Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowonarodzone szczeniaczki mieszańce (małe)
Autor Wiadomość
Bastusia 


Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 04-04-2017, 13:34   Nowonarodzone szczeniaczki mieszańce (małe)

Witam wszystkich. Miesiąc temu znalazłam sunię mieszańca maści czarnej malutka 7 kg. Okazało się, że jest szczenna. 4 dni temu urodziła 7 piesków. 5 psów i 2 suczki. Dwa z piesków są narazie białe, jeden czarny z białym krawacikiem, jeden rudawo- brązowy jak mops i reszta umaszczenie typu amstafik. będą wielkością zbliżone do matki, czyli do łydki. Ponieważ mieszkam w dwupokojowym mieszkaniu będę szukała im nowych domów. Ich dobro jest moim priorytetem, są dla mnie najważniejsze na świecie. Będą zaszczepienione, odrobaczone, z książeczkami. Jestem w stałym kontakcie z lekarzem weterynarii. Jeśli ktoś planuje zostać opiekunem pieska, bardzo proszę o kontakt. Będę systematycznie tworzyć im galerie i wysyłać zdjęcia zainteresowanym. Muszę działać jak najszybciej, choć wydam je dopiero ok 3 miesiąca życia, bo znaleźć dom dla takiej gromadki nie jest łatwo. Mam już labradora staruszka, dlatego zawitałam także na tej stronce. jestem z Ząbkowic Śląskich, jednak dla dobra piesków będę mogła je dowozić do nowego opiekuna wiele kilometrów/kwestia ustaleń.
Pozdrawiam serdecznie
Katarzyna
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 04-04-2017, 20:01   

Katarzyno,
Zamieść ogłoszenia na portalach ogłoszeniowych typu OLX, jest całkiem sporo podobnych portali.
Znajomy był w podobnej sytuacji i w ciągu trzech tygodni znalazł domy dla szczeniaków.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
Bastusia 


Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 04-04-2017, 22:17   

Boję się olx. Na forach poświęconych psom jednak są osoby bardziej kompetentne, nie ufam ludziom i wydanie piesków to dla mnie bardzo trudna sprawa......
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 05-04-2017, 00:22   

Cytat:
Boję się olx.

Nigdy nie będziesz miała gwarancji w jakie ręce wydałaś szczeniaka.
Zamiast się bać, raczej postaraj się dokonać selekcji przyszłych właścicieli. Niech o szczeniaki ubiega się trzy razy więcej ludzi niż masz/ będziesz miała szczeniaków.
Na początek możesz przygotować lekko upierdliwą ankietę z 30 - 50 pytań do nowych właścicieli. Jeśli nowy właściciel nie znajdzie godziny czasu na udzielenie odpowiedzi, to mało prawdopodobne, że znajdzie czas dla szczeniaka.
Przygotuj sobie zestawy pytań, którymi po ankiecie będziesz "katowała" chętnych. Powiedzmy raz w tygodniu.
W zamian będziesz wysyłała zdjęcia szczeniaków i opisy ich rozwoju.

Generalnie Katarzyno, to odwróć myślenie. To Ty masz coś do zaoferowania/oddania i w związku z tym, to Ty wymagasz!
Czy rozumiesz zmianę w percepcji?
To Ty chcesz coś dać i to Ty wybierasz komu dasz szczeniaki. I musisz to zastrzec na samym początku.

Wtedy ogłoszenia na 15 portalach mają sens, bo to Ty będziesz wybierać.

Bastusia napisał/a:
Na forach poświęconych psom jednak są osoby bardziej kompetentne,


Teoretycznie tak. Jednak powinnaś pamiętać o tym, że na tego typu forach aktywni użytkownicy mają często więcej niż jednego psa. I często mimo szczerych chęci nie mają już możliwości na przyjęcie kolejnego.

Apel do Adminów zajmujących się adopcją.
Pomóżcie dziewczynie, przesyłając jej wzory ankiet adopcyjnych.


A Ty Katarzyno męcz ich o pomoc.

Powodzenia w męczeniu adminów życzę. :)
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Pomógł: 5 razy
Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 05-04-2017, 00:29   

Jakiś błąd forum. Proszę o usunięcie powtórzonych postów.

-----------------------------

usunięte
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
Bastusia 


Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 05-04-2017, 05:47   

Dziękuję za rady:) będzie ciężko ale cóż....wiem, że pozory mylą i nie ocenia się książki po okładce......
 
 
Bastusia 


Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 29-04-2017, 20:36   



Pieski mają już prawie miesiąc:) na zdjęciu Balto i Nelcia. Wszystkie 7 to wulkany energii i apetytu:)
 
 
Bastusia 


Dołączyła: 04 Kwi 2017
Posty: 4
Skąd: Ząbkowice Śląskie
Wysłany: 05-05-2017, 18:33   

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź