Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Borys do adopcji
Autor Wiadomość
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26431
Skąd: Włocławek
Wysłany: 05-06-2019, 12:21   Borys do adopcji

Szuka domku gdzie nie musiałby chodzić dużo na spacerki.


Cześć to ja, Borys. Poznajecie mnie jeszcze, bo ja to sam nie wierze, że to ja. Od 3 tygodni mieszkam z cudowną Rodzinką u Cioci Kasi i Wujka Mariusza i ich dziećmi. Są tutaj też inne psiory – szarogęsiąca się wszędzie dziewczyna, też taka jak ja jasna labka, Tosia i w sumie super fajny kolega Homer. Jest jeszcze takie małe, super sympatyczne co niecoś i miauczące, futrzaste, ale na to nie zwracam w ogóle uwagi.

A wiec – muszę wam powiedzieć, że nabrałem sił, przytyłem, żebra mi prawie zniknęły, michę ma już 2 razy dziennie (miałem 3 razy, aby nadrobić niedowagę), już nie rzucam się tak na jedzonko, przecież mi go nie brakuje.

Kocham mizianie i przytulanie, lubię spacery (nie za długie), nauczyłem się chodzić po schodach. Chwalą mnie, że ładnie chodzę na smyczy. Ale w sumie to ja jestem taki labrador dla leniwych. Podsłuchałem ostatnio, że niedługo idą ze mną do weterynarza, aby sprawdzić, czy mój stan się poprawił i coś o wycięciu klejnotów mówili. Aha, tracę, jak to Ciocia Kasia mówi, tonami stare futro, rośnie mi nowe, czyściutkie i bardzo ładne.

Szukam nowego domku, najlepiej z ogródkiem, bo ja nie jestem takim wytrwałym spacerowiczem, lubię sobie poleżeć na łonie natury, czasami trochę sobie poszaleć, ale bez przesady. Wszystkich moich fanów pozdrawiam i dziękuję Ciociom i Wujkom za pyszną karmę , obroże Foresto i w ogóle za wszystko, co dla mnie robicie. Dziękuję, że mogę być teraz tutaj i już nie tam, gdzie byłem tyle lat.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.
Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
adopcje@labradory.org



_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź