Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryniu
06-11-2010, 14:27
Filmy
Autor Wiadomość
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 16-11-2008, 17:39   Filmy

Tu możemy pisać o filmach nie związanych z psami.
Ostatnio byłam w kinie na filmie pt. "Rok 1612". Jak dla mnie to trochę gniot bo za dużo było sieczki na ekranie. Niby film historyczny a nie było 15 min w ciągu których ktoś komuś głowy nie urwał. Ale ogólnie można obejrzeć.
filmweb napisał/a:
Film opowiada o Rosji czasów tzw. Wielkiej Smuty na początku XVII wieku, a konkretnie o epizodzie wojny polsko rosyjskiej 1609 - 1618, dotyczącym zajęcia przez Polaków Moskwy w 1610 roku i następnie walce o ich wypędzenie - co nastąpiło w roku 1612.
Przeciwko polskiej obecności na Kremlu i narzucaniu Państwu Moskiewskiemu osób carów (Dymitr Samozwaniec I i II - prawowity wówczas władca Borys Szujski przebywał w niewoli w Polsce, gdzie wkrótce zmarł) wystąpiły pierwszy raz zgodnie wszystkie rosyjskie stany - zarówno szlachta pod wodzą księcia Pożarskiego, jak też lud prowadzony przez kupca Kuźmę Minina.
Nieco wbrew prawdzie historycznej, która była bardziej skomplikowana, film przedstawia Polaków jako groźnych i bezwzględnych najeźdźców.
 
 
kasiula_86 


Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
09.09.2008

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 857
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: 17-11-2008, 14:02   

uwielbiam i gorąco polecam STEP UP http://step.up.taniec.zmyslow.filmweb.pl/ (ostatnio był na Polsacie chyba)
oraz STEP UP2 http://www.stopklatka.pl/film/film.asp?fi=30806
rewelacje moge je ogladac na okrągło a takze bardzo lubie PAMIĘTNIKhttp://pamietnik.filmweb.pl/ te filmy ogladalam juz po jakies 5-10 razy i nie zmudzily mi sie i kocham je baaaardzo polecam
 
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 17-11-2008, 14:53   

kasiula_86, ja tez lubie te filmy.
Jednak STEU UP część pierwsza podoba mi się bardziej od drugiej.
A Pamiętnik wiadomo coś pieknego.
Chociaz jednak wole książke przy niej to płakałam jak nie wiem co film już mnie tak nie wzruszył być może po wczesniejszym przeczytaniu książki. A przeczytałam ja chyba z 10 razy i znowu zamierzam hehe :D
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
kasiula_86 


Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
09.09.2008

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 857
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: 17-11-2008, 14:57   

zaradna ja wole film w nim jest wiecej o tym jak sie poznawali ten tragizm rozstania wszystko takie szczegółowe mnie to właśnie wzruszyło w książka też dobra ale po obejżeniu filmu stwierdziłam ze to jakos tak na skróty hehe (chociaz film na podstawie ksiazki :-P )
mi szczerze mówiąc step up jedynka tez bardziej sie podoba ale w 2 ten koncowy ich występ mnie rozwala

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 ]
a jeszcze p.s.kochamcie tez świetna tez upłakałam sie strasznie ale i ksiażka i film(różnia sie nieco) polecam
 
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 17-11-2008, 15:06   

kasiula_86 napisał/a:
mi szczerze mówiąc step up jedynka tez bardziej sie podoba ale w 2 ten koncowy ich występ mnie rozwala

no w 2 ten ich taniec jest rozwalający hehe
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
Dżastin 



Mój labrador: Lajla
Suczka urodziła się:
28.08.2005

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 663
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-11-2008, 18:52   

Niestety nie lubie ani Step up 1 ani Step Up 2 bardzo naciągane historyjki, ale to bardzo, choc nie watpie w to ze Ci tancerze którzy wcielili sie w role umieją tańczyć, a oczywiscie trudno by bylo gdyby najlepsi choreografowie robili uklady i zeby one byly brzydkie ;D bardzo lubie oglądac filmy prezentowane w "Kocham kino" na TVP2, kiedys obejrzałam film który utkwił mi na stale w pamięci i z czystym sercem moge go polecić ma tytul "Dobranoc mamusiu" jeżeli ktos z Was lubi dramaty to naprawde powinien obejrzec :) oprócz tego "V jak Vendetta", "Zielona mila", "Piękny umysł" i mogłabym tak wymieniać w nieskończoność ;D bo kocham kino ;D jeżeli ktoś zna jakies super poruszające dramaty to ja chętnie bym je obejzała ;D bo lubie wyciskacze łez ;D a pierwszym filmem na jakim sie poryczałam był "Król lew" ;D
aha i ostatnio oglądałam taki estoński film "Klasa" bardzo polecam w szczególnosci młodziezy z gimnazjum i ich rodzicom, bo film przedstawia rzeczywistość szkolną (niestety jest uniwersalny w kazdym kraju)
 
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 17-11-2008, 18:55   

Dżastin napisał/a:
aha i ostatnio oglądałam taki estoński film "Klasa" bardzo polecam w szczególnosci młodziezy z gimnazjum i ich rodzicom, bo film przedstawia rzeczywistość szkolną (niestety jest uniwersalny w kazdym kraju)

O to mnie zaciekawiło chyba sobie ściagne.
Ja lubie horrory oglądac he
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
Jagnes093 
Deep Silent Complete



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1037
Skąd: wlkp :P
Wysłany: 17-11-2008, 19:13   

zaradna, jeśli lubisz oryginalne horrory to ja polecam "Rec" gdy go oglądałam czułam jakby to działo się na zywo bo tak właśnie ten film był zrobiony.

Ja polecam efekt motyla świetny film.
_________________
 
 
 
Dżastin 



Mój labrador: Lajla
Suczka urodziła się:
28.08.2005

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 663
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-11-2008, 19:38   

Tyle że "Klasa" to nie horror ;D ale zaradna, chyba mówilas ironicznie? ;D a "Efekt motyla" równiez uwielbiam ;D
 
 
 
kasiula_86 


Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
09.09.2008

Wiek: 37
Dołączyła: 13 Paź 2008
Posty: 857
Skąd: dolny śląsk
Wysłany: 17-11-2008, 20:33   

Dżastin napisał/a:
"Zielona mila", "Piękny umysł"
tez bardzo lubie
'buntownik z wyboru'' tez polecam
Jagnes093 napisał/a:
"Rec"
'
o tym slyszalam ale nie widzialam a tez lubie sie bać :lookdown:
 
 
 
Jola
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2008, 20:44   

"Zielona mila" - hicior!! Jeden z moich ulubionych obrazów... A może ktoś ze starej gwardii oglądał "Coś" - klasyka horroru... ale Wy smarkacze pewnie nawet o nim nie słyszeliście.. :-P :-P Coś niecoś się postarzał ale co tam!
 
 
Dżastin 



Mój labrador: Lajla
Suczka urodziła się:
28.08.2005

Wiek: 35
Dołączyła: 17 Lut 2008
Posty: 663
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-11-2008, 20:47   

ja sie strasznie boje horrorów, generalnie nie mozna mi ich ogladac, bo bardzo je przeżywam potem, nie moge przesz długi czas spac, po obejżeniu "the ring" nie spałam przez pare nocy, wiec horrory odpadają w ogóle sie na nich nie znam
 
 
 
Jola
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2008, 20:54   

Natka napisał/a:
Mój też, Tadzia zresztą również Kolejny fanklub?
Nio!! A kto zaPrezesi?! :-P
 
 
Jola
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2008, 21:00   

Jak dla mnie ok! V-ce lepiej się prezentuje na drzwiach gabineciku. :D
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 17-11-2008, 21:08   

kasiula_86 napisał/a:
zaradna, jeśli lubisz oryginalne horrory to ja polecam "Rec" gdy go oglądałam czułam jakby to działo się na zywo bo tak właśnie ten film był zrobiony

O nie słyszałam a z chęcią obejrze hehe;)
Dżastin napisał/a:
yle że "Klasa" to nie horror ;D ale zaradna, chyba mówilas ironicznie? ;D a "Efekt motyla" równiez uwielbiam ;D

tak wiem, że to nie horror ogółwm powiedziałam, że lubie horrory ale nie tylko haha :)
Jagnes093 napisał/a:

Ja polecam efekt motyla świetny film.

Mi też się bardzo podobał
Jola napisał/a:
"Zielona mila" - hicior!! Jeden z moich ulubionych obrazów...
Zgadzam sie super film :D
Jola napisał/a:
A może ktoś ze starej gwardii oglądał "Coś" - klasyka horroru... ale Wy smarkacze pewnie nawet o nim nie słyszeliście..
Ja cos o tym słyszałam, ale nie ogladałam

[ Dodano: Pon 17 Lis, 2008 ]
A co powiecie o " Lista Schindlera"
Mi się film bardzo podobał jak dla mnie rewelacja ;)
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2008, 21:58   

Jeden z moich ukochanych filmów to "Labirynt Fauna". Świetnie zrobiony. W ogóle polecam wszystkie filmy Guillermo del Toro. Świetny reżyser.
 
 
Jagnes093 
Deep Silent Complete



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1037
Skąd: wlkp :P
Wysłany: 17-11-2008, 22:07   

Cytat:
ja sie strasznie boje horrorów, generalnie nie mozna mi ich ogladac, bo bardzo je przeżywam potem, nie moge przesz długi czas spac, po obejżeniu "the ring" nie spałam przez pare nocy, wiec horrory odpadają w ogóle sie na nich nie znam

Eee "the ring" nie był straszny. Obejrzyj sobie "klątwę"(ale nie amerykańską wersję bo jest do kitu tylko japońską) to nawet w dzień będziesz bała się gdziekolwiek zostać sama. Albo "widmo" (to jest produkcja albo Japońska albo Koreańska właśnie nie pamiętam) też jest straszne.
Generalnie uwielbiam horrory japońskie/koreańskie mają u mnie ogromny plus dlatego, że:
- nie ma takiej sztucznej "sieczki" jak w tych amerykańskich horrorach,
-fabuła jest zawiła i ciekawa do samego końca,
-jeśli chcą widza przestraszyć robią to z całkowitym zaskoczeniem można to zaobserwować zwłaszcza podczas oglądania "klatwy" i jeszcze te odgłosy tych szkarad uuu powiało strachem...

Ale dla mnie najgorszy w sensie, że najbardziej beznadziejny horror to "oko" jakie to było słabe i denne amerykanie nic nie potrafią wymyśleć tylko przerabiają japońskie horrory tak, że wychodzi z tego gó*no nie horror :doubt:

Goha lab prawda labirynt fauna jak i sierociniec to dla mnie bardzo udane produkcje. Zresztą "rec" też.

A "zielona mila" zawsze będzie wspaniałym filmem zawsze...
_________________
 
 
 
Goha_lab
[Usunięty]

Wysłany: 17-11-2008, 22:12   

Ja jeszcze lubię "Kręgosłup Diabła"
 
 
Jagnes093 
Deep Silent Complete



Wiek: 30
Dołączyła: 15 Mar 2008
Posty: 1037
Skąd: wlkp :P
Wysłany: 17-11-2008, 22:35   

Goha_lab napisał/a:
Ja jeszcze lubię "Kręgosłup Diabła"

Nie słyszalam o tym O.o
Ale dzięki, że o tym wspomniałaś już ściągam i w wolny wieczór obejrzę to na pewno.
W dzień psuje się ta mroczna i tajmnicza atmosfera. Dla mnie własnie ta atmosfera podczas ogladania filmu to już połowa sukcesu.
_________________
 
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 17-11-2008, 22:54   

A mnie jakoś zawsześmiesza te amerykańskie horrory. Niewiem czemu zamast się bać ja się śmieje, że np, śmiesznie zrobilu ucinanie łowy itp. haha
Ostatnio ogladałam "pociag z mesem" moja siostra sie bała usnac a ja sie smialam haha :D
Cytat:
Ale dla mnie najgorszy w sensie, że najbardziej beznadziejny horror to "oko" jakie to było słabe i denne amerykanie nic nie potrafią wymyśleć tylko przerabiają japońskie horrory tak, że wychodzi z tego gó*no nie horror :doubt:

Myśle, że do najsłabszych horrorów wiele amerykańskich by można było dopisać.
A oglądał ktoś "Amitiwille" ? Misię bardzo podobał zreszta powstał na faktach autentycznych i było pare momentów gdzie się wystraszyłam haha
Ja narazie jestem na etapie oglądania wszystkich części Piły
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź