Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Szkolenia dla psów - Poznań - jakie polecacie?
Autor Wiadomość
Mistycom 



Mój labrador: Luna
Suczka urodziła się:
30.03.2013

Pies urodził się:
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 1068
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-08-2013, 19:14   

Siekiera napisał/a:
O cywilu nie słyszałem od znajomych dorbych opini tzn oni moze ok ale psy jakoś nie zbyt po tej szkole wychowane....


Szkoła głównie pokazuje jak uczyć psy, ale to czy będa one posłuszne i w jakim stopniu to już kwestia zaangażowania właścicieli. Mój trener mówi, że z psem trzeba ćwiczyć i ćwiczyć i nawet jak się nauczy, to trzeba to powtarzać, bo niestety ale psy zapominają. Więc nie odnosząc się do konkretnej szkoły, słabo wyszkolone psy, to nie koniecznie wina nauczycieli, ale włascicieli ;)
_________________
 
 
Siekiera 


Mój labrador: Blade
Pies urodził się:
30,04,2013

Wiek: 35
Dołączył: 10 Lip 2013
Posty: 435
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-08-2013, 20:02   

A ty do kogo chodzisz?
 
 
 
Mistycom 



Mój labrador: Luna
Suczka urodziła się:
30.03.2013

Pies urodził się:
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 1068
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-08-2013, 20:48   

Niewiele chyba Ci to powie - Tomasz Nowak ;) Nie jest on związany z żadną komercyjną szkołą. Uczy dla przyjaciół i znajomych, bądź z polecenia.
_________________
 
 
KASIAiBŁAŻEJ 


Mój labrador: Daglas
Pies urodził się:
03.06.2013

Dołączył: 04 Sie 2013
Posty: 52
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-08-2013, 17:36   

Jezeli ktos zdecyduje sie zapisać psiaka do któregoś z przedszkoli/ośrodków szkoleniowych i będzie sie chciał podzielić opinia to będziemy wdzięczni. We wrześniu chcemy gdzieś małego zapisać (wstępnie mieliśmy wybrana ta cytadelę, ale opinie sa rożne więc szukamy alternatywy). A moze jednak nauka z trenerem bezpośrednio? Tylko nasz łobuz nie umie bawić sie z innymi psami, skacze wokół nich i podgryza, dość natarczywie, więc odrobina zabawy z innymi psami pod okiem profesjonalisty byłaby na miejscu. Do tego niestety zauważyliśmy ze jak pojawia sie inny piesek to możemy go sobie wołać do końca swiata i i tak nie przyjdzie...
 
 
 
Gocha2606 



Dołączyła: 18 Lip 2010
Posty: 396
Skąd: Katowice
Wysłany: 18-08-2013, 16:45   

Ja bym w Poznaniu wybrała tą szkołę, znam Lidkę osobiście i mogę ją polecić z zystym sumieniem:

http://www.psiakipoznania...nas/nasz-zespol
_________________
Gocha&Sasza
http://www.facebook.com/DogMastersTrekking
 
 
becinejas 



Mój labrador: Piorun
Pies urodził się:
23.09.2014

Dołączyła: 26 Lis 2014
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-11-2014, 12:33   

Dzień dobry,
czy ktoś może w ostatnich miesiącach korzystał z kursów w którejś z poznańskich szkół? Piorun skończył właśnie dwa miesiące i powoli zaczynam myśleć o udziale w jakimś psim przedszkolu, ale nie chcę wybierać w ciemno. Będę więc wdzięczna za sugestie i podpowiedzi :)

pozdrawiam,
 
 
dellos 


Mój labrador: Morus
Pies urodził się:
2016

Wiek: 44
Dołączył: 02 Lip 2016
Posty: 10
Skąd: Poznań
Wysłany: 03-07-2016, 00:07   

My skorzystać chcemy ze szkoły Radosny Pies w suchym lesie, zobaczymy jak tam będzie :)
_________________
Marlena i Marcin pozdrawiają z Poznania
 
 
SzkolenieWataha 


Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 2
Skąd: Poznań
Wysłany: 19-03-2018, 10:52   

Palinka napisał/a:
Mistycom, w Poznaniu masz jeszcze DogMasters i Radosnego Psa, ale Radosny Pies chyba się przeniósł do Suchego Lasu. Byliśmy na zajęciach w obydwu szkołach i tam na pewno możesz liczyć na fajne, w 100% pozytywne zajęcia.
Mistycom napisał/a:
Na chwile obecną mam kontakt z osobistym trenerem, który szkoli psy do IPO Obidence ale niestety pogoda nam nie sprzyjała ostatnio.

A można wiedzieć z kim? Bo w Poznaniu nie bardzo jest gdzie ćwiczyć obi niestety :( Ja właśnie myślę z Kią głównie o obi, praktycznie od początku psa inaczej się wszystkiego uczy - od razu ważna jest dynamika, precyzja itp., bo niestety przestawić psa potem jest dużo trudniej ;-) A że zakochałam się metodach szkoleniowych klubu "Na Fali" pozostają mi seminaria i obozy i uczenie się na własnych błędach ;-)

Warto od razu pomyśleć czego oczekujesz od szkolenia, czy chcesz coś robić z psem w przyszłości, czy zależy Ci tylko na tym żeby ,,ogarnąć" szczeniaczka i wzmocnić więź z psiakiem. Ale w obydwu przypadkach na pewno patrzyłabym na to, żeby metody szkoleniowe były pozytywne ;-)


Dodam do wymienionych http://szkoleniewataha.pl/ w Borowcu (pod Poznaniem)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź