Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Anaplazmoza
Autor Wiadomość
OlgaSkona 


Mój labrador: Rico
Pies urodził się:
30.08.2011

Wiek: 34
Dołączyła: 10 Kwi 2018
Posty: 1
Skąd: Kwidzyn
  Wysłany: 10-04-2018, 20:14   Anaplazmoza

Cześć, nie moglam znaleźć zadnych informacji na temat anaplazmozy, testu Caniv 4 itp. Jakie macie doświadczenie, czy któryś z Waszych pupili mial robiony ten test?? Dlaczego pytam. W przypadku mojej Mordki, w piątek robiliśmy test Caniv 4, niestety w przypadku ostatniej probki czyli na anaplazmozy, czas trwania robienia był dużo dłuższy niż opisują w instrukcji (i pasek kontrolny i pasek potwierdzajacy) pokazał sie po ok. 30-40 min. Od polozenia probki, znacznie dłużej niz mowi instrukcja, wynik pozytywny, chociaz kreska ledwo widoczna. Teraz pytanie czy ten test byl wiarygodny? Mimo tego, ze czas testu był wydłużony, weterynarz zdecydował się na leczenie w kierunku anaplazmozy, słusznie? Dlaczego zdecydowaliśmy się na test, pies mial kiepskie wyniki moczu, glukoze, limfocyty, krew... Poza tym z obiawów odretwienie po dłuższym przybywwniu w jednej pozycji- jak to ja mowiłam, cieżka pupa mu sie zrobiła... Wyladowalismy u weta, jeden stwierdzil, ze stawy- bez dotykania najchętniej usypiamy i rtg, drugi zas dokladnie wybadł łapki- szczerze, nie mialam pojecia, ze pies potrafi tak wiginać nogi, wg niego stawy ok oprócz lekko opuchniętych stawów skokowych, stad decyzja o robieniu morfologii, moczu i w konsekwencji tego właśnie testu i biochemii (nie mam jeszcze tego wyniku). Co myślicie o takim postępowaniu?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź