Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
poszukuje rodzeństwa
Autor Wiadomość
małgorzata 


Mój labrador: raya
Suczka urodziła się:
08112016

Dołączyła: 05 Lip 2018
Posty: 3
Skąd: warszaa
Wysłany: 09-07-2018, 06:49   poszukuje rodzeństwa

witam wszystkich uzytkowników
Potrzebuje waszej pomocy.
W 2017 R kupiłam piękną sunie czekoladową labladorkę ze znanej w Polsce hodowli.
Raya bo tak się wabi moja sunia jeżdziła na wystawy i mieliśmy z mężem plany aby raz miała szczeniaki. Niestety okazało się ze Raya po zrobieniu zdjęcia rtg ma dysplazje biodrową i łokciową. zwróciłam się do hodowcy o zadośćuczynienie za to że sprzedał mi psa obciążonego genetycznie chorobą stawów. Na początku przystała na moją propozycje po czym szybko się z niej wycofała. Przy kupnie Rayi zapewniała nas ze rodzice są czyści bez dysplazji.zapłaciliśmy duże pieniądze za psa z prestizowej hodowli i dostaliśmy chorego psa. DLACZEGO PISZĘ NA FOMUM. Aby przede wszystkim was wszystkich ostrzec przed kupnem psa z tej hodowli a po drugie szukam rodzeństwa Rayi by dowiedzieć się czy tylko moja sunia z całego miotu ma dysplazje a moze której jeszcze ma psa chorego. któreś z rodziców tych szczeniaków ma w genach dysplazje którą przekazuje swoim dzieciom, chociaż oboje z rodziców "mają"grupę A.
Może ktoś z was na forum kupił psa z tej hodowli.
chciałam wam jeszcze powiedzieć ze 5 dni przed kupnem Rayi pochowaliśmy 12 letnią sunie SABĘ która po ciężkiej chorobie odeszła nam na rękach.przez pół roku wraz z lekarzami walczyliśmy z chorobą pnn i przegraliśmy walkę.. Nie chciałam patrzeć i przezywać po raz kolejny takich widoków. dlatego z mężem zdecydowaliśmy się na zakup psa czystej rasy z hodowli. pomóżcie
RAYA URODZONA 08 11 2016 HODOWLA BONITALAB
MATKA SHANTI BONITA LAB
OJCIEC LIBRTYCRK LYRIAN VIBRATION OF SOUND
 
 
Nielatający 


Dołączył: 24 Lip 2019
Posty: 1
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 24-07-2019, 13:56   

Hm...
 
 
aldonajew 


Dołączyła: 25 Lis 2019
Posty: 1
Skąd: aldonajew
Ostrzeżeń:
 6/3/6
Wysłany: 25-11-2019, 11:12   

witam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź