Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Labki mieszkające poza granicami Polski
Autor Wiadomość
LooneyToon 



Mój labrador: Milo
Pies urodził się:
16/04/2014

Wiek: 38
Dołączyła: 04 Lut 2015
Posty: 29
Skąd: Loughborough
Wysłany: 04-02-2015, 09:41   

Witaj Mibec :)no to rzeczywiscie po sasiedzku :)
_________________
 
 
art 


Mój labrador: Niko
Pies urodził się:
10.2013

Dołączył: 01 Kwi 2016
Posty: 2
Skąd: Poorvo Suomi
Wysłany: 01-04-2016, 21:33   

Witam,podłączę się do tematu podróże promem i wogóle podróze dalekie i bliskie z labradorem. Otóż mieszkamy w Finlandii, co roku w wakacje zjeżdżamy gdzieś na dół Europy, w rodzinne strony i wakacje-wypoczynek w górach ( co roku Alpy,ale w róznych miejscach).
Na promie (mamy dwa promy) Helsinki-Sztokholm piesek jest cały czas z nami na pokładzie,oczywiscie bukujemy kabinę z opcją ,,pets,, z pieskiem nie możemy chodzic po decku gdzie sa sklepy i restauracje. A tak wędrujemy sobie przeważnie po decku otwarym. Na czas kiedy chcemy coś zjeść psiak zostaje w kabinie.Acha duzo azjatyckich turystów podróżuje tym promem (w obie strony) wiec całe wycieczki się zatrzymuja przy nas i cykają fotki naszemu kochanemu pieskowi, ale w tym roku biore po 1euro od foty ;D ;D :haha: :haha:
Oki drugi prom Malmo-Rostock, też piesiek maszeruje z nami do kabiny, ale to jest taki nocny prom tylko na spanie.
A podróz samochodem, Niko kocha jazdę samochodem. W aucie mamy klatke z posłaniem. Co 2-3 godziny robimy przerwy. Jedne krotsze (siku,woda,wyprostowanie kości), a inne dłuższe (jedzenie,zabawa,spacer).Podczas jazdy piesek śpi sobie smacznie.Niemieckie i szwedzkie parkingi przy autostradach ułatwiają nam tą podróż, bo są to duże parkingi gdzie możemy pochodzić(czesto w lesie) i oczywiscie pobawić się.
Oczywiście aktualne ksiązeczki zdrowia, paszport, szczepienia, chipy i inne cuda obowiązkowo.
W tym roku mamy wyjazd do Austrii ok 1900 km, ale już wiemy co i jak, bedzie to nasz trzeci taki wyjazd z pieskiem .Przyznam jednak że pierwszy raz był stresujący, że jak to ogarniemy. Ale uwierzcie trzeba spróbować raz. :haha:
Jeszcze takie rady dla podróżujących z pieskiem w klatce w bagazniku (latem), dobrze jest klatke czyms nakryć, tak oby osłonić pieska od słońca, puscić nawiew na tył i w wielki ale to wielki upał przerw więcej róbcie.
 
 
monikaia 



Mój labrador: GRAND
Pies urodził się:
17.08.2010-20.05.2020

Dołączyła: 30 Cze 2015
Posty: 57
Skąd: Wielka Brytania
Wysłany: 26-05-2016, 00:38   

My jesteśmy z małej miejscowości Annesley Woodhouse w Nottighamshire. Granda adoptowalismy z labradory.org w marcu tego roku. Po prostu się zakochałam w tym słodkim czarnuszku. Brakuje trochę towarzystwa. Może ktoś jest z okolic to można by było się spotkać. Pozdrawiam
 
 
WiolaJ. 


Mój labrador: Sugar Baby Love
Pies urodził się:
27.10.2016

Dołączyła: 01 Sty 2017
Posty: 22
Skąd: Zielone Wzgorze
Wysłany: 02-01-2017, 18:22   

neravia napisał/a:
martaliv, w grudniu na święta jechaliśmy z Irlandii do Polski, więc w jedna stronę mieliśmy dwie przeprawy promowe, w tym z samej tylko Irlandii do UK 7 godzin (a nawet chyba więcej bo były spore opóźnienia). Też się stresowałam, ale okazało się że zupełnie niepotrzebnie, psiak znosił podróż rewelacyjnie :) Przecież w domu też zostawia się psy same, niektórzy nawet w klatkach a jeśli do tego pies jest przyzwyczajony do podróży autem (moja to uwielbia bo kojarzy się jej to z super spacerami :) to naprawdę nie powinno być problemów. W transporterze miała swoje ulubione posłanko, plus miseczkę z wodą, na trasie były przerwy na spacerki i karmienie.


Witaski! My tez z Irlandii :-P
_________________
 
 
Robbie 
Robbie



Mój labrador: Nelly vel Jadwinia Cielepa
Suczka urodziła się:
12.12.2016

Wiek: 45
Dołączył: 18 Paź 2017
Posty: 3
Skąd: Z daleka
  Wysłany: 18-10-2017, 15:19   obecni

:papa:
_________________
Nie ma znaczenia czy mam rodowod, wieksze znaczenie ma to ze ja ratuje wasze zycia.
 
 
Karla 



Mój labrador: Hades
Pies urodził się:
17.07.2017

Wiek: 34
Dołączyła: 06 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Worms
Wysłany: 06-12-2017, 10:00   

Machamy łapką z Niemiec, z pięknego Pfalz :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź