała masa nazewnictwa, związki, kluby, stowarzyszenia, medale, rodowody, rodzice psa, dziadkowie, pradziadkowie :-) , oczywiście jest dla mnie jasne, że to forum labusiów no ale jeśli mam podobnego pieska i chciałbym się utożsamiać z tym forum, z tymi pieskami i tą rasą, to może zasadnym jest taki właśnie dział 8) ale nadal nie wiem czy nie mam rasowej bestii, pojechałem kupić Labradora z hodowli no ale teraz już wiem, że to pseudo hodowla i nie jestem pewny czy to 100% labuś, nie będę go przez to mniej kochał :haha: ale gdyby się okazało, że to nie 100%, to chciałbym mieć dział gdzie czułbym się nie jak z sierocińca ale u siebie w domu :-) dlatego uważam, że taki dział, kategoria na forum powinna być.
Pozdrawiam,
Andrzej
 
 
Małgosia35 



Mój labrador: Gustaw vel Gucio ( Magnum Mera Vallis )
Pies urodził się:
21.06.2017

Mój labrador: Klocek
Pies urodził się:
15.01.2009

Mój labrador: Max ( Grom Sodalis )
Pies urodził się:
20.07.2014

Wiek: 50
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 3193
Skąd: Bergen op Zoom-NL
Wysłany: 29-10-2016, 23:14   

Dychowski, to forum absolutnie nie jest "rodowodowe" :) 80% ludzi tutaj ma psy mniej lub bardziej w typie labradora ,a czasem wręcz mało labradora przypominające. :)
_________________

 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
  Wysłany: 30-10-2016, 07:09   

Witaj Małgosiu,
Bardzo mnie pocieszyłaś gdyż poczytałem troszkę postów i przyznam, załamałem się jak stary dach :-) i już chciałem przejść do opozycji czyli nowego, założonego działu :-) a tu widzę, że nie ma takiej potrzeby bo większość to opozycja :-) . Nadmienię, że nie jestem pewien czy to nie 100% labusia ale wolałem dmuchać na zimne no i z całą pewnością nie mam dyplomów, medali etc., co myślałem dyskwalifikuje moją bestię w normalnych działach :-) .
Pozdrawiam Gosiu i dzięki wielkie za pocieszenie :-) ,
Andrzej
 
 
pado 



Mój labrador: Bari [*]
Pies urodził się:
10.12.2003- 11.06.2015

Mój labrador: Dejzi
Suczka urodziła się:
26.04.2009.

Mój labrador: Brego (Max Sodalis)
Pies urodził się:
16.03.2015.

Wiek: 48
Dołączyła: 15 Lut 2009
Posty: 719
Skąd: Warszawa
Wysłany: 31-10-2016, 08:42   

Tu przecież liczy się to,że mamy labradory :)
Wymieniamy swoje zdanie na różne tematy dotyczące naszych psiaków od zachowania,wyglądu itp po qpy :haha:
A! I co najważniejsze: wszyscy jesteśmy chorzy na nieuleczalną chorobę LABRADOROWIROZĘ :D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź