Przyjaciele forum Zgłoszenie
FAQFAQ    SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  ProfilProfil
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  Chat
 Ogłoszenie 

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Ryniu
06-11-2010, 14:05
O fotografii to i owo
Autor Wiadomość
cainees 



Mój labrador: Roxi
Suczka urodziła się:
18.06.2007

Wiek: 26
Dołączyła: 23 Kwi 2010
Posty: 957
Skąd: Oleśnica
Wysłany: 19-10-2011, 20:27   

Troyan napisał/a:
Hahaha, nie od dzisiaj wiadomo że brudne i ochlapane lustro nieodzownym elementem słitfoci jest ;)

A no fakt, nie na czasie coś jestem :<
_________________
 
 
 
rafalkudlaty 
lubię zwierzęta


Mój labrador: bigi
Pies urodził się:
19.10.2010

Wiek: 40
Dołączył: 09 Sie 2011
Posty: 49
Skąd: małopolska
Wysłany: 20-10-2011, 20:51   

[/quote]No właśnie Rafale smutne to. Ale dzisiaj czytałem niezłą historię. Wiesz jakei są stawki za sprzątanie biura mniej wiecej 100m2 ? Od 300 do 600pln. Za jednorazową wizytę: pościeranie kurzy, odkurzanie. Bez mycia okien.

Praca na 2-3h.

Powiedzcie mi co to za rynek i co to za patologiczny kapitalizm że czynność niewymagająca wiedzy, umiejętności i sprzętu za dziesiątki tysięcy złoty ma stawkę godzinową na poziomie 200pln a fotograf gdy powie 350pln za sesję (w któą trzeba wsadzić ok. 8h pracy) wyzywany jest od naciągacza ? Dobra, koniec marudzenia :D Ja tam sobie jakoś radzę ale szkoda mi młodych fotografów chcących połączyć pasję z zarabianiem poprostu.[/quote]

ze swojego wcześniejszego doświadczenia z pracą, (nie wiem jak jest teraz) to problemem jest to, że tę kasę bierze firma, a pracownik otrzymuje małą część.
odnośnie tego zarabiania poprzez pasję, to już nawet tego nie oczekuję ale przecież, tak jak w moim przypadku taki fotoreportaż kosztuje dojazd, prowiant, nocleg, kilkanaście/dziesiąt kilometrów w nogach bezdrożami, czy w ciężkim terenie, jakieś zdolności pisarskie (ładnie sobie słodzę :) no i wiedza na temat tego co piszę, bo cmentarze to jest pasja jeszcze z lat liceum :) dobra, powiecie przyjemność dla mnie, nie powinienem narzekać ale jeżeli mam opisywać takie rajdy i dzielić się wiedzą, zdjęciami itp. to przynajmniej niech cholera zapłacą za dojazd, prowiant i nocleg, a nie zainkasują gotowy artykuł na biurko!!
_________________
http://3832666.springnote.com/pages
 
 
Troyan 


Mój labrador: Miszka
Suczka urodziła się:
2007

Wiek: 42
Dołączył: 12 Lis 2009
Posty: 105
Skąd: Bytom
Wysłany: 04-11-2011, 08:03   

dobra, nie ma co marudzić a zabrać się do roboty/warsztatowania ;)

W niedzielę o 12.00 w Parku Miejskim w Bytomiu prowadzimy warsztaty fotograficzne dla poczatkujących. Uczymy jak obslużyć aparat żeby pies (i nie tylko) na zdjęciu miał ręce i nogi.

Więcej szczegułów tutaj:

http://www.psiefoty.pl/index.php/2011/10/2291/
_________________
Sesje dla psiaków:
http://forum.labradory.or...der=asc&start=0
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Możesz ściągać załączniki na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group


POMAGAJĄ NAM

POLECAMY


logo portalu - wejdź