Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Pseudo hodowla w Małopolskie
Autor Wiadomość
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-11-2016, 16:56   

anna34 napisał/a:
Mój pierwszy pies zaczął chorować niemal od urodzenia,a drugi póki co jest zdrowy,a wychowuje.je tak samo :)

Możliwe, że gdyby to był pies po rodzicach rodowodowych schorzenie, czy też defekt wyszedł by podczas przeglądu miotu. Ale gwarancji na to nie ma.

anna34 napisał/a:
Zdecydowanie mniej tych z papierami choruje.

Piszesz na podstawie swoich bardzo subiektywnych i przykrych doświadczeń.
A to co piszesz jest bardzo emocjonalne.
Jednak warto by było przyjrzeć się faktom. Jednym z faktów o których wspomina film BBC jest koszt ubezpieczenia zdrowotnego psów rasowych i kundli. Gdzie ubezpieczenie kundelka jest do 50% tańsze niż psa z rodowodem, co z kolei sugeruje 50% większe prawdopodobieństwo występowania chorób u psów rasowych.

Inne źródło filmu http://www.dailymotion.co...asowych_animals

John Bradshaw w swojej książce "Zrozumieć psa" poświęca temu problemowi cały rozdział 10 zatytułowany "Problemy z rodowodami". Punktuje w nim wiele ras wraz z opisami schorzeń, do których doprowadziliśmy my ludzie, przez zubożenie puli genowej.

Aniu, trzymajmy się faktów, bo dyskusje oparte o emocje donikąd nas nie doprowadzą.

anna34 napisał/a:
Ja nic nie chce udowodnić na siłe ale przez 10 lat poznałam ludzi I psy zarówno z pseudo jak I rodowodowych.

To ludzie są kluczem, a właściwie ludzkie zachowania i motywacje. Oczywiście z całą stanowczością trzeba potępić np krycie suki przy każdej cieczce. Czy brak odrobaczenia szczeniaków, które opisał Dychowski. I pewnie jeszcze wiele, wiele innych nieprawidłowości. Ale to ludzi który dopuszczają się okrucieństwa wobec zwierząt trzeba piętnować i ścigać w ramach obowiązującego prawa.
Świat nie jest czarno-biały.
I nigdy nie jest tak, że wszyscy ludzie ze środowiska A są cacy, a ci z grupy B wszyscy potworami.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
Nitka 



Mój labrador: Hera
Suczka urodziła się:
24-02-2010

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 197
Skąd: Kielce
Wysłany: 29-11-2016, 17:21   

adresprzema w prawdziwej hodowli masz wgląd i wiesz doskonale jaki pies kryje jaką sunię i po kim kupujesz szczenie-po to jest rodowód, ja w swoim dotarłam do 1930 roku-dla zabawy i nigdzie nie było krycia rodziną. Dobry hodowca jeździ na wystawy do różnych krajów Europy i nie tylko, szuka nowych "genów", co widać w papierach właśnie. (w moich są psy i z Łotwy, Finlandii, Anglii, Litwy, Holandii i Polski)
W pseudo nikt nie wie nic, kto jest ojcem, dziadkiem itd, kazirodztwo kwitnie, ważny jest popyt, a jak on jest to i podaż będzie-tak to działa, jak w każdym handlu.
Dla zabawy stworzony został też wątek, szukamy rodziny, ja znalazłam swojej suni i fajnie jest porównywać jak rosną, rozwijają się itd. Badania też są, ale niestety jak wszędzie, są dobrzy i żli, tak ten świat jest urządzony. Ja miałam to szczęście i trafiłam na super hodowlę, ale zanim kupiłam psa, rok siedziałam na forum labradory info i czytałam i słuchałam mądrych rad hodowców i przede wszystkim wieloletnich posiadaczy psów tej rasy, dlatego dla mnie (której męczone do granic psy i suki nie są obce) jeśli kupno to tylko r=r, albo adopcja. i żadne filmiki ani przekonania innych tego nie zmienią, bo mam już trochę lat labradora i wiele widziałam labradorów bez papierów oraz okropności pseuduchów, a na szczęście nie spotkałam się z tym w hodowlach FCI.

Oczywiście każdy pies jest kochany, ale jeżeli dzięki mnie chociaż jeden pseuduch nie zarobi to już jestem szczęśliwa, ot takie moje widzi mi się.
_________________

 
 
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-11-2016, 17:23   

Nie nawiedzona tylko odpowiedzialna.

Jeszcze zauważ, że ja nie użyłam ani słowa 'rodowód' ani nic innego w tym stylu {chociaż zwolenniczką rodowodów jestem}
Ale w tym przypadku chodzi mi tylko i wylącznie o branie psa skądkolwiek TYLKO dlatego żeby dzieci nie płakały po powrocie z wyjazdu.
Ale to, że mogą płakać kiedy pies zachoruje i nie daj Boże odejdzie na ich oczach, szczególnie kiedy się ma wątpliwości co do metryki i książeczki zdrowia, to już cię nie obchodzi.

To jest zarówno brak odpowiedzialności za emocje dzieci, za uczenie ich tej odpowiedzialności, ale także brak pomyślunku o samym psie.

I ty mi prawisz morały? "Stary koń" a kupuje żywą istotę - i to dla dzieci - na hop siup, wstyd
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
Ostatnio zmieniony przez tenshii 29-11-2016, 17:26, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
Nitka 



Mój labrador: Hera
Suczka urodziła się:
24-02-2010

Dołączyła: 20 Mar 2011
Posty: 197
Skąd: Kielce
Wysłany: 29-11-2016, 17:25   

Sądzisz, że ubezpieczenia psów bez papierów są tańsze dlatego, że one mniej chorują, od tych z papierami???
Nie! nie dlatego, ale cóż, jeśli tak twierdzisz, to twoja sprawa, ja znam sprawę od drugiej strony, ale to nie czas i miejsce na to.

[ Dodano: 29-11-2016, 17:30 ]
adresprzema napisał/a:
Możliwe, że gdyby to był pies po rodzicach rodowodowych schorzenie, czy też defekt wyszedł by podczas przeglądu miotu. Ale gwarancji na to nie ma.

a kto robi przegląd miotu psów bez papierów? nawet jak rodzice są rodowodowi, to musi być zarejestrowana legalna hodowla, żeby był zrobiony przegląd, sami rodowodowi rodzice ni wystarczą.
Przeglądy Związek Kynologiczny robi, więc psy bez papierów kto przegląda?
_________________

 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 17:35   

1/ Czy Ty Nikitko jesteś upośledzona ? bo nie znam już innych słów i tracę cierpliwość do głupoty jak zawsze, czytałaś posta nr.1 ? Pewnie nie bo po co... gdzie są dane oszusta ? wyparowały....
2/ Co to znaczy piepszyć ? Nigdy nic nie robiłaś w kuchni ? piepszyć, solić itd., kukniej na programy kulinarne, tam to sensowniej wyjaśnia ja nie potrafię bo nie umiem gotować.
3/ To forum klaska pseudohodowcom zatajając dane i zasłaniając się niby prawem...
4/ Nadal widzę trudność ze zrozumieniem jeżyka polskiego...czy mamuśka to była odpowiedź na Twój post ? chyba nie więc nie interesuje mnie czy jesteś czyjąś mamuśką czy sierotką Marysią, to napisz swojej grupie wzajemnej adoracji bo mnie to jakoś nie bardzo interesuje/.
5/ A kto Cie kiedykolwiek prosił o jakąś pomoc ? pomoc uzyskałem jedynie od kolegi adresprzema i chcę ażeby tak zostało by wy niestety nie nadajecie się do konwersacji, pomocy i zaczynam się obawiać...że nie wiele by człowiek znalazł....
6/ A teraz chcesz mi mówić czym mam się zająć, co mam robić ? To dopiero szczyt chamstwa i arogancji, kuknij w lustro i zastanów się kto Ty jesteś.
7/ Przeczytaj dokładnie tytuł wątku, jak nadal nie rozumiesz, poproś kogoś bardziej rozumnego ażeby wytłumaczył Ci na Twój język bo post i wątek był założony w ściśle określonym celu ale i to zniszczyłyście więc nawet tego co czytacie nie rozumiecie, kto Was prosił o cokolwiek w tym wątku ? wpadłyście z buciorami i chcecie błyszczeć jako Matki Teresy, kur..... przeciez to nie do wiary, gdyby głupota miała skrzydła, fruwałybyście jak gołębice....tyle w temacie i mam nadzieje pójdziecie wreszcie w cholerę z tego tematu bo nikt was tu nie zapraszał ani nie prosił o nic.
 
 
anna34 
rude szczęście



Mój labrador: Chopper
Pies urodził się:
03.07.2007-24.05.2016

Mój labrador: Biscuit John Cage(Hearty)
14.06.2016

Wiek: 50
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 6153
Skąd: Pruszków
Wysłany: 29-11-2016, 17:36   

Dychowski napisał/a:
Co to znaczy piepszyć ? Nigdy nic nie robiłaś w kuchni ? piepszyć, solić itd.,

jeśli juz to pieprzyć :-P
_________________
 
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 17:41   

tenshii napisał/a:
Nie nawiedzona tylko odpowiedzialna.

Jeszcze zauważ, że ja nie użyłam ani słowa 'rodowód' ani nic innego w tym stylu {chociaż zwolenniczką rodowodów jestem}
Ale w tym przypadku chodzi mi tylko i wylącznie o branie psa skądkolwiek TYLKO dlatego żeby dzieci nie płakały po powrocie z wyjazdu.
Ale to, że mogą płakać kiedy pies zachoruje i nie daj Boże odejdzie na ich oczach, szczególnie kiedy się ma wątpliwości co do metryki i książeczki zdrowia, to już cię nie obchodzi.

To jest zarówno brak odpowiedzialności za emocje dzieci, za uczenie ich tej odpowiedzialności, ale także brak pomyślunku o samym psie.

I ty mi prawisz morały? "Stary koń" a kupuje żywą istotę - i to dla dzieci - na hop siup, wstyd




Na koniec zacytuje wam coś....." sfiksowałyście bo dawno chłopa nie miałyście"... :-)

Odpowiedzialne ? A kto Ci takich idiotyzmów naopowiadał ? Bardzo Cię proszę, nie rób już z siebie większej..... niż jesteś zapewne w realu, taie wpisy i rady to na placyku w piaskownicy dawaj..

Wypada spłętować te wasze wiejskie wypociny...."sfiksowałyście bo dawno chłopa nie miałyście"...
Ostatnio zmieniony przez Dychowski 29-11-2016, 17:44, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-11-2016, 17:43   

Strasznie sfrustrowany jesteś
Ochłoń
Bo swoimi wypowiedziami potwierdzasz własną nieodpowiedzialność i bezmyślność
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
 
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 17:47   

tenshii napisał/a:
Strasznie sfrustrowany jesteś
Ochłoń
Bo swoimi wypowiedziami potwierdzasz własną nieodpowiedzialność i bezmyślność


Chcesz mnie bardzo wkurzyc ażeby admin mnie zabanował prawda ? OK, więc ochłoń gówniaro i dawaj rady swoim czteronożnym dzieciom i trzymaj się z daleko ode mnie bo szczyl jesteś i pewnie gówno wiesz zarówno o życiu jak i dzieciach...teraz możesz się pożalić do admina i pa Ci kreaturo z innej planety bo z ziemi, takiego wrednego i bezczelnego babska nie widziałem.Jedyne miejsce pewnie gdzie możesz zabłysnąć lub chociaż starać się zabłysnąć to to forum....a w realu jesteś pewnie nikim..
Ostatnio zmieniony przez Dychowski 29-11-2016, 17:48, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anna34 
rude szczęście



Mój labrador: Chopper
Pies urodził się:
03.07.2007-24.05.2016

Mój labrador: Biscuit John Cage(Hearty)
14.06.2016

Wiek: 50
Dołączyła: 15 Sty 2008
Posty: 6153
Skąd: Pruszków
Wysłany: 29-11-2016, 17:47   

Dychowski napisał/a:
Wypada spłętować te wasze wiejskie wypociny...."sfiksowałyście bo dawno chłopa nie miałyście"...

a moze to Ty dawno kobiety nie widziałeś i miałeś :-P
_________________
 
 
 
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-11-2016, 17:49   

anna34 napisał/a:
a moze to Ty dawno kobiety nie widziałeś i miałeś :-P

najpewniej ;)

Dorosły, odpowiedzialny, dający przykład dziadziunio. Współczuję twoim wnuczkom. Z całego serca.
Psu też
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
 
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 17:50   

anna34 napisał/a:
Dychowski napisał/a:
Wypada spłętować te wasze wiejskie wypociny...."sfiksowałyście bo dawno chłopa nie miałyście"...

a moze to Ty dawno kobiety nie widziałeś i miałeś :-P


Przecież któraś z was istotki zagubione totalnie pomiędzy forum a rzeczywistością, nazwały mnie macho więc wiesz...co dziennie inną mam ale jakbym miał mieć którąś z was, to zapewne wolałbym pedałem zostać :-) .
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-11-2016, 17:52   

Nitka napisał/a:
Sądzisz, że ubezpieczenia psów bez papierów są tańsze dlatego, że one mniej chorują, od tych z papierami???
Nie! nie dlatego, ale cóż, jeśli tak twierdzisz, to twoja sprawa, ja znam sprawę od drugiej strony, ale to nie czas i miejsce na to.

Twój post niebywale wiele wnosi do dyskusji.
Wiem, ale nie powiem. :-P
Akurat o ubezpieczeniach możemy porozmawiać, jeżeli masz na to ochotę. Ryzyka są szacowane w oparciu o statystyki danych zdarzeń w przeszłości i przewidywalnej przyszłości. Nazywa się to matematyką aktuarialną.
Podałem Ci źródło które tak twierdzi,
Ale jak piszesz:
Nitka napisał/a:
żadne filmiki ani przekonania innych tego nie zmienią,

To nie jest filmik tylko poważna produkcja BBC.
Nie piszę też o przekonaniach, ale o twardych badaniach naukowych.
Ale ty oczywiście wiesz lepiej niż dziennikarze prowadzący śledztwo przez kilka lat, czy autor publikujący wyniki badań naukowych zbieranych na przestrzeni kilkunastu lat.
Zaiste sami geniusze, którzy wiedzą lepiej bo mają labka 7 lat. :-P
Co tam dowody naukowe, niech sobie publikują co chcą ja i tak wiem lepiej. 8)
Szczyt ignorancji komentować materiały z którymi się nie zapoznałaś.
Ale co kto lubi. Widać można i tak.
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
tenshii 
Ania & labradość



Mój labrador: Teyla
Suczka urodziła się:
30.09.2009

Mój labrador: Fido
Pies urodził się:
15.06.2009

Mój labrador: Daisy [*]
Suczka urodziła się:
20.06.2007 - 26.10.2009

Wiek: 38
Dołączyła: 21 Mar 2010
Posty: 8525
Skąd: Wrocław
Wysłany: 29-11-2016, 17:54   

Dychowski, masz satysfakcję z tych wyzwisk?
Serio?
Aż tak mało inteligentny jesteś?
Myślisz ze zrobią na mnie wrażenie wypociny takiego frustrata?
Nie jesteś w stanie mnie ani zdenerwować ani obrazić
Do tego trzeba mieć przede wszystkim spore IQ, i odrobinę kultury
Wyzywać może każdy żul spod budki z piwem....

Dajesz o sobie odpowiednie świadectwo.

Żaden z ciebie autorytet dla mnie więc tym bardziej te wszystkie 'uzewnętrznienia' nie robią na mnie wrażenia

Żegnam
Pozdrów wnuki ;)
_________________
They gave me a Labrador Retriever cause other Angels
were busy

Pies może być dowolnej rasy, pod warunkiem, że jest
to labrador
 
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 17:54   

tenshii napisał/a:
anna34 napisał/a:
a moze to Ty dawno kobiety nie widziałeś i miałeś :-P

najpewniej ;)

Dorosły, odpowiedzialny, dający przykład dziadziunio. Współczuję twoim wnuczkom. Z całego serca.
Psu też


A ja serdecznie współczuję Twojej głupocie, ja radzę sobie dobrze już długo, Ty zapewne motasz się co dziennie a forum to Twoje jedyne miejsce gdzie możesz zaistnieć bo przecież jak nie rozumiesz co inni piszą, to psiapsiółki zaraz wpadną i pomogą prawda ? jak widać na zamieszczonym obrazku....towarzystwo wzajemnej adoracji....

[ Dodano: 29-11-2016, 18:00 ]
tenshii napisał/a:
Dychowski, masz satysfakcję z tych wyzwisk?
Serio?
Aż tak mało inteligentny jesteś?
Myślisz ze zrobią na mnie wrażenie wypociny takiego frustrata?
Nie jesteś w stanie mnie ani zdenerwować ani obrazić
Do tego trzeba mieć przede wszystkim spore IQ, i odrobinę kultury
Wyzywać może każdy żul spod budki z piwem....

Dajesz o sobie odpowiednie świadectwo.

Żaden z ciebie autorytet dla mnie więc tym bardziej te wszystkie 'uzewnętrznienia' nie robią na mnie wrażenia

Żegnam
Pozdrów wnuki ;)


Wiem wiem, teraz z tej mańki próbujesz ? IQ ? IQ to chyba w tv słyszałać co to. inteligencja...gdzie to wyczytałaś ? wikipedia ? przecież Ty nawet po polsku nie możesz zrozumieć co inni piszą więc o czym Ty mówisz ? Obrażać Cię nie można, to też wiem, jakbym Ci napluł w twarz na ulicy za Twe wiejskie pouczanki to powiesz koleżankom...deszcz padał :-) , wiem wiem tyle macie honoru, taktu...czy inteligencji :-) , innych obrażacie i madonny obrażone wielce, że ktoś potraktował ich tak jak na to zasługują...
 
 
adresprzema 



Mój labrador: Kora
Suczka urodziła się:
02.01.2016

Wiek: 58
Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 578
Skąd: Częstochowa
Wysłany: 29-11-2016, 18:02   

Czy koleżanka nie posiada elementarnej zdolności czytania ze zrozumieniem?
Nitka napisał/a:
[ Dodano: 29-11-2016, 17:30 ]
adresprzema napisał/a:
Możliwe, że gdyby to był pies po rodzicach rodowodowych schorzenie, czy też defekt wyszedł by podczas przeglądu miotu. Ale gwarancji na to nie ma.

a kto robi przegląd miotu psów bez papierów? nawet jak rodzice są rodowodowi, to musi być zarejestrowana legalna hodowla, żeby był zrobiony przegląd, sami rodowodowi rodzice ni wystarczą.
Przeglądy Związek Kynologiczny robi, więc psy bez papierów kto przegląda?
_________________
Nie ma "głupich" psów.
Za to jest całkiem sporo właścicieli, którzy swoim nieodpowiedzialnym zachowaniem powodują niewłaściwe zachowania u swoich pupili.
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 18:05   

adresprzema napisał/a:
Czy koleżanka nie posiada elementarnej zdolności czytania ze zrozumieniem



Koleżanka niestety ma problemy z naszym ojczystym językiem ale pewnie za chwilkę się dowiemy, że na jej planecie włada się innym językiem i dlatego to problemy z polskim ma :-) .
Planeta to pewnie...Żulica z gwiazdozbioru Browarusa :-) .
 
 
figula1 


Mój labrador: Bono (*)
Pies urodził się:
ok. 13 lat

Mój labrador: Ayla (*)
Suczka urodziła się:
około 10 lat

Mój labrador: Figa, Merlin
Suczka urodziła się:
około 10 lat, około 10 lat

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-11-2016, 18:25   

Panie Dychowski, jeśli był Pan łaskaw umieścić tutaj ostrzeżenie przed oszustem - pseuduchem, to należało raczej umieścić takie wpis na znienawidzonym przez Pana facebook-u, ma większą siłę "rażenia". A jeśli Pańskie obrzydzenie do FB jest zbyt duże to sprawa jest prosta, proszę zgłosić tę pseudo hodowlę do TOZ-u właściwego terenowo.
Przeprowadzą kontrolę i zadziałają, wbrew opinii niektórych w TOZ-ach także są przyzwoici ludzie.
I zanim Pan naubliża tym razem mnie, proszę zapoznać się z regulaminem forum.

P.S. nie mogę przestać myśleć o tym drugim, czarnym szczeniaku i ich matce :(
_________________
pozdrawiamy
--------------------
Krynia & Bono (*) & Ayla(*) & Figa & Merlin
 
 
Dychowski 


Mój labrador: Laila
Suczka urodziła się:
01-07-2016

Dołączył: 29 Paź 2016
Posty: 30
Skąd: Nowy Sącz
Wysłany: 29-11-2016, 19:14   

figula1 napisał/a:
Panie Dychowski, jeśli był Pan łaskaw umieścić tutaj ostrzeżenie przed oszustem - pseuduchem, to należało raczej umieścić takie wpis na znienawidzonym przez Pana facebook-u, ma większą siłę "rażenia". A jeśli Pańskie obrzydzenie do FB jest zbyt duże to sprawa jest prosta, proszę zgłosić tę pseudo hodowlę do TOZ-u właściwego terenowo.
Przeprowadzą kontrolę i zadziałają, wbrew opinii niektórych w TOZ-ach także są przyzwoici ludzie.
I zanim Pan naubliża tym razem mnie, proszę zapoznać się z regulaminem forum.

P.S. nie mogę przestać myśleć o tym drugim, czarnym szczeniaku i ich matce :(


Nie widzę powodu ubliżania, post brzmi całkiem sensownie i jest związany, chyba jeden w tym wątku :-) z tematem który założyłem, celem jego było jedynie to ażeby nikt inny nie pojechał już tam kupić pieska co powinno być dla wszystkich zrozumiałe, no przynajmniej tak myślałem do czasu pojawienia się pewnych istot..które jak widzimy, nie mogą zrozumieć komu i po co ten wątek został założony. Proszę zrozumieć...prowadzę większe fora, jestem ich właścicielem i nie prowadzę nigdy takiej polemiki jak tutaj ale nie widziałem również takiej arogancji, braku zrozumienia naszego ojczystego języka i.... wstrzymam się tym razem :-) więc wybacz ale stosuję zasadę - kto mieczem wojuje od miecza ginie. Przykro mi, że musiałem użyć słów takich a nie innych ale te istotki wyprowadziły mnie już z równowagi i nie pozwolę sobie ażeby jakaś kreatura obrażała mnie bo nie jestem jakimś chłopczykiem do bicia. Nie prosiłem owe istotki o pomoc więc nie wiem dlaczego usilnie starają się mnie i innych na siłę uszczęśliwić, nie są wstanie nic pomóc ani mnie ani mojej bestii :-) więc dlatego to napisałem prośbę - proszę o usuniecie tego spamu i całego wątku bo nic nie wnosi, nikomu nie pomoże a wręcz przeciwnie, czytajac ten wątek, ludziki szybciutko przejdą na inne fora gdyż osoby uważające się za "guru" tego forum, nie zaprezentowały się pozytywnie. Co do FB to jak większość ludzi którzy wiedzą jak FB sprzedaje dane, nie trawię go co powinno być normalne dla ludzi korzystających z mózgu. Co do TOZ to nie wiem co to ale domyślam się, że coś w formie Towarzystwa Ochrony Zwierząt ? lub podobnie...sorry, po takiej prezentacji fanów "walki" z pseudohowowlami, wyleczyliście mnie z inicjatywy robienie czegokolwiek w tym kierunku, miałem taki zamiar i chęć powalczenia gdyż mam wszystkie zaświadczenia lekarskie od pierwszego dnia jak kupiłem pieska a więc wszystko mogę udowodnić, nie boję się prawników :-) ale to Wy działacze powinniście działać wraz z ludźmi a my co tu widzimy ?...przeczytaj uważnie proszę od początku i może zrozumiesz moja frustrację tymi istotkami, to antyreklama walki i reklama tego jakim nie powinniśmy być człowiekiem. Miłej lektury jak będziesz chciał zrozumieć o czym piszę....przeczytasz mam nadzieję, ze zrozumieniem.
Pozdrawiam.

P.S. Zarejestrowałem się na forum nie FB więc napisałem tam gdzie się rejestrowałem, to powinno być logiczne prawda ? :-) , gdybym chciał skorzystać z FB, nie rejestrowałbym się tutaj :-) . Co do matki i czarnego...nie myśl, pojedź i zabierz jak chcesz coś faktycznie zrobić, pomóc a nie znów zapachniało proformą....chciałbym coś zrobić ale nie zrobię...nie jestem fanem improwizacji, lubię konkretne działania.
Co do regulaminu, to regulamin nie przewidział takiego chamstwa jakie zaprezentowały istoty reprezentujące podobno to forum, takiej arogancji i ..... eh..wiadomo przecież co chcę napisać :-) .
 
 
figula1 


Mój labrador: Bono (*)
Pies urodził się:
ok. 13 lat

Mój labrador: Ayla (*)
Suczka urodziła się:
około 10 lat

Mój labrador: Figa, Merlin
Suczka urodziła się:
około 10 lat, około 10 lat

Dołączyła: 15 Lis 2012
Posty: 349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 29-11-2016, 19:59   

[quote="Co do matki i czarnego...nie myśl, pojedź i zabierz jak chcesz coś faktycznie zrobić, pomóc a nie znów zapachniało proformą....chciałbym coś zrobić ale nie zrobię...nie jestem fanem improwizacji, lubię konkretne działania..[/quote]

Drogi Panie, chyba to Pan stosuje tutaj proformę, ale wybaczam, bo nie ma Pan pojęcia ani o mnie ani o moich psach.
W ramach tej proformy mam trzy psy adoptowane, w tym 2 dwie suki odebrane interwencyjnie z pseudo hodowli. Pewnie mogłabym wziąć i 10 psów, jakoś by się pomieściły, sztuką jest je utrzymać, a przede wszystkim wyleczyć. Dyskusji nie będę kontynuować, ponieważ Pańskie wkurzenie owocuje zbyt dużą agresją. Miłego wieczoru :)
_________________
pozdrawiamy
--------------------
Krynia & Bono (*) & Ayla(*) & Figa & Merlin
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź