Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
KARMY: PURINA
Autor Wiadomość
kamil8406 



Mój labrador: INUSIA
Suczka urodziła się:
28 sierpnia 2013

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1652
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 04-02-2015, 19:02   

MaLuKa, może brit care jest wersja z jagnięciną ,rybą, i dziczyzną .
http://www.brit-petfood.c...remium6/page:1/
_________________
PitaPata Dog tickers</a>
 
 
markis80 


Mój labrador: Roki
Pies urodził się:
26-08-2014

Dołączył: 26 Paź 2014
Posty: 167
Skąd: Polska
Wysłany: 04-02-2015, 20:47   

kamil8406 patrząc na datę w stopce to jeszcze junior a brit care poza jagnięciną nic innego nie ma.
MaLuKa ja na tą chwilę karmie bosch rice&lamb i jestem zadowolony, kupa i sierść się poprawiła oraz nie puszczą trujących gazów. Uł mnie bo Brit rice&lamb dostał łupierzu i mocno zatruwał powietrze ale w cale nie jest powiedziane że u Ciebie będzie tak samo. Np zooplus http://www.zooplus.pl/sho...ha/bosch/471521 i jak chcesz to mogę Ci podesłać kod na 10% rabatu na zakup jak jeszcze nic w tym sklepie nie kupowałaś.

Ja jeszcze zastanawiam się nad EUKANUBA PUPPY LARGE BREED http://www.zooplus.pl/sho...eukanuba/387629 ale jakoś nic konkretnego na temat tej karmy nie mogę znaleść.
_________________


GALERIA MOJEGO ROKIEGO-ZAPRASZAM
 
 
nancy112 



Mój labrador: Yogi
Pies urodził się:
07.02.2014

Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 15
Skąd: Kraków
Wysłany: 05-02-2015, 01:50   

MaLuKa te czekolady chyba tak mają :P mój też obrażony na dotychczasową karmę. Z Puriny mogę Ci polecić Pro Plan Athletic Puppy, jest z jagnięciną, może się skusi :)
 
 
MaLuKa 
gorrrąca czekolada



Mój labrador: Rider
Pies urodził się:
08.04.2014

Wiek: 43
Dołączyła: 06 Sty 2014
Posty: 11
Skąd: Legnica
Wysłany: 05-02-2015, 21:05   

markis80 napisał/a:

MaLuKa jak chcesz to mogę Ci podesłać kod na 10% rabatu na zakup jak jeszcze nic w tym sklepie nie kupowałaś.


Chętnie skorzystam :) , nie kupowałam tam jeszcze nic, zawsze zamawiam z telekarmy :-P
_________________
PitaPata - Personal picturePitaPata Dog tickers
 
 
Bobimar 
Marta i Robert



Mój labrador: Leon
Pies urodził się:
08.10.2014

Dołączyła: 15 Gru 2014
Posty: 7
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: 12-02-2015, 01:52   

A czy ktoś ma jakieś doświadczenia/opinie na temat Purina Pro Plan Puppy Large Robust?
 
 
RobertMav 


Mój labrador: Choco
Pies urodził się:
16.06.2013

Wiek: 40
Dołączył: 21 Maj 2014
Posty: 4
Skąd: Gniezno
Wysłany: 17-02-2015, 13:03   

Ja mam doświadczenie z Puriną Pro Plan Salomon & Rice. Moim zdaniem świetna karma. Wcześniej dawałem Eukanube Puppy ale wyszło nam uczulenie na kurczaka i musieliśmy zmienić upodobania. Choco je wszystko chętnie no ale w końcu to labrador :) z tym że po mnianie karmy lepiej wygląda jego sierść no i nie ma problemu z czerwonymi placami na brzuchu od uczulenia ;]
_________________
Robert

http://forum.labradory.or...p=706446#706446
 
 
kamil8406 



Mój labrador: INUSIA
Suczka urodziła się:
28 sierpnia 2013

Pomógł: 3 razy
Dołączył: 26 Paź 2013
Posty: 1652
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 17-02-2015, 13:42   

RobertMav napisał/a:
Puriną Pro Plan Salomon & Rice

Jest bardzo dobrą karma pod warunkiem że pies nie jest uczulony na kukurydzę co niestety u labradorów jest bardzo częste
_________________
PitaPata Dog tickers</a>
 
 
pancia Paka 



Mój labrador: Pako
Pies urodził się:
10.12.2013

Wiek: 43
Dołączyła: 03 Cze 2015
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 05-06-2015, 12:04   

hejka...u mnie był Brit care z jagniecina i ryzem....był też arion i nie było "zatruwania" powietrza sierc była tez okej.. ale coś sie znudziła.. wiec była osatnio Purina Dog Chow Adult Lamb&Rice i jest tragedia.. bąki, łupiez sie jakis pojawił nie wspomnem o dywanach z sierści... i jakie uczulenie ... wiec co teraz czy moze przejsc na kurczaka .. problem zeby Nie było jeszcze gorzej bo niby jagniecina ryzem ..nie uczula itp pomocy i tak własnie mysle nad Bochem albo Josera :cring:

[ Dodano: 05-06-2015, 12:04 ]
hejka...u mnie był Brit care z jagniecina i ryzem....był też arion i nie było "zatruwania" powietrza sierc była tez okej.. ale coś sie znudziła.. wiec była osatnio Purina Dog Chow Adult Lamb&Rice i jest tragedia.. bąki, łupiez sie jakis pojawił nie wspomnem o dywanach z sierści... i jakie uczulenie ... wiec co teraz czy moze przejsc na kurczaka .. problem zeby Nie było jeszcze gorzej bo niby jagniecina ryzem ..nie uczula itp pomocy i tak własnie mysle nad Bochem albo Josera :cring:
 
 
mibec 



Mój labrador: Prezes Barney (Miners Master)
Pies urodził się:
19.01.2010 - 26.11.2019

Mój labrador: Princess Shelby (Eromdop Maria to Amegilla)
Suczka urodziła się:
01.01.2013

Mój labrador: Princess Ellie (Amegilla Eleanor Alfacute)
Suczka urodziła się:
14.01.2015

Pomogła: 12 razy
Wiek: 46
Dołączyła: 29 Kwi 2010
Posty: 14690
Skąd: Telford UK
Wysłany: 05-06-2015, 12:18   

pancia Paka, Purina Dog Chow to karma niskiej jalosci, wiec nic dziwnego ze pies nie reaguje najlepiej.
Moze zabrzmi zolzowato, ale ja nie rozumiem co to znaczy ze psu sie karma znudzila. Jesli nie ma negatywnych reakcji organizmu, wiesz ze pies jest zdrowy to przeglodz psa - w koncu zacznie jesc. Dajesz jesc, nie zjada to zabierasz i czekasz do następnego posilku. Będziesz mu ulegac to w koncu i szynka nie będzie smakowac. Ja bym wrocila do karmy ktora najlepiej psu sluzyla i na niej zostala.
_________________
Waniliowo-hebanowa Galeria
PitaPata Dog tickers PitaPata Dog tickersPitaPata Dog tickers
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź