Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam psa do dogoterapii
Autor Wiadomość
aisak333 


Dołączyła: 22 Mar 2016
Posty: 1
Skąd: Chojnice
Wysłany: 22-03-2016, 16:35   Szukam psa do dogoterapii

Witam! Bardzo proszę o pomoc, poszukuję psa do dogoterapii, konkretnie suni. Właściwie to już wpłaciłam 200 zł zadatku na sunię z hodowli dor gladiator ( rodzice JILL KATE MOSS Górska Fantazja TARO KALARAN) . Jednak trafiłam na forum i tu niestety nie za dobre są opinie o tejże hodowli. Dodam, że mam zapłacić 2400, to są spore pieniądze, pomijając ten fakt zależy mi na szczeniaku, który wykaże predyzspozycje do tej specyficznej pracy. Szukam więc dobrej hodowli, gdzie bez wielkiego lęku będę mogła zaufać hodowcy. Na dor gladiator zdecydowałam się, gdyż hodowca mówił, że jego żona jest znanym kynologiem i wiele psów od nich pracuje w "branży". Jestem laikiem, nie chcę popełnić błędu, stąd moja prośba do doświadczonych właścicieli labradorów. Czy zaufać sprzedawcy, czy szukać dalej? W hodowli Herbu Zadora też są aktualnie szczeniaki, pani pisze, że współpracują z kynologiem oraz że grupa co roku zdaje tam egzamin. Honey Dog hodowla z Włocławka ma 1 wolną labradorkę, też pięknie hodowca pisze o swojej hodowli. Gubię się w tym wszystkim, dopiero zaczynam swoją przygodę z dogoterapią, piesek bedzie pracował z małymi dziećmi z różnymi niepełnosprawnościami (autyzm, Mpd, mutyzm i in.) Będę wdzięczna za jakiekolwiek sugestie i podpowiedzi
_________________
aisak333
 
 
michal-doberman 



Dołączył: 04 Lip 2013
Posty: 22
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-11-2016, 11:06   

nie znam tych hodowców więc się nie wypowiadam.
jednak jedna rzecz to psychika rodziców, a potem druga ważna rzecz to testy psychiczne szczeniąt i wybór odpowiedniego szczeniaka z miotu, który nadawał się będzie do dogoterapii. a potem dużo dużo pracy przed tobą przy wychowywaniu i układaniu szczeniaka.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź