Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Kup Ciasteczka dla pieseczka i uratuj konie z pożaru!
Autor Wiadomość
klaudia1234
[Usunięty]

Wysłany: 22-02-2016, 17:12   Kup Ciasteczka dla pieseczka i uratuj konie z pożaru!

(Nie wiem czy mogę o tym tu napisać, pomyślałam że jeśli jest to dział dot. pomocy innym zwierzętom, to chyba jednak mogę)
- Nigdy nie słyszałam o tej stajni, mieszkam na drugim końcu Polski, ale nie mogę przejść koło takiego koszmaru obojętnie...

O tej tragedii dowiedziałam się wczoraj w nocy. Nie mogłam spać, bo myślałam jakby tu wesprzeć te biedne zwierzaki i ich opiekunów.
A mianowicie.
18 lutego w nocy spłonęła stajnia Karolewko. Nie dość że budynek jest całkowicie zniszczony, to jeszcze śmierć w tym pożarze poniosły konie, krowa, owce, koty i ptaki.
Prawdopodobnie nie był to zwykły pożar a podpalenie (kilka dni temu sytuacja się powtórzyła)
Zwierzęta, które wyszły z tego i ludzie nie mają się gdzie teraz podziać. Na teraz potrzebne są materiały budowlane, pieniądze na odbudowę budynku.

Pomyślałam że mogę zorganizować mini bazarek na którym każdy kto zechce będzie mógł kupić DOMOWEJ ROBOTY CIASTECZKA DLA PSA LUB KOTA.
Cały dochód przeleję na konto właścicielki stajni, aby choć trochę wesprzeć ją i zwierzaki, które ocalały.

- Ilość ciasteczek w jednej paczce to ok 50 sztuk.
- Co do rozmiaru, smaku i innych danych technicznych, proszę pisać na pw.
- Koszt jednej paczki (już z przesyłką) to 35 zł
- Ciastka są przeznaczone zarówno dla psów i kotów (mogą też być dla ludziów :) )
- Ciasteczka będą pieczone po zamówieniu a więc dotrą do Was świeże i chrupiące :)
- Po zakończeniu bazarku (22.03) zebrane pieniądze wysyłam bezpośrednio do właścicielki stajni -> Danuta Tarnowska-Juneborg
CIASTECZKOWY BAZAREK TRWA OD 22.02.2016 DO 22.03.2016 ROKU!


Jeżeli tylko chcecie pomóc, zapraszam do zakupu. Wszystkie dokładniejsze informacje na pw.

Wydarzenie stajni na fb -> https://www.facebook.com/events/1572612299726809/

Jeśli chcecie, możecie udostępnić mój post -> https://www.facebook.com/...?type=3&theater

N&N Też pomagają!



Pozdrawiam i bardzo liczę na Waszą pomoc! ;* ;* ;*
Ostatnio zmieniony przez Ryniu 15-11-2020, 10:57, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klaudia1234
[Usunięty]

Wysłany: 22-02-2016, 23:32   

Przyłączyłam się do bazarku (ogólnego) dla stajni.
Jeśli kogoś to interesuje, to zapraszam do licytacji.
https://www.facebook.com/events/1167171599960498/
:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź