Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

LABRADORY DO ADOPCJI POD OPIEKĄ FORUM

Poprzedni temat «» Następny temat
Szybki sposób na kaca :)
Autor Wiadomość
MichaelDog 

Wysłany: 02-03-2018, 13:17   Szybki sposób na kaca :)

Cześć

Macie może jakieś sprawdzone sposoby na kaca? Chodzi o postawienie na nogi mojego kuzyna, który ma wieczór kawalerski dzień przed ślubem :) Może być ciężko, a przyszła żona mu nie wybaczy więc szukam sposobu na uratowanie gościa :)
Coś doradzicie?

[ Dodano: 13-03-2018, 10:38 ]
Szkoda, że brak odpowiedzi :(
Ja wynalazłem takie coś: http://wita-gen.pl/ - oferują kroplówki, które rzekomo na kaca pomagają. Z tym pewnie też nikt się nie spotkał? :)

Wiesiek 

Wysłany: 30-03-2018, 17:56   

Polecam sok z kapusty lub sok pomidorowy. Nie znoszę tego, ale jedynie to sobie radzi z kacem. Wolę się przemęczyć i szybciej dojść do siebie. No a z doświadczenia wiem, że jeżeli coś źle smakuje to pewnie jest skuteczne:P

okraglasty 

Mój labrador: Mirek
Pies urodził się:
Wysłany: 30-05-2018, 12:09   

Tradycyjny, stary i sprawdzony sposób - rosołek z rana. Zawsze mnie postawił na nogi :)

adresprzema 

Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wysłany: 31-05-2018, 00:17   

Bezsprzecznie najskuteczniejsza metoda to dzień wcześniej pić z umiarem. Albo nie pić.
W ciągu 35 lat dorosłego życia próbowałem setek metod. Łącznie z kroplówką z glukozy, dużymi dawkami wit. C, przed i setkami innych.
Niektóre metody łagodzą Zespół Dnia Wczorajszego. Inne maskują.
Prawda jest taka, że organizm musi wydalić alkohol i toksyny powstające po zatruciu.
Fakt, że jakaś metoda pomogła i czujemy się lepiej nie oznacza, że możemy wsiadać do pojazdu i prowadzić.
Od kilku lat monitoruje swój organizm za pomocą alkomatu. Z małych i z większych dawek mój organizm wydala średnio 0,18 promila na godzinę. Ale nie zawsze jest tak samo.
Mogło by się wydawać, że po wypiciu dwóch piw, co skutkuje stężeniem alkoholu w wydychanym powietrzu 0.4 - 0,6 promila, po trzech godzinach spokojnie mogę prowadzić. Ale nie zawsze tak jest.
Z moich obserwacji wynika, że zależy to od kilku czynników.
(Rodzaju diety, stopnia wypełnienia żołądka, samopoczucia, i jeszcze kilku innych).
Zatem przyjaciele, zanim kolejny raz wypijecie cudowny specyfik na kaca i wsiądziecie do pojazdu, zbadajcie alkomatem, czy możecie prowadzić.
Być może w ten sposób uratujecie życie swoje bądź bliźnich.

Labik 

Wysłany: 01-07-2018, 21:38   

Zyganie przed snem a potem picie wody.

Odpowiedz do tematu