Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Co najgłupszego/najbardziej zwariowanego zrobił Wasz pies?
Autor Wiadomość
Jagusia 
Aga i jej sfora



Mój labrador: Sara
Suczka urodziła się:
w maju 2003 r.

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 1774
Skąd: skierniewice
Wysłany: 14-07-2009, 10:12   

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że malemu tak się spodobalo, że teraz jak tylko sie skupka to mi awanturę robi, ze on chce żeby Sara go podtarła... :D
_________________
Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa.
 
 
 
Gosiacz_ek 



Mój labrador: Buster
Pies urodził się:
23.06.2007

Wiek: 35
Dołączyła: 19 Maj 2009
Posty: 661
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 14-07-2009, 10:22   

Hahaha to masz szczęście że Sara nie mówi. Bo jakby potrafiła to miałabyś kolejną awanturnicę, bo jej pewnie też się podobało :D
_________________
 
 
 
antarkowa
[Usunięty]

Wysłany: 15-07-2009, 12:52   

hmm... najgłupsze u Antarka jest to że jak "puści bąka" to zaraz się obraca i patrzy na swój zadek albo go wącha.. wygląda przy tym przekomicznie :D
śmieszna była też jego reakcja jak oto po 12-stu dniach obozu przyjechałam do domu, witał się ze mną bite pół godziny, myślałam, że mnie przewróci, tak się rzucał na siedząco z łapkami w górze, a zabawne przy tym było to, że kilka razy wychodziłam na dwór dosłownie na minutkę, co zamknęłam drzwi to zaczynał szczekać :D biedak myślał że znowu go zostawiam :(
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 15-07-2009, 15:16   

antarkowa napisał/a:
hmm... najgłupsze u Antarka jest to że jak "puści bąka" to zaraz się obraca i patrzy na swój zadek albo go wącha.. wygląda przy tym przekomicznie :D

hahhaha Elmuś robi identycznie :)
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
Patitka 
Patitka



Mój labrador: Velvet
Pies urodził się:
19.08.2006

Dołączyła: 05 Maj 2009
Posty: 75
Skąd: Słupsk
Wysłany: 15-07-2009, 18:28   

zaradna napisał/a:
antarkowa napisał/a:
hmm... najgłupsze u Antarka jest to że jak "puści bąka" to zaraz się obraca i patrzy na swój zadek albo go wącha.. wygląda przy tym przekomicznie :D

hahhaha Elmuś robi identycznie :)


Velvet też tak robi,a bąki ma ufff powalające :haha:
Ale historia Jagusi nie do pobicia,poryczałam się ze śmiechu:)
_________________
"...W dżungli życia, w życia buszu zawsze Ci pomogą
Cztery łapy,Para uszu,Oczy,Nos i ogon."
 
 
iness8@o2.pl 


Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 21 Sty 2008
Posty: 7003
Skąd: xxx
Wysłany: 16-07-2009, 03:24   

Ina - wyszła z klatki i od razu poleciała do krzaków się wytarzać w kupie ;]
Puma - nic głupiego raczej nie zrobiła :-P
 
 
orlosia 
35 kg. Słodyczy



Mój labrador: Ruben
Pies urodził się:
6.02.2009r.

Wiek: 33
Dołączyła: 23 Kwi 2009
Posty: 2673
Skąd: Sulechów
Wysłany: 16-07-2009, 15:42   

Ruben to lubi smierdzące sprawy...zawsze na spacerach szuka jakiejs kupki do spałaszowania, wytarzał sie w zdechłym jezu i go później zjadł niestety ja zabrałam go z tamtąd jak było po wszystkim, połknoł dwie zdechłe myszy zjadł kilka motyli, much chraboszcza złowił, znalazł kopyto sarny i uciekł z nim w zborze a później musiałam mu je wyciągać myslałam ze sie zrzygam feeee.
Wytarzał sie w gnoju jakims chyba...ogólnie zachowuje sie jak swinka. wszysdł do wody pózniej wskoczył do błotka a następnie do piachu efekt końcowy powalający
_________________
Kopnięty Pies Nie Wyje Tak, Jak Jego Serce.
www.photoblog.pl/anszua
 
 
 
Katrinaxxl 
Katrinaxxl



Mój labrador: Figo
Pies urodził się:
22.01.2009

Wiek: 37
Dołączyła: 04 Mar 2009
Posty: 375
Skąd: SZCZECIN
Wysłany: 16-07-2009, 15:49   

Moj wskoczyl na pole gdzie sie pasly 3 źrebaki z klaczą i zaczął latac wkol nich jak opetany chcac sie bawic. Bylo to nie o tyle zwariowane co nie bezpieczne, bo gdyby klaczka nie byla uwiazana moglaby stanac w obronie mlodych. tak poza tym to Figo uwielbia padline :D naszczescie sie w niczym jeszcze nie wytarzal :)
_________________
Kasiulec&Figulec

 
 
Huberto 



Mój labrador: Gordon
Pies urodził się:
29.10.2008r

Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1053
Skąd: Wągrowiec, Poznań
Wysłany: 16-07-2009, 17:43   

Mój to ostatnio dorwał jakiegoś zdechłego ptaka i zaczoł go zjadać, ale na całe szczęście zdążyłem na czas i wyciągłem mu z pyska co nie co, ale i tak coś tam zjadł,a na koniec spaceru starzał się w czymś nie mam pojęcia, ale wiem, że po tym tak okropnie śmierdział, że aż ludzie się obracali, a ten cwaniak się jeszcze z tego cieszył
_________________

 
 
bartek.richie 


Mój labrador: Richie
Pies urodził się:
28.01.2009

Dołączył: 29 Cze 2009
Posty: 335
Skąd: Krakow
Wysłany: 16-07-2009, 19:38   

Moj jak sie kapal w zalewie to przy brzegu znalazl rybe... no i oczywiscie konsumpcja, brat mu wyciagnal z pyska (prawie sie zerzygal) no i po przyjezdzie do domu mama nic nie wiedziala i pies dal jej buzi ^^
 
 
zaradna 
beata & elmo



Mój labrador: Elmo vel klusiaczek
Pies urodził się:
02.04.2008r.

Wiek: 34
Dołączyła: 31 Maj 2008
Posty: 4267
Skąd: Głowno
Wysłany: 16-07-2009, 20:56   

Wczoraj Elmo postanowił przerwać zakochanej parze amory.
Poszlismyna spacer,a ma plaży na kocyku siedziała sobie zakochana para i coś tam jedli, Elmo z daleka jak zobaczył, że łyżeczki się świecą to wypruł do nich z prędkością światła, oni jak go zobaczyli to aż zamarli.
A Elmuś stanoł tak przed nimi i się patrzy co oni mają do jedzenia, ale że nikt go nie poczęstował ani nie zaprosił na uczte to postanowił do mnie wrucić haha.
Ale już sama miałam nie tęgą mine bo myślałam, że wejdzie im na ten koc i wyje wszystko haha naszczęście się opamiętał
_________________
"Daj mu serce, a on odda Ci swoje"
 
 
 
DarekB 



Mój labrador: Niko
Pies urodził się:
24.05.2009

Dołączył: 04 Lip 2009
Posty: 165
Skąd: Bielsko - Biała
Wysłany: 16-07-2009, 22:05   

Niko mając 7tygodni zachciało się kąpać więc wskoczyła do swojej miski z wodą i zaczęła ją łapać tzn. pluskać łapą :D :D
_________________

 
 
Jagusia 
Aga i jej sfora



Mój labrador: Sara
Suczka urodziła się:
w maju 2003 r.

Wiek: 46
Dołączyła: 02 Lut 2009
Posty: 1774
Skąd: skierniewice
Wysłany: 16-07-2009, 22:15   

DarekB napisał/a:
Niko mając 7tygodni zachciało się kąpać więc wskoczyła do swojej miski z wodą i zaczęła ją łapać tzn. pluskać łapą :D
Sara mimo, że ma 6 lat w dalszym ciagu potrafi taki numer zrobić :D
_________________
Ratując jednego psa, nie zmienimy świata...ale świat zmieni się dla tego jednego psa.
 
 
 
Lorience 
W oczekiwaniu... :*


Mój labrador: Leda
Suczka urodziła się:
29.03.2009

Wiek: 30
Dołączyła: 26 Kwi 2009
Posty: 6
Skąd: Tarnowskie Góry
Wysłany: 27-07-2009, 06:59   

A moja Leda uwielbia robić mi wstyd i zawsze załatwia sie w najbardziej publicznych miejscach, najczęściej przy znajomych.

Ostatnio, zrobiła mi straszny wstyd. Zaczęła załatwiac sie na środku rynku, obok pubu (takim na zewnątrz ;) ), gdzie siedziało pół mojej byłej klasy i mnóstwo znajomych. Byłam pewna, że jeszcze zdążę ją przenieść troszkę na bok zanim zdąży, wziełam ja szybko w powietrzu na ręce i położyłam na bok. Niestety, zanim ją przeniosłam sprawa była juz załatwiona, a moja biała sukienka była w połowie brązowa. Przez całe 30 min drogi zwracałam uwagę ludzi cała czerwona ze wstydu. ;)

Oczywiście uwielbia delektowac sie wszelkim robactwem, zdechłymi ptaszkami, muchami, jeżami, właściwie wszystkim. Już nie jeden raz załatwiała sie na środku chodnika, akurat z idelanym wyczuciem, przy moich znajomych. :) Wczoraj byłam z nią na dłuższym spacerku i weszła sobie na kort tenisowy przez uchylona bramkę, ukradła piłeczkę, a ja przy wiekszej widowni musiałam za nia biegać i wołać, żeby oddała. :)

Ach, to takie wesołe pieski... ;)
 
 
qAulinkA 
Pięknie jest marzyć



Pies urodził się:
05.02.2003

Wiek: 45
Dołączyła: 30 Mar 2009
Posty: 1261
Skąd: Kielce
Wysłany: 27-07-2009, 07:43   

Lorience napisał/a:
Oczywiście uwielbia delektowac sie wszelkim robactwem, zdechłymi ptaszkami, muchami, jeżami, właściwie wszystkim. Już nie jeden raz załatwiała sie na środku chodnika, akurat z idelanym wyczuciem, przy moich znajomych. Wczoraj byłam z nią na dłuższym spacerku i weszła sobie na kort tenisowy przez uchylona bramkę, ukradła piłeczkę, a ja przy wiekszej widowni musiałam za nia biegać i wołać, żeby oddała.


haha :D
_________________
 
 
Ewelina 
wesoła rodzinka



Mój labrador: Yoko
Suczka urodziła się:
25.05.2007

Mój labrador: Serdusia
Suczka urodziła się:
01.09.2015

Suczka urodziła się:
Pomogła: 10 razy
Wiek: 37
Dołączyła: 17 Kwi 2009
Posty: 25663
Skąd: Kołobrzeg
Wysłany: 27-07-2009, 09:32   

Lorience napisał/a:
A moja Leda uwielbia robić mi wstyd i zawsze załatwia sie w najbardziej publicznych miejscach, najczęściej przy znajomych.

Ostatnio, zrobiła mi straszny wstyd. Zaczęła załatwiac sie na środku rynku, obok pubu (takim na zewnątrz ;) ), gdzie siedziało pół mojej byłej klasy i mnóstwo znajomych. Byłam pewna, że jeszcze zdążę ją przenieść troszkę na bok zanim zdąży, wziełam ja szybko w powietrzu na ręce i położyłam na bok. Niestety, zanim ją przeniosłam sprawa była juz załatwiona, a moja biała sukienka była w połowie brązowa. Przez całe 30 min drogi zwracałam uwagę ludzi cała czerwona ze wstydu. ;)

Oczywiście uwielbia delektowac sie wszelkim robactwem, zdechłymi ptaszkami, muchami, jeżami, właściwie wszystkim. Już nie jeden raz załatwiała sie na środku chodnika, akurat z idelanym wyczuciem, przy moich znajomych. :) Wczoraj byłam z nią na dłuższym spacerku i weszła sobie na kort tenisowy przez uchylona bramkę, ukradła piłeczkę, a ja przy wiekszej widowni musiałam za nia biegać i wołać, żeby oddała. :)

Ach, to takie wesołe pieski... ;)


Dziewczyny widzę że macie wesoło, ale zawsze dobrze się takie sytuację wspomina :)
_________________


 
 
 
Klauzunka 



Mój labrador: Tequila
Suczka urodziła się:
26.10.2008

Mój labrador: Lola
Suczka urodziła się:
17.02.2007

Mój labrador: Sonia (shih tzu)
Suczka urodziła się:
23.08.2011

Pomogła: 5 razy
Dołączyła: 20 Lip 2009
Posty: 370
Skąd: z pseudo
Wysłany: 30-07-2009, 15:12   

Jagusia mój prywatny Nobel przyznany Tobie :haha: :haha: :haha:
 
 
Huberto 



Mój labrador: Gordon
Pies urodził się:
29.10.2008r

Wiek: 33
Dołączył: 08 Kwi 2009
Posty: 1053
Skąd: Wągrowiec, Poznań
Wysłany: 30-07-2009, 15:50   

Lorience To nieźle twój piesek psoci :D
_________________

 
 
ziutka:) 
Edyta & Fado



Mój labrador: Fado
Pies urodził się:
19 kwietnia 2008r

Wiek: 31
Dołączyła: 28 Lut 2008
Posty: 1443
Skąd: Wrocław
Wysłany: 30-07-2009, 16:11   

Za to co Fado zrobił w zimie to myślałam że zawału serca dostane... To było najgłupsze co mógł zrobić...

Idę sobie wieczorkiem z pieskiem w zimowy dzień , wszystko ośnieżone... Fado sobie lata po trawie. Wspomnę że po lewej stronie była trawa a po prawej mur a za murem... rzeka :-> Ja się mogę tylko cieszyć z tego że ona była zlodowaciała... :confused:

Madry Fado widząc jedną ulepioną kulkę położoną na tym murku.. rozpędził się i chciał chyba na ten murek wskoczyć.. . Pech chciał niestety że spadł na lód.. A tam było dość wysoko.. jakies 10m spokojnie..

W tym momencie miałam serce w gardle.. bałam się spojrzeć co jest lub było za murem.. :cring:
Odważyłam się i cale szczęście Fado był cały ,zdrowy, nic sobie nie połamał tylko się strasznie przestraszył... Aż strach pomyśleć co by było gdyby tam woda była zamiast lodu ;(
Po prostu szczęście w nieszczęściu :<

[ Dodano: Czw 30 Lip, 2009 ]
Do takich jego wpadek to potrafił obsikać Pani w sklepie zoologicznym karmę w wokru dla psów.. pewnie dlatego że go nie poczęstowała albo po prostu mi brzydko pachniała..

Raz zrobił kupkę w rynku..mało tego w Rynku pod krzesłem w pubie ;]
To był hardcore..

Fado potrafił usiąść w tramwaju na dupie i jeździź na niej po całym tramwaju w tą i z powrotem ... :greedy:
_________________
 
 
 
zaba 



Mój labrador: Rocco
Pies urodził się:
26.01.2009

Wiek: 32
Dołączyła: 01 Lut 2009
Posty: 2653
Skąd: Sanok / Rzeszów
Wysłany: 30-07-2009, 18:23   

ziutka:) napisał/a:
Fado potrafił usiąść w tramwaju na dupie i jeździź na niej po całym tramwaju w tą i z powrotem ... :greedy:


Haha :D Padłam przy tym. Musi to przekomicznie wyglądać :D
_________________


http://best-wishes.blog.pl/
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź