Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Labrador pies stróżujący? :)
Autor Wiadomość
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 27-07-2013, 13:34   Labrador pies stróżujący? :)

Moje laby spały w pokoju, uchylone okna a w nocy złodziej przeszedł płot i zabrał spod drzwi dwa fotele ratanowe :) Odległość z okna do drzwi 2 m :)

Za to jak śpią i w drugim końcu domu i ktoś w kuchni otworzy lodówkę, to od razu się meldują :)
_________________


 
 
Grapy 



Mój labrador: Grapy
Pies urodził się:
16.08.2009

Mój labrador: Holka-Chesapeake Bay Retriever
Suczka urodziła się:
27.07.2010

Mój labrador: Baalis-Chesapeake Bay Retriever
Suczka urodziła się:
22.05.2014

Wiek: 49
Dołączyła: 05 Paź 2009
Posty: 1628
Skąd: Wrocław
Wysłany: 27-07-2013, 13:48   

Ryniu, hahaha tzn współczuję
Ja powtarzam,że lab to taki pies,który złodziejowi kapcie przyniesie i kawę zrobi ;)
Choć Grapiszek szczekiem trochę straszy :D
_________________


 
 
marti_899 
Riko



Mój labrador: Riko
Pies urodził się:
07.04.2013

Pies urodził się:
Wiek: 34
Dołączyła: 25 Cze 2013
Posty: 323
Skąd: Radzionków
Wysłany: 27-07-2013, 14:28   

Ryniu, szkoda mebelkow :) a co do reszty to cala prawda :D chociaz przyznam szczerze ostatnio mnie zaskoczyl moj riko (mimo ze ma 3 mies) przyszla do mnie paczka a riko byl za drzwiami i tak szczeknal ze kurier sie przestraszyl i powiedzial "lepiej niech go pani nie wypuszcza" na co ja ze to jeszcze szczeniak :) no i jak go zobaczyl to mowi ze chetnie mi jeszcze raz paczke przyniesie :D
trzeba przyznac szczekiem potrafia odstraszyc :)
_________________
"Pies jest jedyną istotą na świecie , która bardziej kocha Ciebie niż samego siebie"

Galeria naszego łobuza : http://forum.labradory.or...03dedda9b946825

 
 
bietka1 



Mój labrador: Sara i Nero (nie lab)
Suczka urodziła się:
18.05.2006

Wiek: 61
Dołączyła: 21 Cze 2008
Posty: 806
Skąd: prawie Gdańsk
Wysłany: 27-07-2013, 23:31   

No cóż, laby :-P Moja Sara nigdy nawet nie udawała, że pilnuje domu. Zmieniło się to, kiedy trafił do nas Nero (bokser). Teraz z niej pierwszorzędna strażniczka: kilka razy szczeknie i na interwencję wysyła brata - niech się facet wykazuje :haha: No chyba, że to środek nocy, wtedy moja sunia ŚPI
A już tak na serio - miałam wcześniej kilka psów, każdy z nich mieszkał z nami w domu i nigdy nie było szczekania, bo ktoś zadzwonił do drzwi, czy działo się coś za oknem. Do momentu, gdy wyjechał mąż, a ja zostawałam w domu z dzieciakami. Wtedy moje psy były bardziej czujne, zdarzało się, że budziły mnie w nocy, bo np.ktoś spacerował pod domem. Tłumaczyłam to sobie tak - jest pan w domu, on odpowiada za bezpieczeństwo; wyjechał - trzeba zabrać się za pilnowanie.
 
 
Małgosia35 



Mój labrador: Gustaw vel Gucio ( Magnum Mera Vallis )
Pies urodził się:
21.06.2017

Mój labrador: Klocek
Pies urodził się:
15.01.2009

Mój labrador: Max ( Grom Sodalis )
Pies urodził się:
20.07.2014

Wiek: 50
Dołączyła: 23 Paź 2011
Posty: 3193
Skąd: Bergen op Zoom-NL
Wysłany: 28-07-2013, 00:34   

Ryniu napisał/a:
Za to jak śpią i w drugim końcu domu i ktoś w kuchni otworzy lodówkę, to od razu się meldują

:D :D ,dokładnie jak u mnie,do tego dochodzi jeszcze otwieranie worka z chlebem :) Można to zrobić bardzo po cichutku a Klocenty śpi jak zabity np piętro wyżej to i tak usłyszy i biegiem po schodach aż mu się łapy plątają ,tak bardzo lubi chlebek zwłaszcza piętki :haha:
_________________

 
 
aganica 
Junior Admin



Mój labrador: Hermiona (*)
Suczka urodziła się:
30.08.2003-02.05.2018

Mój labrador: Fiona (*)
Suczka urodziła się:
23.01.2008-12.12.2019

Mój labrador: LOVE STORY Lualaba(*)
Pies urodził się:
14.09.2008-19.06.2022

Dołączyła: 31 Paź 2008
Posty: 9794
Skąd: Warszawa
Wysłany: 28-07-2013, 06:44   

Moje w domu to... psy widma, nikt nie wie o ich istnieniu.
Na działce, to już inna sprawa...zawsze wiem gdy ktoś się zbliża, punkt widokowy na bramę i burkowanie.
Gdy, tylko wyjdziemy poza teren a psy zostają to...wszyscy o tym wiedzą bo..trzy posągi, przy bramie siedzą. Deszcz, upał...nie przeszkadza i wszyscy wiedzą... chata wolna :-P
Ale nikt nie wejdzie, przecież...........mam takie potwory co rozszarpią :D
Mogę dom otwarty zostawić ;D
_________________

 
 
 
agata01510 



Mój labrador: RAMZES
Pies urodził się:
07.01.2009

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 523
Skąd: Małopolska
Wysłany: 28-07-2013, 09:22   

A to Ramzes szczeka kiedy tylko ktoś mało mu znajomy jest pod domem, pod oknem mam wersalkę, więc jeśli coś usłyszy i coś mu się nie spodoba to wskakuje na nią i kuka na wszystkie strony, jeśli coś lub ktoś nie przypadnie mu do gustu ujada porządnie, ale jeśli wyczuje że jest to ktoś kogo zna to piszczy i dyszy. Ramzes wychował się przy naszym Oskarku, Oskar z kolei jest mały w typie ratlerka, ale jest czujny i kiedy tylko Oskar zaszczekał, Ramzes też, kiedy tylko Oskar zmienił nastrój, skupił się na jakimś hałasie, Ramzes robił dokładnie tak samo i tak małpował Oskara we wszystkim jak młodsze dziecko od starszego małpuje :D . Szczek ma potężny i gruby, toteż ktoś kto nie wie, że to lab nie połapie się. Stwarza pozory, ale w głębi serca i duszy jest bardzo przyjaznym psem. :)
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Galeria Ramzesa,zapraszamy:):):)!!!

http://forum.labradory.or...p=182162#182162
 
 
nathaliena 
Natalia


Mój labrador: Bari (Waldi Niewierskie Łąki)
Pies urodził się:
20.12.2001

Mój labrador: Goya
Suczka urodziła się:
01.03.2012

Dołączyła: 12 Gru 2010
Posty: 2514
Skąd: z labusiowej doliny
Wysłany: 29-07-2013, 12:05   

Mój Bari też taki stróżujący, jak większość. Złodziej najpierw musiałby go porządnie szturchnąć lub dać kiełbaskę, zeby się obudził :-P
Goya natomiat jest bardzo czujna i każdy szelest, który ją znaiepokoi, jest natychmiast alarmowany.
Stróżuje w domu, na ogródku, na działce, a nawet w samochodzie ;D
_________________
 
 
 
nikolajewna 



Mój labrador: Dragon
Pies urodził się:
14.10.2008

Dołączyła: 18 Sie 2012
Posty: 1555
Skąd: Gdynia
Wysłany: 29-07-2013, 20:23   

Oj Ryniu, złodziej musiał znać się na rzeczy. Zrobił wcześniej mały rekonesans, zobaczył, że dwa laby to wiedział, że może wejść spokojnie i wziąć co chce. Nawet psie łóżko.
_________________
Galeria Dragona- zapraszam http://forum.labradory.org/viewtopic.php?t=8164
 
 
agata01510 



Mój labrador: RAMZES
Pies urodził się:
07.01.2009

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 523
Skąd: Małopolska
Wysłany: 30-07-2013, 00:18   

Cytat:
Oj Ryniu, złodziej musiał znać się na rzeczy.


mogło tak być !!! :)
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Galeria Ramzesa,zapraszamy:):):)!!!

http://forum.labradory.or...p=182162#182162
 
 
deadend 


Mój labrador: Riko
Pies urodził się:
08.06.2006

Mój labrador: Mały
Pies urodził się:
24.12.2013

Wiek: 41
Dołączyła: 12 Sie 2009
Posty: 275
Skąd: Leżajsk
Wysłany: 30-07-2013, 01:37   

Nie no Ryniu, mój to by narobił hałasu ciesząc się że ktoś przyszedł, chyba męczysz te psy wieczorem za bardzo że tak kamiennie śpią ;)
 
 
Daisy0311 



Mój labrador: Daisy-STOKROTKA
Suczka urodziła się:
02.10.2012

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 481
Skąd: Wlkp
Wysłany: 30-07-2013, 14:41   

Jak ja bym chciała żeby ta moja była chodz trochę mniej czujna,wszystko co się ruszy jest obszczekane ona potrafi nawet w nocy szczekac na swoje odbicie w lustrze tz. robi obchód co wieczorny czyli wchodzi do córki do pokoju ją obwąchać czy aby wszystko gra a tam się swieci u niej lampka no i jest lustro wiec jak tak se chodzi to się widzi no i nie omieszka powarczeć na to coś w lustrze ;] oszczekać i sę wyjść zadowolona. Jak wiemy są wakacje wiec dużo dzieciaków teraz późno chodzi spać i tak się kręcą na podwórku pod oknami ;] więc daisy potrafi teraz całymi nocami się zrywać i łazić po całym domu mrucząć ,warcząc,pufffająć nosem na te stwory na dworze ;] ciężkie noce teraz mamy :doubt:
_________________
Galeria Dejzuszki
 
 
agata01510 



Mój labrador: RAMZES
Pies urodził się:
07.01.2009

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 523
Skąd: Małopolska
Wysłany: 30-07-2013, 23:29   

Daisy0311 napisał/a:
wchodzi do córki do pokoju ją obwąchać czy aby wszystko gra a tam się swieci u niej lampka no i jest lustro wiec jak tak se chodzi to się widzi no i nie omieszka powarczeć na to coś w lustrze ;] oszczekać i sę wyjść zadowolona.


Dobre, fajnie to musi wyglądać :D

Daisy0311 napisał/a:
Jak wiemy są wakacje wiec dużo dzieciaków teraz późno chodzi spać i tak się kręcą na podwórku pod oknami ;] więc daisy potrafi teraz całymi nocami się zrywać i łazić po całym domu mrucząć ,warcząc,pufffająć nosem na te stwory na dworze ;] ciężkie noce teraz mamy :doubt:


u mnie następuje rozpoznanie, czyli myk na wersalkę i lukanie przez okno, typowy firankowiec, szczeknie i warczy jak coś mu się nie spodoba, natomiast jeśli ktoś mu kogoś przypomina to ogon lata jak śmigło helikoptera i skomle patrząc w okno z utęsknieniem, wtedy sprowadzam go na ziemię dosłownie, ha ha ha :-P

Daisy0311 napisał/a:
ciężkie noce teraz mamy :doubt:


u mnie nie jest aż tak źle, choć też bywa, że w środku nocy zdarza mi się pobudka, ale bardzo rzadko, na szczęście :D :D :D
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Galeria Ramzesa,zapraszamy:):):)!!!

http://forum.labradory.or...p=182162#182162
 
 
Daisy0311 



Mój labrador: Daisy-STOKROTKA
Suczka urodziła się:
02.10.2012

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 481
Skąd: Wlkp
Wysłany: 31-07-2013, 00:26   

Mówie ci agata psa mam normalnie nie z tej ziemi ;] i do tego zachowuje się jak ,,Paszczak z muminków,, wszytkie kwiaty na parapetach, komary, pająki i muchy sezonowe ;] :greedy: sa w nocy obwąchane przy maksymalnym wciagnięciu powietrza przez nos no i wypsikaniu zawartości :beated: ,w godz od 1 do 3 tak se zwiedza teren a w miedzy czasie stróżuje ;]
_________________
Galeria Dejzuszki
 
 
agata01510 



Mój labrador: RAMZES
Pies urodził się:
07.01.2009

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 523
Skąd: Małopolska
Wysłany: 31-07-2013, 11:26   

Daisy0311, Twoja sunia jest jeszcze młoda, może spróbujcie uczyć ją że nie tolerujecie pewnych zachowań, jak przesadza, to nie wolno i leżeć.

Daisy0311 napisał/a:
zachowuje się jak ,,Paszczak z muminków,, wszytkie kwiaty na parapetach, komary, pająki i muchy sezonowe ;] :greedy: sa w nocy obwąchane przy maksymalnym wciagnięciu powietrza przez nos no i wypsikaniu zawartości :beated:


dobrze, że tylko wącha, a nie zjada :-P

Daisy0311 napisał/a:
,w godz od 1 do 3 tak se zwiedza teren a w miedzy czasie stróżuje ;]


skoro sobie zwiedza teren to znaczy, że się nudzi i szuka zajęcia, bawicie się z nią wieczorem ??? Chodzi o to, żeby rozładować jej energię na tyle, by potem spała, a nie szukała rozrywek, widać że ma dużo energii w nocy i nie wie jak ją rozładować, więc stróżuje sobie i szuka zajęcia dla siebie. Może kong by pomógł, by nie dreptała po całym domu. W Ramzesie też jest coś z psa stróżującego, ale najczęściej to tylko w sytuacjach kiedy go coś zaniepokoi to wstaje, węszy i szczeka, po czym kładzie się spać i chrapie sobie tak, że z kolei czasami myślę, że to mój mąż, ale zaraz sobie myślę, to nie on, przecież jest na nocnej zmianie w pracy ha ha ha :D
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Galeria Ramzesa,zapraszamy:):):)!!!

http://forum.labradory.or...p=182162#182162
 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 31-07-2013, 14:39   

_________________


 
 
Daisy0311 



Mój labrador: Daisy-STOKROTKA
Suczka urodziła się:
02.10.2012

Wiek: 38
Dołączyła: 22 Sty 2013
Posty: 481
Skąd: Wlkp
Wysłany: 31-07-2013, 15:23   

Też myślałam że się nudzi więc wychodzę z nią jeszcze wieczorem na 1,5 godz spacer wracamy tak po 24 bo później teraz chodze spać są wakacje a ja nie pracuje a moja daisy jest nie zmordowana ,chociaż zasnie to i tak cos ja obudzi i wstaje sprawdzi co jest grane a przy okazji jeszcze połązi popatrzy powącha co nie co i się kładzie ,cos się ruszy na dworze to znowu powtórka z rozrywki ale całe szczęście że mąż twardo spi i nic nie słyszy a ja dam sobie rade :shy: :-P skończą się wakacje i wszystko wróci do normy :-P ....
_________________
Galeria Dejzuszki
 
 
Mistycom 



Mój labrador: Luna
Suczka urodziła się:
30.03.2013

Pies urodził się:
Wiek: 37
Dołączyła: 05 Cze 2013
Posty: 1068
Skąd: Poznań
Wysłany: 31-07-2013, 21:41   

Daisy0311 napisał/a:
Mówie ci agata psa mam normalnie nie z tej ziemi ;] i do tego zachowuje się jak ,,Paszczak z muminków,, wszytkie kwiaty na parapetach, komary, pająki i muchy sezonowe ;] :greedy: sa w nocy obwąchane przy maksymalnym wciagnięciu powietrza przez nos no i wypsikaniu zawartości :beated: ,w godz od 1 do 3 tak se zwiedza teren a w miedzy czasie stróżuje ;]


To się ciesz, że kwiatki masz obwąchane. Moje są ponadgryzane :cring: Teraz Luna wyczaiła, że może się wspiąć po pufbagu mojego męża, który leży przy parapecie i z niego może sięgnąć mojego małego fiołka, żeby poobżerać mu liściory :cring:
Ofiarą jej paszczy padła już moja 1,8 metrowa yuka i skrzydłokwiat :cring:
_________________
 
 
AnIeLa 



Mój labrador: Asior
Pies urodził się:
27.06.2005 -08.02.2021

Wiek: 37
Dołączyła: 18 Wrz 2008
Posty: 7378
Skąd: Nowa Sól
Wysłany: 31-07-2013, 21:49   

Ostatnio na działce leżałam na kocu, podszedł Asior poprzytulać się do mnei po czym stwierdził, że wytarza się w trawie. Szkoda,że w trawę nie trafił tylko tym cielskiem swoim prosto mi na głowę. ale się przestraszył biedny :D
_________________
"Mieszańce chroni więc sama natura, psy rasowe chroni mądry dobór hodowlany, "rasowych bez rodowodu" nie chroni nikt i nic. O tym naprawę nie wolno zapominać!"
 
 
 
agata01510 



Mój labrador: RAMZES
Pies urodził się:
07.01.2009

Wiek: 40
Dołączyła: 16 Sie 2010
Posty: 523
Skąd: Małopolska
Wysłany: 01-08-2013, 00:19   

AnIeLa napisał/a:
Ostatnio na działce leżałam na kocu, podszedł Asior poprzytulać się do mnei po czym stwierdził, że wytarza się w trawie. Szkoda,że w trawę nie trafił tylko tym cielskiem swoim prosto mi na głowę. ale się przestraszył biedny :D


Psiaki mają wiele różnych pomysłów :D

Daisy0311 napisał/a:
Też myślałam że się nudzi więc wychodzę z nią jeszcze wieczorem na 1,5 godz spacer wracamy tak po 24 bo później teraz chodze spać są wakacje a ja nie pracuje a moja daisy jest nie zmordowana ,chociaż zasnie to i tak cos ja obudzi i wstaje sprawdzi co jest grane a przy okazji jeszcze połązi popatrzy powącha co nie co i się kładzie ,cos się ruszy na dworze to znowu powtórka z rozrywki ale całe szczęście że mąż twardo spi i nic nie słyszy a ja dam sobie rade :shy: :-P skończą się wakacje i wszystko wróci do normy :-P ....


Hiperaktywna Daisy, mimo wszystko jest przeurocza ;*
_________________
"Nie ma znaczenia ile masz pieniędzy, ani ile rzeczy, możesz być biedakiem, ale mając psa jesteś bogaty" - Louis Sabin

Galeria Ramzesa,zapraszamy:):):)!!!

http://forum.labradory.or...p=182162#182162
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź