Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Wymioty, problemy z żywieniem, utrata wagi
Autor Wiadomość
biedrona11 


Dołączyła: 17 Lip 2018
Posty: 1
Skąd: Polska
  Wysłany: 17-07-2018, 20:56   Wymioty, problemy z żywieniem, utrata wagi

Witam, jestem właścicielką 9letniego Labradora. Około miesiąca temu zaczęły się jego problemy zdrowotne, oczywiście skonsultowane u weterynarzy--diagnoza zapalenie krtani. Początkowo pies     "charczał/kaszlał", a z czasem zaczął tracić apetyt i stał się bardziej osowiały. Podczas wizyt dostawał zastrzyki, które pomagały na bardzo krotki okres czasu. Od dwóch tygodni zaczęły się wymioty oraz wykrztuszanie śliny, stracił na wadze oraz przestał jeść, zjada tylko gdy pokarm był podawany z ręki. Pokarm mokry został zastąpiony karmą suchą, którą chciał jeść przez dzień, a następnie karmą suchą dla psów małych (jest drobna) którą na razie jako jedyną chce jeść. Pije normalnie. Pies przez jakiś czas miał biegunki, jednak od dwóch dni problem ustał. Momentami jest aktywny, biega, bawi się, a momentami nie ma siły by wstać i podejść (co jest zmianą w jego zachowaniu). Miał ktoś podobny przypadek lub wie czego są to objawy? Ewentualnie jakies rady co do działań z nim, jaką żywność podawać itp. Z góry dziękuję za odpowiedzi
 
 
Monisiaczek 



Mój labrador: SAMBA (Samba de Janeiro vel Luna)[*]
Suczka urodziła się:
styczeń 2009 - 16.02.2021

Mój labrador: Skipper Lab Commando
Pies urodził się:
25.02.2011

Mój labrador: Zulus [*]
Pies urodził się:
23.09.1993 - 24.07.2005

Pomogła: 30 razy
Wiek: 49
Dołączyła: 27 Lip 2011
Posty: 5953
Skąd: Mazowsze
Wysłany: 19-07-2018, 21:11   

biedrona11, to mogą być problemy kardiologiczne. Mogą być jakieś kłopoty w układzie pokarmowym. Może psiaka nękają pasażerowie na gapę (robaki, kleszcze, itp.) Przyczyn może być wiele. Bez wizyty u weta i diagnostyki nie pomożesz psu.
_________________
 
 
anso77 
anso77


Mój labrador: Baxster
Pies urodził się:
Dołączyła: 12 Sie 2020
Posty: 3
Skąd: lubelskie
Wysłany: 12-08-2020, 12:56   

u nas tak objawiało się stłuszczenie wątroby przy cukrzycy. najpierw rzadkie wymioty (wet błędnie stwierdził początkowo zapalenie gardła), potem wymioty kilkadziesiąt razy dziennie. Kupowaliśmy tabletki - enzymy trzustkowe (podejrzewali zapalenie trzustki), essentiale max 2x dziennie ale poprawy nie było. Miesiąc temu przegraliśmy tę walkę. Trwało to 7 miesięcy. Mam nadzieję że u Was będzie lepiej.
_________________
anso77
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź