Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: tenshii
27-12-2012, 16:58
Kastracja
Autor Wiadomość
neskafe 



Mój labrador: Dante
Pies urodził się:
20.04.2015

Dołączyła: 29 Maj 2015
Posty: 86
Skąd: Edinburgh
Wysłany: 17-03-2016, 17:37   

Postanowilam zrobic maly 'update' po kastracji, moze kogos kiedys zainteresuje.
Minal miesiac po zabiegu, a ja jestem zachwycona. Pierwsza zmiana jaka zaszla to przede wszystkim siusianie na raz, a nie w ratach po kilkadziesiat (!) razy przy dluzszym spacerze. Owszem gdzies tam po drodze sobie murek czy krzaczek zaznaczy, ale to mozna zliczyc na palcach jednej reki. Ladniej bawi sie z innymi psami, nie naskakuje na suczki. Wydaje sie bardziej... nie wiem zrownowazony? Nadal ma fiu-bzdziu w glowie, wkoncu to wciaz szczeniak, ale jest lepiej. Przestal weszec wszystko dookola. Wczesniej nic (no moze poza psimi kolegami) sie nie liczylo tylko lazil, wachal, znaczyl, przy okazji sliniac sie niemilosiernie. Gluty to mu dyndaly po sama ziemie :beated: Pilka czy patyk byly fajne na dwie minuty. Nie potrafilam go niczym zainteresowac. Teraz bieeeega za pilka jak szalony. Wiadomo, ze nadal weszy i w ogole - wkoncu to pies, ale wszystko w granicach normy :)
Generalnie jestem bardzo zadowolona, ze podjelismy decyzje o kastracji. Mam go na oku jesli chodzi o tycie, aczkolwiek na przekor - chyba troszenke schudl. Ostatnio pod swiatlo widzialam nawet jego zebra :lookdown:
Nie traktujcie tego jak reklamy czy jedynej dobrej opcji. Chcialam tylko opisac MOJE odczucia, wkoncu im wiecej informacji tym lepiej :)
_________________
PitaPata Dog tickers
 
 
adonia 



Wiek: 34
Dołączyła: 13 Sie 2019
Posty: 4
Skąd: Katowice
Wysłany: 13-08-2019, 15:34   

Bardzo fajne forum. Cieszę się, że tutaj trafiłam. Szukam właśnie informacji na temat kastracji psów. Cały czas nie jestem przekonana do tego zabiegu. Słyszałam dużo negatywnych opinii, więc trochę się zraziłam. Po tym wpisie powyżej myślę, że kastracja to dobry wybór. Wyszukałam do tej pory jeden gabinet https://cymwet.pl/psy-i-koty/ Możecie polecić jakieś inne gabinety?
 
 
Ekstruskawka 
Kocia mama


Dołączyła: 14 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 14-11-2019, 15:50   

adonia napisał/a:
Bardzo fajne forum. Cieszę się, że tutaj trafiłam. Szukam właśnie informacji na temat kastracji psów. Cały czas nie jestem przekonana do tego zabiegu. Słyszałam dużo negatywnych opinii, więc trochę się zraziłam.


No co ty, nie ma się co zrażać ;) Ja dopiero szykuję się na pieska, ale moje wszystkie 3 koty kastrowałam i uważam, że to nie tyle wybór, co obowiązek! Co prawda jeden weterynarz kiepsko zaopiekował się kiciusią i musiałam kupować jej pasty witaminowe dla kotów, żeby to odbić, ale to nie wina zabiegu, tylko weta. Nigdy wiecej do niego nie poszłam.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź