Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryniu
27-08-2019, 22:21
BALU, piękny, czarny labrador stworzony do kochania
Autor Wiadomość
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26461
Skąd: Włocławek
Wysłany: 05-06-2019, 12:16   BALU, piękny, czarny labrador stworzony do kochania

Balu ma ok 10 lat jest rosłym, pięknie zbudowanym labradorem. Został przez Labradory.org zabrany z brzydkiego schroniska, gdzie spędził w złych warunkach kilka lat.


Ale ten upiorny okres życia ma już za sobą. Nie znamy przeszłości Balu, ale jak na laba przystało jest niezwykle przyjazny, otwarty, ze wszech miar spragniony kontaktu z człowiekiem, jego dobrego dotyku, miziania, po prostu bycia z nim. Balu ma na pewno problemy zdrowotne, musi zostać w przyszłym tygodniu poddany bardzo wnikliwej diagnostyce. MUSIMY I CHCEMY pomoc Balu dojść do siebie, wzmocnić jego stawy i ustalić problem kaszlu przy ekscytacji (prawdopodobnie serce) i umożliwić mu swobodne poruszanie się, bo na obrazowym filmiku widać, ze Balu ma problemy z chodzeniem, może nie tylko ze względu na wiek i związany z tym często problem stawów, ale również przez bardzo długi okres pobytu w schronisku, ciasny kojec dzielony z innym psem, brak aktywności fizycznej, atrofie mięśni i nadwagę. Balu jest teraz w cudownym miejscu u najwspanialszej Cioci na świecie, Cioci Angelice, która z całym sercem zatroszczy się teraz o nasze dziecko specjalnej troski. Chłopak jest bardzo pozytywnie nastawiony do czworonożnych kolegów, na razie musi odpocząć po trudach podroży, rozkoszować się wygodnym legowiskiem, czystym kojcem, dobrą kuchnia. Dziękujemy wspaniałym elfom za pomoc w uratowaniu Balu i wyciągnięciu go z koszmaru bytowania, Cioci Bogusi, Wujkowi Rysiowi za wygodny transport . Balu jest naprawdę pięknym, dostojnym labradorem. Trzymajcie wszyscy labolubcy kciuki za naszego chłopaka, aby doszedł do formy i zaczął cieszyć się życiem. Mamy nadzieje, ze będziecie nas w tym wspierać.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
adopcje@labradory.org



_________________


 
 
Ryniu 



Mój labrador: Enzo [*]
Pies urodził się:
9.08.2005 - zm.11.01.2019

Mój labrador: Pola [*]
Suczka urodziła się:
4.12.2008 - zm.21.07.2022

Pomógł: 27 razy
Dołączył: 27 Lis 2007
Posty: 26461
Skąd: Włocławek
Wysłany: 27-08-2019, 22:20   

Wyadoptowany
_________________


 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź