Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryniu
06-03-2018, 21:29
Polecane przez nas sklepy internetowe
Autor Wiadomość
psiowata 


Dołączyła: 11 Mar 2016
Posty: 4
Skąd: Gorzów
Wysłany: 09-09-2016, 20:55   sklep

Moje ostatnie zakupy zrobiłam w sklepie Benkoda. Kupiłam transporterek i suchą karmę. Obecnie przymierzam się do ponownych zakupów. Tym razem muszę kupić szampon i chyba znowu karmę bo już mi się kończy. O ile wiem jaką karmę wybrać, to kompletnie nie wiem który szampon warto kupić dla mego seniorka http://www.benkoda.pl/Szampony-i-odzywki,c,276#t. Tak poza tym to obsługa sklepu zasługuje na duże plusy i to co mnie bardzo cieszy, to rabat na zakupy 5% - jak to właściciel napisał - na zawsze, czyli "do końca świata" :D
 
 
eco karolina 


Dołączyła: 20 Lip 2017
Posty: 5
Skąd: Tarnowskie Góry
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 25-08-2017, 14:09   

Znacie markę Hunter? Kupowałam ich produkty zawsze w Niemczech. Od jakiegoś czasu mają swój sklep internetowy http://sklep.hunter-polska.eu/ Produkty trochę droższe niż przeciętne akcesoria - za to z doskonałą jakością - a o to chyba chodzi!
 
 
Arkadiusz1 


Dołączył: 29 Sty 2018
Posty: 1
Skąd: Polska
Wysłany: 29-01-2018, 17:56   

Ja uważam, że to bardzo dobre rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o XXI wiek. Teraz normą są zakupy online. Właśnie dlatego warto wiedzieć, że często zamówienie kuriera jest najlepszą rzeczą, jaką możecie zrobić. Na pewno z pomocą przyjdzie tutaj Furgonetka.pl, dlatego nie macie się czym martwić. Grunt to znaleźć to, czego szukacie :)
 
 
frontswan 


Dołączył: 02 Wrz 2019
Posty: 1
Skąd: Kraków
Wysłany: 02-09-2019, 09:25   

Kupowanie karmy przez internet to całkiem dobry pomysł, zwłaszcza jeśli już mamy wybraną karmę, którą nasz pies lubi. https://vet-shop.pl/ ma szeroki wybór karm. Możecie sobie sprawdzić ;)
 
 
oleska23 


Dołączyła: 02 Maj 2019
Posty: 7
Skąd: Kielce
Wysłany: 25-09-2019, 13:09   

W internecie jest wiele fajnych sklepów do których wracam, ostatnio zakupy robiłam tutaj https://ekskluzywna.pl/bielizna-nocna-damska piżamki dla siebie i córki w fajnych cenach, polecam wszystkim.
_________________
Ola
 
 
Seti 


Dołączyła: 18 Cze 2018
Posty: 4
Skąd: Poznań
Wysłany: 12-10-2019, 19:55   

Dzięki temu, że kupuję w dobrym sklepie, który dba o swojego klienta, a nie tylko zyski liczy, mam możliwość ze spokojem wyżywienia dwóch dużych psów, dla których kupuję suchą karmę dla psa, ale również dla lepszego zbilansowania ich diety kupuję karmę mokrą w puszkach . Moje psy dają mi tyle radości, że chętnie rezygnuję z rzeczy dla siebie, by one miały lepiej.
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 12-10-2019, 22:14   

Seti napisał/a:
Dzięki temu, że kupuję w dobrym sklepie,
...
I kolejne ileś tam złotówek wpływa na konto za reklamę. :)
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
zwierzakowo 


Dołączyła: 16 Paź 2019
Posty: 5
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 16-10-2019, 14:02   

Ja polecam sklep Cziko, mają tam całkiem dobry asortyment dla psiaków i innych zwierzaków. Można zamówić karmę, akcesoria, różne zabawki. Ostatnio kupiłam tam Royal Canin Chihuahua Junior i przyszło bez zastrzeżeń. Mam dwa psiaki Labradora oraz Chihuahua.
 
 
Ekstruskawka 
Kocia mama


Dołączyła: 14 Lis 2019
Posty: 3
Skąd: Kraków
Ostrzeżeń:
 3/3/6
Wysłany: 14-11-2019, 15:37   

Hej, w Cziko są super produkty, potwierdzam ;D Naprawdę szybka dostawa. Ale mój nr 1 to chyba wciąż Animalia. Mam labladora, kundelka i kotka ze schroniska (dla tego ostatniego pasta odkłaczająca to must have, bo jest długowłosy i jest DRAMAT...) i tam zawsze znajduję co trzeba dla całej trójki. Mogliby mieć tylko trochę szerszy wybór mokrych karm ;)
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 16-11-2019, 17:52   

Gratulacje dla Administracji i Moderatorów. W końcu zaczęliście Państwo banować spamerów.
Jeszcze powinniście usuwać posty.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź